|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanja u trudnoci
20.1.2009 18:10:26   
visibaba
uvjek je bilo kako se ti osjecas i sta ti pase praktikuj slobodno.
ja eto htjela za bosnu (iz minhena gdje zivim)
preko nove godine i nisam se usudila jer smo preko bozica isli
u austriju samo 2,5 sata voznje i kad nisam frcila.
tijesno mi bilo beba gura u prsa (bila sam u 27 sedmici)

tako da nisam isla za bosnu a bila sam tuznauser posted image


(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Putovanja u trudnoci
21.1.2009 19:07:40   
travnik
visibaba evo sestra pita za tvoje ime i gdje si u minhenu.ona je na laimer platz,pa skrabni nam mozda se i vidimo u minhenu dok ja ne odem za travnik.aBd ja se vracam iduce sedmice.user posted image ja sam merima,sestra maja.poz

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu visibaba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Putovanja u trudnoci
22.1.2009 15:09:51   
visibaba
hej super,

ja sam u Grünwaldu

ev moj mail

alisa.hibic@hotmail.de, pa se vidimouser posted image

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Putovanja u trudnoci
3.2.2009 10:10:31   
taze_mlada
evo prosle sedmice sam bila na pregledu i na upit o putovanju u martu (dakle neka 33. sedmica) dok mi je rekao da ne preporcuje putovanja (a meni se cini da spomenu i odnose) nakon 28. sedmice (sad sam vec 27.)..... tako da eto nekako sam mirna sto nije na meni bila odluka vezano za taj put iako sam i sama vec bila odlucila da ne bih ni isla....

(odgovor članu visibaba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Putovanja u trudnoci
28.2.2009 1:50:14   
Anoniman
Ja bih isto poslovno trebala u Sloveniju za nekih 10-ak dana. Biće mi 27 sedmica.... nikako mi se ne ide posebno što idemo autom pa me strah tolikog "truckanja" u toj sedmici... A termin za pregled imam 12.03. i mislim da će put biti par dana prije, tako da ne mogu dr. pitati. Inače se dobro osjećam, nemam hvala Bogu nikakvih problema ali..... 7 mjesec..... nešto mi se nikako ne ide.....

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:07:33   
mube
drage forumashice htjela bih jedan savjet ako ste imale slicnih iskustava,naime ja sam sad u 22-oj sedmici trudnoce i do sada je sve bilo u redu,planirala sam krajem mjeseca putovati u bosnu avionom,let traje oko dva sata,nista strasno ali ja se pomalo plasim aviona pa me strah,sad sam u dilemi da li da idem ili ne,putovala bi sama i ostala dvije sedmice dole,imate li neki savjet za mene









(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:22:52   
mube
hoce li me neko posavjetovatiuser posted image

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:25:30   
hanabanana
Ja sam putovala, ako je uredna trudnoća, što da ne.
ŠTa kaze tvoj ginekolog?

Ne savjetuje se u pocetku trudnoce putovati, ni pred kraj ( radi prijevremenog poroda ), izmedju ako je sve ok mislim da se moze putovati bez bojazni.


(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:26:40   
reallove
mube ja mislm da je ok putovati ako je normalna zdrava trudnoca,ja sam bila trudna 8 sedmica kada sam putovala avionom 4 sata,a rodica mm je otputovala u Australiju u 7 mjesecu trudnoce

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:28:28   
mube
babica mi je rekla da o mogu putovati do 28 sedmice bez problema,ono sto mene pomalo plasi jeste strah od avionauser posted image ,bojim se da ne dozivim stres,samo to me baca u dilemu

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:30:05   
reallove
ako je strah u pitanju onda neznam,i ja se malo bojim ali ne puno tako da nije bilo problema hB

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:30:20   
hanabanana
Jesi putovala ranije avionom?


(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:35:50   
mube
jesam u julu putovala u spaniju,tad sam i otkrila taj strahuser posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:36:54   
hanabanana
Ne znam sta da ti kazem. Ja nemam strah od letenja, a strah i stres nisu dobri za trudnoću.
Jel imaš paničan strah ili samo neugodu?
Samo kod poletanja, sletanja ili tokom cijelog leta.


(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:39:56   
mube
a ne nije to panican strah,vise neugoda prilikom poletanja i sletanja i gledanje u sat cijelo vrijeme putovanja,svjesna sam da stres nije dobar ali s druge strane tu je zelja da vidim roditele,nisam ih vidjela 6 mjeseci i ako sad neodem necu ih vidjeti jos tolikouser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:42:38   
hanabanana
Mislim da nikome nije ugodan osjeća kada se polijeće i slijeće....kod tebe nema straha od letenja, odnosno  zatvorenog prostora.
Uzmi apaurin od 2 mg i sretno u avion.
( trudnice smiju piti apaurin )

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:43:06   
reallove
mube samo misli na lijepe stvari,tako sam i ja radujes se susretu pa razmisljaj o tome,a ja najvise volim poletanje i sletanjeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:44:04   
Mamarica
Pa ako nije panican strah, nego samo nelagoda, mislim da nece biti problema. Ipak je to samo dva sata, uzmi kakav casopis, laganu knjigu, muzikicu za opustanje, grickaj nesto. Pomisli ovako: koliko bi se morala truckati cestom, a ti lijepo k'o gospodja u avionu, uzivas, ides da vidis svoje i podijelis sa njima barem dio svoje trudnoce.

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:45:34   
mube
hvala drage moje,vidjecu sta da uradim,vjrovatno ce biti apaurin i lagano u avion,mislicu na susret sa svojima i nadati se da ce sve biti u redu

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:47:56   
mube
a i to je jedan od vaznih razloga zasto bi isla,da podijelim s roditlejima bar dio ove moje srece,oni nemogu doci meni kad se porodim ako Bog da tako da ce propustiti sve to,mislim da je ta moja zelja da ih vidim ipak jaca od mog straha

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:48:55   
reallove
draga nasa sretno,ne boj se znas da se isplati ,a 2 sata je nista prodje brzo i javi nam kako je proslouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Putovanja u trudnoci
5.11.2009 15:53:08   
mube
svakako cu javiti ako krenem a i kad se vratim ako Bog da

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Putovanja u trudnoci
8.11.2009 13:02:01   
shejla
IZVORNA PORUKA: mube

hvala drage moje,vidjecu sta da uradim,vjrovatno ce biti apaurin i lagano u avion,mislicu na susret sa svojima i nadati se da ce sve biti u redu


ponesi kakvu dobru knjigu i zabavi se sa tim....
Tako sam i ja. Putovala sam 2,5 sata u 17-oj sedmici. Kupila apaurin, al reko necu ga popiti dok ne osjetim da me je hastra (ili ako pocne treskanje user posted image )... uzela casopisa, sokica, grickalica.... i nisam ga na kraju ni popila user posted image  

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Putovanja u trudnoci
10.11.2009 19:20:24   
Yuna
Ja sam prošli put u 7. mjesecu putovala sama iz Sarajeva u Zagreb vlakom što traje 10 sati. :P
Ovaj put ne bih jer kažu slijedeći porodi traju kraće od prvog.user posted image

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Putovanja u trudnoci
17.12.2009 18:54:12   
bubilica83
Drage moje ja sam na početku trudnoće, 6. sedmica. Posao mi je udaljen od kuće nekih sat vremena vožnje pa me interesuje da li ima još trudnica koje putuju na sličnim relacijama i do kojeg mjeseca otprilike bi bilo sigurno putovati? Hvala.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *