|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:22:33   
mnn
Sijetila sam se jedne svoje prijateljice kojoj su rekli da nosi dečka sto posto, kupila ona sve plavo, i ja sam joj isto sve kupila kao za dečka...a onda se rodila mala Katja.Ti doktori,user posted image user posted image , nekad kad čujem njihove svjete puknem od smjeha, ali eto i to se mora čutiuser posted image user posted image . Ja čekam da vidim što če biti ali kupujem sve neutralno da me ne zeznu.u 18 tjednu sam skoro pa če 19.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:26:27   
tajjra
smrc smrc nemoj me plasiti hehehe
ma salim se samo neka bude sve ok sa bebob a dijete dijete bar ja tako mislim
i kod mene su sve boje neutralne

kako se osjecas u trudnoci???

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:32:02   
mnn
Na početku mi je bilo teško, stalno sam imala mučnine i vrtoglavice...a sada mi je dobro, mogu jesti normalno...ali mi još uvijek neki mirisi smetaju i meso crveno mi se ne jede više...a bila sam prije pravi mesožder, zeza me buduči muž da sam postala biljojeduser posted image user posted image user posted image , kaže moja žena sunce milo jede samo zelenilouser posted image  kako je tebi?

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:36:38   
tajjra
i ja sam na pocetku imala mucnine na mirise razne
ufff kad se samo sjetim,inace ono sto sam najvise voljela jednostavno sad mi se gadi tako da kazem valjda organizam dodje do prezasicenja pauser posted image user posted image

a sad vec radi kiseline opet moras gledati sta jedes tako da...
vidjet ces draga nasa.
pijes li prenatal??

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:41:02   
mnn
rekli su mi u početku da ne pijem jer jedem raznovrsnu hranu, i nalazi su mi pokazali da nije potrebno...ali budem krenula,kupila sam jedne tablete pregnital se zovu, neka francuska firma ih proizvodu, imaju sve isto kao i prenatal od natural velta i dietpharma..pa ču vidjeti, ali do sada mi nisu to preporučili. Možda jer beba ima 22 cm ali ima oko 200g.

što ti misliš?   Nisam ni folnukiselinu pila...ma da su nalazi svi super i da ne treba...pa valjda oni znaju nešto.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:48:48   
tajjra
ja ti preporucujem da pijes
ja osam do 12 sedmice pila folnu kiselinu,sve je to ok prirodno je prirodno al je pitanje da li ces ti potrefiti i ubaciti u sebe onoliko koliko tebi treba razumijes?
prenatal ili pregnital isto
ja imam jos jednu tablu pregnitala tesko ga je nacii u sarajevu samo jedna apoteka ga drzi meni je moj doktor rekao da pijem pregnital al ako nenadjem moze i prenatal

ja jos pijem i NAF to ti je super za zubice bebe a naravno i majke i preporucujem ti da ga pocnes piti

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:52:43   
dinciii
ja pijem kapsule zovu se aktiferin u njima ima folna kiselina i zeljezo i doktor mi je reko da ih pijem tokom trudnoce i poslije isto...tako da mislim da je bolje da se te stvari piju..moja sestra je puno zeljeza izgubila u trudnoci al nije nista ni pila...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:55:17   
mnn
Budem krenula na pregnital pa na ostatak, hvala ti na savjetu.  Sve  za malu bebicuuser posted image user posted image  što bih ja bez ovog foruma, super ste sve vi, mene zeza muž što si opet na forumu, kažem što da radimuser posted image  

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:55:49   
tajjra
ja sam pila folnu kiselinu do 12 sedmice to ovdje tako i preporucuju
a nastavila sam sa pregnitalom inace zeljezo mi je uvijek bilo 8-9 o sad je hvala Bogu 15 sto ce reci da vrijedi
a naf pijem za zubice mozes ga i ti sad poceti piti jer doktori savjetuju da se pije do 2g.bebinog zivota

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 21:57:21   
tajjra
nema na cemu pa tu smo da dijelimo svoja iskustva zar ne drage moje?

jao pa svi su isti nije ta dzabe u narodu heheh
i meni moj kaze pa kako mozes toliko da tipkas reko MOLIMMMM
to nam je sveuser posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:00:30   
mnn
Kupit ču ih i početi piti, imaš pravo treba piti to ako je dobro za djete. Meni je željezo dobro, nisam nikada imala sa tim problema, jedino mi tlak varira, prvo sam imala 120/ 80 pa sada na zadnjem pregledu 100/60...zato mi se stalno i spava, prije sam pila kavu ali sada mogu samo bijelu piti i slano mi smeta...

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:01:48   
dinciii
ne bitno to jel ti dobro zeljezo il nije,u trudnoci ti je potrebno viska.i zato ovde svima daju aktiferin,i moje misljenje je da je to dobro..jer nemozes postat anemicna ili slicno...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:03:32   
tajjra
ne znam opet se ti posavjetuj sa svojim ljekarom al mislim da je to to
pa bolje je da je nizak ne daj Boze da je visok pritisak ufffff
kod mene je 110/70 kazu da je ok

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:08:17   
mnn
Budem pitala ginekologa da li da sve to pijem ili je dovoljan samo pregnital.Hvala vam svima na savjetima.user posted image user posted image  

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:10:53   
tajjra
pitaj ti pa ces vidjeti sta ce ti reci
nema na cemu tu smo da jedna drugoj pomazemo odnosno olaksavamouser posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
20.11.2008 22:13:29   
mnn
nego ča kako bi mi u istri rekli. idem sad gledati malo tv i u krevet, opet spavašuser posted image user posted image , moram reči ču ja mužu...veliki pozdrav

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
21.11.2008 9:21:06   
valika
da vam se i ja javim..ja sam u 15 tjednu zapravo 15+5 iduci tjedan idem kod doktora i rekao mi je da ce praviti ultrazvuk pa me zanima dali ce moci vidjeti spol....znam da je jos rano i da nije pouzdano al ono zanima me ja sam za curicu..nek nam je zivo i zdravo....
ja pijem prenatal od centravita....sadrzavaju omega tri masne kiseline,vitamine i folnu kiselinu...krvna slika mi je uredu...al od viska glava ne boli..user posted image user posted image ugodan vam vikend zelim

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
21.11.2008 10:01:42   
mnn
meni nisu na ovom ultrazvuku zadnjem vidjeli spol djeteta,beba mala je mahala rukicama i nogicama, okretala se stalno tako da nismo uspijeli vidjeti, ali možda se na sljedečem vidiuser posted image user posted image

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.11.2008 21:22:27   
Crazy little thing
Ja sam bila u petak, u dvadeset drugom tjednu, dr mi rekao da je CURICA :)) a prije toga sam bila u sedamnaestom tjednu ali još mi nije mogao reći..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.11.2008 21:42:16   
tajjra
ja sam u 18 semdmici saznala da je djevojcica ali nije bio siguran,od tad pa na dalje kad god sam isla potvrdio je da jeuser posted image
ali kako kazete neka samo bude zdravo i zivo dijete je dijete zar ne??

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
25.11.2008 11:07:08   
potok
19 sedmica....curicauser posted image ...treca  sreca....user posted image


(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
25.11.2008 13:37:01   
leona27
Hi nemoj da te brine nizak tlak meni je uvijek ispod 100 gornji a onaj dr.60, 70 kako kad. U trudnoći ti je zeznut visok tlak.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
25.11.2008 14:04:44   
mnn
stalno mi se spavauser posted image  , oduvijek imam nizak tlak...kažu da  ti ljudi žive dužeuser posted image  još neznamo spol bebeuser posted image  mala beba je hiperaktivna

(odgovor članu leona27)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
25.11.2008 17:08:16   
tresnjicaaa
Mi smo jucer saznali da je bebica curica user posted image :) Mnogo mi je drago jer vec imam sincica pa sam zeljela curicu. Samo nek je zivo i zdravo :)


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
26.11.2008 7:44:33   
valika
koliko ce biti curica...ma super nek su nam zive i zdrave...vidim da pisete o tlaku..meni je doktorica rekla da je za trudnicu bolji malo nizi tlak nego visoki..ja imam malo nizi 100/60

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *