|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
10.7.2014 8:59:56   
CombatKitten
Mi smo se upisali u vrtić Mali svijet na Vilsonovom. Prezadovoljni smo. N. koja ima 1 godinu se adaptirala nakon 10 dana. Topla preporuka. Ako nekog zanima više. slobodno neka mi se javi PP.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Privatni vrtici u SA
10.7.2014 9:33:06   
bambi1
I mi prezadovoljni vrticem Nur na Grbaviciuser posted image user posted image

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Privatni vrtici u SA
19.7.2014 14:06:25   
mamita 2013
Da li neko ima iskustva sa vrticem Bonum u Alipasinoj ulici?

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Privatni vrtici u SA
12.8.2014 10:51:47   
luna13
Trebam malenu upisati u vrtić, njoj je 1 godina i tri mjeseca a kako stanujem na Grbavici i zbog posla bi mi odgovarao "Mali svijet" na Vilsonovom, pa bi mi puno značilo ako neko već ima iskustva s istim da znam? CombatKitten molim te za tvoje utiske i ako može malo više informacija o ovom vrtiću?

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Privatni vrtici u SA
5.9.2014 14:10:51   
entinte
Trebaju mi iskustva za Ciciban na dobrinji? Od kojeg uzrasta primaju? Kakvi su uslovi i sl.?

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu luna13)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Privatni vrtici u SA
5.9.2014 14:22:34   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: entinte

Trebaju mi iskustva za Ciciban na dobrinji? Od kojeg uzrasta primaju? Kakvi su uslovi i sl.?

tople preporuke,pogledaj na njihovoj stranici "Bošnjačka ustanova An-Nur" user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Privatni vrtici u SA
5.9.2014 15:17:15   
entinte
vidjela sam stranicu ali rekoh ipak da pitam roditelje kakva su iskustva... mislila sam ih u amel i nur ali nemaju mjesta za moji blizance pa cu mozda tamo starijeg a mlađe u ciciban oba su mi blizu :) jos sam u fazi raspitivanja :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Privatni vrtici u SA
5.9.2014 15:37:45   
EEDITH
ja se družim sa njima evo 6 godina i prezadovoljna sam ,a ciciban je čak i bolji objekat od našeg vrtića user posted image
najbolje da ih posjetiš i sama vidiš ,sretno

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Privatni vrtici u SA
5.9.2014 19:51:26   
lorus

IZVORNA PORUKA: entinte

vidjela sam stranicu ali rekoh ipak da pitam roditelje kakva su iskustva... mislila sam ih u amel i nur ali nemaju mjesta za moji blizance pa cu mozda tamo starijeg a mlađe u ciciban oba su mi blizu :) jos sam u fazi raspitivanja :)




Sve pohvale za Ciciban, u svakom smislu. Mi smo tamo skoro godinu dana, i najbitnije malac je zadovoljn.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Privatni vrtici u SA
8.9.2014 9:49:46   
lepao
Da li iko daje svoje dijete u stanu na breci..vrtic drzi Idana???

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Privatni vrtici u SA
24.9.2014 9:34:47   
lana32
Drage moje ,da li ima neko iskustva s vrtićima Palčić (Koševsko brdo) i vrtić Pony ( Ciglane). Naime nakon mjesec dana traženja ,razmišljanja ,kombinovanja,jer mi dosadašnja dadilja odlazi na školovanje,moram izabrati jedan od ova dva vrtića. Zbog lokacije stanovanja ova dva su mi relativno blizu ,u državni ne može jer smo zakasnili ,pa ako neko ima iskustva od ova dva vrtića,bila bi zahvalna za info . Pogledala sam oba,malo mi je zao sto će mi rastaviti djevojčice u različite grupe ,ali šta je tu je . Od 1.10 kreću sa cjelodnevnim boravkom ,samo sam neodlučna. Naravno ako imate prijedloge za još vrtića u blizini (živimo na Marin dvoru ,kod Avaz Twist Tower ), još bolje.Za sad su ova dva u blzini .
Hvala puno

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Privatni vrtici u SA
24.9.2014 10:48:36   
mamita 2013
Iana32,
moj djecak je u krenuo u vrtic Bonum, to je novi vrtic nalazi se odmah iza pijace ciglane, zgrada Nexe pored Citroena. Ja sam za sada zadovoljna, rade od 7-6, dvije su grupe od 1-3 i 3-6. Cijena je 250 KM, prva dva mjeseca 200 Km promotivna cijena. U mladjoj grupi  ima prijavljeno 16 djece, obicno bude oko 12  i dvije su tete.
Meni se ovaj vrtic vise svidio od Pony-a, Palcic nisam gledala.
Najbolje da odes i pogledas, ako te jos nesto interesuje pitaj

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Privatni vrtici u SA
24.9.2014 11:22:06   
lana32
Vidjela sam Bonum ,izgleda ok ,mada mi se činilo da nemaju nešto puno djece ,ili sam možda došla u pogrešno vrijeme. Hvala na info . Hvala na info.U svakom slučaju Bonum je iri i nekako ljepi od Palčića,po prostorijama,a i nije pretrpan djecom .

< Poruku je uredio lana32 -- 24.9.2014 11:23:21 >


_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Privatni vrtici u SA
24.9.2014 11:39:51   
mamita 2013
U toj mladjoj grupi ih je trenutno na spisku 16 a za stariju ne znam. Ja bih volila da ih je i manje zbog prehlada i sl. Mislim da ti je najbolje otici oko 10-11

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Privatni vrtici u SA
26.9.2014 22:00:42   
salmana
IZVORNA PORUKA: lana32

Drage moje ,da li ima neko iskustva s vrtićima Palčić (Koševsko brdo) i vrtić Pony ( Ciglane). Naime nakon mjesec dana traženja ,razmišljanja ,kombinovanja,jer mi dosadašnja dadilja odlazi na školovanje,moram izabrati jedan od ova dva vrtića. Zbog lokacije stanovanja ova dva su mi relativno blizu ,u državni ne može jer smo zakasnili ,pa ako neko ima iskustva od ova dva vrtića,bila bi zahvalna za info . Pogledala sam oba,malo mi je zao sto će mi rastaviti djevojčice u različite grupe ,ali šta je tu je . Od 1.10 kreću sa cjelodnevnim boravkom ,samo sam neodlučna. Naravno ako imate prijedloge za još vrtića u blizini (živimo na Marin dvoru ,kod Avaz Twist Tower ), još bolje.Za sad su ova dva u blzini .
Hvala puno


Za Pony znam da je u pocetku kad je tek otvoren bio ok i opravdavao cijenu od 320 KM mjesecno.

Sada je - previse djece i premalo (nezadovoljnog) osoblja. Desavaju se razne situacije gdje se djeca povrjedjuju i razboljevaju jer ne uspijevaju sve drzati na oku i organizovati adekvatno. Vec odavno ne idu ni u kino, pozoriste, na izlet ni do obliznjeg parka jer realno ne mogu pokriti to organizacijski s tolikom djecom. Prostor im je sada premal, pogotovo jer imaju neke sekcije (koje se dodatno placaju) u prostorijama vrtica u toku dana (naustrb djece koja ne doplacuju te neke sekcije npr engleski 100KM mjesecno).

Ukratko, ni pod razno nije vrijedno te cijene, slicnu (ne)uslugu dobijes za puno manje novca u JU.




(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Privatni vrtici u SA
26.9.2014 22:13:12   
veeseelaa
jel iko zna nekog ko zna nekog kome dijete ide u vrtić Proljeće u Nedžarićima :D

bila bi zahvalna za par info

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Privatni vrtici u SA
1.10.2014 16:02:20   
lana32

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: lana32

Drage moje ,da li ima neko iskustva s vrtićima Palčić (Koševsko brdo) i vrtić Pony ( Ciglane). Naime nakon mjesec dana traženja ,razmišljanja ,kombinovanja,jer mi dosadašnja dadilja odlazi na školovanje,moram izabrati jedan od ova dva vrtića. Zbog lokacije stanovanja ova dva su mi relativno blizu ,u državni ne može jer smo zakasnili ,pa ako neko ima iskustva od ova dva vrtića,bila bi zahvalna za info . Pogledala sam oba,malo mi je zao sto će mi rastaviti djevojčice u različite grupe ,ali šta je tu je . Od 1.10 kreću sa cjelodnevnim boravkom ,samo sam neodlučna. Naravno ako imate prijedloge za još vrtića u blizini (živimo na Marin dvoru ,kod Avaz Twist Tower ), još bolje.Za sad su ova dva u blzini .
Hvala puno


Za Pony znam da je u pocetku kad je tek otvoren bio ok i opravdavao cijenu od 320 KM mjesecno.

Sada je - previse djece i premalo (nezadovoljnog) osoblja. Desavaju se razne situacije gdje se djeca povrjedjuju i razboljevaju jer ne uspijevaju sve drzati na oku i organizovati adekvatno. Vec odavno ne idu ni u kino, pozoriste, na izlet ni do obliznjeg parka jer realno ne mogu pokriti to organizacijski s tolikom djecom. Prostor im je sada premal, pogotovo jer imaju neke sekcije (koje se dodatno placaju) u prostorijama vrtica u toku dana (naustrb djece koja ne doplacuju te neke sekcije npr engleski 100KM mjesecno).

Ukratko, ni pod razno nije vrijedno te cijene, slicnu (ne)uslugu dobijes za puno manje novca u JU.





Bila i slažem se sa svim navedenim,nije ni Palčić bio puno bolji ,ali barem nema one silne stepenice. Upisane su u Bonum ,za sad je ok ,sve u granicama normale. Imaju prostora i manje djece nego u ova dva.


_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Privatni vrtici u SA
1.10.2014 16:06:56   
mamita 2013
Super, onda su zajedno sa mojim djecakom :)

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Privatni vrtici u SA
2.10.2014 18:01:17   
lana32
Starija je na spratu sa starijom grupom,mlađa na prizemlju . Nadam se da ćemo se prepoznati. user posted image

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Privatni vrtici u SA
22.10.2014 16:20:46   
Đenifer
Ćao svima...

da li neko ima iskustva sa vrtićem Sunce u sklopu II Gimnazije, cijena, učiteljice, uslovi, zadovoljni ili ne...pišite!!

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Privatni vrtici u SA
22.10.2014 16:22:42   
salmy
Jel ima neka mama cije djete ide u jaslice u An Nur na Dobrinji?
zanimaju me vasa iskustva..mi nismo zadovoljni

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Privatni vrtici u SA
22.10.2014 18:13:25   
mamita 2013

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Ćao svima...

da li neko ima iskustva sa vrtićem Sunce u sklopu II Gimnazije, cijena, učiteljice, uslovi, zadovoljni ili ne...pišite!!

Denifer, kada sam birala vrtic za svog djecaka obisla sam dosta vrtica,izmedju ostalog i Sunce.Oni imaju jednu mjesovitu grupu od 25 djece,malo su starija djeca,ne znam koliko je tvoje,ali mislim da ovaj vrtic nije za male do 3g. Radno vrijeme 7-17, cijena 250 km.onako nije los al mi se ipak nismo odlucili za njega iako namje prekoputa zgrade. Najbolje da pogledas

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Privatni vrtici u SA
23.10.2014 10:07:00   
salmana
IZVORNA PORUKA: mamita 2013


IZVORNA PORUKA: Đenifer

Ćao svima...

da li neko ima iskustva sa vrtićem Sunce u sklopu II Gimnazije, cijena, učiteljice, uslovi, zadovoljni ili ne...pišite!!

Denifer, kada sam birala vrtic za svog djecaka obisla sam dosta vrtica,izmedju ostalog i Sunce.Oni imaju jednu mjesovitu grupu od 25 djece,malo su starija djeca,ne znam koliko je tvoje,ali mislim da ovaj vrtic nije za male do 3g. Radno vrijeme 7-17, cijena 250 km.onako nije los al mi se ipak nismo odlucili za njega iako namje prekoputa zgrade. Najbolje da pogledas



Meni su neki poznanici hvalili ovaj vrtic ali mi se nije svidjelo upravo to sto imaju veliku mjesovitu grupu sa 2 uciteljice, mislim da je to ogranicavajuci factor za bilo kakve ozbiljnije aktivnosti a kamoli izlaske ili posjete kinu, pozoristu...nema sanse uz male od godinu dana da se to moze.

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Privatni vrtici u SA
23.10.2014 10:34:49   
mamita 2013
IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: mamita 2013


IZVORNA PORUKA: Đenifer

Ćao svima...

da li neko ima iskustva sa vrtićem Sunce u sklopu II Gimnazije, cijena, učiteljice, uslovi, zadovoljni ili ne...pišite!!

Denifer, kada sam birala vrtic za svog djecaka obisla sam dosta vrtica,izmedju ostalog i Sunce.Oni imaju jednu mjesovitu grupu od 25 djece,malo su starija djeca,ne znam koliko je tvoje,ali mislim da ovaj vrtic nije za male do 3g. Radno vrijeme 7-17, cijena 250 km.onako nije los al mi se ipak nismo odlucili za njega iako namje prekoputa zgrade. Najbolje da pogledas



Meni su neki poznanici hvalili ovaj vrtic ali mi se nije svidjelo upravo to sto imaju veliku mjesovitu grupu sa 2 uciteljice, mislim da je to ogranicavajuci factor za bilo kakve ozbiljnije aktivnosti a kamoli izlaske ili posjete kinu, pozoristu...nema sanse uz male od godinu dana da se to moze.


Slazem se

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Privatni vrtici u SA
23.10.2014 15:06:03   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: mamita 2013


IZVORNA PORUKA: Đenifer

Ćao svima...

da li neko ima iskustva sa vrtićem Sunce u sklopu II Gimnazije, cijena, učiteljice, uslovi, zadovoljni ili ne...pišite!!

Denifer, kada sam birala vrtic za svog djecaka obisla sam dosta vrtica,izmedju ostalog i Sunce.Oni imaju jednu mjesovitu grupu od 25 djece,malo su starija djeca,ne znam koliko je tvoje,ali mislim da ovaj vrtic nije za male do 3g. Radno vrijeme 7-17, cijena 250 km.onako nije los al mi se ipak nismo odlucili za njega iako namje prekoputa zgrade. Najbolje da pogledas



Meni su neki poznanici hvalili ovaj vrtic ali mi se nije svidjelo upravo to sto imaju veliku mjesovitu grupu sa 2 uciteljice, mislim da je to ogranicavajuci factor za bilo kakve ozbiljnije aktivnosti a kamoli izlaske ili posjete kinu, pozoristu...nema sanse uz male od godinu dana da se to moze.



Moj djecak ide u vrtic Sunce. I imamo samo rijeci pohvale.
Iako su mjesovita grupa, djeca (mladji i stariji) takodjer imaju i odvojene dnevne aktivnosti. Ne znam sta rade mladji (moj je u starijoj grupi), ali sa starijima itekako rade ozbiljne, edukativne i prekrasne stvari (od npr. godisnjih doba, preko znamenitosti Sarajeva do raznih "umjetnickih" djela - sve sto djeca taj dan naprave bude izlozeno u hodniku da roditelji mogu vidjeti). Naravno, ima tu jos prilican broj drugih stvari po kojima roditelj vidi da se sa djecom radi: recitacije, pjesmice - sa i bez koreografije :) pricanje i prepricavanje bajki...
Takodjer, za svoje dijete sa sigurnoscu znam da je sa vrticem isao i u pozoriste, kino, Pionirsku dolinu, biblioteku...
Medjutim, sve to ne bi nista znacilo da nije preprepredivnih teta koje su taj vrtic (nama) ucinile posebnijim i toplijim u odnosu na druge.


(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *