|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:48:08   
*pcelica*
Otvorim ovu temu i citam...a suze same teku. MOgu samo pretpostaviti kakvu bol sve vi nosite u sebi. Zene ja vam se divim na vsoj snazi da krenete dalje. DA vam dragi Allah da sabura i snage da krenete dalje i da vas nagradi vjecnim dzennetom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:48:37   
Galicia
Pratiljo. Za dvije male dusice. A ti budi jaka. Za svoju malu A. 

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:56:01   
Mirkica
M.P imas najveci oslonac sto covjek moze imati VJERU

user posted image user posted image user posted image da te dragi Allah spoji sa tvojim curicama nekada na kraju tvoga puta ali ne zaboravi ti imas Ajsu i ti si joj potrebna da i nju usmjeris na pravi put .




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 22:35:20   
malena sharena
Mila, da ti Allah podari snagu i olaksa tvoju bol. Ako Bog da, na boljem svijetu da se sretnete.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 23:41:00   
D_K
mjeseceva pratiljo..
da ti se dragi Allah dz.s. smiluje..
grlim te..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 10:20:29   
damma
da vam dragi Allah podari sabura i snage
moj kolega je u prosloj sedmici izgubio sina, 17.godina mu bilo. sve je bilo iznenada, mozdani udar. a pripremali se na ispacaj kcerke za udaju sutradan. sve nas s posla zvao da mu odemo na veselje, da malo sjedemo kad odu svatovi.
pretuzno je sve. mi kao kolege se lose osjecamo a ja ne smijem ni rec kako li je njemu, kazu da to ne valja. molim dragog boga da im olaksa, podari im snage i sabura user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 181
   [Obrisana poruka]
20.1.2012 10:29:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu damma)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 10:36:06   
rose 87
user posted image user posted image
neznam sta napisati osim da vam Allah dz.s. da snage i saburauser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 10:37:58   
m.i.n.a.
Ne znam sta da tebi pratiljo i svima vama napisem..placem.......dace Allah dragi olaksanje,smiraj i srecu...molim Ga za vas i za nas....

tebe Mjeseceva pratiljo malo znam kroz ovaj forum,znam kad se Aisa rodila...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 10:47:10   
Lulu_08
M.P. mila, samo bih te jako zagrlila da mogu, jer svaka rijec je suvisna, vrijeme cini svoje, pa ces naci nacin da zivis sa tim, a bol nece nestati nikada, i uvjek ce ti nedostajati ta dva mala dijela tebe. Ne govorim iz licnog iskustva ali iz bliskog iskustva - moje majke. Naucila se zivjeti sa ranom na srcu, rodila mene, borila se za mene, ali je svakog oktobra ponovo bila u zalosti.

Hvala Bogu pa imas vjeru, kao stub i podrsku koja ti jedina moze pomoci da nadjes put i nacin da zivis sa tim.

Jos jednom, kada ne mogu drugacije, bar virtuelno ti saljem veliki zgrljaj user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 11:37:20   
Mjeseceva Pratilja
Hvala vam, drage forumasice na toplim rijecima.
Pronasla sam i forum kao jedan ispusni ventil. I ovdje ima istih ili slicnih sudbina..
Sada se osjecam bolje. To nije ni blizu onoga kako sam se prije osjecala no bolje je..Hvala Bogu na svakom stanju pa i ovom..
Big hug za sve vas od mene i A.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: nema ništa goreg
20.1.2012 11:45:00   
SdZ
M. Pratiljo, duso mila, da ti Allah podari sabur i strpljenje, a ja ti saljem milion user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: nema ništa goreg
7.3.2012 22:12:52   
SREĆNA
Danas nakon 5 mjeseci i 16 dana boli isto, boli svaki dan, boljet će vječno...











tako bih voljela da si samnom, mala moja bebice

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: nema ništa goreg
15.4.2012 2:59:11   
Sonja
citam postove i ne mogu da vjrujem sta citam i gdje cu da pisem.na ove teme nikada nisam isla jer su previse bolne i to nisamm mogla da citam a sada i sama pisem na njoj

moje bebe vise nema!!!moj mali Arian me zauvijek napustio a imao je samo 3mj 22d
razbolio se i umro u samo 4 dana..nisam se ni snaslaa a sve je vec bilo gotovo
mom suncu nije bilo spasa,dobio je meningokoknu sepsu i nije uspio
a ja jos ne vjerujem,ne vjerujem da ga nikad vise necu vidjeti zagrliti podojiti pomirisati..ne zelim da prihvatim ovu realnost i sve cekam da se probudim i ove nocne more..
ne mogu da krenem dalje....ne znam kako..imam jos jednog sina imam muza ali ne mogu da nastavim,borim se ali ne uspijevam..samo galamim placem histerisem...kako da se pomirim sa svim i krenem napred.kako cu kad me dusa boli.ne mogu da disem suze me guse
kako ste krenule dalje???ja ne znam kako cu...svi misle da sam jaka da sam hrabra a samo ja znam kako sam,koliko placem i koliko me boli

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: nema ništa goreg
15.4.2012 5:07:52   
le_ella
Zao mi je Sonja pokusaj se malo smiriti radi svog sina, znam da nije lako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: nema ništa goreg
15.4.2012 9:06:42   
Mirkica
Draga Sonja , dalje moras , moras radi svog sina kojeg imas koji te treba i kojem nije jasnoo zasto mama toliko place , znam lako je reci budi jaka , ali kako .
Svati da je sve sto se zbiva tako moralo biti "sto je od Boga sladje je od meda".
Svaka rijec je suvise , ali vidi ti imas razlog da se boris , nedao BOg nikome to sto je tebi dao , ali imas razlog za dalje imas sina , Bogu hvala .
ZAo mi je istinski zbog tvog gubitka znam da nikada neces moci prebroditi to, ko kaze laze , uvjek ce ti biti ta rana na srcu i samo sekund ce trebat da zaboli, ali vremenom ces se naucit nositi s tim , MORAS jer imas sina Bogu hvala i zivog i zdravog .


NEka ti je BOg na pomoci , i moj jedini savjet ti je cim padnes da sjestis da imas razlog da ustanes , IMAS ZIVOG I ZDRAVOG SINA koji te treba .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: nema ništa goreg
15.4.2012 10:12:33   
Hanady RR
Sonja draga...
vrijeme koje je pred tobom donosit će mnoga iskušenja u životu...
donisilo je svima i dalje donosi...

Ja znam da pomisao na pile malo tvoj svijet sada zacrni jer njega nema...
Šok je to i bolno i nikada te boli ne prolaze...user posted image

Ali dušo moja ti imaš djete kojemu isto trebaš ...
pred tobom su dani u kojima će te sin nasmijavati. razveseliti, činiti te ponosnom...
Radi njega moraš dalje...

Imaš i supruga kojemu je bolno kao i tebi...
budite jedno drugom podrška..
svi ćemo pirčati, tješiti, žaliti...ali samo vas dvoje ste u svojoj boli jedno...
i zajedno ćete lakše...

Nesmiješ klonuti mila,
ja znam tebi niti jedan odgovor ništa ne čini jer ja ne rzaumijem tu bol ti misliš...
user posted image


Vidiš ova tema ima priče slične vašima...
i te ženice se nadaju, čekaju bebu koja će im u njihov svijet donijeti svjetlost...
Ti svoju svjetlost koju imaš nemoj gasiti...
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: nema ništa goreg
15.4.2012 18:22:41   
minja_
Draga Sonja, moraš dopustiti svakoj svojoj emociji da ispliva van. Nisi ti nikakva Majka Hrabrost, to ne postoji, ti si Sonja S. O., supruga A., majka A. i A. i imaš pravo na svaku emociju, kad ti se plače, moraš mila plakati, biti bijesna, bogohulna, ali dopusti da ispoljis svaku emociju, i nista ne zadrzavaj u sebi, posebno u ovom periodu, kome se ne gleda, neka gleda svoja posla. Nemoj to zakopavati u sebi, sa suprugom i bliskim osobama moras pazljivo secirati svaki svoj osjecaj, iznova i iznova prolazi kroz sve sto te boli.
I daj sebi vremena, nema obrasca kojim majka zaluje za svojim djetetom, nista sto osjecas nije nenormalno, ali nista nemoj zadrzavati za sebe. Ne ocekuj nista od sebe, a to kako drugi vide nastavak tvog zivota, ti si Sonja jedinstvena osoba, kao i svi mi, ovdje ni jedno pravilo ne vrijedi, dopusti svojim emocijama da se ispolje, to je prvi korak kako da A. budes bolja majka, A. bolja supruga i bolja samoj sebi.

Mila, u ovom kosmaru, prvi korak dalje i jeste ne znati kako i kuda dalje!
Bice boljih, bice i gorih dana. U dobrim danima, ne smijes osjecati krivicu kad se budes osjecala dobro, i sama si necije dijete, da su tebe tvoji roditelji ne dao Bog izgubili, kakav bi im zivot pozelila? Tako i A. za vas zeli samo lijepe stvari. Želim vam svu snagu ovog svijeta i da iz ovog košmara vas troje kao porodica izađete dušom jači i zdraviji nego ikad.


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:21:05   
Sonja
ponekad se jako cudno osjecam..stalno mi se mijenja raspolozenje iz histericnog placa do istog takvog smijeha.Ponekad se saberem i shvatim da moram dalje i da razmisljam o drugim stvarima ali odjednom kao da me neko ponovo gurne i ne mogu da izadjem iz tame..
najvise me strah zemlje na grobu..ne mogu da ga gledam osjecam strah..dok je sve prekriveno cvijecem nije me strah cak osjecam neki mir jer znam da je tu i da nije ko zna gdje i u cemu po nekim obicnim kutijama u nekom cosku.znam da je u svom sanduku sa svojom igrackicom,mada me jako boli ipak mi je lakse..ali kad skinemo cvijece...ne mogu da podnesem zemlju.nikad prije nisam to tako dozivljavala ali sada mi je to strasno..imam fobiju pocnem da se gusim da se gubim i ne znam kako toga da se rijesim
dodje mi da idem stalno na grob ali ne smijem od zemlje bojim se. pa onda odem nakon nekoliko dana i opet me strah ako nije skroz prekriveno da se zemlja ne vidi

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:28:45   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Sonja

ponekad se jako cudno osjecam..stalno mi se mijenja raspolozenje iz histericnog placa do istog takvog smijeha.Ponekad se saberem i shvatim da moram dalje i da razmisljam o drugim stvarima ali odjednom kao da me neko ponovo gurne i ne mogu da izadjem iz tame..
najvise me strah zemlje na grobu..ne mogu da ga gledam osjecam strah..dok je sve prekriveno cvijecem nije me strah cak osjecam neki mir jer znam da je tu i da nije ko zna gdje i u cemu po nekim obicnim kutijama u nekom cosku.znam da je u svom sanduku sa svojom igrackicom,mada me jako boli ipak mi je lakse..ali kad skinemo cvijece...ne mogu da podnesem zemlju.nikad prije nisam to tako dozivljavala ali sada mi je to strasno..imam fobiju pocnem da se gusim da se gubim i ne znam kako toga da se rijesim
dodje mi da idem stalno na grob ali ne smijem od zemlje bojim se. pa onda odem nakon nekoliko dana i opet me strah ako nije skroz prekriveno da se zemlja ne vidi



Mila moja nema utjehe, niti riječi ni rečenice koja bi ti barem malo pomogla, jednostavno nema, danima si mi u mislima, danima razmišljam kakvo je tvom majčinskom srcu, i samo ću ti jedno kazati, sve u životu se dešava sa nekim razlogom, mila moja, ovo je veliko iskušenje za tebe, kao majku, nema ga težeg i bolnijeg, ali kažu Bog ti daje tačno toliko koliko možeš podnijeti, teško jeste, da teže ne može biti, ali moraš skupiti snage i krenuti dalje, ako ne zbog sebe , onda zbog svog drugog sina, ipak i on treba majku.

Za odlakse na groblje, ne znam,neka ti je dragi Bog na pomoći, ja sam jako rano ostala bez mame, na mezar joj nisam otišla možda 20 puta, ne volim, teško mi je, još pogotovo jer je ukopana, tačno preko puta naše kuće, to mi je još teže, odem kada je Bajram, i to samo zato što moram, ružno rečeno, ali mene to mjesto još više "ubi".

Šaljem ti zagrlj podrške,

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:30:02   
Lejla Ka
Sonja, nemoj se libiti potražiti stručnu pomoć. Nema potrebe za psihijatrom, to što se dešava tebi i TM je normalno. Da se ne osjećate tako bio bi problem. Ali ako čovjek misli da je došao u situaciju iz koje sam ne vidi izlaza nema nikakvog razloga, čak ima i odgovornost prema sebi i svojoj porodici da potraži pomoć. Raspitaj se za nekog dobrog psihologa sa kojim bi mogla porazgovarati.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:33:12   
Hanady RR
Sonja...
iako je sve jako svježe i ako smo svjesni da vrijeme ne liječi sve boli...možda nebi bilo lože da potražiš stučnu pomoć.
razgovor sa prihologom je sasvim normalna rekacija ...
Mislim da trebaš biti u tom smislu odgovorna kao roditelj starijega djetata...

Znam da te boli...znam da stalno razmišljaš, prisjećaš se...
ali isto tako znam da ovaj strah do zemlje i gušenje i panika mogu biti nešto što će te doddatno opteretiti...a nemoj...

Molim te mila....
ti si i jaka i hrabra i imaš kraj sebe supruga i sina i vaše je da idete dalje...bolno jeste al neka sikušenja jednostavno moramo prežvjeti...

Ljubim teuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:33:23   
veeseelaa
ja ne znam kako cu...svi misle da sam jaka da sam hrabra a samo ja znam kako sam,koliko placem i koliko me boli


draga Sonja riječi utjehe ne postoje, vjerujem da ti se sada svaka napisana riječ, svaka utjeha čini besmislenom....
snagu moraš naći u svom starijem sinu, zbog njega moraš dalje nastaviti, on te treba, on vidi i osjeti tvoju patnju

Molim Boga da ti olakša



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:38:47   
felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne znam kako cu...svi misle da sam jaka da sam hrabra a samo ja znam kako sam,koliko placem i koliko me boli


draga Sonja riječi utjehe ne postoje, vjerujem da ti se sada svaka napisana riječ, svaka utjeha čini besmislenom....
snagu moraš naći u svom starijem sinu, zbog njega moraš dalje nastaviti, on te treba, on vidi i osjeti tvoju patnju

Molim Boga da ti olakša



potpisacu veselu user posted image

user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: nema ništa goreg
16.4.2012 15:40:05   
veeseelaa
i nemoj se zatvarati u sebe, komuniciraj s ljudima, pričaj im šta osjećaš..... nemoj da ćutiš....
kad je moja mama izgubila sina ja sam se bojala od susreta sa drugim ženama koje su izgubile dijete, al naprotiv, bila sam u krivu, one su jedna drugu razumjele, tješile, pričale kako dalje..... i mama bi svaki put nakon razgovora sa istim bila bolje



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *