|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
23.6.2010 15:35:22   
mama75
Ja imam jako dobro iskustvo sa vrticem Pipi duga carapa koji se nalazi na Skenderiji. Ako zelis vise informacija pisi na pp, da ne bude da reklamiram nekoga.
Dobrodosla na forum!user posted image

(odgovor članu Dusicaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2010 18:13:19   
DZANINI
pozz svim mamama...zanima me postoji li iko da mi tu informaciju daa jel mi bass je od velike pomoci naime mi idemo u privatni vrtic i vrtic ce od ovog mjeseca 26 na godisnji kolektivni jedno 2 sedmice..zanima me s obzirom da smo mi tek krenule da li cemo i te dvije sedmice da platimo koje ne idemo...naime radi se o privatnom vrticuu velikii pozzz hvalaaaa

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2010 21:17:55   
mamaajna
danas sam bila u privatnom vrticu Ensar,nalaze se na Vojnickom u blizini doma zdravlja,u velikoj kuci,imaju dvoriste,kosta 140km i ima mogucnost prevoza +30

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2010 21:23:59   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamaajna

danas sam bila u privatnom vrticu Ensar,nalaze se na Vojnickom u blizini doma zdravlja,u velikoj kuci,imaju dvoriste,kosta 140km i ima mogucnost prevoza +30


mila imas pp

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Privatni vrtici u SA
2.7.2010 21:26:35   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mamaajna

danas sam bila u privatnom vrticu Ensar,nalaze se na Vojnickom u blizini doma zdravlja,u velikoj kuci,imaju dvoriste,kosta 140km i ima mogucnost prevoza +30


mila imas pp

ma ja sam tako danas bila odusevljena vrticem imali su i priredbu danas za prvacice.cjena im je skroz povoljna ako je reklama izbrisite

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2010 11:38:52   
DZANINI
NE MOGU DA VJERUJEM DA MI NIKO NE MOZE DATI INFORMACIJU DA LI SE PREKO KOLKETIVNOG GODISNJEG ODMORA U PRIVATNOM VRTICU PLACA PUNA CJENA VRTICA ZNACI U MOM SLUCAJU 250 KM ILI JE JEFTINIJE JEL VRTIC NE RADI 2 SEDMICE

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2010 11:42:19   
mamana
To bi trebalo biti definisano u ugovoru koji ste potpisali prilikom upisa u vrtić.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2010 12:03:03   
DZANINI
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mamana

To bi trebalo biti definisano u ugovoru koji ste potpisali prilikom upisa u vrtić.


nismo nikakav ugovor potpisali user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Privatni vrtici u SA
3.7.2010 13:32:10   
Crvena
IZVORNA PORUKA: DZANINI

pozz svim mamama...zanima me postoji li iko da mi tu informaciju daa jel mi bass je od velike pomoci naime mi idemo u privatni vrtic i vrtic ce od ovog mjeseca 26 na godisnji kolektivni jedno 2 sedmice..zanima me s obzirom da smo mi tek krenule da li cemo i te dvije sedmice da platimo koje ne idemo...naime radi se o privatnom vrticuu velikii pozzz hvalaaaa


Racun ce biti umanjen.user posted image Bar je tako u vrticu mog sina.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Privatni vrtici u SA
8.7.2010 18:28:32   
Puslica
pozdrav svima jedna molbica,dajt enapisite nesto o vrticu palcic mojoj prijateljici je hitno potrebno
hvala

< Poruku je uredio maja78 RR -- 8.7.2010 21:08:23 >


_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Privatni vrtici u SA
8.7.2010 19:11:35   
stella
Puslice,moja Hana ide u vrtic Palcic,na kosevskom brdu,ja sam zadovoljna.Ona se navikla,ide na polu-dnevni boravak i kosta 130km,ne znam koliko kosta cjelo-dnevni.Vrtic radi od 07h-17h30min.Ima 3 obroka.Ako mogu jos sta pomoci pisi na pp ili ovdje.Pozdrav.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Privatni vrtici u SA
8.7.2010 23:15:12   
Puslica
hvala ti punoooo,user posted image

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Privatni vrtici u SA
9.7.2010 19:43:26   
Srculence
IZVORNA PORUKA: stella

Puslice,moja Hana ide u vrtic Palcic,na kosevskom brdu,ja sam zadovoljna.Ona se navikla,ide na polu-dnevni boravak i kosta 130km,ne znam koliko kosta cjelo-dnevni.Vrtic radi od 07h-17h30min.Ima 3 obroka.Ako mogu jos sta pomoci pisi na pp ili ovdje.Pozdrav.


Jooooj ja sam išla u taj vrtić user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kad sjetimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Privatni vrtici u SA
13.7.2010 11:36:18   
D_K
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ne, nije to forsiranje, niti naziv vrtića ima veze sa vjerom.
Ako se ne varam, djeca vlasnika vrtića se zovu: sin Amel a kćerka Nur user posted image
Ovako je izgledao program (dok je moja S išla): doručak, igranje, izlazak u dvorište, spavanje, 15 min. vjeronauka, cca 40 min. sekcija (folklor, recitacije, gluma, crtanje.....zavisi u kojoj je dijete sekciji), ručak, igranje 30 min. u igraoni Bambi, užina..... Možda sam redoslijed fulila al od prilike tako izgleda.
da ne spominjem izlete, planine, škola plivanja, jahanja, informatika, engleski....posjete svim kulturnim ustanovama u gradu, svake sedmice im je dolazio neki zanatlija user posted image , nastupi, takmičenja, čak su išli i na aerodrom, ulazili u avione, na željezničku stanicu. U vrtiću je prisutna medicinska sestra i doktorica user posted image
Ma vjerovatno sam masu toga izostavila al vrtić je po mom mišljenju za 10!

Ne želim da me iko pogrešno shvati ali ću reći, ni mm ni ja nismo vjerski "nastrojeni" tako da izbor vrtića Nur nije "prevagnuo" zbog vjerskog programa koji je prilagođen uzrastu djeteta definitivno!


Evo citam ponovo sve postove i izdvajam onaj koji mi se svidja ;))
Citavo jutro mi je knedla u grlu.. Zvala sam vrtic Amel na Ilidzi pa cemo ici sutra na razgovor. Odlucili smo Merjemu upisati u vrtic. Puni 5 godina i osjetila sam da je vrijeme da izadje iz toplog gnijezda user posted image user posted image .. Koliko mi je drago da ovo radimo za nju toliko bi i plakala.
Sreca je da smo uhvatili dobar tajming - pocinje nam godisnji pa je mozemo polako privikavati - prvih dana po jedan sat, pa pomalo povecavati dok se ne navikne..
Razgovarala sam sa pedagogicom Lejlom pa cemo je sutra potraziti.
Imate li nekih savjeta - na sta da obratim paznju??



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Privatni vrtici u SA
30.7.2010 13:55:36   
emma.L
Molim nekoga tko zna broj privatnog vrtića Happy House da napiše. Prilično mi je hitno, a na ovaj koji sam našla 033 525 158 se nitko ne javlja danima. user posted image
I preporuke za neki privatni vrtić da je blizu Dobrinje - Zvjezdice nam ne odgovaraju jer nemaju opcju poludnevnog čuvanja.
Odustala sam od državnog vrtića  na Dobrinji jer mi se ne sviđa to što nemaju dvorište, što sam pročitala da nemaju prozora koji se otvaraju i da se osjeti na memlu i ustajalost.
I bitno nam je da nema taj neki nacionalni predznak, dakle Sveta obitelj i sl. nam nije opcija zasad.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Privatni vrtici u SA
30.7.2010 15:28:23   
Bubana
Tete iz Happy Housa su na kolektivnom godisnjem odmoru, zato ti se niko ne javlja , inace , to je taj broj :)  Mislim da se vracaju polovinom avgusta ,a mozda i ranije .




_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Privatni vrtici u SA
30.7.2010 15:34:59   
emma.L
E sad mi ništa nije jasno user posted image  - dakle, ako dam dijete u Happy House, moram na odmor u vrijeme njihovog kolektivnog ili tražiti alternativu????
Jesam li ja prezahtjevna ili je ovo sve naopako?
Bubana, tebi hvala svejedno na informaciji.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Privatni vrtici u SA
6.8.2010 8:53:23   
UPPUKS
Pozivam roditelje da obrate paznju gdje upisuju svoju djecu. Veci broj tkz. "vrtica" radi na divlje bez kontrole (sanitarne, prosvjetne i druge) cime narusavaju dignitet predskolskog odgoja i obrazovanja i humane misije predskolskih ustanova (vrtici nisu cuvalista).
Veliki broj informacija o i za djecu predskolske dobi korisnih za roditelje mozete naci na: www.vrtic.ba.
Spisak privatnih vrtica sa kontakt podacima, registrirani kod Ministarstva obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo: www.vrtic.ba/clanovi.html

< Poruku je uredio UPPUKS -- 6.8.2010 8:54:20 >

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Privatni vrtici u SA
6.8.2010 9:20:36   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: UPPUKS


Spisak privatnih vrtica sa kontakt podacima, registrirani kod Ministarstva obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo: www.vrtic.ba/clanovi.html


Pitanje user posted image

da li je samo ovih 6 privatnih vrtica registrirano kod Ministarstva, u citavom Kantonu? user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 6.8.2010 9:22:13 >

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Privatni vrtici u SA
6.8.2010 9:24:24   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: UPPUKS


Spisak privatnih vrtica sa kontakt podacima, registrirani kod Ministarstva obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo: www.vrtic.ba/clanovi.html


Pitanje user posted image

da li je samo ovih 6 privatnih vrtica registrirano kod Ministarstva, u citavom Kantonu?



ma ne vjerujem, zar neko moze raditi i imati registrovanu firmu, da nije prijavljen u Ministarstvu????


i ja koliko znam da ne moraju svi biti clanovi udruzenja.........pa da bi bili "DOBRI" ili "LOSI"


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Privatni vrtici u SA
6.8.2010 9:27:37   
Trnoruzica
Pa znam da imaju oni vrtici koji rade na "divlje" user posted image
Ali ono sto mi ne ide u glavu jeste SAMO 6 privatnih vrtica koji su registrirani user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Privatni vrtici u SA
6.8.2010 14:20:34   
mrkva
Sve je to moguće, jer, ostali tzv. vrtići obavljaju funkciju vrtića a registrovani su kao dječije igraonice

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Privatni vrtici u SA
8.8.2010 22:02:52   
UPPUKS
Predskolska ustanova Bollming Child (osnivac supriga Danisa Tanovica (ime nepoznato)) te predskolska ustanova Sveta obitelj (osnivac Vrhbosanska nadbiskupija) nisu trenutno clanovi udruzenja.
Ove dvije ustanove su takodjer upisane u registar Predskolskih ustanova koji se vodi u Ministarstvu obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo.
Svi drugi tkz. vrtici, igraonice i sl. nelegalno tj. u suprotnosti sa pozitivnim Zakonskim propisima rade i djeluju, cime ugozavaju prvenstveno zivot djeteta jer rade bez nadzora i kontole nadleznih organa.

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Privatni vrtici u SA
9.8.2010 10:02:39   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Pa znam da imaju oni vrtici koji rade na "divlje" user posted image
Ali ono sto mi ne ide u glavu jeste SAMO 6 privatnih vrtica koji su registrirani user posted image



Ovo je zato sto SAMO 6 privatnih vrtica ispunjava sve uslove koji se ticu zdravlja, sigurnosti djece kao i nastavno-odgojnog programa da po zadatim kriterijima preuzmu odgovornost za vase dijete.

Upravo zbog navedenog moje dijete nece biti upisano ni u kakav "divlji" vrtic, a da ne spominjem cijene koje su im nicim opravdane + ne placaju nikakav porez na dobit koju ostvaruju.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Privatni vrtici u SA
9.8.2010 10:04:25   
shpagica
IZVORNA PORUKA: UPPUKS

Predskolska ustanova Bollming Child (osnivac supriga Danisa Tanovica (ime nepoznato)) te predskolska ustanova Sveta obitelj (osnivac Vrhbosanska nadbiskupija) nisu trenutno clanovi udruzenja.
Ove dvije ustanove su takodjer upisane u registar Predskolskih ustanova koji se vodi u Ministarstvu obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo.
Svi drugi tkz. vrtici, igraonice i sl. nelegalno tj. u suprotnosti sa pozitivnim Zakonskim propisima rade i djeluju, cime ugozavaju prvenstveno zivot djeteta jer rade bez nadzora i kontole nadleznih organa.


S obzirom da imate saznanja o radu i lokacijama ovakvih "divljih" vrtica - sta radite po tom pitanju? Nisam jos cula da je nekad ilegalni vrtic zatvoren. Sve dok se to ne desi bice ih sve vise i vise!


(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *