|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:28:58   
mamana
Mi smo koristili uslugu jednog od vrtića koji su navedeni na ovoj listi i poslije dva mjeseca skontali da vrtić nema nikakav plan i program rada, tako da smo otišli iz njega. Samo mi nije jasno  zašto inspekcije ne reaguju.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:47:10   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Refresh opet user posted image


evo sad sam zvala MM da nazove prijtelja koji ima privatni vrtić na Vojničkom, samo ne znam jel mislimo na isti, tj da li je Ensar, pa da pokušamo dobiti program rada a o ličnom iskustvu će se već neka mama javiti.



Dinkice, user posted image

Hajde javi cim sta saznas.


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 13:49:14   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: mamana

Mi smo koristili uslugu jednog od vrtića koji su navedeni na ovoj listi i poslije dva mjeseca skontali da vrtić nema nikakav plan i program rada, tako da smo otišli iz njega. Samo mi nije jasno  zašto inspekcije ne reaguju.


A mi, s druge strane, uslugu obdanista koje nije na listi pa takodjer vidjeli da je (ne)organizacija strasna user posted image Sve je to individualno. Ni tete cuvalice nisu "legalne" pa rade i mame su zadovoljne ;)


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Privatni vrtici u SA
5.11.2010 16:08:36   
emma.L
Ne znam zaista, prosto sumnjam da naš sadašnji vrtić zadovoljava sve standarde, ali su uvjeti puno bolji nego u državnom koje sigurno ima dozvolu ministarstva. Jelovnik je raznovsrniji i kvalitetniji, dvorište je ograđeno ( a u Srećici je izlazak na ledinu pored ulice ), gimnasticira se ujutro, organiziraju se brisevi grla, dakle sve što smo tamo zamjerali, ovdje je ok. E sad ne znam za plan i program, vidjet ćemo hoće li ikada išta pametno naučiti, ali mislim da je sigurna što se tiče brige, higijene i zaštite.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 8:19:41   
Dinkica
Dalil@ poslala sam ti pp vezano za vrtić Ensar.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 11:38:25   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mamana

Mi smo koristili uslugu jednog od vrtića koji su navedeni na ovoj listi i poslije dva mjeseca skontali da vrtić nema nikakav plan i program rada, tako da smo otišli iz njega. Samo mi nije jasno  zašto inspekcije ne reaguju.

O kojem vrticu je rijec, je li Zvjezdica obzirom da vidim da ti je malena isla tamo?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 12:05:27   
mamana
Jeste, ali ja nisam htjela napisati naziv.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 12:18:58   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Dalil@ poslala sam ti pp vezano za vrtić Ensar.


Dinkice, zahvaljujem na brzim informacijama user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 12:34:36   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mamana

Jeste, ali ja nisam htjela napisati naziv.


Moram reci da je ovo cista dezinformacija.
Hana u ovaj vrtic ide vec godinu dana i postoji plan rada koji vaspitacica strogo prati. S vremena na vrijeme bude objesen i na oglasnoj ploci, zajedno sa rasporedom ishrane. Onda i kada ga nije bilo ja sam trazila da vidim i uvjek sam imala priliku procitati sta je te sedmice na repertoaru. Vaspitacica i vrtic transformise obzirom na temu. Evo sad je tema jesen, uce pjesmice na tu temu, uce kako se oblaci u jesen, uce sta se sve desava u jesen sa prirodom i sav je vrtic u znaku jeseni.

Jedno je biti nezadovoljan vrticem a drugo je siriti dezinformacije

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 12:39:13   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dalil@

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Dalil@ poslala sam ti pp vezano za vrtić Ensar.


Dinkice, zahvaljujem na brzim informacijama user posted image

Dalil da li mi mozes proslijediti informacije o vrticu Ensar jer me jako zanima, htjela upisati malog jako nam blizu user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 13:02:17   
mamana
Moram reci da je ovo cista dezinformacija

Prije informacija, jer poznajem još pet mama koje su svoje mališane ispisali iz vrtića Zvijezdica, baš iz ovog razlora. Mi smo brzo skontali da tu nećemo ništa naučiti i odustali na vrijeme. Ima djece koja su išla po godinu dana i nisu ni pjesmicu naučili. Sve se može naravno provjeriti, jednom kontrolom.

Jedno je biti nezadovoljan vrticem a drugo je siriti dezinformacije
O nezadovoljstvu ovim vrtićem bi mogla knjigu napisati. U periodu kad smo mi išli nije bilo jelovnika, nije bio izvješen na zidu. Vaspiračica je krajnje ne profesionalna, da ne upotrijebim neki gori izraz. U popodnevnim satima dhjeca se igraju u dvorištu koje izlazi na ulicu, a nije ograđeno, dok ona sa raznim prijateljima pije kafu i galami na njih i to se dešava vrlo često. Ima još puno toga, ali se u ovom trenutku ne mogu sjetiti. Moje djete i danas ima traume od tog vrtića, kao spomeneš vrtić odma počne govoriti kako neće da ide tamo.
Na kraju ne znam kako možeš biti zadovoljna sa vrtićen u kojm ti je djete ispalo sa tobogana i povrijedilo ruku, a vaspitačisa ti dala objašnjenje i to se mora nekad deseti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 13:25:14   
mama75
Joj vrtici su bas osjetljiva tema. Rijetko se moze naci da su svi zadovoljni ili nezadovoljni nekim vrticem. Sve zavisi ko sta ocekuje od vrtica. Meni npr nije prioritet da dijete uci neke konkretne stvari tipa pjesmice i sl, nego vise neke druge stvari: hrana, higijena, spavanje, da je dijete sretno i zadovoljno. Moja curica je npr. jedno vrijeme stalno imala zelju da uci nove pjesmice. Onda je dosao period, nista novo ne recituje. I meni uciteljica kaze kako moja princeza ode da crta kada oni uce pjesmice user posted image Bitno mi je dakle da imaju neke aktivnosti, ali mi je i drago kada djeca mogu izabrati sta zele da rade. Mislim da su teme "vrtici" i "ginekolozi" osudjene na to da jedne te iste ljude ili ustanove neko hvali, a neko kudi user posted image Ah, mi zene... Tesko  je bas svakoj ugoditi

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 13:43:31   
Dalil@
Medic slatki, imas pp user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 13:51:07   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Medic slatki, imas pp user posted image


draga nije mi stiglo nista jedino od Dinkice, mada imam problema sa prijavom pa svak cas izbacuje, uglavnom stici ce user posted image hvala ti puno


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 14:00:40   
Dalil@
Medic, nesto forum haman zeza pa nece da ode. Dinkice, de pokusaj joj ti poslati one materijale, ja ne mogu :(

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 14:01:50   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mamana

Moram reci da je ovo cista dezinformacija

Prije informacija, jer poznajem još pet mama koje su svoje mališane ispisali iz vrtića Zvijezdica, baš iz ovog razlora. Mi smo brzo skontali da tu nećemo ništa naučiti i odustali na vrijeme. Ima djece koja su išla po godinu dana i nisu ni pjesmicu naučili. Sve se može naravno provjeriti, jednom kontrolom.

Jedno je biti nezadovoljan vrticem a drugo je siriti dezinformacije
O nezadovoljstvu ovim vrtićem bi mogla knjigu napisati. U periodu kad smo mi išli nije bilo jelovnika, nije bio izvješen na zidu. Vaspiračica je krajnje ne profesionalna, da ne upotrijebim neki gori izraz. U popodnevnim satima dhjeca se igraju u dvorištu koje izlazi na ulicu, a nije ograđeno, dok ona sa raznim prijateljima pije kafu i galami na njih i to se dešava vrlo često. Ima još puno toga, ali se u ovom trenutku ne mogu sjetiti. Moje djete i danas ima traume od tog vrtića, kao spomeneš vrtić odma počne govoriti kako neće da ide tamo.
Na kraju ne znam kako možeš biti zadovoljna sa vrtićen u kojm ti je djete ispalo sa tobogana i povrijedilo ruku, a vaspitačisa ti dala objašnjenje i to se mora nekad deseti.


Pravo sam iznendadjena sa ovim. user posted image user posted image Mi nemamo takav dojam. Mozda je to zaista tako bilo prije ali sada nije. Svaki dan Hana nauci novu pjesmicu i igru. Cinjenica je da se povrijedila na toboganu ali kasnije sam skontala i kako i nekoliko se puta na isti nacin povrijedila i samnom tako da to krivicu ne mogu pripisati vaspitacici. Dvoriste nije ogradjeno ali teta Ana ih zaista pazi, nema dernjave.
Meni je najbitnije da su siti naspavani pa da i ponesto nauce i ovaj vrtic nam je to i pruzio za razliku prijasnjg kada je Hana zavrsila u bolnici na infuziji.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 14:16:44   
mamana
Ja sam dolazila po djete u raznim terminima, pa sam vidjela razne situacije, koje možda drugi roditelji nisu, u popodnevnim satima kad ona očekuje roditelje sve  izgleda puno bolje. U susjedstvu živi naš prijatelj, pa smo i od njega dobivali informacije šta se dešava kad izađu vani.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 14:39:30   
HanaBana
Hvala ti na tim informacijama, obraticu paznju vise nego inaceuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 21:18:04   
mila81
Nemojte molim Vas preko privatnih poruka razgovarati o vrtićima, pa ovo je tema o razmjeni mišljenja o vrtićima i uslovima u istimuser posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Privatni vrtici u SA
9.11.2010 22:30:09   
Dalil@
Mila81, nije to razgovor o vrticima nego program rada (materijali su u Wordu i Excelu). Ja se jos uvijek nadam nekim iskustvima user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Privatni vrtici u SA
25.12.2010 19:30:54   
Malisa 23
S obzirom da je to tema dajem topao savijet i moje veliko zadovoljstvo da vam mogu preporuciti novootvoreni vrtic Pony...Centar grada uslovi fantasticni Moje dijete ide i sve pohvale...ful tretman...otici i pogledati...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.12.2010 19:31:49 >

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Privatni vrtici u SA
26.12.2010 21:52:53   
UPPUKS
IZVORNA PORUKA: Malisa 23

S obzirom da je to tema dajem topao savijet i moje veliko zadovoljstvo da vam mogu preporuciti novootvoreni vrtic Pony...Centar grada uslovi fantasticni Moje dijete ide i sve pohvale...ful tretman...otici i pogledati...


Upozorenje mamama
nelegalni vrtic (jos jedan koji radi bez odobrenja)

Upozorenje: Na forumu se pise malim slovima (maja78 RR)



< Poruku je uredio maja78 RR -- 26.12.2010 21:59:44 >

(odgovor članu Malisa 23)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Privatni vrtici u SA
27.12.2010 18:25:54   
škorpija
dinkica, malisa 23 molim vas pošaljite mi na PP informaicje za vrtić ensar i pony, kolega s posla traži vrtić i već je očajan

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Privatni vrtici u SA
27.12.2010 18:53:05   
N_N
škorpija, ako joj se ne svide ta dva, preporučujem da ode u posjetu vrtiću Čarolija user posted image
Sve pohvale za spomenuti vrtić user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Privatni vrtici u SA
27.12.2010 19:04:24   
škorpija
hej enisa taj sam prvi preporučila kolegi i sve mu je super osim lokacijeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *