|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2014 13:19:57   
salmana
IZVORNA PORUKA: lana32

Ja sam na relaciji Marin dvor ,imam samo tri vrtića u neposrednoj blizini ,državni vrtić ,Pocoyo i Hokus Pokus. Državni otpada zbog nevakcinisanja,Hokus Pokus bila ,sve ok ,ali premalo djece i zimi pohladan prostor,ostao mi je još samo Pocoyo. Ako neko zna za još koji u blizini nek javi . Hvala na odgovorima.user posted image


Izvini ovo boldirano nisam shvatila bas najbolje a u kontekstu izbora vrtica, tvoje dijete nije vakcicnisano pa trazis manji kolektiv ili ... ?

Ako ti odgovara potez "tamo iza Kosevskog na onu stranu" u Alipasinoj sad imas 3 privatna vrtica da biras...

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2014 17:27:52   
UPPUKS
Postovani

Vodite racuna gdje i kome ostavjate svoju djecu na dnevnu brigu.
Dobronamjerni savjet, tražite na uvid rjesenje nadleznog ministarstva da i taj "vrtic" ispunjava mininalne uslove za jedan normalan odgoj i obrazovanje i vaseg djeteta,
Pazite da vas sutra ne zaboli glava jer nazalost tad će biti kasno - djelujte preventivno

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 8:51:39   
ferguson
Drage žene,
Nemam vremena da citam sve stranice, molim Vas da mi preporucite neki privatni vrtic na Cengic Vili ili barem u blizini. Moram malenog hitno upisati po preporuci doktora, jer imamo nekih poteškoća sa razvojom govora. Svakako smo imali namjeru upisati malenog u septembru u državni, ali je na listi čekanja, pa sad moram pisati žalbe a svi na godišnjim odmorima. Bila bih Vam zahvalna da mi date bilo kakvu informaciju i o uslovima i cijeni...hvala

_____________________________

Sto ne boli, to nije život, što ne prolazi to nije sreća...

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:19:24   
lana32
Ne vakcinišem djecu ,a državni ne prima tu djecu ,kolektiv nema veze,bilo bi mi draže da ima dosta djece . Koja su to tri vrtića u Alipašinoj ulici ?

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:39:38   
salmana
user posted image
IZVORNA PORUKA: lana32

Ne vakcinišem djecu ,a državni ne prima tu djecu ,kolektiv nema veze,bilo bi mi draže da ima dosta djece . Koja su to tri vrtića u Alipašinoj ulici ?


Nisam imala pojma za ovo, pa kako znaju da ne vakcinises djecu, ne dajes im zdravstveni karton na uvid user posted image user posted image user posted image

A u Alipasinoj imas redom pocev od Ciglana: Bonum, Pony i Panda, sve privatni zadnja dva sa odobrenjem ministarstva I najskuplji, Panda pogotovo - 400 KM a ne znam za sta konkretno user posted image

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:40:38   
canim

IZVORNA PORUKA: ferguson

Drage žene,
Nemam vremena da citam sve stranice, molim Vas da mi preporucite neki privatni vrtic na Cengic Vili ili barem u blizini. Moram malenog hitno upisati po preporuci doktora, jer imamo nekih poteškoća sa razvojom govora. Svakako smo imali namjeru upisati malenog u septembru u državni, ali je na listi čekanja, pa sad moram pisati žalbe a svi na godišnjim odmorima. Bila bih Vam zahvalna da mi date bilo kakvu informaciju i o uslovima i cijeni...hvala

Pa ako ti odgovara neki poludnevni boravak imas youth house na c.vili.

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 1156
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:45:15   
ferguson
suprug mi rece da je to negdje iza džamije, to je taj valjda. nama bi i odgovrao poludnevni boravak jer cemo morati pohađati jos jednan centar. da li ima neki u bosmalu? evo sad se spremam ici hodati da vidim gdje sta ima i koliko kosta


_____________________________

Sto ne boli, to nije život, što ne prolazi to nije sreća...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1157
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:50:39   
canim

IZVORNA PORUKA: ferguson

suprug mi rece da je to negdje iza džamije, to je taj valjda. nama bi i odgovrao poludnevni boravak jer cemo morati pohađati jos jednan centar. da li ima neki u bosmalu? evo sad se spremam ici hodati da vidim gdje sta ima i koliko kosta


Nema u Bosmalu ali ima negdje blizu, cini mi se tete cuvalice da se zove ali su promjenili ime, par stranica prije je neko pisao da je htio dijete upisati tamo ali je puno.

Youth house je super, mi da smo blize sigurno bi isli tamo, kojeg je uzrasta dijete ? Oni primaju djecu od 3 godina, moze i mladju ali da su bez pelena.

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 9:55:21   
lana32
Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi. Što se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1159
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 10:01:14   
ninuska

IZVORNA PORUKA: lana32

Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi. Što se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.

Ne traze uvjerenje. Jedino moras uraditi briseve prije polaska u vrtic kao potvrdu da je dijete zdravo

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 10:09:31   
lana32
Par prijateljica mi je reklo da su im tražili nekakav papir tipa ljekarskog uvjerenja u kojem mora i da stoji i stanje o vakcinacijama. Nisam lično ništa pitala ,nego preko drugih ,pa sam se zato i okrenula prema privatnim vrtićima,inače su mi državni vrtići ok .

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1161
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 10:37:21   
salmana
IZVORNA PORUKA: lana32

Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi.  to se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.



Joj pa sad se sjetih, imas tu u sivo - plavoj zgradi od fasadne cigle (gdje se snimala viza za buducnost) famozan vrtic / igraonu, mislim da se zovu Creativus, za njih sam uvijek samo pohvale cula!

ps evo nadjoh na net-u, adresa je Tesanjska 11, mora ti biti blizu a super je!

< Poruku je uredio salmana -- 3.7.2014 10:40:14 >

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1162
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 10:44:37   
lana32
Ma ta je predobra,bila sam tu ,oni drže kreativnu radionicu ,rade samo od 10 do 1 ,pola 2 ,ali primaju od 3 godine ,a druga stvar to je samo radionica -igraonica, meni je potreban boravak od 8- 16 h. Kad sam ja pitala bilo je tako ,jedino ako se nisu preorganizovali pa nešto novo napravili .

< Poruku je uredio lana32 -- 3.7.2014 10:45:14 >


_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 17:18:41   
ferguson
Bila sam u Youth House, ili kako se vec zove, cini mi se da su programi za djecu pravo dobri, od stranih jezika do razlicitih aktivnosti, ali kad su mi pokazali gdje bi smjestili moje dijete (ima 2,5 god. i nosi pelenu) znaci....strasno. bila je to soba sa malim stolovima i stolicama, nesto igračaka i dvoje djece samo se igra u zatvorenoj i uzasno zagusljivoj prostoriji. teta sjedi vani sa gospodjom sa recepcije.
iza bosmala ima vrtic nesto djeciji osmijeh ili tako nesto se zove, u privatnoj kuci sa lijepo uredjenim dvoristem u kojem nema nikakvog sadrzaja za djecu, osim dijela sa pijeskom. unutra nismo ulazili, ali svakako trenutno nema mjesta.
ali smo otisli u Amel i nur, koji mi se cini kao hotel Hilton za sve ostale. mozda ne sa uredjenjem koliko su svi ljubazni i susretljivi, od teta do pedagogice koja nas je primila i pricala sa nama i posavjetovala nas kao svoje najrodjenije. ali tu ce mjesta biti mozda tek u augustu.
toliko mi je hitno da malenog upisem, ali izgleda da radi godisnjih odmora moram sacekati, a vjerovatno ce to biti Amel i Nur ako ikako mognemo. zna li iko cijenu smjestaja...i da li mozda u okolini c.vile i hrasnog ima jos neki pristojan vrtic?

_____________________________

Sto ne boli, to nije život, što ne prolazi to nije sreća...

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1164
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2014 17:42:33   
canim
Amel i nur nije nikako na c.vili, ima jos finih vrtica koji su dalje, ali ti si trazila na c.vili user posted image
U Youth house je isla moja sestra prije nekih 15tak god, kad je tek otvoreno, sve novo bilo, vaspitacice zaista izvrsne zene, uvijek su imali nekih aktivnosti, od jezika, pa do predstava i slicno. Eh sad vrlo moguce da se je promjenilo, ja nisam otisla tamo ihihhi user posted image

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 8:53:51   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: lana32

Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi. Što se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.

vidis kako siris dezinformacije.oni traze ljekarsko da je dijete zdravo da je bris ok,stolica.a izmedju ostalog ima rubrika da li je dijete vakcinisano.a jedino ako se nisi zavadila sa dr pa nece nikako da ti da ljekarsko.
U drzavnim vrticima ima mnogo djece koja nisu vakcinisana redovna i tu dr napise da je vakcinacija u toku i to je to.moj stariji djecak nije redovno vakcinisan iz zdravstvenih razloga i ide u drzavni vrtic zato ne sirite dezinformacije

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 9:31:18   
salmy

IZVORNA PORUKA: ferguson

Bila sam u Youth House, ili kako se vec zove, cini mi se da su programi za djecu pravo dobri, od stranih jezika do razlicitih aktivnosti, ali kad su mi pokazali gdje bi smjestili moje dijete (ima 2,5 god. i nosi pelenu) znaci....strasno. bila je to soba sa malim stolovima i stolicama, nesto igračaka i dvoje djece samo se igra u zatvorenoj i uzasno zagusljivoj prostoriji. teta sjedi vani sa gospodjom sa recepcije.
iza bosmala ima vrtic nesto djeciji osmijeh ili tako nesto se zove, u privatnoj kuci sa lijepo uredjenim dvoristem u kojem nema nikakvog sadrzaja za djecu, osim dijela sa pijeskom. unutra nismo ulazili, ali svakako trenutno nema mjesta.


Prva varinjanta je ok samo je za vecu djecu...To je priprema djece za skolu..tvoje djete je ipak malo za Youth House(moje misljenje)..mi planiramo tu ici do skole Abd
A sve pohvale za Tete cuvalice i vrtic

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 10:56:56   
lana32
Ne širim ništa,to su mi rekle neke prijateljice koje imaju djecu u drzavnim vrtićima,a ja nisam nikad ni pitala. Nisam jos nikako ni vadila nikakvo ljekarsko uvjerenje za dijete,dijete sam samo jednom odvela ,da otvorim karton u dz, i nikad više.

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 12:16:55   
mama75

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: lana32

Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi.  to se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.



Joj pa sad se sjetih, imas tu u sivo - plavoj zgradi od fasadne cigle (gdje se snimala viza za buducnost) famozan vrtic / igraonu, mislim da se zovu Creativus, za njih sam uvijek samo pohvale cula!

ps evo nadjoh na net-u, adresa je Tesanjska 11, mora ti biti blizu a super je!

To nije vrtic nego kreativna radionica, rade od 10-14h

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1169
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 12:19:24   
mama75

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: lana32

Državni vrtići traže uvjerenje od ljekara o vakcinaciji ,mislim da je tako ,ako griješim nek me neko ispravi. Što se tiče vrtića ,stanujem kod Avazovog tornja,pa gledam što bliže . Hvala na info.

vidis kako siris dezinformacije.oni traze ljekarsko da je dijete zdravo da je bris ok,stolica.a izmedju ostalog ima rubrika da li je dijete vakcinisano.a jedino ako se nisi zavadila sa dr pa nece nikako da ti da ljekarsko.
U drzavnim vrticima ima mnogo djece koja nisu vakcinisana redovna i tu dr napise da je vakcinacija u toku i to je to.moj stariji djecak nije redovno vakcinisan iz zdravstvenih razloga i ide u drzavni vrtic zato ne sirite dezinformacije

Da, ali kada je epidemija neke bolesti a dijete nije vakcinisano ne daju mu da ide u vrtic dok se ne vakcinise. Nije dezinformacija nego 100% provjereno. Moj sestric imao alergijsku reakciju na Di-Te-Per, nije vakcinisan poslije. KAda je bila epidemija krzamaka, bez obzira na razloge nevakcinisanja, nisu mu dali da dolazi dok epidemija ne prodje. Sestra ga odvede, primi vakcinu i opet reakcija user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 1170
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 13:18:22   
veeseelaa
mama 75 pa gdje si ti? poželjela si

gdje mogu naći spisak svih privatnih vrtića il bar većine?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 13:24:05   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mama 75 pa gdje si ti? poželjela si

gdje mogu naći spisak svih privatnih vrtića il bar većine?

A evo me, guzva na poslu stalno, ne daju platu na lijepe oci, sram ih bilo user posted image

Nemam pojma, bio je negdje spisak tih "legalnih". Moje dijete ide u "ilegalni", njega nema na spisku ali mi smo mu vijerni evo vec 7. godina ( starija prvo isla tu, pa ona u skolu krenula a mala zauzela njeno mjesto u vrticu).
Evo nasla sam ovdje neki spisak ( ima i ovih ilegalnih) http://svezabebe.ba/beba/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=84&Itemid=64
A zar tvoja mala ne ide u neki super vrtic? Neces valjda sada joj mijenjati???


< Poruku je uredio mama75 -- 4.7.2014 13:30:34 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 17:51:43   
ferguson
niko mi nije dao nikakve informacije za vrtice na C vili tako da sam bila primorana otici tamo gdje znam da ima vrtic.Youth House odpada, a Djeciji osmijeh mozda za pola mjeseca...da li postoji jos koji vrtic u blizini c vile,hrasnog????

_____________________________

Sto ne boli, to nije život, što ne prolazi to nije sreća...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: Privatni vrtici u SA
4.7.2014 18:10:58   
škorpija
Danas mi kolegica na poslu dala neki letak, reklama za privatnu predškolsku ustanovu "Bonum " , ja iskreno nikad čula, ali nađoh ih na FB i ne fotkama ne izgleda loše, dvorište je predivno kažu da su na dvije lokacije Alipašina 22A i Ismeta Alajbegovića Šerbe, nisam siguran tačno koji je to dio grada, al eto ako nekom treba neka vidi, 240 KM cjelodnevni, 120 poludnevni od 7 do 18 sati.

Administratori ako smatrate da je reklama slobodno izbrišite user posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 4.7.2014 18:13:05 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: Privatni vrtici u SA
8.7.2014 15:04:42   
Just smile
Ferguson, ja samo da dam plus Ameli Nur vrtićima. Naša curica ide mjesec i po tamo i za sada smo ama baš svim zadovoljni. Mi smo u vrtiću na Dobrinji. Cijena je 290 KM za jasličku grupu a 270 KM za one od 3 godine.

< Poruku je uredio Just smile -- 8.7.2014 15:05:16 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *