|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 20:33:03   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rasturih se čitajući...a nisam osjetila ovu dikretnu bol...
a l čitanje me ubi...ostalo zamisliti moguuser posted image

snažne ste...ljubim Vas sve odredauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 20:34:52   
Mirkica
klemezi ljudi su sirovi ili iz neznanja ili bezobrazluka tesko je raspoznati .

mene je moja sveki licno okrivila zato jer sam rodila mrtvo djete ja joj to nikada necu halaliti ali zivot ide dalje a za sve ce se onaj gore pobrinuti , meni je RR pomogla punooooooooooooooo .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 20:39:43   
SREĆNA
mersiha 77 nemoj živa bila , ne mislim da su zlonamjerni, a niko nije dužan saosjećati sa mnom.

pišemo ovdje tražeći utjehu ,mada je nikad nećemo naći, ali je lakše kad svoj bol podijeliš sa nekim ko će razumjeti .

Samo malo razumjevanja i obzira


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 20:56:31   
mersiha 77
mirkice duso moja pa kakva ti to sveki,ma mila moja nije ni moja bolja,al sto kazes zivot ide dalje

Srecna nisam ja duso moja mila nista lose mislila samo sam komentarisala,nebih sebi halalila nikada da nekoga povrijedim
oprosti ako tebe jesam bogami mi nije bila to namjera
da i ja sam izgubila djete iako je zivo nije samnom ja znam kako mi je netreba mi niko pricati
odhranila sam ga i sad nemogu pisati dalje izvinite bas pokusavam izbjegavati ovu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:01:56   
klemzi
Mersi ma nećemo mi tebi zamjeriti...ti imaš svoju priču, a i da je nemaš, ja te poznajem i znam da nisi zlonamjerna user posted image
Mirkice svaka ti čast da uopće komuniciraš s njom user posted image user posted image ...gluho bilo user posted image user posted image
Srećna dušo, jednog dana će biti "drugačije", vjeruj mi, Bog da neko olakšanje, mir...vjeruj mi da je tako...ali kažem, mi ćemo s tim živjeti cijeli život...naučit ćemo...moramo user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:08:11   
SREĆNA
klemzi ljudi su sirovi ili iz neznanja ili bezobrazluka tesko je raspoznati .

mene je moja sveki licno okrivila zato jer sam rodila mrtvo djete ja joj to nikada necu halaliti ali zivot ide dalje a za sve ce se onaj gore pobrinuti , meni je RR pomogla punooooooooooooooo .

Neka joj je na dušu Mirkice , ALllah će se pobrinuti za nju na adekvatan način, onako kako to samo ON zna. Kakva je to osoba.Užas.

Ljudi uglavnom ne znaju, neke nije briga, neki su bezobrazni i bezosjećajni, neki bi htjeli pomoći ne znaju kako, nekima je dosta njhove muke, nekima si naporan i smaraš svojim suzama  i tugom Sve poštujem, nikog ne krivim, nikog ne osuđujem, jer moja bol je moja bol, ne tražim ništa ni od kog, ali ljudi , bliski ljudi nemaju obzira to vrijeđa, ali fala Bogu imam razumnog muža i njegova snaga meni daje snagu. Iako ima dana kad smo oboje na dnu.



mersiha 77    user posted image user posted image user posted image    
user posted image user posted image user posted image
žao mi je




(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:09:15   
mersiha 77
klemzi hvala mila moja ma nisam nikada bila
da jesam nebi dobila titulu na forumu MAJKA TEREZA meni bas pase
srecna duso moja naravno nikada neces zaboraviti ali moraces zbog svog zdravlja nuciti da se nosis s tim,nesmijes nositi gorcinu u sebi nesmijes to dozvoliti zbog tvog zdravlja a i kad aBd postanes mama vidjeces da ce sve biti lakse sve ja tebe razumijem pitaj sta god imas slobodno
jer znam da sam puno starija
ljubim ja vas sve puno,puno

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:25:22   
SREĆNA
Klemzi  nadam se da će bit drugačije , da će Allah da olakša kolko toliko. Prošlo je malo vremena isuviše malo da bih mogla da trezveno sve rezonujem, nikom ja ne zamjeram niti mislim da je neko zao, da kaže nešto da meni učini na žao ili zlonamjerno nešto, NE, ne mislim to , nikad nisam pomislila ni u jednom trenutku. Ali mi je bilo ne shvatljivo da nama neko toliko blizak zove nas na rođendan svoje bebe , a moja je beba mrtva, da se ni tren nije zapitala kako ćemo se mi osjećati. Iako volim tu bebu kao svoje dijete kad se igram sa njim mogu izdržat da ne plačem, ali kad on ode ili ja kad odem od njega onda umirem od bola. Znam da je to ljudima ne shvatljivo, ali mene boli što moja beba nije samnom.

Mersiha ne mislim da si zlonamjerna BOŽE SAČUVAJ , NE , NE, žao mi je zbog tvog gubitka vjeruj mi , nisam mislila ništa loše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:43:21   
enči80

IZVORNA PORUKA: klemzi

Znam, svi govore budi jaka , ali kako , neka mi neko kaže kako se to bude jak, da nađem snagu u nadi , sve ja to mogu na kratko ali tuga ostaje i sve je jača , bol ne prestaje niti se smanjuje

Strpljena,lutko, samo strpljenja...znam kako ti je,i meni se isto desilo. U prvim danima nisam uopće bila svjesna svojih postupaka. Kada je dženaza prolazila pored naše kuće, ja sam povraćala, nisam mogla da vjerujem da ga odnose. Danima sam bila "tupa"....nije mi se ništa dalo. Onda sam jednom odlučila da se moram pridići. Nisam nikome dala da skloni njegov krevetić, odjeću, flašicu, igračke...ništa. Odlučila sam da to uradim potpuno sama. Nisam htjela da me tješe. Mislim da je to proces koji moramo proći, svako na svoj način, naučiti da prihvatimo da je tako. teško je, ali moraš naći svoj način kako da se nosiš s tim...moj je bio taj da sam sve htjela sama...samo sam s mm otišla na mezar prvi put...imali smo "priču" o njemu...stalno smo pričali o svemu što se desilo...pričaj,plači,plači,priča,..budi jaka...biće bolje...


Nažalost i ja sam jedna od majki koje te u potpunosti razumiju...moga dječaka Muhameda nema evo već 3god...rođen mrtav...nisam ga čak ni poljubila...vidjela jesam...najljepša beba na svijetu...moja Dženetska ptičica...evo i ovo dok pišem plačem iako sam prije 3mjeseca postala majka blizankinja ta bol i tuga se nikada ne zaborave...i da i meni je bilo puno lakše kada sam o tome pošla pričati a i plakati radi toga.

Ja ti od srca želim da što prije bar malo zaboraviš i da u što skorije vrijeme postaneš ponovo majkauser posted image


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:43:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: SREĆNA


Ljudi uglavnom ne znaju, neke nije briga, neki su bezobrazni i bezosjećajni, neki bi htjeli pomoći ne znaju kako, nekima je dosta njhove muke, nekima si naporan i smaraš svojim suzama  i tugom Sve poštujem, nikog ne krivim, nikog ne osuđujem, jer moja bol je moja bol, ne tražim ništa ni od kog, ali ljudi , bliski ljudi nemaju obzira to vrijeđa, ali fala Bogu imam razumnog muža i njegova snaga meni daje snagu. Iako ima dana kad smo oboje na dnu.




nadam se da su ti roditelji zivi. oni sigurno mogu razumjeti koliko ti treba pomoci i razumjevanja. dobro je da ste ti i muz jedno drugom potpora. to je golemo. vas dvoje najbolje znate kroz sta prolazite. sjecam se kad je mom kolegi umrlo prvo dijete. nakon prvog šoka, jer nije bilo nikakvih indikacija za probleme tj. doktori im nisu nista nagovjestili u toku trudnoce, nekako me bilo strah da se ne 'izgube' njih dvoje, da se ne razdvoje svako u svome bolu. hvala Bogu, to se nije dogodilo. poslije su dobili dijete, zivo i zdravo. odavno ih nisam vidjela niti cula nesto o njima, mozda su dobili jos koje.. ima jos takvih primjera, u ovoj godini nam je jos jedan kolega izgubio dijete. ja im kazem samo da budu podrska supruzi. zene sve to mnogo teze podnose..
ja sam nedavno izgubila veoma blisku osobu. nema veceri da ne zaplacem, nema namaza da mu ne proucim dovu i u vjeri nalazim veliku utjehu. uzmem ucim ja-sin i misli mi odlutaju u sasvim drugi svijet i nekako dobijem nadu, znam da smrt nije kraj niti je ovaj zivot sve. pored sve snage i vjere ja opet molim dragog Allaha da me ne iskusa gubitkom djeteta ali eto, na zalost, nekome se i to desi. osjecam se glupo kad dajem savjete o tome kako to prezivjeti ali suosjecam sa tobom i drugim forumasicama onoliko koliko moze osoba koja to nije prosla. molim dragog Allaha dz.s. da vam olaksa i da vas obraduje drugim djetetom.. vec sam napisala, vjerujem da ste vi vec dozivjeli i prezivjeli najvece iskusenje na ovom svijetu i da ce sreca doci nakon tuge..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:49:26   
enči80
Jedino što nikad, nikad neću zaboraviti je pitanje jedne žene, koja je moju svekrvu pitala, je li istina da naše dijete nije imalo ni ruke, ni noge Ja sam i zbog toga bila tužna,jako, jer da su samo oni vidjeli kako je on bio lijep...kao i svaka beba...a mogu misliti kakve su projekcije ljudi imali u glavi, jer naša sredina je zatucanai...


Vjeruj da su imene žene isto pitale a bio je sasvim obična beba koja spava...nikakve razlike...ali nažalost sredina nam je takva

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 21:56:55   
klemzi
Jest draga Enči80 baš kao da spava...a ovi tvoji medenjaci su user posted image user posted image
D_K hvala ti user posted image što si tu

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:01:00   
SREĆNA
Eh drage moje ja ne vidim monitor od suza

Enči user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
za blizanke user posted image user posted image user posted image da ih Allah sačuva i da im svako dobro i sreću

ja svog Mugdima nisam ni vidjela , ne mogu ni da u mislima dočaram njegov lik, a toliko bih željela da ga vidim , da ga pomilujem po licu, samo da osjetim njegov miris ali nema ga,   nema moje bebice

D_K user posted image user posted image hvala ti puno

Poslije svakog  namaza se isplačem pa se smirim , bol ublažiti ništa ne može, a roditelji živi jesu,  ali nisu blizu mene, mogu samo da Bogu zahvalim pa je mm ovakav kakav jeste da nije njega ne znam kako bih sve podnijela


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:03:02   
zeze
Ja vam saljem jedan veliki, cvrsti i bezkonacni zagrljaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Puno tuge, puno boli. Samo sabura i snage user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:03:19   
enči80

IZVORNA PORUKA: klemzi

Jest draga Enči80 baš kao da spava...a ovi tvoji medenjaci su user posted image user posted image
D_K hvala ti user posted image što si tu

Hvala Klemzi,aBd da se i tebi i svim ženama koje žele postati majkama desi što prije pa da vas Allah dž.š nagradi za svu bol kroz koju ste prošle...Amin!

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:07:00   
Mirkica
SRECNA duso moja budi nam jaka zao mi je zao od srca voljela bih da nikada vise ne procitam ovako sto jer znam kako to ubija ali jaka moras biti za novu bebicu ako BOG DA a tvoj Mugdim ce uvjek imati posebno mejsto u tvom srcu to je tvoja zvjezda danica , tvoja pratilja tvoj melek .

klemezi enci  user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem da su djecica bila predivna jer to su Dzenetlije a oni samo mogu biti posebni , ljepsi i drugaciji od osatle djece


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:07:21   
jasmin
IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Eh drage moje ja ne vidim monitor od suza

En�i user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
za blizanke user posted image user posted image user posted image da ih Allah sa�uva i da im svako dobro i sreću

ja svog Mugdima nisam ni vidjela , ne mogu ni da u mislima do�aram njegov lik, a toliko bih željela da ga vidim , da ga pomilujem po licu, samo da osjetim njegov miris ali nema ga,   nema moje bebice

D_K user posted image user posted image hvala ti puno

Poslije svakog  namaza se ispla�em pa se smirim , bol ublažiti ništa ne može, a roditelji živi jesu,  ali nisu blizu mene, mogu samo da Bogu zahvalim pa je mm ovakav kakav jeste da nije njega ne znam kako bih sve podnijela




SRECNA,da ti Allah olaksa i usreci te akobogda.Molim Allaha da tvoj Mugdim,dzennetski mladic,bude sebeb tvog i tm ulaska u Dzennet.Mirkice,klemzi,enci i ostale drage zene,isto i za vas dovim.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:09:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: klemzi

Jest draga Enči80 baš kao da spava...a ovi tvoji medenjaci su user posted image user posted image
D_K hvala ti user posted image što si tu

Hvala Klemzi,aBd da se i tebi i svim ženama koje žele postati majkama desi što prije pa da vas Allah dž.š nagradi za svu bol kroz koju ste prošle...Amin!


AMINNNN



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:10:13   
Mirkica
adnice vidim tu si
kako si naumpadnes mi cesto tvoju bol ne zelim i nesmijem da zamislim samo ti saljem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i dovim za tebe  da budes jaak i da docekas svoje bebice  AMIN


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:14:01   
Anoniman
user posted image

ima ajet/hadis  koji glasi (pokusacu)

kad Gospodar oduzme svome robu ono sto najvise voli , a rob svoga Gospodara hvali u njemu utehu pronalazi Allah dz.s kaze melecima tome robu sledi nagreada

jasmin help me  
kako ide dalje ili u celini davno sam procitala



(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:14:17   
enči80
Enči

za blizanke da ih Allah sačuva i da im svako dobro i sreću

ja svog Mugdima nisam ni vidjela , ne mogu ni da u mislima dočaram njegov lik, a toliko bih željela da ga vidim , da ga pomilujem po licu, samo da osjetim njegov miris ali nema ga,   nema moje bebice


Amin!
Nisam ni ja htjela da ga vidim i rekla sam doktorici da me prekrije čaršafom ali u trenutku kada sam ga rodila ušao je doktor koji mi je počeo porod i rekao ''šteta, kako lijepa beba'' i ja u tom trenu sklonem čaršaf i vidim ga ali nisam imala snage za poljubac...vjeruj mi ja mu dugo vremena ime nisam mogla izgovoriti i onoga trena kada sam počela da ga spominjem imenom a ne sinom došla sam sebi...znam da ti je dosta ljudi to reklo ali vjeruj da ti je jedini izlaz da se dobro isplačeš,nađeš sebi kakvu zanimaciju i pričaj slobodno,meni nije bilo ni važno hoće li me ko saslušati ali ja sam pričala i hvala Allahu izišla zdrava prava iz svega toga a ja ti od srca želim da i ti pođeš mojim stopama...i jako bitna stvar što ti je tm uz tebe...Molim dragoga Boga da ti da snage i sabura pa da ovo sve predeveraš...ako ti šta treba tu sam...

Jasmin ,Mirkiceuser posted image

< Poruku je uredio enči80 -- 15.12.2011 22:16:16 >


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:17:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: triputmama

user posted image

ima ajet/hadis  koji glasi (pokusacu)

kad Gospodar oduzme svome robu ono sto najvise voli , a rob svoga Gospodara hvali u njemu utehu pronalazi Allah dz.s kaze melecima tome robu sledi nagreada

jasmin help me  
kako ide dalje ili u celini davno sam procitala


. Ebu Hurejre, r.a., prenosi da je Allahov Poslanik, sallallahu `alejhi we sellem, rekao: "Allah, dž.š. veli: "Nema druge nagrade za Mog roba mu`mina kojem Ja usmrtim njegovu voljenu osobu na ovome svijetu (njegovo dijete), pa se on - nadajući se nagradi - strpi na tom gubitku, osim Dženneta." - (Buhari)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:18:11   
SREĆNA
Klemzi, Mirkice, Enči, Jasmin , Zeze, Mersiha , D_K svima hvala, da vam Allah da svako dobro i sreću

Jasmin nadam se i ja ako Bogda da ću svog Mugdima vidjeti na onom svijetu koji je ljepši od ovog okrutnog i bolnog  , jedino mi to može suze zaustaviti kad zamislim da ču ga sresti i vidjeti

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:18:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: triputmama

user posted image

ima ajet/hadis  koji glasi (pokusacu)

kad Gospodar oduzme svome robu ono sto najvise voli , a rob svoga Gospodara hvali u njemu utehu pronalazi Allah dz.s kaze melecima tome robu sledi nagreada

jasmin help me  
kako ide dalje ili u celini davno sam procitala


. Ebu Hurejre, r.a., prenosi da je Allahov Poslanik, sallallahu `alejhi we sellem, rekao: "Allah, dž.š. veli: "Nema druge nagrade za Mog roba mu`mina kojem Ja usmrtim njegovu voljenu osobu na ovome svijetu (njegovo dijete), pa se on - nadajući se nagradi - strpi na tom gubitku, osim Dženneta." - (Buhari)


jasmin hvala ti puno , bas ovo sam htela da napisem zene mile sabur Allah daje Allah uzima ne moze se protiv Bozije volje , iskusenja


< Poruku je uredio triputmama -- 15.12.2011 22:19:32 >

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:19:12   
Mirkica


ja sam ga ljubila pricala mu , tepala ninala u rukama ja  i mm smo se oprostili sa njim nasim Beninom uz mnogo suza i rijeci , pokusali smo u tom kratkom vremenu da prenesemo ljubav na to malo bice da mu kazemo stavri koje bi mozda nekada kasnije rekli mozda mi je taj oprostaj i pomogao da se sa tim nosim na onaj junacki nacin ne znam , mozda.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *