|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:17:44   
tea lana
ok

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:20:55   
NANICA
IZVORNA PORUKA: mama alma

pomagao je i muž pri kraju.



Sam svoj majstor user posted image  i potpisujem post iznad (dio posta)user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: porod i brijanje dlačica
8.7.2009 19:44:47   
leona81
moze li neko preporuciti salon gdje mogu uraditi depilaciju a da nije preskupo...i brazilsku...ali da je blizu centra? preporucili su mi f & a ali ne mogu da otvorim stranicu da vidim cijene jer me interesuje i ko jos radi masaze za trudnice pa sam cula da to samo oni rade?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: porod i brijanje dlačica
10.7.2009 12:49:29   
leona81
anybody?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2009 1:20:34   
emica5
Eh ovako drage moje. Od svoje 19 godine ja se brijem dole i to totalka, skroz znači. Redovno to radim svakih 5 dana i vjerujte tako već 12 godina. Em je higijena bolja, miris i glatka je stalno. O oralom sexu da i ne pričam, fantazija. Muž je oduševljen i sada kada mi je 34 hefta on me brije i to profesionalnouser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2009 7:52:03   
Hurma

IZVORNA PORUKA: leona81

anybody?



ja radim na malti... nisam nikada radila totalku ali kao da i jesam... malkice samo ostane i to za 20 KM, topli vosak, cura prijatna, higijena je ok... to je najbitnije... nije sad ono salon da poludis dobar ali to mi nije ni bitno, da je napucan bilo bi 50 KM a isto bi radili...
vjerujem da je totalka 25... ako te zanima objasnit cu ti gdje je i dati broj da nazoves djevojku i dogovoris termin.... pozz

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2009 7:55:14   
mama2009
ja na pofalicima radim kod cure depilaciju ona to sve kao totalku uradi, pomjeri gacice tamo ovamo i na kraju kaze daj bona ne zezaj vise skini gacice pa da te "ocerupam" kao zenu ....jakpo divna i prijatna....ako si zainteresovana mogu ti broj poslati


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: porod i brijanje dlačica
28.7.2009 21:42:49   
leona81
ja sam bila u f &a i bolilo je uzasno, a dlake rastu brze nego ikada i tu i na nogama...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: porod i brijanje dlačica
11.10.2009 11:11:46   
aamra
IZVORNA PORUKA: tea lana

nalazi se na Alipasinom polju u B fazi a broj  nemam jer je ona meni komsinica tako da ja samo odem, ali cu joj traziti i napisati ti.


Tea lana mozes li i meni posalti br.tel.od te zene. Ja sam u C fazi pa bi mi bas odgovaralo da njoj odem pliiiiz

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: porod i brijanje dlačica
11.10.2009 11:20:48   
bubuli
ja isto skidam dole sve vec godinama...jos dok sam djevojka bila u srednjoj skoli doktorica mi je preporucila depilaciju skroz jer sam muku mucila sa sekretom...
nije mogla nikakve vag.da mi da pa je bilo brijacina:) pamucni ves,i pranje sodom i kamilicom...
sve stvar navike...od tada ja nepodnosim nimalo dlacice...svako kupanje skidam sve...
iako sam 32 sedmice mogu jos dohvatiti a i mislim da i zmireci mogu znam napamet..
mm neprilazi boji se hehehe
al voljela bi da u Ze ima salon da rade i to...


_____________________________



(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: porod i brijanje dlačica
11.10.2009 11:26:42   
Mya_81 RR
Bubuli, ima jedan frizerski salon kod nas gdje ti mogu vaksirati apsolutno sve user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: porod i brijanje dlačica
11.10.2009 11:29:12   
bubuli
draga Mia neznam koliko je pametno skidati dole voskom???
ja sam ipak vijerna brijacu...
vosak za ruke,noge,stomak ok...al dole mislim da nije pametno..
u svakom slucaju hvala...
kontam ako do sada sam uspjela to sama i dalje cu...pa vidjet cemo


_____________________________



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: porod i brijanje dlačica
11.10.2009 11:58:12   
Mya_81 RR
Pa, da budem iskrena ne znam čime skida user posted image ....ali znam da rade user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: porod i brijanje dlačica
15.10.2009 19:25:42   
de_de
Zivjeli ogledalo i brijac. Evo ja sam u 35 sedmici i sve uspijem obrijati sama iako od  stomaka ne vidim nista. 

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: porod i brijanje dlačica
18.10.2009 19:38:32   
aamra
Ja sam upravo bila na depilaciji  kod ove tete u B fazi po preporuci tea lane. Stvarno je zena super, svu me je sredila (i tamo dole) za 15 KM. Dobro zena radi i detaljna je. preporucujem je

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 15:31:52   
leona81
posto depilaciju voskom ne mogu podnijeti na intimnom podrucju a i brijanje jedva, interesuje me koja krema uspjesno skida dlake s tog podrucja i ja cu trebati sa stomaka jer cu ici na carski...noge cu svakako depilirati voskom al ne znam sta cu s tim podrucjem...veet, vitaskin ili nesto trece? inace nemam puno dlaka ali su uzasno jake

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 15:36:42   
reallove
ja ti samo mogu reci veet ni u kom slucaju,ja sam probala nije dobra

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 15:38:32   
leona81
IZVORNA PORUKA: reallove

ja ti samo mogu reci veet ni u kom slucaju,ja sam probala nije dobra


pna lafo dok se tusiras sto spadnu dlacice?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 19:19:44   
Nenci
Za pocetak da vas sve pozdravim. Nova sam, tek sam se uclanila. Inace sam u 24 nedelji i upravo planiram neku depilaciju pa sam procitala vase postove. Ja sam se 2-3 put prije nekad obrijala dole skroz i moram reci da je poslije tri cetiri dana bilo grozno kad su pocele da rastu, svrbilo je uzas. Odtad samo sisam i i uklanjam bikini zonu kremom Afrodita kojom sam zadovoljna. I sad sam htjela tom kremom da odradim sve ali vidjecu jos. Imam osjecaj da bi me dole mnooogo bolilo kad bih radila voskom???  Narocito posto je prvi put user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 19:34:19   
Bubana
IZVORNA PORUKA: aamra

Ja sam upravo bila na depilaciji  kod ove tete u B fazi po preporuci tea lane. Stvarno je zena super, svu me je sredila (i tamo dole) za 15 KM. Dobro zena radi i detaljna je. preporucujem je


Moze li broj te tete  na pp user posted image
Ja sam u A fazi pa bi mi bilo  zgodno doci do nje


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: porod i brijanje dlačica
1.11.2009 21:17:45   
ena23
IZVORNA PORUKA: Bubana

IZVORNA PORUKA: aamra

Ja sam upravo bila na depilaciji  kod ove tete u B fazi po preporuci tea lane. Stvarno je zena super, svu me je sredila (i tamo dole) za 15 KM. Dobro zena radi i detaljna je. preporucujem je


Moze li broj te tete  na pp user posted image
Ja sam u A fazi pa bi mi bilo  zgodno doci do nje



I ja hocu broj ove tete!! Ja sam na vojnickom tako da mi ovo pravooooo odgovara. A mogul povesti bbu sa sobom tamo? Od kako se rodio nikud bez njeg ne idem, nemam ga kome ostaviti tokom dana, pa ce jadnik najvjerovatnije samnom i u frizerski i na depilaciju  user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: porod i brijanje dlačica
24.3.2010 11:46:46   
DinaD
Cure u 23v sedmici sam trudnoce, crnka prirodna, sto znaci da je maljavost jaca i stalno se brijuckam, cupkam i tako, od kako su nastale, cini mi se.
Interesuje me vase misljenje o depilaciji voskom u trudnoci intime, ali mislim pred porod, da me ne sjeckaju svacim i gdje u Sarajevu mogu da to uradim, bila sam ljeti uvijek u raznoraznim salonima i uvijek ih korigujem kuci kda dodem aparatom jer mi pola preskoce.
Treba mi prvo info da li to smijem i druga ako da gdje, ali da je urdna i detaljna

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: porod i brijanje dlačica
24.3.2010 11:52:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: DinaD

Cure u 23v sedmici sam trudnoce, crnka prirodna, sto znaci da je maljavost jaca i stalno se brijuckam, cupkam i tako, od kako su nastale, cini mi se.
Interesuje me vase misljenje o depilaciji voskom u trudnoci intime, ali mislim pred porod, da me ne sjeckaju svacim i gdje u Sarajevu mogu da to uradim, bila sam ljeti uvijek u raznoraznim salonima i uvijek ih korigujem kuci kda dodem aparatom jer mi pola preskoce.
Treba mi prvo info da li to smijem i druga ako da gdje, ali da je urdna i detaljna

naravno da smijes, ja sam redovno isla jednoj zeni do pred sam porod. trenutno je ona na operaciji, pa ne radi naredni period, al ako mista drugo ne nadjes do poroda, javi mi se na PP pa cu ti dati kontakt. trebala bi se do tad oporaviti od operacije. inace, ona ima puno trudnica i jako je uredna i fina zena, sve radi u svojoj kuci. ja nisam pristalica salona, nekako mi je to bolje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DinaD)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: porod i brijanje dlačica
24.3.2010 14:58:58   
iv@ncica
mene  je depilacija  ono  skroz  bas  bolila..nesto sam pred  porod  bila osjetljiva, ali  sam  uvijek sbrijana  dolje,  svrbilo  bi  ispocetka    kad  bi  raslo,  ali  kad  se naviknes  i redovno uklanjas,    ne bude  tih  problema..tako  da  sam do samog  poroda sama  sebe sređivala  uz to neku  frzuricu  na trokutuuser posted image user posted image ,ono  da  ne  bude  gola  skroz, tako  da  me nisu  oni brijali  kad  sam  tamo  dosla, jer  sam  malo  ja  alergicna  na  sve to i  malo  luda  sto  se  tice  higijene  i  dezinfekcije..  a  sestrama bi  drago  sto  bar  nekad  nisu  morale  nekoga  sređivati.
jest  bilo  malo  zeznuto  od  stomaka..ali  ogledalo  i  dobar    brijac  s  3-4-5 ostrica  je cudo ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: porod i brijanje dlačica
24.3.2010 15:03:13   
škorpija
kad sma bila trudna meni je to mm sređivaouser posted image , ma lažem i sad to radiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *