|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 21:47:10   
Visnja RR
taurus bila sam na par rodjendana u igraonici gdje su nane bile na rodjendanu ...pa i njima je drago da vide svoje sunce kako uziva na svom rockasu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 21:58:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: balasgirl

mmmmm ja probala ukusno pravo, al koliko sam skontala ovo je sandžačko jelo, ako nisam u trefu. Joj kad sam prvi put vidjela....reko, ovo isto kaldrmica na Kovačima hehehhehehh


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
medic...de ti napravi a ja cu procijenitiuser posted image user posted image ...a mozete i ti i mamine oci u isto vrijeme...pa da mogu usporeditiuser posted image ....ja bih samo da jedemuser posted image

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 22:00:34   
Medić*

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: balasgirl

mmmmm ja probala ukusno pravo, al koliko sam skontala ovo je sandžačko jelo, ako nisam u trefu. Joj kad sam prvi put vidjela....reko, ovo isto kaldrmica na Kovačima hehehhehehh


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
medic...de ti napravi a ja cu procijenitiuser posted image user posted image ...a mozete i ti i mamine oci u isto vrijeme...pa da mogu usporeditiuser posted image ....ja bih samo da jedemuser posted image




Naravno bit ce prilike da probas, mozes ti jesti koliko hoces nemas viska, ja jos na dijeti pa ne pravim, doci ce i moj vakat user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
5.1.2012 22:59:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

taurus bila sam na par rodjendana u igraonici gdje su nane bile na rodjendanu ...pa i njima je drago da vide svoje sunce kako uziva na svom rockasu user posted image


meni su igraonice hladne za obilježit rodjendan
nekako sve isprogramirano, još ako  je igraonica velika slavljenicu i ne vidiš
ma bezveze



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 8:31:02   
taurus
vesela a što su ti hladne, ne kontamuser posted image
i ja do sada ni jedan rođendan nisam slavila u igraonici, da bih ugodila ovim starijima
njima bude lijepo...sjede do nekih doba, djeca se unervoze...ma urnebes
mislim da je u igraonici djeci puno bolje, imaju super prostor za igru i zanimljivije im je
a ko želi da vidi slavljenicu neka lijepo uđe u igraonicu i bude sa njomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 11:39:07   
balasgirl
Ni ja ne kontam, kako i zašto su hladne. To je prostor namijenjen i prilagođen baš za dijete, za igru, zabavu i druženje. Djetetov rođendan - znači dijete ga slavi, a ne odrasli. Kod nas ta Bosanska politika, daj da se starima ugodi, nek je njima fino, nek se najedu, napiju, a dijete user posted image user posted image .

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 11:43:29   
mama2009
dadada i ladyblue narucite mantije jedna divna forumasica napravi za vas, vi njoj platite i svi sretni i zadovoljni user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 11:43:52   
Hanady RR
meni igraonica nije porblem u mislu hladnoće it o...al naša bliža familija voli da zasjedeuser posted image eto je meni porblem...nema u igraonici zajsejst mezit i pit...
pa smo mi rođendan mlađe lavili u igraonici...svi dole pozvani uredno i došli...a ond amso samo bliža famlija sesetr, zetovi, djeca, nana, kumovi i najbolji prijet i prijetljica pozvali kući nakon igraonice...naparvili sitno mezu i pripremljeno stavili...
elem onda zasjeli...dejac se ububala igrajući u igraonici i sve uredno i lijepo završenouser posted image

Inače zetovi vole popit...
pa i kad kući slavimo djecu ranije zovemo a starije kasnije da zajedu da djecu povaljamo prije nego lakohol učini svoje negativno dejstvouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:02:01   
leona81
igraonica je po meni super rjesenje, 2 sata zabave za djecu jer radi njih i pravis rodjendan a ne radi starih, ostali mogu doci radi tog djeteta a ne radi sebe, ne radi pica, meze i slicnoga...sasvim su dovoljni kafa, sok i torta...mi smo zvali i prijatelje s djecom i prijatelje bez djece, i samce i nene i dede...i svima je bilo super jer su tamo dosli da vide May, i bilo im je drago nju vidjeti sretnu sa svojim prijateljima...imali smo uvijek proslavu i kuci, nas troje, nasi roditelji i moj brat i sestra, uvijek je svecani rucak i neki kolaci, i nesto se i popije(mm i moj tata), ali to je bas na rodjendan a u igraonici slavimo prvi weekend nakon rodjendana...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:20:08   
taurus
hanady pa i meni je problem rodbina (mama, svekar, svekrva, braća, tetke)
pisala sam na predhodnoj stranici, da se ne ponavljam
mislila sam i njih u igraonicu...da izbjegnem sjedenje do kasnih noćnih satiuser posted image

ali opet ne znam je li prikladno i za njihuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:21:15   
veeseelaa
vesela a što su ti hladne, ne kontamuser posted image


pa ne znam, većina nema dušu ako me razmiješ
sve je nekako isprogramirano, ajmo sad grickalice, ajmo se sad igrati, ajmo sad puhat tortu, ajmo sad razlaz
ne znam.....  a roditelje ne možeš adekvatno počastiti, pušenja nema itd....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:22:08   
DM
Taurus-da ti pomognem riješiti dilemuuser posted image
Mi smo nedavno bili na rođendanu u igraoni,ali ova ima i restoran ispred, tako da je i odraslima bilo lijepo, i nanama i dedama, na smjene smo se družili s djecom!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:23:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

hanady pa i meni je problem rodbina (mama, svekar, svekrva, braća, tetke)
pisala sam na predhodnoj stranici, da se ne ponavljam
mislila sam i njih u igraonicu...da izbjegnem sjedenje do kasnih noćnih satiuser posted image

ali opet ne znam je li prikladno i za njihuser posted image


ženo nema to do kasno u noć...koliko para toliko muzike...
ili ti ga koliki oval i flaša toliko is jedenja...neće niko na sugho da sjedi ženouser posted image

majkemi u igraonicu fino djeca i svi koji djecu imaju...
djeca s eposluže njima smao kafa i torte sa jdecom...
užu rodbinu u stan pozovete kasnije oni dođu sjedu ti izbaciš ona dva rolaza i jednu hladnu platu...piće na minimum svedeš u kupovini ...svakom po 2 lčaše maximalno...
do 11 svi preumirni već od tuđe djece i idu kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:47:29   
Medi_87
Ja ne znam za ovako manje rodjendane ja uopste nisma planirala u igraonu, meni licno dodje poskupo s obzirom da vecina igraona preko 10-15 djece naplacuje po svakom od 10-15 maraka zavisi kako koja, ja svela sve na racunicu i mene izadje jeftinije u kuci, fazon je u tome sto ja imam i prostora da ih sve smjestim svi mi ne mogu doci u isto vrijeme mislim na rodbinu pa ja to za dan sve mogu odraditii da znaa li neko kad je praznik 1.marta dakle neradni je cetvrtak da li ce biti i petak neradniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:51:54   
taurus
moja hanady sjedili bi oni i na suhouser posted image vjeruj mi
a imam ih puno (12 odraslih) pa ako nešto spremam to mora biti u većim količinamauser posted image
a ovih sa djecom odraslih imam 8
i u svemu tome moram malo misliti i na sebeuser posted image , rođendan je u subotu a ja na posao idem u ponedjeljakuser posted image , ne bih baš da budem slomljena

doublemum koja je to igraonica

vesela ma šta me briga što je isprogramirano, neće im biti dosadnouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 12:53:08   
DM
zanzibar u grand centru



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:30:49   
leona81
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vesela a što su ti hladne, ne kontamuser posted image


pa ne znam, većina nema dušu ako me razmiješ
sve je nekako isprogramirano, ajmo sad grickalice, ajmo se sad igrati, ajmo sad puhat tortu, ajmo sad razlaz
ne znam.....  a roditelje ne možeš adekvatno počastiti, pušenja nema itd....



nema pusenja ni u igraoni a nema ni kod mene u kuci, ni kad sam ja pusila a ni sad...mm, i svako ko dodje izlazi na terasu i po minusu...sad bi trebali slaviti u restoranu djecji rodjendan da bi ljudi mezili, pili i pusili? pa ko onda slavi, mi ili djeca?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:42:08   
Ninushka
Mi smo prvi roćkas proslavili u kući, bilo je pomalo napeto, ali na kraju kad se sve sumiralo, savršeno. Nije bilo pušenja, oni koji su htjeli na balkon, jer kada bi zaplili svi koji su pušači, na šta bi to ličilo....

Dvije bakice su bile u sobi sa djecom i čuvale ih, to im nije bilo teško, jer su same htjele  čuvati djecu i ostati i kada su svi osim prijatelja i njihove djece, otišli... Stariji članovi familije, tetke, teče itd su otišli odmah nakon torte, pa je odmah poslije bilo puno lakše....
Mi, mladi smo sjeli, jeli pili i zabavljali se, a bakice s djecom....neizmjerno sam zahvalna i mami i svekrvi.
Jedva čekam drugi rođendan...mmmmmuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:43:00   
Ninushka
Mada ćemo drugi možda i u igraoni....prvi nam se nije baš činio prikladnim za proslaviti u igraoni.

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:52:15   
leona81
mi smo i prvi i drugi proslavili u igraoni i u kuci, dakle kuci samo za najuzi krug a u igraoni za sve i svi kazu da je bilo odlicno...meni je najbitnije da je May bila sretna i zadovoljna, kao i njeni mali prijatelji...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:56:10   
Lady26
Mi smo 1 i 2 rodjendan slavili kuci....slomili smo se, ali vrijedilo je...
Po meni za malu djecu rodjendani u igraonama su user posted image ...vec za one od 3-4 godine ok...kud bih ja sa Lanom i njenim vrsnjacima...ne mogu biti sami u igraoni...
Bila sam na 2-3 rodjendana u igraoni i nije mi bilo bas nesto...al svako ima svoje misljenje...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 13:56:31   
Hanady RR
Mi nismo prve obilješavali u igraoni...
međutim sad se kajem što mlađoj nisam za prvi uradila kao za drugi...
naime rođena je u zimskom periodu...
uredno smo pirpemili sve za goste.-..njih 60-tak...
djece 20-tak...
baš s emaksimlano potrudili, em slomili u pirremama sami ja i suprug em se lijepo i sitrošili...
da bi zaboga počeo snjega padati...nisu mogli tirtu dočeka koliko su kskali na porzor pada snjeg zapadaće...smješno...
nisu sekudne jedne poštivali rođendan naše curice...

eh sad im fino u zimskim periodima dam pozivnicu za igraonu...kaže šta ću ja u igraoni...reko ti nemoj niko te ne tjera al mene više neš sikirat...ako ti je volja ti se nakon igraone kući na piće i iće...al nema više da ja tri dana spremam za vas a vi letite jer ste do šećera...

elem ...sad znaju šta ih čeka u februaruuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:02:50   
veeseelaa
moja malena ide u vrtić pa se tu svakako obavi proslavica sa njenim vršnjacima
inače nisam tim megalomanstva u smislu zvanja ovog i onog, na rodjendanu moje malene kući samo zovnem brata i njegovu porodicu, djevera, mamu, svekru i svekrva
i to je to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:07:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja malena ide u vrtić pa se tu svakako obavi proslavica sa njenim vršnjacima
inače nisam tim megalomanstva u smislu zvanja ovog i onog, na rodjendanu moje malene kući samo zovnem brata i njegovu porodicu, djevera, mamu, svekru i svekrva
i to je to



mi za prve rođendane zovemo sve one koji su nam bili na babinama do godine danauser posted image
ostali su bazirani na njihovu raju, koju su imali, koju imaju i koju su stekli u svom druženju do tada...
kući zovemo bližu familiji i one koji su se sjetili d aje mom djetetu taj dan rođendan...sreća takvih nema puno, a dobar dio njih je vani pa ne mogu radi rođkasa doći sem starijoj ako su u sarajevu tokom ljeta....

a nas je bližiž, nana, 3 tetke, tri tetka, 5 komada djece, kum sa ženom, kuma s amužem i dvoje djece, moj kum i najbolja druga moja neoženjen i naši kućni prijatelji s akojima imam posebnu vezu do smrti moga oca koji su ostali nešto posebno u mom životu i posatali u muževom njih 2 sa dva sina + njena mati...

eto ti...dok ja ''suzim''...ubilo se za rstorana majkemiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:09:04   
Lady26
Ja naravno pozovem i rodjake, svoje i od mm, moje tetke i daidje, amidze i od mm isto tako....
Tu budu i nasi bliski prijatelji...
Slavimo po 2 dana, jer ne mogu svi stati user posted image , pa tako podijelimo, omladina vs starci user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *