|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 15:54:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: besana11

Zvala sam ga danas da vidim i rjesim s njim sve.Ima sanse da se pomirimo ali JEDINO pod uslovom da se vratim njegovima na selo.Jedino to i kaze da mu dzaba pricam da je to zacrtao i da ce tako biti-divno nema sta.Iz koze bi da iskoccim.Nista mu nisu vazile moje rijeci

Mjaketi sta mislis da ti nadjemo frajera?

Citam sta pises..neznas jesil dosla il posla
PoBogu besana nisi maksum..sta se peglas..

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 16:09:53   
besana11
Ma necu mu na selo niti mi pada na pamet.Rekla sam svoje kao i on svoje i rekla sam mu da se slobodno ne nada da cu ikada dodci dole.Kredit koji je digao radi namjestaja u nas stan koji smo planirali kupiti kaze da ce opremiti soju kucu .E onda je posebno definitivno kraj.Ma sad sam svjesna da taj covjek mene nikada nije ni volio jer da jeste nebi zelio da zivim tamo gdje cu biti nesretna da bi zadovoljio svoje JA SAM TAKO ODLUCAIO i da mu je to vaznije nego brak damnom

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 18:11:05   
AAvalon
IZVORNA PORUKA: besana11

Ma necu mu na selo niti mi pada na pamet.Rekla sam svoje kao i on svoje i rekla sam mu da se slobodno ne nada da cu ikada dodci dole.Kredit koji je digao radi namjestaja u nas stan koji smo planirali kupiti kaze da ce opremiti soju kucu .E onda je posebno definitivno kraj.Ma sad sam svjesna da taj covjek mene nikada nije ni volio jer da jeste nebi zelio da zivim tamo gdje cu biti nesretna da bi zadovoljio svoje JA SAM TAKO ODLUCAIO i da mu je to vaznije nego brak damnom


ja bih te malkice ispravila... njemu je SVE DRUGO vaznije nego brak sa tobom. i mati, i otac, i selo, i kuca, i namjestaj, i on sam na kraju krajeva. ne zelim da zvucim grubo, ali nadam se da ti je jasno da to nije ni LJ od ljubavi. vjeruj mi kad ti kazem, pravi brak je sreca i smijeh i uzivanje i planiranje ZAJEDNICKOG zivota. u pravom braku i ljubavi nema moljenja i preklinjanja da ti se vrati, da te ozeni, da mu ti budes vaznija od oca i matere, nema zivkanja telefonom i nekog glupog naduravanja.

i ti i on ste nezreli i za ozbiljnu vezu, a kamoli brak ako se tako ponasate. nadam se da ces se dozvati i shvatiti kako ti je bolje bez takvog ublehasa, ali ja mislim da ces nam se uskoro javiti sa sela...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 18:49:38   
Medi_87
E moja Besana ti jos uvijek spasavas tajs voj brk ili ne user posted image
deder ti meni reci voliš li ti njega ili ne? O tome da li on voli tebe ili ne necu ni da raspravljam, mislim da je svima logično!!!
Nego da ja tebi koju napišem, ja sam sa svojim mm hodala dvije godine, nisam znala ni da ima ni stalu ni kravu, a kad se udam isti dan me na kapiji prvo dočekala krava user posted image user posted image Znači nisam se vratila s kapije kuci onako čedna, nevina i tako to user posted image nego se ja ipak udam za njega i evo nas 7 godina u braku iz grada došla na selo ha ha ha nemamo mi vise ni krave a ni štale niti sam muzla niti bih, dobro jesam njega user posted image Ali vidi jedno on je poštovao sve moje zelje, moje prohtjeve, hirove, ulagao u moje obrazovanje, što znači da mu je stalo do mene, a tom tvom hairliji izgleda nije ni do tebe, ni do čega već samo do njegove mamice. E sad je na tebi da skontas sta ti zapravo hoces, a ako nemaš nikoga kako pises ni prijatelja ni nikoga evo imam ja jednog hairliju na ženidbu ( ovo fakat mislim ozbiljno ) Za mene je uvijek bitna ona parola - nije vazno gdje si nego s kim si user posted image

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 19:46:28   
babybaby
Besana, mene sve strah da ćes ti, untoč svemu, otici k njemu na selo da jos jednom probas...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:06:10   
muaaa
ja ti nemam kad savjete davati....trenutno drzavu spasavamuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu babybaby)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:15:24   
Medi_87
Babybaby ma hoće sigurno koliko smo trubile da se ne udaje, pa nista
muaa vala baš user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:21:57   
Medić*

IZVORNA PORUKA: muaaa

ja ti nemam kad savjete davati....trenutno drzavu spasavamuser posted image


Ma kakva drzava, vidis zena u behutu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:23:22   
besana11
Nije to za smijeh

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:26:01   
muaaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: muaaa

ja ti nemam kad savjete davati....trenutno drzavu spasavamuser posted image


Ma kakva drzava, vidis zena u behutu user posted image

mah, eto ima vas pa je savjetujte,meni je drzava precauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:26:05   
Ella_H
Besana ima ovdje finih savjeta.
Nije za smjeh znam.
Slusaj svoje srce to ti je moj savjet.
Srce nikad ne laze. ...

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:27:31   
Ella_H
Man' se politike seks u gradu
Ili na selu. Ali isto tako
Ne ponizavaj se nikome.
Ako je sudjeno bit ce.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:28:12   
muaaa

IZVORNA PORUKA: besana11

Nije to za smijeh

koje nije za smijeh....pa bona mi ti jedno pisemo i prosli put,ti uradi po svom

evo i sada tonu savjeta imas...pametnih,a ti opet po svom....pa nece zene vise da se opterecuju

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:29:51   
Medi_87
E pa jarane ni ti sama ne znaš šta ćeš, ali ono fakat, prvo hoces da se udaš pa nećeš, pa se udaš, hoćeš da se pomiriš pa nećeš, pa kazes neces zvati pa zoveš, nisi jasna ni samoj sebi, a kamoli da slušaš nase savjete
i da sada je trenutno situacija u državi numero uno
ella seks na selu u sijenu je puno bolji user posted image user posted image ovo ko me zan nek ne čita user posted image reci će sto je brezobrazna

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:30:52   
Medić*

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: muaaa

ja ti nemam kad savjete davati....trenutno drzavu spasavamuser posted image


Ma kakva drzava, vidis zena u behutu user posted image

mah, eto ima vas pa je savjetujte,meni je drzava precauser posted image user posted image user posted image


Mislis ima njih user posted image
Ja samo tebe posavjetovah user posted image
Besanoj nemam pojma sta reci osim trgni se draga i furaj dalje.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:33:15   
muaaa
ja da volim...i da vidim da me voli...pa zivjela bih na planini,a u ostalom znala si odakle je on a i odakle si ti....pa koji mantrak si uopste isla u dublju vezu s tom osobom?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:40:37   
teacher75
ma ja vala ne bih na selo ni da mu je kruna na glaviuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:47:08   
besana11

IZVORNA PORUKA: muaaa

ja da volim...i da vidim da me voli...pa zivjela bih na planini,a u ostalom znala si odakle je on a i odakle si ti....pa koji mantrak si uopste isla u dublju vezu s tom osobom?

Ne smeta meni odakle je vec mi smeta ovo.Prvi put kada smo planirali brak pristao je da idemo u grad pa je 15 dana prije rekao da cemo se vratiti dole i ja sve otkazem.Onda nakon 7 mjeseci se udam,zivimo skupa 15 dana u toj kuci,Bog mi je svejdok da sam pokusala ali je vidio da nisam sretna.Odselimo se,bili sretni oboje,kune se i obecava da se nece vracati dole i eto sada odjednom opet na selo i nikako drugacije.Ima li mene tu igdje?I ja zelim da budem sretna.Jednako patim ovako sama kao sto bi patila sa njegovom majkom koja me vrijedja i ostatkom familije kada me niko ne voli

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:51:18   
elmaL
znaci besana ti bi nakon svih njegovih ispada, da je on jednom rekao eto ne moramo zivjeti na selu odmah potrcala njemu user posted image pa jesi li ti ikako razmisljala o cijeloj situaciji, onako kao da se nekom drugom desava, pa da vidis kakav je taj muskarac. pa bona da se njemu vratis, ili on tebi, ne znam vise kako postaviti sveuser posted image ne bi se promijenilo nista specijalno, kad tad bi dosla ponovo u istu situaciju ili samo goru, pa taman zivjeli u Parizu ili najgorem selu na svijetu, zar ti to ne kontas.... eventualno biste mogli dobiti dijete, pa da onda tek ne znas kud bi ni kako da se snalazis bez posla, krova nad glavom....mozda je moj scenario najcrnji, ali ne mogu nikako vidjeti nesto svijetlije, bar na osnovu onoga sto nam sve isprica...a daj Boze da se varam.

pokusaj skontati sta i kako sebe zamisljas kada je u pitanju taj tvoj muz, i dok o tome razmisljas, nemoj uporedo misliti pa nemam sad ni prijateljica, pa mama mi nece dati podrsku, necu se nikad vise udati, pa kako cu naci posao....hocu da kazem rijesavaj jednu po jednu situaciju, tebi je sad dosta nekog mixa u glavi, i kao da se jako bojis okoncati ovo zauvijek, ali moraces donijeti jasnu odluku i biti dosljedna istoj, koliko god ti se u datom momentu cinilo tesko...s druge strane, on je izgleda odlucio, cim te tek tako ostavio, nije ti se javljao nikako, pa sad nesto izvodi, koliko god pokusavam citati izmedju redova, ne mogu nikako naci nesto sto mi govori da imate neku osnovu za normalnu i cvrstu vezu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 20:59:42   
muaaa

IZVORNA PORUKA: besana11


IZVORNA PORUKA: muaaa

ja da volim...i da vidim da me voli...pa zivjela bih na planini,a u ostalom znala si odakle je on a i odakle si ti....pa koji mantrak si uopste isla u dublju vezu s tom osobom?

Ne smeta meni odakle je vec mi smeta ovo.Prvi put kada smo planirali brak pristao je da idemo u grad pa je 15 dana prije rekao da cemo se vratiti dole i ja sve otkazem.Onda nakon 7 mjeseci se udam,zivimo skupa 15 dana u toj kuci,Bog mi je svejdok da sam pokusala ali je vidio da nisam sretna.Odselimo se,bili sretni oboje,kune se i obecava da se nece vracati dole i eto sada odjednom opet na selo i nikako drugacije.Ima li mene tu igdje?I ja zelim da budem sretna.Jednako patim ovako sama kao sto bi patila sa njegovom majkom koja me vrijedja i ostatkom familije kada me niko ne voli

izigrao je tvoje povjerenje....
a zao mi je sto patis,razumijem da ga volis ali ako nisi spremna na dozivotnu patnju s njim na selu onda gledaj sto prije da ga izbacis iz glave

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 21:02:57   
besana11
Patim ja i ovako ai bi vise patila u toj kuci.Volim ja njega ali ipak vise volim sebe

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 21:06:48   
muaaa

IZVORNA PORUKA: besana11

Patim ja i ovako ai bi vise patila u toj kuci.Volim ja njega ali ipak vise volim sebe

user posted image user posted image to curo

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 21:10:16   
Leptiri
Pratim razvoj situacije i to od pocetka, i pitam se zar stvarno tu ima prostor da se raspravlja i nateze, otjerala bih ja njega u sto i jedno vrazije selo, i tacka. Nema tu rasprave ili hoce ili nece, nikad niko se nije promjenio na planeti Zemlji, svi uvijek rade sta je njima po volji, tako draga moja, spasavaj se dok je jos od vakta. Sto prije zatvoris ovu zivotnu temu u svom zivotu bolje za tebe. Spakuj sve u jednu malu kutijicu, izbaci je kroz prozor i dobro ga zatvori.

Krenu dalje u nove pobjede, ceka te tvoja ljepsa zivotna prica budi u to 100% sigurna.

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 21:41:35   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: besana11

Patim ja i ovako ai bi vise patila u toj kuci.Volim ja njega ali ipak vise volim sebe

user posted image konačno user posted image tako i treba, sve ce se to jednom zvati jucer user posted image

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kako spasiti brak
11.2.2014 21:51:40   
besana11
Vjerujem i nadam se,I znam da je najveca greska svaka ova suza i sva ova bol ali shvatite me,Nije mi jednostavno.Ja njega ipak volim ali zaista vise volim sebe.Danas sam setala po gradu,sama i plakala.A onda mi samo dodje u glavu ono selo i rijeci njegove majke.Onda Gorazde,nasa soba iznajmljena i on kako spava kao djete pored mene .Onda one rijeci danas....Njegovo deranje kada sam zatvarala usi kada smo se vracali sa Bjelasnice da ga ne slusam.Njegove rijeci da sam corva jer eto nisam vidjela da e slao poruku drugu.....Njegove poruke u telefonu koje je slao kolegici s posla dok sam ja spavala pored njega.....Hm....Koji jad i bijeda

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *