|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak zbog interesa
10.6.2009 13:18:14   
tea lana
svakom svacije,ja ne znam bi li pristala.Mada nikad nije dosta para.Licno znam par koji su zivjeli u idili dok je para bilo cim je para nestalo oni se razveli.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Brak zbog interesa
11.6.2009 13:54:53   
meme27
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Il je do mene il ja ne skontah poentu meme27 tvog posta?!

Ovdje govorimo o braku iz interesa, ne bitno je li on sklopljen negdje vani ili u našem komšiluku.



pa u pravu si interes je svagdje isti nema veze koja zemlja.....

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Brak zbog interesa
9.9.2009 13:48:58   
Anoniman
Evo mene malo i na ovu temu.
Ja sam se udala iz ljubavi,tad u ta vremena ni danas danile nisam uopšte gledala šta taj muž ima (nije imao ama baš ništa).Otišla sam s njim živjeti u podstenare,a nikad u životu to nisam bila-podstenar.Znači ja kao djevojka sve živo sam imala od kuće,auta isl.
Hvalo dragom Bogu za nepune 3god. našeg braka stvorili smo sve što nam je potrebno kuću,auto.....
Samo sam htjela reći da sam gledala neki interes nikad se nebi za njega udala,a izgubila bi ljubav svog života.
Grozm se tih žena a i muškaraca koji stupe u brak zbog interesa,to mora da pukne kad-tad.

user posted image user posted image Živio brak iz ljubavi !!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Brak zbog interesa
9.9.2009 15:08:12   
SdZ
Tuzno je to kad cujes da neki parovi misle samo na novac,na materijalno stanje...te osobe ocito nisu svjesne da novac danas unistava svijet.Sta je novac u odnosu na ljubav??Nista....ljubav mozes i osjetiti i dotaknuti i grliti i ljubiti i plakati joj na ramenu i veseliti se s njom,jednostavno zivjeti s ljubavlju...a novac je nista,samo stvar koja nam je danas,nazalost,potrebna da bismo prezivjeli.Ja jos nisam u braku,ali vjerujem da je brak nova stranica ljubavi i da je ruzno unistiti tu caroliju s mislima o sto vecoj hrpi novca!!! 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Brak zbog interesa
9.9.2009 16:18:03   
acudesa
ako govorimo o materijalnom interesu-izađe to kad-tad na vidjelo
ali ja samtram da su svi odnosi zasnovani na interesu-recimo meni je interes da dobijam ljubav od mm i zato sam u braku sa njim, ja njemu nešto-on meni nešto
sa kolegicom sam isto iz ineresa-dobijam od nje razumijevanje, sasluša me kad treba, pomogne mi kad treba-da nije tako ne bih se družila sa njom (i ona je iz interesa sa mnom-i ona dobija isto od mene)
nema odnosa u kojem samo daješ, uvijek i očekuješ nešto zauzvrat, ne mora biti materijalni, može biti i duhovni interes
i, kad zaliješ biljku i to je interes-želiš da ti uljepša dom
ako pomažeš nekome ko je iznemogao-interes ti je tvoja satisfakcija

< Poruku je uredio acudesa -- 9.9.2009 16:19:16 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 80
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *