|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 17:40:05   
pinky_cujica
I da :) hvala na cestitkama user posted image 16-a sedmica sam, termin tek pocetkom aprila, ima da se nacekamooo user posted image

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 17:51:23   
vanchi88
o aprilska beba kao ja :D
mi aprilska djeca smo zeznuta, samo ti odmaraj imaces ubrzo pune ruke posla :D
samo ti odmaraj ako moras, i ja vise odmaram iako mi nikada nije receno da je na moranje ali ja to radi sebe ljepse mi kad odmaram nego hodanje ufff
kad ti je sledeca kontrola?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 18:27:38   
leme
Dobro nam dosla, moja sugradjanko :) i ja sam na mirovanju i postedo napora, izgleda da nam je nesto u ovom zenickom zraku, pa moramo mirovati :D al izdrzat cemo aBd ;) koja so sedmica trudnoce?

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 18:28:25   
leme
Ah tek aam sad vidjela da si napisala koja si sedmica,sorry :)

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 18:40:52   
mala curica
Pinky dobro nam dosla,zelim ti lijepo druzenje s nasim zenicama.user posted image
Nisam znala da mogu biti kontrakcije a da ih ne osjetis user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 18:50:47   
Andy_Bec23
PinkY dobro dosla zelim ti ugodnu i laku trudnocu... Sigurno nije lako al sve se da izdrzat...


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:14:22   
Andy_Bec23
Mi smo sad isli kupit onaj iso fix za auto ;) 90€ platila privatno a u trgovini 170€ ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:32:55   
bejbibi
A sta je sa rr? Napisem post i izbaci me.

Dobronam dosla PINKY C zelim ti ugodnu i laganu trudnocu. Miruj sada, bice vremena za hodanje :)

MARINCI meni bas opada kosa. A inace imam zdravu kosu. Abas sam citala na bebac com da poslije poroda bude kstastrofa. A evo meni sad to :( I. Zar se smije farbat u trudnoci? Ja sam cula da nije dobro. Mada ja imam prirodnu boju. Jednom se ofarbala u zivotu :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:36:42   
vanchi88
sta je iso fix za auto andy?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:39:03   
leme
Smije se farbat, samo je pozeljno da farba bide bez amonijaka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:44:19   
marinčii
PINKI CUJICA dobro nam dosla,odmaraj draga i cuvaj se i sve ce to biti uredu...
BEJBIBI pa misljenja o farbanju su oprecna,moj doktor veli da moze iako kazem ja sam jednom se ofarbala u 4 mjesrcu trudnoce,i sad pred porod cu ,ove farbe bez amonijaka i nisu tako stetne.
ANDY uzimala bazu za iso fix jel?

< Poruku je uredio marinčii -- 1.11.2014 19:45:19 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:48:45   
Andy_Bec23
Vanchi to je baza za maxi cosy za auto sjedalicu da ne moram stalno da stavljam pojas kad se vozimo u autu :)

Marinci bas tako ;)

Nego ja sad izmjerila PH vrijednost i preko 7 je ;( sad me strah

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:51:13   
vanchi88
aha, zar to ne dodje uz sjedalicu?>
ja moram jos jednu uzeti za tatino auto a ova nek stoji u nasem
nista ja ne kontam kakva sad ph vrijednost...odkud to da ti pada na pamet da mjeris user posted image user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:55:08   
marinčii
ANDY kakvi ssd ph vrijednost?ksko to mjeris i zasto?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 19:59:38   
Andy_Bec23
To su trakice koje se stave u rodnicu i izmjeri se vrijednost Ph to radi i doktor svake 4 nedelje. A ja imam i kuci pa uradim i sad vidjeh da je preko 7...
Moze ukazat na neku infekciju bakterijalnu ...

Ma budala sta sam to uopce uzela da provjeravam

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 20:47:44   
vanchi88
bolje ti to ostavi za doktora neka on radi pa i da bude ph vrijednost visa/niza on ti odmah moze dati terapiju ako je potrebna, nego ti ovako da sama sebe nasijeces i sikiras a tek ti kontrola za koju sedmicu...


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 21:22:44   
marinčii
ANDY sto rece vanchii bolje ti to doktoru ostavi nek on provjerava,a ako i jest ph malo povisen ne mora odma znaciti bakteriju ,nego ti sad pij malo vise onih lgg jogurta i probaj se ne sekirati i bit ce sve ok.

Ne javlja nam se ALMOND ,da nije rodila?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 21:24:23   
scarlett
Dobra večer ženice, neka nam je sretan i ovaj mjesec uz najljepše želje.
Nove user posted image dobro nam došle user posted image
Ja bih aBd trebala 10tog ući u 4 mjesec. Trebam zakazati termin za pregled slijedeće sedmice, nadam se da će aBd sve biti u redu.

Morenaa, drago mi je da si izašla iz bolnice, nisam znala da ima i ta dijagnoza, nadam se da ti neće potrajati do kraja, a molim Boga da i vovo moje uskoro stane, jer sam već na rubu živaca, nisam navikla ovoliko mirovati, nisam sposobna ništa raditi, ubija me to.

Jutros sam kao bila malo bolje i skupim snagu i napravim nam slani kolač od tikve za doručak, super bilo ukusno, lagana hrana, ali kad sam završila s jelom 3 sata me poslije stomak rasturao, jednostavno boli i želudac i crijeva i neki nemir i onda kad se to smiri onda želudac počne da se previja od gladi i tako sve ukrug. Dođe mi neka malaksalost, ne mogu da vladam svojim tijelom, smršala sam 3 kg, iako mi je dr. rekla da ne smijem mršati, ali ja mislim da je to uglavnom, jer slatko ne jedem nikako, a prije sam ga jela u velikim količinama.

Marinci, kod mene kosa također nenormalno opada, ujutro kada ustanem, kao da je neki cuko spavao u mom krevetu, kad se češljam, kad je perem, svaki put šaka kose. Koža mi je sva naborana, gruba, sva se ljuštim user posted image po licu bubuljice kao u pubertetu, ma bjež, sva sam fuj user posted image




_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 21:47:34   
pinky_cujica
Hvala vam drage moje user posted image ma sve cu izdrzati za svog malog bebaca.. kad je u pitanju zenicki zrak user posted image moguce draga moja, cime nas sve truju dobro smo i zivi, hehe.. koja si ti sedmica? Ja sam 16-a.. sljedeca kontrola mi je tek krajem mjeseca tako da cu se bas nalezatiuser posted image jeste li nabavile odjecicu buduce mamice? Ja kako imam vrrmena na pretek rovila po raznim stranicama i stvarno sam nasla super bodice i stvarcice, za mene je jos rano, ali uzivam smisljati sta cu to svom deckicu oblaciti :) npr.nasla sam setove bodica od 6 komada nekih 15-20 komada, stizu iz velike britanije tako da o kvaliteti ne moram da govorim user posted image i ima jos mnostvo stvarcica.. kod nas bas i nemas nesto puno izbora tako da je online kupovina super stvar, slazete se ? user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 21:49:46   
Andy_Bec23
Meni kontrola kod mog ginekologa 26.11 tek a u boönici sad 12.11 ;)

Ma nesekiram se vidim da pise da urin moze da pokaze krivo a ja piskila prije toga ... Tak da vjerojatno je od toga ;)
Uhvatila me zgaravica :( sad cu casu mlijeka vise ne mogu ni da kukam sta mi se sve dogadja ;( em zgaravica, pa hemeroid iskocio opet ma neda mi se ni kukat vise haha mi jos malo 32+0= 33 sedmica juhuuu

Scarlett draga joj u mene obenuto meni se lice oporavilo, kosa,nokti sve puno bolje u trudnoci nego prije ;)

A kile idu gore jutros 11,5 kila vise ;( koliko ce do kraja biti ???

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 21:54:55   
Andy_Bec23
Vanchi, marinci ma znam sve mi je jasno ... Ja nekad se igram doktora promasila ssm profesiju definitivno haha)

Sutra idem kod moje vildane na kaficu;)

Ljubim vas puno

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 22:56:41   
leme
Ja u utorak aBd ulazim u 37. Sedmicu, a ja sam narucivala odjecicu za svoju bebicu bas tu iz velike britanije i sve je preeekrasno i odlican pamuk
IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

Hvala vam drage moje user posted image ma sve cu izdrzati za svog malog bebaca.. kad je u pitanju zenicki zrak user posted image moguce draga moja, cime nas sve truju dobro smo i zivi, hehe.. koja si ti sedmica? Ja sam 16-a.. sljedeca kontrola mi je tek krajem mjeseca tako da cu se bas nalezatiuser posted image jeste li nabavile odjecicu buduce mamice? Ja kako imam vrrmena na pretek rovila po raznim stranicama i stvarno sam nasla super bodice i stvarcice, za mene je jos rano, ali uzivam smisljati sta cu to svom deckicu oblaciti :) npr.nasla sam setove bodica od 6 komada nekih 15-20 komada, stizu iz velike britanije tako da o kvaliteti ne moram da govorim user posted image i ima jos mnostvo stvarcica.. kod nas bas i nemas nesto puno izbora tako da je online kupovina super stvar, slazete se ? user posted image


(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 23:25:42   
amrara
a odakle narucujete te stvarcice :D

Ja vise uopce ne mogu pojesti kao prije :D Sinoc mi se jeo kadaif, pojela 2 komada, mislila sam da cu umrijeti :D
Stomak me strasno boli, valjda zbog tog bebinog polozaja. Dr kaze da se pokusava okrenuti pa da zato osjecam toliku nalagodu. Kad se pomjeri tacno guza i peta (barem mislim da je to dvoje) iskoci i mogu ih napipati.
Danas sam sa svojim djecakom isla kupovati neke stvarcice, tacno sam se slomljena vratila kuci. On zaspao u autobusu. Isli u igraonu, na autice, bas cijelu subotu proveli u setnji.

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2014 23:36:24   
leme
Na ebay imas raznih stranica i gledas da je evropa a ne kina i dodje ti odjecica za 2-3 dana, a i na fb ima djevojaka koje prodaju. Od jedne sam narucivala neke stvarcice i korektno i uredno mi dosle

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
2.11.2014 0:32:41   
pinky_cujica
Preko koje stranice si ti narucivala draga? :) ja sam sa ebay-a narucivala dosta toga, sada sam presla na H&M, s tim da uvijek moram poruciti na neciju adresu u austriji pa mi to isporuce moji jer ne salju za bosnu, a ovo iz velike britanije, stranica se zove F&F i stvarno mi se stvarcice svidjajuuser posted image . Ima dosta prodaja na fcb ali kako imam svoju karticu lakse mi je i isplati se da kupujem sama..

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *