|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
30.8.2010 12:46:50   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Arijana2

Planiram bebu upisati u Montessori vrtic pa me zanimaju inf.o ovom vrticu u Sarajevu,nigdje ne mogu da pronadjem kontakt niti web stranicu user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 10:59:02   
emma.L
Čula sam dobra iskustva sa vrtićem na Lukavićkoj cesti, preko puta pumpe Terex. Zna li netko nešto više? Evo nakon pokušaja državnog, razmišljamo o tom vrtiću. Ono što vidimo svana je super dvorište, jer je u privatnoj kući. Tata djevojčice koja ide tamo je prezadovoljan, a malena jedva čeka kad će u vrtić. 
Ako je itko išta čuo, molim vas napišite.   

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:18:35   
mamana
Od moje poznanice dječak ide tamo več dvije godine i ona kaže da je zadovoljna. Mislim da košta 200 KM mjesečno cjelodnevno boravak. Meni je takođe taj vrtić blizu i imam namjeru otići da ga pogledam i raspitam se za detalje.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:19:35   
emma.L
MM i ja idemo u pauzi za ručak, pa ću napisati popodne naše prve utiske ako budem uspjela.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:22:56   
mamana
Znaš li možda kako se zove vtrić?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:32:08   
emma.L
Evo na netu našla da se zova Nova radost, ali nikakvih detalja dodatnih, samo kontakt.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:32:40   
aazra
Moje dijete ide u NUr i prezadovoljna sam - za sada ide u jaslice , hrana je super, tete ljubazne trude se oko djece, cisto..sve 5user posted image

_____________________________








(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:35:45   
emma.L
Čula sam za Nur da je super, ali nama treba blizu kuće, jer će je nana preuzimati po svakakvom vremenu zimus i voditi doma (poludnevna opcija). Pa ćemo pokušati. Nama se svidio Zvjezdice kod tete Ane, ali nema te opcije da ostaje pola dana, a mi je dajemo čisto radi socijalizacije. Nanu bi nam srce trefilo da kažemo da nam ne treba više user posted image . A i Emi još uvijek treba i nana.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 11:43:01   
mamana
Što se tiče vrtića Zvijezdica, moja djevojčica je išla tamo i ja nisam bila zadovoljna.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 12:10:17   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: emma.L

Čula sam za Nur da je super, ali nama treba blizu kuće, jer će je nana preuzimati po svakakvom vremenu zimus i voditi doma (poludnevna opcija). Pa ćemo pokušati. Nama se svidio Zvjezdice kod tete Ane, ali nema te opcije da ostaje pola dana, a mi je dajemo čisto radi socijalizacije. Nanu bi nam srce trefilo da kažemo da nam ne treba više user posted image . A i Emi još uvijek treba i nana.


draga ja ću taj problem imati sa dvije nane, imamo još fore do treće godine ali valja to pregrmiti user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2010 13:24:19   
emma.L
Eh, evo me sa informacijama. Poludnevni boravak 120 KM, doručak i ručak, između igranje. 2 tete na 15 djece, 3 grupe (1-3; 3-5 i predškolska). Ako su unutra, svi imaju različite aktivnosti u 3 prostorije, a ako su vani idu zajedno - zato je baš bilo veselo u dvorištu sada. Dvorište je čudo user posted image  i tete kažu da se trude da djeca dosta budu vani. Prijedlog je da sačekamo ovaj mjesec (ja sam htjela u ponedjeljak da krene da ne gubi kontinuitet) jer teta nas uvjerava da ne treba tako bacakati djecu jedan tjedan tamo, drugi ovamo. Pa i logično je da bi  ih zbunilo. Tako da ćemo na Eminu i naninu radost odmoriti i oporaviti se od ovih silnih upala i bronhitisa, pa pokušati ispočetka ovamo.
Napomena, možda je kome bitno - svinjetina je u jelovniku i na to upozoravaju odmah. Svaki tjedan se mijenja jelovnik i ponedjeljkom ujutro je za 5 narednih dana izvješen na ploči.
Iskreno, nisam bila unutra, ono s vrata što vidjeh je lijepo i veselo uređeno, ali ja bih Emu zbog dvorišta dala.
Njima ne treba nalaz pedijatra, dovoljno je nalaz brisa.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2010 15:05:41   
cele.k.
Cao cure.Ja sam novi,stari clan.Mene zanima tema vrtica.Dala bih curicu u vrtic na proljece,taman ce joj biti 2 god i zanima me zna li neki ima li kakav vrtic oko Logavine ili dalje.Ja bih dala curicu na 4h jer imam mamu koja je moze cuvati,ovo radim da malo mamu oslobodim obaveza a i smatram da je mala da provede 8 h.Ako neko ima neku informaciju please napisite mi

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2010 15:08:28   
ElmaB
Javit ću ti malo kasnije. Moji roditelji žive na Logavini, pa ću ih pitati.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2010 15:16:05   
cele.k.
hvala tiii

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Privatni vrtici u SA
16.10.2010 9:58:31   
Tata22
Pozdrav svim mamama i tatama (ako ih ima user posted image )

Trazeci informacije o vrticima u SA google me dovede do vas.  Da li je neko cuo nesto o privatnom vrticu iza 1. gimnazije.  U ponedjeljak idemo pogledati ali bih volio znati ima li ikakvih iskustava sa ovim vrticem. Ime nazalost ne znam jer je preporuka od prijateljevog prijatelja. user posted image

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Privatni vrtici u SA
18.10.2010 11:49:01   
cele.k.
Ja nisam cula al cim nesto saznate napisite jer bi i meni odgovarao taj vrtic jer blizu radim

(odgovor članu Tata22)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Privatni vrtici u SA
2.11.2010 22:25:11   
Dalil@
Trebam iskustva/informacije o vrticu Ensar na Vojnickom polju. Ima li neko da je tamo vodio dijete ili da zna nekoga cije je dijete boravilo. Zanima me kakvi su uslovi boravka, kakav je program..Sto vise informacija, to bolje user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Privatni vrtici u SA
2.11.2010 22:27:39   
škorpija
Pozdrav svim mamama i tatama (ako ih ima )

Trazeci informacije o vrticima u SA google me dovede do vas. Da li je neko cuo nesto o privatnom vrticu iza 1. gimnazije. U ponedjeljak idemo pogledati ali bih volio znati ima li ikakvih iskustava sa ovim vrticem. Ime nazalost ne znam jer je preporuka od prijateljevog prijatelja.


taj vrtić se zove sunce i jako je lijep, grupe su male, samo mi se nije svidjelo što nemaju dvorište za igru. eto ja toliko znam

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Privatni vrtici u SA
3.11.2010 9:07:08   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Trebam iskustva/informacije o vrticu Ensar na Vojnickom polju. Ima li neko da je tamo vodio dijete ili da zna nekoga cije je dijete boravilo. Zanima me kakvi su uslovi boravka, kakav je program..Sto vise informacija, to bolje user posted image


refresh user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Privatni vrtici u SA
4.11.2010 16:02:43   
Amrino
Zna li iko sta je sa vrticem Nemo...Prijateljica se raspituje a ja kao da sam nacula da se zatvorio user posted image
I ako jos neko moze da mi preporuci neki privatni vrtic negdje tu u Novom gradu....Nedjarici, Vojnicko...da bi se sada moglo dijete upisati


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:04:49   
Dalil@
Refresh opet user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:11:16   
N_N
Nelegalni vrtići

http://vrtic.ba/nelegalni.html

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:11:51   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Refresh opet user posted image


evo sad sam zvala MM da nazove prijtelja koji ima privatni vrtić na Vojničkom, samo ne znam jel mislimo na isti, tj da li je Ensar, pa da pokušamo dobiti program rada a o ličnom iskustvu će se već neka mama javiti.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:22:24   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: N_N

Nelegalni vrtići

http://vrtic.ba/nelegalni.html


Meni ne smeta što  ministarstvo obrazovanja nije odobrilo vrtić, iskustava su mi važnija, dosta mama čija dječica idu i u ove vrtiće su zadovoljne. Ni meni se ne sviđa rad ministarstva pa ništa....
Komentar je na listu, ništa lično user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:27:14   
N_N
Ma znam da nije lično user posted image  Evp od vesele kćerka ide u Denis i ona je full zadovoljna.

Ovaj vrtić na Vracama, nikad vidjela!



WALDORFSKI VRTIC JABUKA
Vraca - Novo Sarajevo

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.12.2010 19:32:49 >

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *