|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
26.11.2008 8:32:34   
mnn
Takav tlak imam i jauser posted image

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
26.11.2008 13:40:24   
tresnjicaaa
I ja user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
26.11.2008 14:03:06   
larina
u 16 sedmici

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
26.11.2008 14:36:25   
mnn
trešnjica duže čemo živjeti tako kažuuser posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
27.11.2008 13:04:44   
Sonja
meni je prije trudnoce pritisak bio  90/60 i stalno tako
a sad mi je 120/80 user posted image  i stalno mi se spava hahah
kod mene sve naopako

ja sam 18. sed. i slijedece sed. idem na uzv i nadam se da ce mi reci sta nosim..user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
27.11.2008 15:58:00   
sanjarka
Ja sam 13. sedmica i jucer sam bila na pregledu. Pitala sam doktoricu kada mi moze reci sta nosim. Njen odgovor je bio: pa ja vec sada vidim ali ne prektikujem govoriti prije 16. sedmice. Onda sam ja bila malo dosadna i rekla mi je da je user posted image ali da ima jos 3 sedmice fore da se spuste testisi ako je musko. Ja imam osjecaj da neceuser posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.11.2008 0:04:29   
Anoniman
Ja idem ideuže sedmice aBd na kontrolu. Tada ću biti nešto više od 14 sedmica i nadam se da ću saznati pol user posted image . Sanjarka pošto vidim da si iz Sarajeva, kod koje dr. vodiš user posted image , koja ti je tako rano rekla, hoću i ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanjarka)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.11.2008 9:41:03   
sanjarka
Nejra Pasic. Super doktorica, sve ti objasnjava,jako je detaljna. Sve pohvaleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.11.2008 10:06:06   
valika
ja sam 16 tjedana i jucer sam bila kod doktorice...rekla mi je da nije sigurna i nista jos nepotvrduje al misli da je curicauser posted image ....mama je to i mislila tako da sam sad jos sigurnija....

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
1.12.2008 16:28:24   
taze_mlada
ja sam bila prosle sedmice, dakle negdje 17-1 sedmica, i dok je posao da mi kaze pol, ali sam zamolila da odgodimo do sljedeceg pregleda, za mjesec dana, kada ce aBd biit i MM sa mnom na pregledu....

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
1.12.2008 16:34:39   
Romali
Evo sad uzela kalendar i računam u kojoj sam sedmici bila tadauser posted image user posted image
Čini mi se da je bila 18.-a i dr.je , naravno, dobro vidio. Rodio se moj mali pišonjauser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
1.12.2008 16:35:35   
Pankica
Čini mi se da sam bila u 13-toj nedelji, kad mi je dr. Lejla Imširija rekla da nosim dječakauser posted image ! Ja sam takođe predosjećala, ma znala sam da opet nosim dječakauser posted image ! Neka su dječica zdrava i normalna, nek' im je sve na broju, a nije uopšte važno da li je user posted image  ili user posted image ....

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
1.12.2008 16:39:52   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Pankica

Neka su dječica zdrava i normalna, nek' im je sve na broju, a nije uopšte važno da li je user posted image  ili user posted image ....

apsolutno! potpisujem!!

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
4.12.2008 22:27:30   
happymama
Meni su svi govorili da nosim curicu. Zato sto hodam na odredjeni nacin, pa stomak mi je sirok.. pa suze mi oci( a ja alergicar, pa me stalno svrbe oci)! Uglavnom, vrlo rano mi je doktorica rekla da je sigurna da je djecak, ali nikada nije dopustio da vidimo.. onda mi je drugi jedan doktor, onako blesavo rekao " vidi mu ćune!"
A onda sam radila amniocentezu i nalaz je potvrdio da je zdrav djecak. Toliko o babskim pricama i glupostima, kazem vam svi ljudi koje znam su rekli da mora da je curica!! Ili ima jos onih gluposti da ako je zena lijepa, mora da nosi djecaka, a bas znam nekolik prelijepih trudnica koje ce roditi curice!!

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
9.12.2008 21:51:26   
Sonja
bila sam na uzv bilo mi je 19+1 i doktor mi je rekao da je user posted image user posted image  user posted image user posted image
tako sam i mislila heheh
svima sam i prije toga govorila da je najvjerovatnije musko...neki predosjecaj..
ljubi ga mama samo da je ziv i zdrav

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu happymama)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
9.12.2008 22:02:58   
mnn
ČESTITAM TI SONJA! GLAVNO DA JE BEBA DOBRO.user posted image  A MI JOŠ ČEKAKO DA SAZNAMO...user posted image , BEBE SE VRTILA PA NIJE USPIO VIDJETI...HIPERAKTIVNA JE...user posted image

moja sestrična trudna 4mj i saznala da je dečko jučer...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
9.12.2008 22:18:35   
dalmatinka
Mnn ima jos jedna beba hiperaktivna muz se zeza da je to njegov nogometas.
Malo mi je cudno da je ovako malo a ovako nemirno,sta ce biti kada bude veci.



(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
10.12.2008 9:00:09   
mnn
Dalmatinka -biče u akciji.sve če rasturavati po kučiuser posted image user posted image user posted image ...biče mu sve zanimljivo...bolje da je tako nego da je beba mirna.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
10.12.2008 17:48:19   
Anoniman
Ja idem u petak aBd na UZV. Zvala sam dr. Nejru Pašić i dobila termin za petak al mi reće da će me pregledati dr. Rovčanin user posted image  Ima li neka od vas iskustva sa tim dr.?

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
11.12.2008 20:49:34   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Sonja

bila sam na uzv bilo mi je 19+1 i doktor mi je rekao da je user posted image user posted image  user posted image user posted image
tako sam i mislila heheh
svima sam i prije toga govorila da je najvjerovatnije musko...neki predosjecaj..
ljubi ga mama samo da je ziv i zdrav




Eto meni Sonja zeta mog user posted image    Samo sto ce moja princeza aBd biti mjesec starija od tvog princa,ali nema veze to je sad moderno. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
12.12.2008 23:02:56   
Anoniman
Ja sam danas bila na UZV-u. Beba je čitavo vrijeme bila u profil izdanju, skače, stoji uspravno user posted image , pruža rukicu, "češe" se po glavi user posted image user posted image  tako da nismo uspjeli vidjeti pol user posted image  al smo se zato ismijali, bebac je pravooooooo živahan!!!! Sve je super, dr. je zadovoljan. Valjda će se sljedeći put pokazati.....
Znači sa 15 sedmica - ništa.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
13.12.2008 11:21:33   
Ex Yu
Ja sam prije 2 dana isla u Zenicu na pol. Sunce jer sam htjela raditi 4D i narucila se kad sam dosla tamo sva srecna doktor mi je rekao d anema iskustva i edukacije za 4D i da mora ici u Banja Luku na obuku tako da mi nebi preporucio da mi radi 4D, 15 sedmica mi je i radio je obicni UZ ali nista nije vidio, ja nemam neki predosjecaj ali ni posebnih zelja da je ovo ili ono jer imam mentalno retardiranu sestru i veliki strah za svoje bebce tako da nemam kad razmisljati u spolu ...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.12.2008 22:20:09   
Anoniman
Ma naravno da mi je najbitnije da je sa user posted image  sve u redu. Ali ako već imam mogućnost doznati kojeg je pola, zašto ne? Ja recimo imam "osjećaj" da je dječak e sad živo me interesuje da li taj osjećaj ima veze sa stvarnošću user posted image , to ćemo još da vidimo....user posted image

(odgovor članu Ex Yu)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.12.2008 22:47:03   
tajjra
Enisa_sara samo da ti kazem da sam i ja imala predosjecaj da je djecak,ali sam se prevarila odnosno ostej jos par dana da budemo 100% sigurni jer je termin 22.12 pa... a svi su mi do sad rekli da je djevojcica,naravno da je najvaznije da vse bude ok sa nasim user posted image  a dijete dijete
zar ne drage moje???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.12.2008 22:55:54   
Anoniman
Pa zato sam i stavila "osjećaj" user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravno da nije bitno, najbitnije je da je sve ok.
Pozzz

(odgovor članu tajjra)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pitanje
dandi84

Koliko bi djece voljeli da imate??

1 (17%)

2 (24%)

3 (38%)

4 i više (21%)


Broj svih glasova: 283

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *