|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
27.12.2010 19:15:42   
N_N
Ni meni ne odgovara lokacija (ja u gradu radim a mm u Hrasnom) ali tako su dobri da ga maksuz vozimo i idemo po njega.

U svakom slučaju, sretno im.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Privatni vrtici u SA
27.12.2010 20:40:01   
Malisa 23
IZVORNA PORUKA: UPPUKS

IZVORNA PORUKA: Malisa 23

S obzirom da je to tema dajem topao savijet i moje veliko zadovoljstvo da vam mogu preporuciti novootvoreni vrtic Pony...Centar grada uslovi fantasticni Moje dijete ide i sve pohvale...ful tretman...otici i pogledati...


Upozorenje mamama
nelegalni vrtic (jos jedan koji radi bez odobrenja)

Upozorenje: Na forumu se pise malim slovima (maja78 RR)




Dezinformacija...
S obzirom da smo danas razgovarali u vrticu o ovome imam informaciju koju vam prenosim s obzirom da ste ovo ovako sigurno i koliko vidim sa gustom iznijeli...

Vrtic je trenutno u fazi registracije i  to kao privatna javna ustanova sa predatim papirima prije tri mjeseca ali to je do institucija je koje to odobravaju..Nadaju se u januaru da ce se i ozvaniciti legalan rad i da  ce biti unijeta u sudski registar kako to vec ide kao privatna javna ustanova PONY

Ja kao roditelj najmanje podrazavam nelegalan rad i rad na crno ali ovo je zaista namjenski objekat bez ikakve inprovizacije i bas nastoje da budu u totalnom skladu sa zakonom..


(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 19:27:48   
leona81
kako se zove vrtic koji je u sklopu Druge Gimnazije i da li neko zna kakav je?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malisa 23)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 19:41:57   
N_N
Vrtić se zove Sunce.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 20:54:29   
leona81
eh da Sunce, primaju li djecu od jedne godine i inace koji vrtici primaju jednogodisnjake?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 21:08:41   
N_N
Ne znam ništa o tom vrtiću ali sigurno znam da vrtić u koji ide naš dječak primaju jednogodišnjake user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 21:12:02   
leona81
mozes li mi napisati samo ime vrtica i gdje se nalazi?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 22:36:54   
N_N
Čarolija, u Nedžarićima, u naselju Nukleus, preko puta Heco pijace.
Nama nije nikako blizu ali tako je super da zanemarim tu posebnu vožnju 2x dnevno user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 22:51:04   
Šanti
A gdje je ovaj vrtic Pony u Centru. Koja je adresa?

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 22:52:31   
N_N
Alipašina br. 37

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 23:10:08   
Šanti
Hvala, evo sad sam pogledala na njihovoj stranici. Znas li moja koja im je cijena. Vidim da imaju mogucnost cuvanja djeteta  po sat-  dva. Bas me zanima kakve su im cijene. Sad sam i na fb pogledala slike, ne izgleda lose. Samo imam zamjerku za stepenice, ali eto....mislim da treba otici i pogledati


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 23:11:50   
N_N
To ne znam zaista. Taj vrtić nisam obilazila upravo zbog te nepritupačnosti - stepenica. Sretno! Znam kako se sada osjećaš user posted image  ali biće sve puno bolje nego se sto mislis user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 18.1.2011 23:12:08 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 23:12:53   
leona81
jel ovo i kids no 1 na listi nelegalnih vrtica?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 23:14:19   
Šanti
Pa da, imaju ove stepenice i u dvoristu, a i unutra. 

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Privatni vrtici u SA
18.1.2011 23:19:54   
N_N
IZVORNA PORUKA: leona81

jel ovo i kids no 1 na listi nelegalnih vrtica?



Samo 6 vrtića je legalno registrovano, ostali su registrovani kao igraonice. Meni to ne smeta. Bitna mi je higijena, briga oko djeteta i brojčano stanje djece u vrtiću/igraoni.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Privatni vrtici u SA
22.1.2011 21:30:55   
dunja
Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Privatni vrtici u SA
23.1.2011 13:35:52   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dunja

Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?


Ima vrtic Suncokret u Splitskoj ulici, ne znam kakav jeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dunja)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Privatni vrtici u SA
23.1.2011 18:20:49   
Šanti
Zvala sam ovaj Pony, malo se raspitivala. Preskupo je. mjesec dana je 320 km, sat vremena je 5 km ako zelis povremeno ostaviti dijete, ali ce dijete imati isti tretman kao i sva djeca u vrticu, zavisno u koje vrijeme je dijete tu. Npr. ako je rucak i dijete koje je doslo na sat-dva ce rucati s njima...
Meni je preskupo ovo kao trajno rjesenje

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Privatni vrtici u SA
23.1.2011 22:37:47   
malena_t
Moj bebo od 1. decembra ide u Svetu obitelj i ja prezadovoljna. Bili smo na listi cekanja četiri mjeseca, cijena je 250 km za cjelodnevni boravak /rade od 7 do 17/user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Privatni vrtici u SA
26.1.2011 16:38:32   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: dunja

Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?


Ima vrtic Suncokret u Splitskoj ulici, ne znam kakav jeuser posted image


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Privatni vrtici u SA
26.1.2011 17:43:13   
mamaitata
Malisa 23@ Posto sam nova na forumu a tema me jako zanima, posebno vrtic o kojem si pisala, da li mi molim te, mozes reci koliko ti je staro dijete? Deckic ili curica? Ja planiram svog malog upisati u taj isti (puni dvije godine u feb.) ali nisam sigurna. Dosta su skuplji od svih ostalih privatnih, a jos uvijek su na "crnoj" listi, jer dozvolu, odnosno rjesenje iz m. jos cekaju :-(
I interesuje me jelovnik. Izgleda super, no je li zaista tako? Jesi li ti primjetila da li se doista drze onoga sto pise ili podlijezu jednostavnijoj varijanti (pastete i hrenovke) kao vecina ostalih? Unaprijed zahvalna.
Takodjer, novi smo ne samo na forumu, vec u svemu ovome. Ne znamo sta se gdje nudi, ali znamo sta zelimo, odnosno ne zelimo :) Hvala.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 26.1.2011 18:15:46 >

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Privatni vrtici u SA
26.1.2011 20:55:11   
N_N
IZVORNA PORUKA: taze_mlada


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!




Ja nisam uspjela naći nigdje br. ovog vrtića pa sam otišla do njih.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Privatni vrtici u SA
21.2.2011 14:27:25   
Malisa 23
IZVORNA PORUKA: mamaitata

Malisa 23@ Posto sam nova na forumu a tema me jako zanima, posebno vrtic o kojem si pisala, da li mi molim te, mozes reci koliko ti je staro dijete? Deckic ili curica? Ja planiram svog malog upisati u taj isti (puni dvije godine u feb.) ali nisam sigurna. Dosta su skuplji od svih ostalih privatnih, a jos uvijek su na "crnoj" listi, jer dozvolu, odnosno rjesenje iz m. jos cekaju :-(
I interesuje me jelovnik. Izgleda super, no je li zaista tako? Jesi li ti primjetila da li se doista drze onoga sto pise ili podlijezu jednostavnijoj varijanti (pastete i hrenovke) kao vecina ostalih? Unaprijed zahvalna.
Takodjer, novi smo ne samo na forumu, vec u svemu ovome. Ne znamo sta se gdje nudi, ali znamo sta zelimo, odnosno ne zelimo :) Hvala.


Sve sam vam poslala u privatnoj poruci a ja sam jos uvijek vrlo zadovoljna i vise od toga...svega se drze i sve ide po onom kaku su mi rekli kada sam dijete i upisala...

veliki pozdrav

(odgovor članu mamaitata)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Privatni vrtici u SA
25.2.2011 15:31:14   
dunja
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: taze_mlada


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!




Ja nisam uspjela naći nigdje br. ovog vrtića pa sam otišla do njih.


I?? Reci nam utiske...I ja sam cula za njih ali nisam nasla nikakve komentare, ne znam kakvi su...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Privatni vrtici u SA
25.2.2011 19:48:21   
leona81
ima li neko neki kontakt od kids no 1?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dunja)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Ime za psa
Niobe

Kupila sam sibirskog haskija i imam u vidu dva imena(za sada). Naravno i prijedlozi su dobro dosli. Muško je.

Marley (28%)

Sky (72%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *