|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
3.4.2013 23:32:29   
Marija13
Moja prijateljica je prije trudnoce redovno radila depilaciju intimne zone voskom, a u trudnoci je nastavila, ako ne osjecas ogroman bol mozes bez problema. Ja tek u trudnoci otisla da uradim, a teta me fino vratila, kaze trudnice mogu jedino ako su to i prije obavljale, jer se od bola grcis pa moze doci do kontrakcija,,,

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: porod i brijanje dlačica
23.5.2014 0:23:57   
Lilyfee
Ja nisam nikad zapuštena,al nisam skroz gola.
Sredjeno je sve na 2 mm i glatka bikini zona. Kad idem giniću sve skidam i nije mi to problem jer ne idem svaki dan,al bi mi zbog osjetljive kože i urastanja dlaka u tom djelu baš problem to održavati sad u devetom mjesecu pa ne znam šta da radim. Inače mi muž sređuje sve kako ništa ne vidim od stomaka. Ja ću ko do sad i onda kad osjetim bol valjda budemo u pripravnosti da uradimo brazilku :)
Drugo mi ništa ne pada na um.

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: porod i brijanje dlačica
5.6.2015 11:25:47   
Nika10
Netko koristi novu kremu od Nivee? Hmm.. trazim neku alt_ernativu na sadasnju, jer sam primjetila da dobivam osip.. :S

< Poruku je uredio Nika10 -- 5.6.2015 11:26:11 >

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 203
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *