|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:09:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

inače nisam tim megalomanstva u smislu zvanja ovog i onog, na rodjendanu moje malene kući samo zovnem brata i njegovu porodicu, djevera, mamu, svekru i svekrva
i to je to



i mi isto 'vako user posted image samo familiju zovnemo i kumove i njihovu djecu...do sada smo tako jer mi je bio non sense davati brdo love na igraone i proslave tamo-prvo bio je premali, drugo nisam imala toliko njegovih malih jarana da sazovem a koji mi zaista nesto znace i skojima smo bliski...bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:09:27   
veeseelaa
ma ja suzim, svaka čast svakome al meni je to obiteljski dan, želim ga tako i provesti uz ljude koji najviše vole moje dijete



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:10:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja suzim, svaka čast svakome al meni je to obiteljski dan, želim ga tako i provesti uz ljude koji najviše vole moje dijete



Pa upravo to!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:11:06   
veeseelaa
bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


pa zovneš raju sa RR-a user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:12:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


pa zovneš raju sa RR-a user posted image



hoću, hoću..ali svi se potalite po 5KM user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:12:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

inače nisam tim megalomanstva u smislu zvanja ovog i onog, na rodjendanu moje malene kući samo zovnem brata i njegovu porodicu, djevera, mamu, svekru i svekrva
i to je to



i mi isto 'vako user posted image samo familiju zovnemo i kumove i njihovu djecu...do sada smo tako jer mi je bio non sense davati brdo love na igraone i proslave tamo-prvo bio je premali, drugo nisam imala toliko njegovih malih jarana da sazovem a koji mi zaista nesto znace i skojima smo bliski...bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


user posted image user posted image user posted image

a ja prošle godine doplatih za još 5 komada djece i uz to mi 3 nije došlo...bolensi bili ( ovo troje od istih roditeljauser posted image )

ma užas...
mene slomiše rođendani...još njih dvije...
a nekako brate sve mi ublizu i ovo so seke i zaove ...pa meni se već manta...krećemo sad sa ferbuaroom i svki mjesec nekouser posted image

ja već imama paniku ferbuara i kad sad skontam koliko smao djece ima moja farhonaka koji su joj obilježili ovu prethodnu godinu...ma meni veliki dođu mala macauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:13:52   
pocahontas
ja fakat nemam puno djece male..samo A. i R. od uze familije i poneko se dijete malo nadje od kumova i to je to..ja imam puno rodjaka i familije, ali oni su svi vec veliki ili neki vec imaju svoju djecu veliku i nisu mi za igraone...user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:13:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja suzim, svaka čast svakome al meni je to obiteljski dan, želim ga tako i provesti uz ljude koji najviše vole moje dijete



Pa upravo to!


da, da, a to su nane, djedovi, daidže, amidže, tetek i njihova djeca
naravno i ostali je simpatišu i vole al ne kao naprijed navedeni, želimo se taj dan posvetiti jedni drugima
život je prekrataki gledam da što više lijepih trenutaka provedem sa porodicom, a rodjendan je jedna od tih prilika


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:14:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


pa zovneš raju sa RR-a user posted image



hoću, hoću..ali svi se potalite po 5KM user posted image


pa ja ne vjerujem da se cure tale, samo zovneš i doneseš smokija user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:15:57   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi izmisljanje koga cu zvati da bi nabrala na 15 djece user posted image


pa zovneš raju sa RR-a user posted image



hoću, hoću..ali svi se potalite po 5KM user posted image


pa ja ne vjerujem da se cure tale, samo zovneš i doneseš smokija user posted image



opet me skupo dođe, tako da nix user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:16:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja fakat nemam puno djece male..samo A. i R. od uze familije i poneko se dijete malo nadje od kumova i to je to..ja imam puno rodjaka i familije, ali oni su svi vec veliki ili neki vec imaju svoju djecu veliku i nisu mi za igraone...user posted image


ma mi imamo...a lijepo je da imamo...
mislim one su stalno sa rajom svojom ...i imaju gdje i otići i zove ih s ena rođendane i ta djeca ih vole...
pa moja H počela na telefon da se čuje sa drugaricamauser posted image

a baška farah koja zahtjeva d ai njoj dođe hnadina drugarica jer nema pite da ti njoj objansiš da je lejla prevelika za njeno društvo...ona je njena dugavica i tačkauser posted image

al nema veze...naši su rođkasi do sada super sporšli...opet opuštenije ulazim u ferbuar baš imama siksuatv šta i kako i koga...i jedva ga čekam...jer koliko moje dijete ga slavi ja još više jer se sjetim najsretnijeg dana u svom životu ( jednog od dva uvijek)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:18:49   
leona81
pa nemam ni ja puno male djece, pa smo slavili u igraoni...postoji opcija u nekim igraonama da platis po broju djece i nije uopste skupo, uzmem tortu i to je to...oba puta animatori su bili tu i ja nisam morala non stop da budem uz nju i djecu vec sam sa svakim porazgovarala, popila kafu i sl...nisam ja protiv slavlja u kuci ali mi nije jasno zasto vas je toliko protiv igraona? ja sam protiv restorana gdje ljudi piju i puse a djece trce okolo i nema ni igracaka, nicega, nego trce izmedju stolova...ili napucanih djecjih proslava u nekim muzejima i sl(bilo je i toga necete vjerovati) pa je sve napucano ko da mala Suri slavi rodjendan, pije se sampanjac i sl...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:39:07   
maja78 RR
Tema je prvi rodjendan

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:45:44   
Lady26
OT Majo, ziva si user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 14:50:33   
taurus

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja naravno pozovem i rodjake, svoje i od mm, moje tetke i daidje, amidze i od mm isto tako....
Tu budu i nasi bliski prijatelji...
Slavimo po 2 dana, jer ne mogu svi stati user posted image , pa tako podijelimo, omladina vs starci user posted image


kod mene je isto ovako

i baš zbog toga što stvarno se slomim dva dana...ma koja dva sa pripremama i pospremanjem poslije izađe na 5 dana, razmišljam o igraonici za E prvi rođendan

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.1.2012 15:21:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo i prvi i drugi proslavili u igraoni i u kuci, dakle kuci samo za najuzi krug a u igraoni za sve i svi kazu da je bilo odlicno...meni je najbitnije da je May bila sretna i zadovoljna, kao i njeni mali prijatelji...

i mi smo ovakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Prvi rođendan-kako prikladno obilježiti?
6.5.2012 15:54:58   
sweet insanity
citam ovo i prikupljam info i apsolutno mi nije jasan ovaj bicaj sisanja i kumova sisanihuser posted image J asvoje dijete neki dan sama osisala, ne bih da joj vid ode radi šiški a ta nece snae ,gumice, trakice i sluser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 24.5.2012 14:01:20 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
14.6.2012 10:24:32   
tap3ah
Prvi rođendan se više radi odraslih pravi ... dječica su još mala da bi šta razumila.

Ali definitivno u kućnoj atmosferi prvi rođendan slaviti.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.11.2012 12:25:20   
anidla
Blizi nam se treci rodjendan,....

tema nam je pocoyo.....

puno toga sam iskruzila,polijepila....ali zna li neko moze li se igdje kupiti nesto od ovog lika??? sta god?????

Hvala :)

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.11.2012 12:46:07   
Đenifer
Moja preporuka je Bambi na Grbavici iza slasticarne Jadranka. Tete super, uhodani extra, znaju sve cake, i kad i šta treba. G-đa Indira mislim da se tako zove, je glavna teta, jako susretljiva, a što je najbitnije igraona je koncipirana da i roditelji i djeca su zajedno( ima djeca koja nece da se igraju i borave u igraoni a da ne vide roditelje(moj slucaj)) tako da možete donjeti hranu i pice( tipa kanape, meze , pite i sl, grickalice i sokove) i to servirate na stolove. Igraona je ogromna i ima što malo koja , tako da uživaju djeca od 1-10, i nije im dosadno. Moja preporuka je i za tortu Kolacara.ba imaju strnicu pa se može pogledati i i posjetiti ih, probati okuse torti i što god zaželite g-đa Sada ce vam napraviti. Sretno 

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.1.2013 14:14:45   
gerberka
evo i nas hvala Bogu, čačkamao na ovoj temi i kupimo fazone user posted image jer ubrzo je ročkas !!!

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.3.2013 18:50:54   
melin
Mi smo svoj prvi rodjendan slavili na triputuser posted image user posted image user posted image posto zivimo vani obavezno smo isli u Bosnu jer ovde od familije nemamo nikog pa prvi dan oko 12 smo pozvali djecicu i prijatelje ako se mene pita to mi je bio i najljepsi dio jer moja user posted image je bila odusevljena svojim drugarima,navece smo pozvali familiju mada su mi sve te tete ostale samo su muski dosli i kad smo se vratli pravili smo po treci put rodjendan kod kuce za prijatelje sto znaci tri torte,user posted image je bila sretna svaki put iznova...
Ove godine je napunila u februru tri god.i ponovo smo isli u bosnu odlucila sam se za igraonicu dobila je tortu na tri sprata i uzivala sa svojim drugarima a i mama sa svojim drugaicama i tako izbjegla sve ostale dodatne zavrzlame i toplo preporucujem opciju s igraonicom sretni oni a bogami i miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.3.2013 18:52:11   
teacher75
ma igraonica zakon, samo sto je kod mene ovaj sad alanov 1.rodjendan bio ko ivkova slava pa su mi danima dolazili ljudi koji nisu za igraonu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2013 9:12:57   
loomasa
Pozdrav svima!
Ja ću se probati "uvući" u ovu temu, da ne bih otvarala sličnu.. :)
Dakle, šta pokloniti bebi za prvi rođendan?? Mislila sam da će biti lako pa nisam ni previše razmišljala o tome, ali evo, kako sam hodala po prodavnicama s igračkama, nikako da naletim na ono nešto što bi mi bilo ok...
Šta biste vi poklonile? Ili čemu biste se obradovale za svoju bebu? Imam već jedne farmerice, to mi dođe ono kao "pride", ali fali mi glavni poklon... dakle djevojčica je u pitanju i nije baš da se forsira roza boja, princeze i zezancije :)

Ima li iko ikakvu ideju???

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2013 9:20:35   
R&T@

IZVORNA PORUKA: loomasa

Pozdrav svima!
Ja ću se probati "uvući" u ovu temu, da ne bih otvarala sličnu.. :)



Nema potrebeuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_146830/mpage_1/key_/tm.htm#146830


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *