|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.1.2009 19:14:38   
mnn
meni su otkrili u 20 tjednu koliko se sječam da je dečkouser posted image ...ja sve spremam za dečka user posted image ..nadam se da se nisu prevarili... sad ulazimo u 27 tjedan, idemo na pregled uskoro pa čemo vidjetiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.1.2009 19:16:21   
Ilhana RR
Ovde su jednoj tri raylicita doktora potpisali da je žensko pa kad se porodila bilo muško... al njoj su rekli iz zdravstveni razloga...

Ja nisam ni pitala jer sam htijela iznenađenje

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.1.2009 19:40:54   
eniii
Mi saznali u 28-sedmici i user posted image curetina ..user posted image user posted image ,sad sam vec kraj 36-sedmice.....

_____________________________

Nasa sreca Zlatana stigla je 5.02.2009god....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.1.2009 20:09:58   
Ex Yu
Mi smo u ponedeljak isli kod Mehmedbašića na 4D i rekao nam je u 18+5 da je user posted image , ali ja jos nisam nesto sigurna ... mada mi je i sliku dao user posted image

(odgovor članu eniii)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 0:07:18   
Anoniman
Ja sam (valjda) dobro vidjela pišonju user posted image user posted image  i nekako mi je on bio siguran. A inače do 5-og mjeseca sam sa sarom vodila user posted image  u Kumrovcu, i dole mi govorili da je user posted image  i ja taman kao i sad negdje oko 5-og mj. počnem ići Mehmedbašiću i on mi kaže da je user posted image , i tsvarno bi user posted image , tako da mu vjrtujem.
Ma najbitnije je da je sve ok hvala dragom Bogu, a sad jeli user posted image  ili user posted image  nije ni bitno! Ale je beba stvarno krupnaaaaaaaaa, više nego duplo. Sad bi trebala imati oko 200 gr. a mi nagurali već na 500 user posted image  nek mi je Bog na pomoći ako ovako nastavi....

(odgovor članu Ex Yu)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 13:17:29   
adijeva mama
Ja sam spol djeteta saznala u  13 sedmici trudnoće. Radila sam vaginalni ultrazvuk i vidjela sam komplet bebu sa svih strana. Tada je već imao nogice i rukice i mahao mi je. Plakala sam od uzbuđenja i definitivno mogu reći da je to bilo nešto najljepše što sam u životu vidjela i doživjela. 

_____________________________

Adem 13. 02. 2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 13:30:11   
my love
Ja sam u 19+5 sedmici i neznam spol jer se bebica nije lijepo okrenula user posted image
Naručena sam tek za mjesec dana ,a do tada cu izludjeti ,jako zelim znati sta jeeee??
Najvjerovatnije cu ici na 4d,cini  mi se da tu nemoze biti greske...user posted image

(odgovor članu adijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 14:23:09   
Nunichi
Uvijek moze biti greske...meni je na 4D rekao da je user posted image
A ustvari je curica... user posted image   user posted image valjda...heheheh vidjecemo za 10 sedmica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu my love)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 15:12:16   
my love
Aj, Nunichi nemoj me prepadati.Ja bas vjerujem u taj 4d!Nije moguće da tako mogu pogriješiti??
Ma najbitnije da je user posted image ok,pa neka bude i iznenadjenje,ali ja se nadam da cu ubrzo znatiii....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 16:01:00   
pepeljuga
Eh drage moje evo i mene malo na ovu temu.Ja sam bila u 20-toj sedmici kada mi je doktorica rekla da je najvjerovatnije djecak au 24 mi je to potvrdila.Sto se mene tice mene je taj osjecaj debelo prevario jer sam od samog starta mislila da je djevojcica i stalno sam trazila neka lijepa zenska imene a ono musko.Moj muz mi je uvijek govorio"samo se ti tjesi ja sam Djecak" i eto ispade da je ipak djecak.Inace moj muz ima 2 brata pa je to kod njih valjda nasljedno.Samo da mi bude ziv i zdrav aBd.

(odgovor članu my love)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 18:57:39   
tačkica
   Pozdrav drage mame! Ja sam u 16. sedmici saznala da nosim djecaka! U principu je stvarno svejedno koji je spol,samo da nase bebe budu zive i zdrave,ali radoznalost neda mira! Pusa vam od mene i uzivajte u ostatku trudnoce! user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 19:08:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: my love

Aj, Nunichi nemoj me prepadati.Ja bas vjerujem u taj 4d!Nije moguće da tako mogu pogriješiti??
Ma najbitnije da je user posted image ok,pa neka bude i iznenadjenje,ali ja se nadam da cu ubrzo znatiii....



heheh ma ne prepadam draga moja,kod mene je to bilo stvarno rano tek 14-a sedmica...ali moja dr. mi je dva dana nakon tog pregleda na 3D rekla da je curica mala. I ostala je pri tome evo i do dana danasnjeg,a sad smo u 30. Ma neka su nam zivi i zdravi i da sve prodje kako treba. A znam kako ti je i ja sam jedva cekala da saznam,skoro sve smo mi takve radoznale.  user posted image user posted image   Sretno user posted image

(odgovor članu my love)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.1.2009 19:19:17   
Anoniman
moja citava trudnoca je pracena na 4D UZ, i doktorica se par puta dvoumila zbog polozaja bebe... ali sam uradila color dopler cd kod dr.dr.:) i jasno sam i ja kao laik mogla vidjeti da se radi o djevojcici. 

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
16.1.2009 10:25:03   
pipun
Eh pa i nama je u 21 sedmici na 4D receno da je najvjerovatnije djecak (kaze: evo ima nesto izmedju nogu, a definitivno nije pupcanik)..heh. Doduse zaista se nesto vidi, a ja sam nesto od pocetka isto tvrdila kako ce biti djevojcica, pa me to da je djecak iznenadilo, jer sam se kao nadala curici user posted image .
Hajde eto sacekacemo sljedeci pregled, pa cemo znati posve sigurno, mada sada mislim da je i ovo djecak.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
17.1.2009 12:29:59   
Pretty mamma
Curica....jeeeeeeeeeeee...user posted image
U 18. tjednu dr je rekao da je curica, ali cekamo i sljedecu potvrdu!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
17.1.2009 15:17:52   
cija
e joooj...ja moram čekati još dvije sedmice.... ušla sam u 17.tu i trebala u petak na pregled i nadala se da će vidjeti spol,no doktor na godišnjem dvije sedmice....AAAAAAAAAA.....a ne ide mi se drugom....al sam skontala ,s obzirom da se moram javiti doktoru radi kartona u Polikliniku,otiću,al nedam da mi ona kaže pol i ako bude vidjela...to ostavljam svom doktoru Bojanu G.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
17.1.2009 23:36:17   
anuska08
Jooj mene živo zanima spol! Jedva čekam da saznam a tek mi je 9 sedmica! Recite mi da li ste vi imale neki osjećaj što nosite user posted image  iliuser posted image ? Neke mi frendice kažu kao da su imale i da je to bilo to! Ja imam feeling dečka, a sad ćemo vidjeti!

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
17.1.2009 23:50:18   
sarayka
Iako sam išla redovno na kontrole, sve do 7 mj.se nije vidio pol bebe jer je okretala, i tad je dr.rekao Jesam li vam rekao da je žensko? Rekoh:Ne , On:Pa eto sad jesam :)
Malo sam se iznenadila jer sam imala drugačiji predosjećaj ali samo nek je živo i zdravo, nakon toga još 2x je potvrdio da je user posted image . I jeste!!
Iako babske priče kažu da se curice stide i kriju zato se pol kasnije pokaže... pa sad user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
18.1.2009 0:02:31   
Anoniman
U prvoj user posted image  sam imala osjećaj čas da je user posted image , čas da je user posted image  user posted image
A sada od momenta kad sam saznala da sam user posted image  100% sam ubjeđena da je dječak user posted image user posted image  i dr. reče da jeste.... Iskreno, i ova trudnoća mi je sasvim drugačija od prve, mada to ne mora značiti da je drugi pol u pitanju al eto. Sada sam poprilično krupnaaaa (+8 kg= 19 sedmica) što u prvoj user posted image  nisam bila.... E sad ostaje još malo više od ovoliko, pa da provjerim je li me osjećaj prevario user posted image

(odgovor članu sarayka)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
18.1.2009 0:32:51   
Anoniman
Ja sam od samog pocetka stalno govorila "on" i svi su mi se smijali, i na kraju se ispostavilo da je fakat "on"...user posted image
e sad jel to neki predosjecaj bio ili ....to ce ostati misterijauser posted image ....doduse nije se jos rodiouser posted image user posted image svasta je moguceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
19.1.2009 12:07:47   
Minchica
ja evo vec 24 sedmice ne znam sta je isla sam na 4d i nisu mi vidjeli zbog polozaja bebe, ali ja sam uvjerena da je user posted image ....
nadam se da se necu prevariti... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.1.2009 13:17:28   
visibaba
u 20 sedmici, kazu da je user posted image

sada smo u 34 i ne prihvatam to za ozbiljno nek je sta hoce

trece je po redu a imamo obadvoje

(odgovor članu Minchica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.1.2009 22:52:17   
cija
sad na pregledu u 19.oj sedmici nije potvrdio spol bebe...kaže ima neka kvržica,sl se totalno ogradio i nije htio nagađati .... ja se nadam da je curica ipak,al samo je bitno da je živo i zdravo,pa taman da kaže "nosite 2 dječaka" user posted image  
Da se razumijemo jedna je beba :-)

(odgovor članu visibaba)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.1.2009 23:02:23   
Anoniman
Ja sam prošle sedmice išla u Kumrovac čisto da se tuspasim da me imaju u evidenciji kad mi budu trebale doznake i dr. me pošalje na UZV. Tamo mi i drugi dr. potvrdi, sa riječima: " mašala, vidi ga, definitivno je dječak " user posted image user posted image user posted image  , ljubi ga majka user posted image , raširio nam noge na "izvolite", tako da bi trebalo da je definitivno dječak user posted image

(odgovor članu cija)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.1.2009 23:11:37   
cija
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja sam prošle sedmice išla u Kumrovac čisto da se tuspasim da me imaju u evidenciji kad mi budu trebale doznake i dr. me pošalje na UZV. Tamo mi i drugi dr. potvrdi, sa riječima: " mašala, vidi ga, definitivno je dječak " user posted image user posted image user posted image  , ljubi ga majka user posted image , raširio nam noge na "izvolite", tako da bi trebalo da je definitivno dječak user posted image


user posted image user posted image
znači mali se udostojio da pokaže šta je .... veli bebač "šta me stalno zavirujete,evo vam sad" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *