|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:22:21   
Anoniman
svima majkama koje su izgubile bebu suosjecam se s vama zao mi je jakouser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam dragi Allah da snage , i sabura .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:28:32   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: klemzi

Jest draga Enči80 baš kao da spava...a ovi tvoji medenjaci su user posted image user posted image
D_K hvala ti user posted image što si tu

Hvala Klemzi,aBd da se i tebi i svim ženama koje žele postati majkama desi što prije pa da vas Allah dž.š nagradi za svu bol kroz koju ste prošle...Amin!


AMINNNN


Amin,amin!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:29:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi


IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: klemzi

Jest draga Enči80 baš kao da spava...a ovi tvoji medenjaci su user posted image user posted image
D_K hvala ti user posted image što si tu

Hvala Klemzi,aBd da se i tebi i svim ženama koje žele postati majkama desi što prije pa da vas Allah dž.š nagradi za svu bol kroz koju ste prošle...Amin!


AMINNNN


Amin,amin!!



InsAllah Ja Rabbi

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:34:25   
SREĆNA
AMIN 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:40:36   
Anoniman
neki dan citam u novinama , osudjen covek koji je na pesackom prelazu zgazio  decak a od 9 god  koji j ekrenuo u skoli , i treba da plati samo 9000 eura i pustili ga user posted image roditelji ocajni

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 22:43:32   
Amam
Ja ni zamisliti nemogu kolika je vasa bol,citam vas i placem,divim vam se koliko ste vi jake zene,majke jer ste to prosle,svaka na svoj nacin,i opet ste tu i borite se.
Ja vam svim srcem zelim da sto prije docekate svoje smotuljke i da vam Allah dz.s. olaksa bol.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
15.12.2011 23:08:58   
mersiha 77
nemogu vise da citam jer imam slabo srcei nesmijem se potresati
a vec me je pocelo zigatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
DRAGI ALLAH ZNA NAJBOLJE
AMINN!!!!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 157
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 13:02:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
17.12.2011 16:48:39   
SREĆNA
Iman hvala ti od srca neka te Allah nagradi
A svoju drugaricu , ako možeš samo je zagrli jako i plači sa njom , riječi ne postoje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
17.12.2011 19:52:57   
Mirkica
i mojim su dovama Klemezi moja , Srecna , tvoa drugarica sve majke koje su dozivjele moju i slicnu sudbinu da ih dragi Allah obraduje djecicom kao sto je to ucinio kod mene AMINNNN

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
17.12.2011 20:04:53   
mersiha 77
drage moje kakoste mi danas,jesteli mi dobro?
dace dragi Allah da budete polahko doci ce i to
Iman draga uh nedao bog nikome nikada ali eto sve ima svoje,znam kako joj je imala sam ja to sve u citavoj mojoj familija
svaki puta kad pomislim da vise nemogu nista podnijeti opet se desi nesto i tako idem dalje i dalje stacu mora se.
Zamislite da ste odgojile djete i sad je momcic ali ga vi ni cuti ni vidjeti nemozete ali stacu moram.
dobro je dragi Allah mi je dao mog Anesa i moju zabavu da malo lakse podnesem inace poludila bih i naravno ovakvog muza
bez njega nebih to mogla.
ja vjerujem da su i vama vasi muzevi velika utjeha
sve ja vas ljubim i grlim
Iman neznam postojeli ikakve rijeci,ali ako imas vremena malo joj pomoziuser posted image
sve ja vas drage moje user posted image puno,puno

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
17.12.2011 20:16:22   
SREĆNA
Uh Mersiha mogu mislit kako ti je. Ne znam tvoju priču, ali pretpostavljam.

Ni ja svoju nisam napisala jer isuviše boli, samo ću reći da sam rodila mrtvu bebu, zašto i kako ne zna niko. Trudnoća je bila potpuno normalna, nikakvih naznaka nikad nije bilo da nešto nije u redu nikad , za 9 mjeseci nijedan dr. nije rekao-la da nešto nije kako treba.I odjednom šok. Nedaj Bože nikom.Rodila sam na cr , nisam vidjela svoje dijete, 9 mjeseci sam ga nosila , cijeli život ga čekala i tako u trenu sam ga izgubila , zbog čega samo Allah zna.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 162
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 22:03:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
17.12.2011 22:33:55   
klemzi
Iman, Mirkice...ljepote moje user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Nema ništa gore od gubitka djeteta
19.12.2011 23:05:56   
D_K
samo da vam posaljem jedan zagrljaj..
nadam se da vam uspijemo makar malo olaksati bol..
svima jos jedan zagrljaj a posebno dragoj klemzi.. ma ja sam tebe odavno upratila, tvoju hrabrost i dobrotu je tesko ne primjetiti user posted image user posted image .. da ti dragi Allah dz.s. podari sve najbolje..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: nema ništa goreg
7.1.2012 3:09:16   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Vidim, hvala dragom Allahu, na ovu temu se vec dugo niko nije javio...a izgleda ja, nazalost, nadjoh svoje mjesto....

Nikada necu zaboraviti 06.09.2009.g.....dan koji mi je srusio sve snove, unistio mi radost u srcu i ostavio me izgubljenu bez moje balerine....Bez obzira sto se sada ,,trzam" slusajuci savjete, sto krecem nekim tromim korakom u susret necemu sto nisam sigurna ni da zelim....ova praznina vlada cijelim mojim bicem!
Kako se izboriti sa gubitkom djeteta, kako prihvatiti da sam bila nemocna da ucinim bilo sta za nju, kako ne pricati....a zvucim ludo sama sebi dok govorim ono sto stvarno mislim?!
Imala sam ,,skolsku" trudnocu...ali eto i dr. kazu... cuda se desavaju....pa je nekakav akutni infarkt posteljice bio jaci od mene, od moje ljubavi, od te male djevojcice kojoj sam htjela pruziti sve....U meni je ostao neki zguzvani bol, neki bijes, osjecaj kao da sam pokradena....Sta reci kad budem imala drugo dijete aBd....i sta ako se desi isto....zasto sam kaznjena tako....i kako uopste nastaviti zivot, a znam da je nikada nista nece zamijeniti....Znam...ona je Dzenetska pticica, Dzenetska ruza kao sto mi hafiz rece....ali ja sam samo zena obicna i boli me....i ne mogu da progutam suze....i zeljela sam i jos uvijek zelim da je grlim, da se smije samnom, da je naucim svemu sto znam....
Zvala sam je Fatimice....


evo ja čitam....nakon 2 godine i 4 mjeseca.....i još uvijek boli isto.....i čini mi se nekad možda i jače, ali sada i drugačije....gledam sada u svoju Iman ,hvala Allahu dž.š., i opet se pitam kakva bi bila Fatimica...sada već....velika djevojčica....tražim neku sličnost....Iman je rođena crna....sada je već prava plavkica.....smije se....okice zelene.....volim ih....umrla bih za nju...grizla. čupala, lagala...ma kakva Šeherzada....mala je ona maca šta bih ja bila u stanju uraditi.....hvala Allahu, imam je....ozdravila je....ne valja huliti, porediti....ali kao što rekoh prije 2 god i 4 mjeseca....ja sam samo žena obična.... i ona ipak nije Fatimica.....uvijek će ostati ta bol....želja da vidim otvorene njene okice....da zagrlim svoju balerinu, svoju prvu kćerkicu! Kažu prestane...lažu, ja to tvrdim iz sveg srca! Jedino što možemo je naučiti živjeti s tim...s tim bolom.
Ja recimo još uvijek samo pričam, od početka...ili je možda prikladnije da kažem od kraja...samo pričam....nikada nisam prestala da spominjem svoju Fatimicu i meni je to bio lijek i još uvijek je.....Iman je moje drugo dijete i volim ih obje jako puno.....dragi Allah dž. š. je milostiv, toliko milostiv, a mi smo nekad ne zahvalni ili ne znamo da spoznamo tu milost! Ljubim vas sve user posted image user posted image i ne dajte se....

p.s. obratite pažnju na Noin potpis, mene je baš dojmio...nema druge!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: nema ništa goreg
7.1.2012 12:32:36   
SREĆNA
fatimice09  Fala Bogu da je Iman dobro
user posted image user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: nema ništa goreg
7.1.2012 12:41:19   
Mrgica
Drage moje zenice da vam Allah dz.s olaksa vasu bol i da sto prije u narucju drzite svoje bebice.Citam ovaj Fatimicin post i grcam u suzama, ne dao Allah nikome.Ja vam jedino mogu poslati jedan veliki zagrljaj,mada znam da nista ne moze umanjiti vasu bol...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: nema ništa goreg
7.1.2012 12:46:18   
SREĆNA
Mrgice draga hvala ti , ali nemoj i ti  plakati i sekirati seuser posted image

 

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: nema ništa goreg
7.1.2012 13:20:13   
Mirkica
fatimice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za moje princeze 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 19:20:55   
SREĆNA
Čitam Fatimicin post i plačem naravno, svaki novi dan je teži i jače boli.Kažu treba naučiti živjeti s tim, samim tim što smo žive znači da živimo i s tim, teško je preteško nosit ovaj bol u grudima, kao nož zaboden. Svaki se dan pitam kako bi izgledao moj Mugdim sad, zamišljam ga, pa gledam slike bebice oko četri mjeseca pa sebi nekako u glavi dočaram kako bi mogao izgledati.Ali nikako ne mogu da vidim njegov lik, da ga zamislim.Kad gledam mm razmišljam da li bi Mugdim imao njegove  plave oči, bil imao moju crnu kosu, Bože kako je teško živjeti s tim bolom, nikad ga još nisam sanjala, bebica moja


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:22:32   
Mjeseceva Pratilja
Naidoh na ovu temu i stvarno ne znam je li slucajno ali odredeno jeste..
Jos uvijek je svjeze i o tome ne pricam. Pisem. Lakse je slovu durati moj teret nego mome umu, srcu. Naprosto ne mogu dalje. Zelim jer imam za koga. Imam muza, kcerku, imam sebe. Mnostvo razloga da se trznem ali je valjda
isuvise rano da ostavim bol. Katkad se plasim da ostavljajuci bol ostavljam i njih dvoje. Vrijeme ne lijeci rane. To su samo puste lazi. Vrijeme nas samo uci i diktira nam bolno kako da se nosimo i zivimo sa boli, sa gubitkom, sa smrcu.
Ovaj zivot mi je postao zatvor. Bas me onako momacki steze, guta. Katkad pomislim da bi bilo mnogo lakse da nisam izrazila zelju da ih vidim ali..I same znate..Koja to od nas po porodu nije odmah zeljela vidjeti svoje dijete, cuvati ga
samo za sebe i ne dati nikome..Ja sam ih imala dvije. Dvije male prekrasne djevojcice. Mrvice moje. Okice jedne su bile otvorene i tako je licila na svoju stariju sestru. Okice druge su bile zatvorene, bila je skupljenja, scucurena,
sa sastavljenim rucicama kao da moli..
Drzala sam ih nakratko, umotane u bijele prekrivace i mirisala. Nisam plakala. Zapravo nisam bila ni svjesna da nisu zive. Zivjela sam u nekoj iluziji da sam rodila i da ce me cekati pokraj kreveta cim doktor zavrsi sa posteljicom
i ostalim bakracima..Nije mi bio jasan muzev uplakani pogled niti doktorov tuzan izgled lica. Svi u toj prostoriji su bili kaharni..I niko mi nije cestitao..Cudila sam se zar se ne vesele rodenju dviju bebica. Sada znam da sam dobila lijekove
za smirenje i da je moj um bio daleko, mnogo daleko od prave radnje zbivanja. Prestankom djelovanja lijekova od tuge sam pala. Odbijala sam hranu, pice. Nisam zeljela nikoga vidjeti. Stipala sam noge, ruke, zeljela sam da moje tijelo
osjeti bol kao da je ono krivo za smrt i gubitak.
Depresija, ponor su trajali dosta dugo i jos uvijek se nisam naucila nositi sa cinjenicom da sam izgubila dva ploda srca svoga, svoje dzennetske pticice. Kao da je nesto iz mene otrgnuto, iscupano. Osjecala sam se tako praznom..
Voljela sam trenutke samoce. Starija kcerka je u vrticu jer ja naprosto nisam imala snage niti volje da se brinem o njoj, o muzu, o kucanskim obavezama, da skrenem misli i pogled na nesto drugo u zivotu. Ta bol je pripadala samo meni.
I ona tisina.

Sada je, cini mi se, mnogo bolje uz povremena sjecanja..To su kao flashovi koji ti jednostavno prolete ispred ociju i bace te na taj dozivljaj.
Svoju snagu, psihicku nadasve, sam pronasla u vjeri, u islamu. Svi smo Boziji i Njemu se vracamo. Tako i jeste..Naucila sam da zahvalim Gospodaru Jedinome sto mi je podario zivot, zdravlje, prekrasno i zdravo, zivo dijete, divnog
muza; sto mi je pokazao moje dvije dzennetske pticice koje me uz Njegovu Milost cekaju u vrtovima. Tom se susretu nadam, pripremam se za njega, duhovno. Spoznala sam da je ovaj zivot kratka vijeka i da ce svako zivo bice smrt
okusiti. Prije ili kasnije. One su bile nevine, bezgresne duse koje je Uzviseni Bog ipak zadrzao kod sebe, a ja cu se truditi da budem bolja osoba i da cu zasluziti jedan lijepi vrt gdje ce me one cekati.
Zadesilo me je tesko iskusenje i dalo mi dodatnu snagu. Iskusenja se daju shodno vjeri..Shodno ljubavi Gospodara prema robu..I Njegovi miljenici su patili, ispastali i glad, neimastinu, gubitak djeteta..I izisli su kao heroji, pobjednici.
Izici cu i ja uz Njegovu pomoc.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:31:15   
Leena
mila moja... ja otvorim i zatvorim ovaj prozorcic, jer ne znam... stvarno ne znam sta ti reci... Ne mogu zamisliti tvoj bol... Samo molim Boga da ti da sabura i da okrenes misli na svoju Ajsu, na nesto lijepo... Da si blize, rado bih ti bila pri ruci, a posto nisam, zagrli svoju krasnu curicu jako, jako i sva bol ce nestati barem na tren... Budi mi jaka!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:38:45   
Anoniman
mjeseceva pratiljo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: nema ništa goreg
19.1.2012 20:39:18   
lepetetka
Mjesečeva pratiljo da ti Allah dragi da sabura, i da ti olakša user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *