|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:35:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Jednog ranog jutra dok zora sviće, rodilo se jedno malo biće.
Puna je kuća radosti i veselja
ispunila se želja mladih roditelja.

Lete dani kao ptica,
prođe jedna godinica.
Došao je i taj divan dan,
slaviće nam (ime djeteta) prvi rođendan!


Hanady ova je super, hvala puno!!!! Morala traziti forumasice na raznom temama user posted image  sorry


e i mi smo ovu u fifi pozivnicu za Farahin prvi rođkas pisaliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:37:24   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I ja sam ovo ''pokrala'' nekada davno da imama za pozivnica...smao sam za prve rođkase ovo klepala stihoveuser posted image



heh ovo sto si ''pokrala'' je na ovom linku koji sam postavila user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:39:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I ja sam ovo ''pokrala'' nekada davno da imama za pozivnica...smao sam za prve rođkase ovo klepala stihoveuser posted image



heh ovo sto si ''pokrala'' je na ovom linku koji sam postavila user posted image user posted image


ja sam bome sa nekog foruma poskidala...
ubacila u gogole i forum mi izašao sve jedna za drugom bile...a može biti i više njih da je bilo tada al ove mi se dopale kaouser posted image ...
a ovu šro sma prvu stravil tu sma davne 2007 starijoj u pozivnicu stavilauser posted image seka našla na netu naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
25.10.2011 23:42:22   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

I ja sam ovo ''pokrala'' nekada davno da imama za pozivnica...smao sam za prve rođkase ovo klepala stihoveuser posted image



heh ovo sto si ''pokrala'' je na ovom linku koji sam postavila user posted image user posted image


ja sam bome sa nekog foruma poskidala...
ubacila u gogole i forum mi izašao sve jedna za drugom bile...a može biti i više njih da je bilo tada al ove mi se dopale kaouser posted image ...
a ovu šro sma prvu stravil tu sma davne 2007 starijoj u pozivnicu stavilauser posted image seka našla na netu naravnouser posted image



i jeste lijep tekst te sto ti je seka nasla user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.10.2011 13:46:36   
veeseelaa
Na ovaj dan  (ime djeteta) se rodila
roda je nama bebicu donijela
i zato vas zovemo na slavlje malo
da vas ugostimo, biće nam neizmjerno drago
Nek djeca zajedno pušu svjećice
u čast naše male djevojčice!


< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.10.2011 13:49:34 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.10.2011 13:48:13   
veeseelaa
Dječaku našem je godina dana
sretan je babo, sretna je mama
Očekujemo dolazak vaš
da vas ugostimo bit će nam čast!
Nek naša djeca se zajedno vesele
uz tortu nek požele (ime djeteta) najljepše želje!


< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.10.2011 13:49:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.10.2011 13:50:18   
veeseelaa
ovo sam na brzinu smislila, nadam se da će nekom poslužiti
baš ne volim copy-paste tekstove i pozivnice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.10.2011 14:34:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Na ovaj dan  (ime djeteta) se rodila
roda je nama bebicu donijela
i zato vas zovemo na slavlje malo
da vas ugostimo, biće nam neizmjerno drago
Nek djeca zajedno pušu svjećice
u čast naše male djevojčice!



user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.10.2011 15:52:27   
anidla
IZVORNA PORUKA: dady


IZVORNA PORUKA: anidla

evo malo slika s rodjendana

ovo je mojih ruku djelo, crkla sam ali vrijedilo je user posted image

pozivnica:

user posted image

dekoracija za zid user posted image :

user posted image

ide jos slika, samo sporo nesto user posted image

slavljenik : user posted image

user posted image



Aldina,svaka ti čast! Baš si se potudila!!!Sad čekamo da otvoriš agenciju za organizaciju rođendana,pošto ti super ide!:)
Još jednom Noi sve naj ljepše u životu!user posted image



Uh kad se sjetim prvog rodjendana....

sad nam se blizi drugi i opet sve treba praviti a da nema veze s temom prvog rodjendana....opet me trema polako obuzimauser posted image

hoce li sve ispasti kako sam zamislila ovaj drugi rodjendan....

temu imamo, jos samo da se mama baci na posao user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
3.12.2011 21:51:22   
Cickolini
Eeeeee ovako ... nama je za manje od dva mjeseca prvi rodjendan. Zivimo u NL, ali cemo rodjendan slaviti u Sarajevu. Zelja mi je da pozovem porodicu i prijatelje jer je Daania jos mala da slavi rodjendan u igraonici.

S obzirom da zelim da sve bude savresno u najmanju ruku ... od dekoracije, sadrzaja i ostalih cuda...

Moooolim vas da mi pomognete u slijedecim ... :

1. Treba mi neka sala srednje velicine, nista veliko (ne preskupa) gdje se moze unjeti vlastita hrana i pice

2. Treba mi klaun ... pa bi mi dobro dosao prijedlog gdje iznajmiti animatora i iskustva

3. Gdje mogu naruciti finu hranu/ Po restoranima znam da mogu, ali ima li neko nekih drugih ideja ...

4. Sve ideje za dekoraciju, zabavu, animacije, .... dobro su dosle ...


Hvaaaaala vam unaprijed drage moje .... ko bi rekao da ce ovako brzo doci prvi rodjendan :) masala moja bebica vec djevojcica :)

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
3.12.2011 22:28:04   
mama2009
sretno, mi smo slavili u kuci pa ti bas ne mogu pomoci mnogo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
3.12.2011 22:41:02   
ladyblue RR
moja Cickolini, ja sam baš iz razloga da ne brinem o svim, gore nabrojanim detaljima, N prvi rođendan proslavila u igraonici. raspitat ću ti se, svakako, oko ovih stvari pa se čujemo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
3.12.2011 23:12:52   
Mya_81 RR
cickolini, nisam iz SA pa ne znam sve te informacije, ali što se tiče hrane znam da u Mercatoru ima uzeti hladnih plata.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
4.12.2011 0:09:57   
leona81
najlakse je da slavite u igraonici, oko dekoracije i animacije se oni pobrinu, klauna mozes svakako uzeti ili neku maskotu iako ja to ne bih preporucila ako su djeca manja, dogovoris se s njima oko hrane, ako imas malo djece a vise roditelja i prijatelja super ti je opcija carobni svijet gdje placas po djetetu i sta popiju roditelji...koliko ljudi imas? za hranu fakat ne znam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
4.12.2011 0:11:48   
Ilhana RR
Slazem se sa Leonom.... najbolje je ipak u igraoni i gledaj onda da bude igraona koja je zatvorena tokom rodjendanskog partija tako da mozes tu pozvati i starije i pocastiti i njih....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
4.12.2011 10:43:35   
balasgirl
Cickolini i mi smo nedavno proslavili prvi rođendan. Organizovali smo dvije zabave, za veliku i za malu raju. Prvo je bila zabava za mališane u igraonici (isplativo je, nema nereda po kući, djeca imaju prostora za igru, zanimljivo je). Oko svih detalja, počev od hrane, dekoracije, igre, animatora i svih drugih sadržaja možeš se dogovoriti sa tetama u igraonici. Mi smo čak imali i neki mali vatromet (nije onaj klasični, nego neki fazoni sa konfetama i nekim prskalicama) i stvarno je bilo extra. Zabavu za velike smo organizovali kući u popodnevnim satima kada se beba odmorila i naspavala. Tada smo obavili i kumljenje i šišanje. Ja sam napravila dekoracije za kuću, nešto sam kupovala, nešto sama pravila. Sve u svemu, ispalo je bolje nego što sam očekivala, pogotovo u igraonici, djeca su uživala (bilo ih je različitih uzrasta, od 4 mjeseca do deset godina). Sama sam pravila pozivnice, a na odlasku sam svakom djetetu dala paketić koji sam sama napravila (neke sitnice da se sjećaju A prvog rođendana) u paketiću su bile i zahvalnice. Poslije sam izradila slike i podjelila svoj djeci koja su bila prisutna. Znam da je vrijedilo i para i truda, djeca pričaju kako se nikad nisu tako dobro provela, a i njihovi roditelji kažu da je sve bilo za 10. Kući je bilo gužve, previše naroda, trebalo je svakome ugoditi, ali eto uspjeli smo nekako. Al zato poslije je bilo poslllaaa ko u priči. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.12.2011 22:33:07   
lepao
Da li iko zna ko organizuje rodjendan...recimo ako ja ne zelim da organizujem u igraoni vec u kuci ali zelim da mi neko dodje organizuje rodjendan..??

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:16:47   
Medi_87
Moze li mi ko pomoci oko menija za djecu za prvi rodjendan s obziorm na cinjenicu da ce desetak djece biti uzrasta do dvije godine i nekoliko malo starije sta njima pripremiti, mi cemo slaviti u kuci,hB imamo prostora a za nered se ne brinem user posted image

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:19:21   
veeseelaa
savici od paštete
1 hljeb tepsijaš
250 gr paštete okus i proizvođač po želji
100 gr maslina punjenih crvenom paprikom

priprema:
hljebu odrežetee koru i izrežete ga tanko na 5-6 slojeva cijelom dužinom, na komad folije stavite hljeb premažete ga paštetom i na kraju užg dijela poredate masline, zarolate kao rolat i ostavite u frižderu preko noći. Dobijete onoliko rolatica koliko hljeba izrežete.
 
jaja sa hrenom
10 jaja
majoneza, biber
sol, začnske trave po želji ( mažuran, bosiljak idu super)
umak od hrena ( najbolji je podravkin taman je pikantan)

priprema:
jaja skuhati, oguliti i presjeći po dužini, izvaditi žumanca i ispasirati ih viljuškom, u žumanca dodati kašikicu majoneze, začnske trave sitno narezane, malo bibera i soli i kašiku umaka od hrena. Ovu smjesu kašikicom vratiti u jaja na mjesto gdje se nalazilo žumance.

kockice od palente
250 gr palente ( najbolje zlatno polje)
1 pakovanje gljiva ( najbolje sviježih šampinjona)
2 ABC sira od  125 gr
100 gr trapista ( najbolje livada fino se topi a ne previše)
malo ulja, soli, bibera i začnske trave ( najbolje timjan i kopar)

priprema:
palentu skuhati po uputama sa vrecice, nauljiti tepsiju oblika kocke ili pravougaonika i malo je pomastiti te u nju istresti svu palentu pazeci da ododzgo lijepo razlijete tj. poravnate.Oatviti u frižder da se dobro ohladi i stisne.
Gljive malo propržiti na ulju sa pola fildzana vode i malo soli.
ABC sir malo izmješati sa biberom i začnskim travama sitno nasjeckanim.

Kad palentu izvadite okrenite tepsiju na radnu površnu i od nje rešajte manje kockice. U tim kockicama idubite još manju kockicu i stavljajte ovim redom malo ABC sira malo gljiva pa opet ABC sir i na vrh tanko narezan kocka trapista. Sve kockice tako pripremljene malo stavite u pećnicu 5-8 min da se trapist istopi. Poslužiti moćete i toplo i kao hladno predjelo.

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.1.2012 14:23:53 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:33:16   
Medi_87
I da koje vrijeme bi bilo najprikladnije s obzirom da je radni dan petak neke mame rade neke neuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:36:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Moze li mi ko pomoci oko menija za djecu za prvi rodjendan s obziorm na cinjenicu da ce desetak djece biti uzrasta do dvije godine i nekoliko malo starije sta njima pripremiti, mi cemo slaviti u kuci,hB imamo prostora a za nered se ne brinem user posted image


pored savitaka od paštete i palentinik kockica za djecu ja bih ti rpedložila još muffine lane ili male pizze...
također kiflice slane...
a nedavno sam našla divna jaja dekorisana kao mali miševi al to dok dođem kući link ti pustim...
eh d ana ovoj temi imaju i divni dinosoaurusi do linsatog tjesat to dok nađem pustim ti jednom sam nekom etsavljala i crtala...

poret toga za prasle...oni pahuljičini rolati, zeleni na randžasti rolat ima an etmi recepti s alsikama...
pa štrudla od piletine

pa eventualno kanapei neki...

mislim ako ćeš raditi u vidu švedskoaga stola u lući da se svi posluže što žele ovo je super varijanata...svega po maklo a šareni stoluser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:37:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Medi_87

I da koje vrijeme bi bilo najprikladnije s obzirom da je radni dan petak neke mame rade neke neuser posted image


17...
od 17 do 17.30 svi s eksupe...
jedete igrate se...aoko 18.30-19 torta...nakon torte služiš akafu...
eleme djeca mlađa i odu ranije a ostatak ekipe ako želi zaderneči dlajeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:40:34   
Hanady RR
ama medi ja bih tebi sšata napisla al nisma sigurna kako si to somislila...pa rolovana teletina
pa rolat do faširanog sa jajima...
ma milion tih nekih džidža ukusnih i jetsivih koje nisu zahmetli a dobre su i kao hladno predjelouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:49:34   
taurus
joj i ja imam frku oko prvog rođendana

planirala sam igraonicu, ali imamo 7-8 djece, ostalo su odrasli
a drugi problem su mi ovi stariji (rodbina moj i od mm), da ih zovem u igraonicu..malo mi je glupo
a opet kod kuće to se pretvori u sjedeljku do kasnih noćnih sati, zaboravi se da je rođendanuser posted image
a s obzirom da nam je prvi rođendan, na takvom skupu E se samo unervozi, ne može da zaspi...ma užas
zbog toga sam kontala sve u igraonicuuser posted image
a opet šta pripremiti u igraonici i čime ih počastitiuser posted image
uh...user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 14:59:42   
Medi_87
Hanady za djecicu nemam pojma sta bi napravila za odrasle mi je vec lahkouser posted image
Taurus ja cu djecicu u jendu sobu odrasle u drugu atko da tu frke neamma


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *