|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
12.5.2014 9:09:02   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Just smile

Da li mi neko moze reci koliko je odprilike djece u jaslickim grupama? I koliko teta ide na tu grupu? Sta kada dijete ne jede jos evrokrem isl..? Da li mi mozemo donijeti? Ukoliko neko ima ove informacije a dijete je u jaslicama vrtiva Nur ili AmeluNur jos bolje. Hvala.

Moja curica ide u NUR na Grbavici, jaslicka grupa. Pitaj sve sto te interesuje user posted image

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: Privatni vrtici u SA
12.5.2014 10:19:35   
Just smile
Hvala Bambi1 user posted image . ja sam dobila neke informacije telefonski za grupu na Dobrinji. Za sada je 10 djece 1 vaspitačica i 1 medicinska sestra. Obavezna su 2 presvlačenja, a kaže da se djeca ne drže ukakena isl.. Da li je to tako? Da li dobiju ojed ili se stvrano brinu o njima :(? kako će se oni sami uspavati kada je sad neko mora uninati :))? Šta je s hranom? Šta ručkaju? Šta ukoliko ona ne bude htjela da jede npr. u 10 kad je druučak da li će je neko probati opet nahraniti? Kako to sve fercera :))? Kod mene curetku će sada godina aBd. Fino ručka čvrstu hranu, hoda, doji još uvijek kad dođem s posla. Trenutno je čuva teta ali ne znam da li ćemo je zadržati.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Privatni vrtici u SA
12.5.2014 14:42:36   
anji
Pozz,možete li mi poslati neke podatke o vrtiću ensar npr.adresu i broj tel?hvala unaprijed i lp

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Privatni vrtici u SA
13.5.2014 11:28:42   
poli
Moja curica, 3 god, ide u Mali svijet u Vilsonovom i mi smo preyadovoljni. Imaju i malu raju.

(odgovor članu anji)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Privatni vrtici u SA
15.5.2014 11:09:38   
kula
Moja djeca su krenula u vrtić San na Bistriku. Adaptacija je trajala ukupno jedan dan - bili su u poludnevnom boravku samo ponedjeljak i na insistiranje starije kćerke (4 godine) u utorak smo ih odmah ostavili cijeli dan i nije bilo nikakvih problema, a evo danas je već druga sedmica kako idu... A malena kojoj je 10 mjeseci, svako jutro kad je predamo teti - plače ali tokom dana nema problema.

(odgovor članu poli)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Privatni vrtici u SA
15.5.2014 11:41:38   
canim
kula jesi li ti mogla ostati malo s djetetom prvi dan, ili odmah predas dijete i ides ? user posted image

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: Privatni vrtici u SA
15.5.2014 12:01:23   
kula
Canim, nisam ni razmatrala opciju da ostajem sa djecom, bojim se da time onda ne bih ništa puno napravila. Ono što mi jesmo uradili jeste da smo starijoj kćerkici dva mjeseca prije upisa stalno pričali o vrtiću i sadržajima koje će imati, te kako i mama i tata moraju na posao...tako da je ona to prihvatila odmah kao najnormalniju stvar. A beba ko beba, malo joj je čudno kad tek dođe, ali tokom dana sve OK. Recimo moja beba spava ponekad i tri puta dnevno, nije toliko režimski nastrojeno da imaju samo to jedno spavanje od 1 do 3...imaju razumijevanja da je beba u pitanju koja je i kući navikla spavati 2 - 3 puta dnevno.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: Privatni vrtici u SA
27.5.2014 19:14:37   
teacher75
Ako nekoga zanima, otvara se novi privatni vrtic na mejtasu, mislim da ce biti super. Da ne bi bilo reklame, koga zanima vise detalja nek mi se javi na pp

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.5.2014 19:15:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: Privatni vrtici u SA
28.5.2014 14:01:47   
salmana
Teacher75, evo javila sam se na pp ako mozes da mi odgovoris. Hvala!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Privatni vrtici u SA
29.5.2014 13:30:30   
Majiii
Drage mame, ja bih vas molila za što hitniji odg. Dijete bi mi trebalo poći u vrtić Amel i Nur na Dobrinji, interesuju me iskustva - njega će čuvati Sanela, jel ima neko iskustva kakva je ona i vertić taj konkretno... Imali smo iskustva s jednim privatnim do sada, ali nismo bili nešto zadovoljni (najviše zbog nedostataka sadržaja za igru, i skučenog prostora), pa sad bi nešto bolje... Nadam se da nećemo pogriješiti, strah me samo da mu se ne svidi teta, ovamo je imao jednu koju često spominje kući (mada svaki put kad ga ostavim plače, ide više od 3 mj.), pa se evo iskreno predomišljam, ne znam... Hvala Vam

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Privatni vrtici u SA
29.5.2014 14:30:15   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Majiii

Drage mame, ja bih vas molila za što hitniji odg. Dijete bi mi trebalo poći u vrtić Amel i Nur na Dobrinji, interesuju me iskustva - njega će čuvati Sanela, jel ima neko iskustva kakva je ona i vertić taj konkretno... Imali smo iskustva s jednim privatnim do sada, ali nismo bili nešto zadovoljni (najviše zbog nedostataka sadržaja za igru, i skučenog prostora), pa sad bi nešto bolje... Nadam se da nećemo pogriješiti, strah me samo da mu se ne svidi teta, ovamo je imao jednu koju često spominje kući (mada svaki put kad ga ostavim plače, ide više od 3 mj.), pa se evo iskreno predomišljam, ne znam... Hvala Vam


Nemam blage kakva je situacija na Dobrinji, ali ako je k'o u Ameli i Nur na Grbavici, trebali biste biti zadovoljni...Moj mali ide tamo od okt. prošle godine (krenuo sa 2 godine i 8mjeseci)..U početku je naravno bilo katastrofa dok se nije adaptirao...sada svako jutro s pjesmom ide..ali bukvalno...Ja sam itekako zadovoljna ovim na Grbavici, i tetama i higijenom i sadržajem...
Nadam se da ćete i vi, a posebice sin, biti zadovoljni tim na Dobrinji...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Privatni vrtici u SA
29.5.2014 15:11:26   
mamina princeza
super Bebo ...ija imam iskustvo sa curicom i vrticem nur al nemam sa ovako malim djetetom. razmisljam da i moj ide za nekih 5-6 mjeseci ...
mozes li mi dati neke podatke konkretnije za ovu malu raju. kpojoj grupo pripada tvoj djecak ( da li su one najmaje jaslice ili veca grupa) kako ih hrane dal moraju sami jesti , presvlace ih redovno? nekako mi je skroz drugacije kad je djetet 2,5 godine i djete 4 koliko je moja imala kad je krenula u nur.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: Privatni vrtici u SA
30.5.2014 15:58:43   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

super Bebo ...ija imam iskustvo sa curicom i vrticem nur al nemam sa ovako malim djetetom. razmisljam da i moj ide za nekih 5-6 mjeseci ...
mozes li mi dati neke podatke konkretnije za ovu malu raju. kpojoj grupo pripada tvoj djecak ( da li su one najmaje jaslice ili veca grupa) kako ih hrane dal moraju sami jesti , presvlace ih redovno? nekako mi je skroz drugacije kad je djetet 2,5 godine i djete 4 koliko je moja imala kad je krenula u nur.




Kod mene je mali u Firdeus grupi...I to je (kad se upisao) bila starija jaslička od 2 do 3 godine. E sad, mali je bio bez pelena kad je upisao, tako da nisam imala problema sa mijenjanjem pelena...Nikad nije došao uprljanih gaćica...
Što se tiče hranjenja, na početku su ih učiteljice hranile, dok postepeno nisu počeli sami da jedu (sad mali normala jede sam)..I k'o u svakom vrtiću, rade dosta na tome da ih osamostale, tipa oblačenje i skidanje cipela, jakni, majica i sl..
Ja sam zadovoljna, jer mali tamo fino jede (i ono što meni ni u snu ne bi pojeo, tamo pojede), imaju ok aktivnosti (aBd kad budu veći, imat će još zanimljiviji i ispunjeniji boravak), tete su super (Amela i Zumra), spava tamo po danu (u početku je išlo malo teže s tim, ali sad spava u 16)...

Mislim da će tvom malome biti super, naravno, čim se navikne user posted image
Meni su inače oni presmiješni, kad ih ono vidiš u vrtiću, siće, bogde naše, a k'o mali ljudi user posted image Pa još kad se ujutro dočekuju, pa počnu se sazivati po nadimcima, prezimenima hahahaha .. preslatko :)


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Privatni vrtici u SA
1.6.2014 15:22:36   
magbi
sanela je divna ona je ustvari medicinska sestra radila je i u vogosci u amel i nur i moj je djecak kod nje bio u jaslicama ona je divna sad ima drugog sina kojeg trebam upista u vrtic ali mi nema sanele user posted image

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: Privatni vrtici u SA
8.6.2014 23:02:32   
Just smile
Majii, jel krenuo bebač? Kod nas bi curica trebala ove sedmice aBd. Znaš li šta ručkaju u jaslicama ili je kod tebe starija grupa? Ja sam dobila dosta informacija ali eto voljela bih i iz iskustva. :)

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Privatni vrtici u SA
9.6.2014 22:59:47   
Medenka
Drage mame, razmisljam da upisem trogodisnje dijete u vrtic. Meni bi odgovarao poludnevni boravak, da ostatak dana bude sa tetom ili nanom. U principu mislim da bi mi bilo jos bolje kad bi isla recimo tri dana po pola dana, ostatak vremena bila sa nanom. Ima li mama sa ovakvim iskustvom - je li bude neobicno djetetu da ne ide svaki dan u vrtic vec svaki drugi? znate li ima li vrtica gdje je ovo moguce ili onih radionica na koje bi ona mogla da ide a da je blzu Cengic Vile? Neke preporuke? I vidim da su neke mame spominale onaj dvojezicni vrtic u Buca Potoku - pa ako mozeste napisati koliko kosta, kakva je ishrana, i kakva su vam iskustva. Hvala

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Privatni vrtici u SA
10.6.2014 13:37:15   
Majiii
Just smile - krenuo je u vrtić od prošle sedmice, pa smo još u fazi privikavanja i tek smo 5 dana išli, pa ti ne bih mogla sad dati mnogo informacija, nažalost. Ujutro je, npr. neki dan bila kriška s puterom i medom, eto to sam zapamtila, ručak - makaroni s sirom, krompir čorba, riba,... I u ovom ranijem vrtiću je bila slična hrana, mislim da je sve to negdje tu... E jedino mi je malo neobično što je mali razmak među doručkom i ručkom - doručkuju oko pola 9 a ručak je več oko pola 12, nekad i ranije... Za sada sam zadovoljna, ljubazni su i viid se da je sve na na naivou, kad djete ide kući - sito je, presvučeno i sve je pod kontrolom. On je u maloj grupi - do 3 god. To je to što znam za sad :)

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu Medenka)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Privatni vrtici u SA
11.6.2014 22:02:05   
Just smile
Majiii, onda su oni skupa u grupi. :) I mi smo u fazi privikivanja, danas joj je drugi dan od sat i po. Sutra ću je ostaviti duže aBd, a u petak moram nazad na posao pa će biti čitav dan. Ne znam da li si vidjela, imaju zaljepljen sedmični meni na oglasnoj. pa eto tu sve piše.. za dalje možemo pisati jedna drugoj u pp. Želim nam od srca da što prije se pilići naviknu user posted image

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: Privatni vrtici u SA
12.6.2014 14:19:25   
anitaa
Moja bi djevojčica po automatizmu trebala preći ( tj. kad napuni tri godine, na jesen)  na Bjelave, u Dječji vrtić Srce. Je li neko imao iskustva s tim vrtićem? 

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 9:57:29   
lana32
Planiram na jesen dati obe curice u privatni vrtić Pocoyo ,Marin Dvor . Vidim na FB njihovu stranicu ,izgleda mi sve ok ,ako ima neko dijete u ovom vrtiću ,bila bi zahvalna da mi neko opise iskustva. Prošle godine stariju sam dala na poludnevni boravak u Hokus Pokus ,bilo je ok ,curica je bila zadovoljna,ali meni je smetalo što imaju malo djece (barem u tom periodu ) ,i to malo starije ,dok je ona većinom bila sama ili s vaspitačicama. Prostor je malo nezgodan ,naime to je nekad bila velika samoposluga u zgradi ,pa je za vrijeme hladnog vremena pohladno tamo ,nije da se može lako zagrijati,tako da sam odustala od njih .

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 10:16:58   
salmana
IZVORNA PORUKA: anitaa

Moja bi djevojčica po automatizmu trebala preći ( tj. kad napuni tri godine, na jesen)  na Bjelave, u Dječji vrtić Srce. Je li neko imao iskustva s tim vrtićem? 


Kako mislis po automatizmu, otkud prelazi u Srce, pa to je privatni vrtic?

Ne znam puno o vrticu osim da su uposlene Casne sestre I da imaju prekrasno dvoriste/igraliste.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 10:36:08   
škorpija
medenka moj malac ide na poludnevni boravak u Klub Dječiji osmijeh (nekad Tete čuvalice) kod Bosmala, ali kad mu dođe majka iz bihaća onda ne ide nikako, ja sam zadovoljna, a forumašica Salmy mi je pričala da njen malac negdje na Čvili (kod džamije) ide u radionice, bude po nekoliko sati, e sad ne znam koji uzrast djece primaju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 10:40:01   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: anitaa

Moja bi djevojčica po automatizmu trebala preći ( tj. kad napuni tri godine, na jesen)  na Bjelave, u Dječji vrtić Srce. Je li neko imao iskustva s tim vrtićem? 


Ja sam čula samo najbolje o tom vrtiću.

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 14:48:31   
salmana
A zna li iko vise informacija o vrticu Panda, bili su negdje na Skenderiji, sad su preselili?


(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2014 17:07:44   
škorpija

IZVORNA PORUKA: salmana

A zna li iko vise informacija o vrticu Panda, bili su negdje na Skenderiji, sad su preselili?



preselili su negdje na jezero , bila obavijest na FB

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *