|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
19.3.2009 16:04:02   
anitaMO
nema ti šta nezgodno biti.meni nisu radili klistir.a sestre kažu obaviš to sve na stolu.i ne osjetiš.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: porod i brijanje dlačica
19.3.2009 16:09:38   
mamin_zivot
ja ne brijem, idem na depilaciju voskom vec prije trudnoce a i sada u trudnoci, sada sam 28 sedmica, vec je ne vidim user posted image , ali meni to moja kozmeticarka odradi sve za 5+, nije skupa uradi mi brazilsku, ma kao beba!!!

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: porod i brijanje dlačica
20.3.2009 13:35:53   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: mishel

Hvala vam na odgovoima. Meni je termin za 3 mjeseca pa me sve to interesuje, a nisam znala kakve su  procedure.

Mojoj prijateljici je to pravo teško palo jer je mislila da se klistiranje radi svakoj trudnici prije poroda pa je sve to iznenadilo.




Klistir ti nece raditi ako ti je pukao vodenjak...a i inace nije obavezan, ali ti mozes traziti...Ja sam trazila klistir ali mi je dr vec bio probio vodenjak pa mi sestra nije htjela uraditi...U svakom slucaju priroda se i za to pobrine, zadnjih dana pred porod sam imala cescu stolicu...user posted image

A eto zaove dlacice...Mora se sve skinuti i najbolje je to sam uraditi, citavu trudnocu sam isla na depilaciju voskom, a u 9. mjesecu sam se sama redovno brijala, da me ne iznenadi...user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: porod i brijanje dlačica
23.3.2009 23:23:41   
veeseelaa
ja sam se cijelo vrijeme u trudnoci depilirala sama pa i kad ides na preglede prije poroda neces valjda ici nak cupava user posted image  stomak mi uopce nije smetao da to uradim a sto se tice klistriranja nisam to uradila na stolu kako neko rece vec nakon pola sata al prosto dobijes nagon da ides kakiti i mogla sam se suzdrzati da odem do toaleta

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: porod i brijanje dlačica
18.5.2009 9:17:05   
niki78
Da vam iskreno kazem, ja sam "celava" vec dugi niz godina. Stvarno mi je nezamislivo da mi bilo kakve dlacice budu dole. Lakse je za odrzavanje. Mislim da ne bih ni mogla otici dr-u "cupava"! Brze rastu, to je istina,  ali mi je ljepsa bez icega.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: porod i brijanje dlačica
22.5.2009 14:06:52   
Mya_81 RR
Uvijek dole 'sredjena'...doduse sad sam se malo zapustila...i definitivno sam za brijanje kod kuce....sto je sigurno sigurno je......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki78)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: porod i brijanje dlačica
23.5.2009 1:18:41   
Anoniman
I ja praktikujem od starta da je dole sve "sređeno". Sad je sve teže i teže posebno pred kraj dovesti u red i skoro nemoguće srediti bez preskakanja user posted image  al eto može se tolerisati taj preskočeni dio, nije strašno user posted image  S obzirom koliki je tibo super je!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: porod i brijanje dlačica
2.7.2009 11:42:26   
leona81

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

ja ne brijem, idem na depilaciju voskom vec prije trudnoce a i sada u trudnoci, sada sam 28 sedmica, vec je ne vidim user posted image , ali meni to moja kozmeticarka odradi sve za 5+, nije skupa uradi mi brazilsku, ma kao beba!!!


meni svi govore da se ne smije ici na brazilku u trudnoci, ja doduse imam jake dlake i uvijek boli uzasno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: porod i brijanje dlačica
2.7.2009 20:18:14   
lila25
Moze li mi neko reci boli li brazilska depilacija i u koji kozmeticki da odem u Sarajevu koji je najbolji i koliko kosta...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 7:11:36   
Junior
ja se svaki put napatim dok je hmmm sredim...hahahahaha...nista ne vidim....u 32oj sam sedmici...sreca, imam nisko ogledalo, jedini mguci nacin...grozno je ako oni u bolnici briju, jer kazu da bas ne paze, vec samo kao na traci je oderu...hahahaha...tako da je definitivno bolje biti spreman...u SA imate prednost, ja sam iz O, jer kod vas ima ona depilacija prirodnim secerima,m a ne voskom, tako da manje boli, izbjegne se urastanje dlacica...i sl...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 14:57:11   
tea lana
IZVORNA PORUKA: lila25

Moze li mi neko reci boli li brazilska depilacija i u koji kozmeticki da odem u Sarajevu koji je najbolji i koliko kosta...


ima kod jedne zene,ima svoj salon kuci,tj u stanu.Odradi sve za deset  nigdje dlakice.Cijena je zajedno sa nogama 15km.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:05:39   
M kao Mama
Blago, vama kako vam zavidim, usvari ja uopšte nemam probloema sa dlakama na nogama, rastu mi do koljena i to sama brijem, dav puta sam otišla na depilaciju do koljena i hvatali su me po salonu, jednostavno mene to boli i kapak.

Bikini i zonu okolo kako reče jedna godinama brijem, prosto mi je nezamislivo da imam dlaka, nekako mi je čistije i ljepše kada nema dlaka, do zadnjeg dana sam se depilirala, pomagao je i muž pri kraju. Na depilaciju da sam otišla porodila bi se na kozmetičkom, a ne na ginekološkom stolu. Ne bih mogla izdržatio taj bol, nema šanse.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:17:59   
tea lana
Ma navikne se covjek ja odradim generalku,znaci sve.I vjeruj mi sto vise radis depilaciju to su dlake rijedje,puo manje ostrije nego kad se brijes brijacem.Ja sam prva dva puta plakala kako me je boljelo.Sad ona cupa a ja pricam na tel. i niko ne skonta sta radim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:25:38   
sanela22
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: lila25

Moze li mi neko reci boli li brazilska depilacija i u koji kozmeticki da odem u Sarajevu koji je najbolji i koliko kosta...


ima kod jedne zene,ima svoj salon kuci,tj u stanu.Odradi sve za deset  nigdje dlakice.Cijena je zajedno sa nogama 15km.


Mozes li napisati broj te zene i gdje se nalaz???i jer ja idem u kozmeticki na depilaciju i brazilska depilacija zajedno sa nogama kosta 25 KM

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:37:06   
tea lana
nalazi se na Alipasinom polju u B fazi a broj  nemam jer je ona meni komsinica tako da ja samo odem, ali cu joj traziti i napisati ti.

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:37:59   
tea lana
i cijena nije komsiska da znate,nego je svima 15km.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:45:39   
sanela22
Ok... Hvala

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: porod i brijanje dlačica
3.7.2009 15:51:58   
lila25
e pa to je bas povoljno nadam se i da dobro uradi...

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 13:51:51   
tea lana
zena koja radi mi depilaciju je na godisnjem i dolazi 17.7 cim dodje saljem ti broj telefona.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 13:57:56   
new mama
Tea Lana mogla bi i meni javiti broj,ako ti nije problem,ti si znaci zadovoljna,ne urastaju dlacice,a  jel skidas voskomuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:02:04   
tea lana
ok javim i tebi,ja sam imala od brijaca uraslih dlacica ali sa vremenom ih nestane.Ne mozete ocekivati da ih prvi put uspije sve skinuti.A da ona skida voskom koji sama pravi.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:04:53   
sirnica
ja sam se do kraja brijala sama, a muz je naravno bio od pomoći u zadnja dva mjeseca. iako sam bila "ćelava" babica mi je ipak formalno obrijala. aliiiiii- nije obavila klistir a meni na porodu pukne sfinkter(analni) i oni mi zbog straha od infekcije ugrade darmur(kateter za stolicu). to je grozno, potpuno sam bila vezana za krevet i morala ostati u bolnici 6 dana. da mi je uradila klistir ne bi mi to ni ugrađivali. zato bih svakome preporučila da ga uradi, jer nije toliko neugodan kao ovo što se meni bez njega desilo.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:09:28   
Emina85
imaš prvo mila sirnica
i ja preoručujem da je bolje uraditi ga jer može doći do komplikacija baš takvih


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:11:27   
tea lana
meni klistar nisu radili,pojma nemam sto.Vjerovatno zato jer je od prijema u bolnicu do poroda proslo puna 56 sata,a ja nista nisam u tom periodu jela.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: porod i brijanje dlačica
6.7.2009 14:15:01   
new mama
Tea lana vazi onda mozes mi poslati na pp broj kad saznas,jel okuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *