|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:40:10   
TiruTiru
azes ako ces dolaziti meni dobro dosla si ali znaju se neka pravila... ako se naljuti,pusti proci ce je
ti ces biti majka u

osjetljivije smo nego inace...udahni, izdahni, okupaj se...popij caj

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 14:10:30   
morenaa
Andy nemoj se zivciratiuser posted image
ja sam pravila grah i tako sam se najela da cu puknut..sad mi je stomak ko da sam pred porodomuser posted image

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 14:29:24   
rose 87
andy mila smiri se,nece bebi nista biti,mene zna moj djecak iz cipela izbaciti,nanerviram se,jos i hormoni rade svoje ali eto popij caj ili sta te vec smiruje i bit ce bolje
morenaa joj i kod mene grah,ali mi se nesto ne jede,bili mi gosti s djecom,pa su djeca haos napravila,sokove isprosipala pa dok to ocistih izgubih volju za bilo cim...
tiru tiru user posted image za kontrolu
bejbibi i ja danas nazvala za kontrolu imala termin danas i u petak i uzmem u petak aBd nesto jedva cekam,tebi sretno sutra

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 15:42:14   
bejbibi
ANDY draga ne brini.evo zenice su rekle sve ;)... Eto najela si se,uzivaj sad sa bebacem...sve smo mi osjetljive u ovom stanju,jos vise pred kraj al bebiju nece nista biti...samo se opusti..meni pomaze kupanje kad sam nervozna,bas me to opusta user posted image pa tako nadji i ti neku zanimaciju...proci ce sve to....majka ko majka uvijek nesto imaju da kazu al nemoj se previse oko toga....na jedno nek idje drugo nek izadje...al das svima do znanja kako u tvojoj kuci ;)....

Ja dans pravila supu,rizu i filete sa sirom punjene....cekam m da dodje da jedemo....

ROSE hvala draga :) et jedva cekam sutra.. Da bude aBd sve ok...zanima me jel se posteljica ikako povukla...cini mi de ima fore do 28 sedmice a ja sam 25+2user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 16:23:11   
Andy_Bec23
Ma sta da vam kazem... Sad sam sretna jer znam da ce manje da se javljaju i manje me sekirat ... Istina da da neko vako sta moze da kaze al vjerujte tako me udaljila od sebe da vam ne mogu opisat ...

Sad sam setala po trgovinama evo dosla kuci sada ;) bas sam umorna ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 18:27:29   
Anelat
POZDRAV mojim terminusama i ostatku ekipe ja danas 39+3 iscekujemo :) u subotu aBd termin

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 18:49:29   
Andy_Bec23
Anelat ima li kakvih naznaka?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 18:51:37   
Anelat
samo laznjaci :) otvorena sam samo jedan prst :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 19:08:31   
Andy_Bec23
Makar nesta ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 20:12:06   
Vanja88

IZVORNA PORUKA: amrara

ja prekosutra punih 38 sedmica, znaci ulazim u 39 a toliko mi je mrsko pakovati torbu. Imam jos da sebe spakujem, precistim sve generalno i da odem do supermarketa da kupim malo zaliha. Isto kao da cu se stvarno na termin poroditi pa imam jos fore. S prvim djetetom sam 10 dana pred termin bila 4 prsta otvorena i nije me nista boljelo.


Upravo ti mene opisa trenutno user posted image
Kod nas neko sranje vrijeme bas sam nesto skrsena... Cekam neku dostavu da mi dodje, narucivala sam preko interneta neke sitnice pa valjda ce stici danas.. Iskomplikovalo se sve, adresu mi nisu dobro oznacili pa se paket 2x vraca u magacin kao da sam nesto ogromnooo narucivala a ne rukavice za bebu...to sam jedva nasla za zivo cudo, one pamucne da se ne moze izgrebati..
mm je kuci, a i ja imam danas grah za rucak jesmo se mi dogovarale sta cemo hehehehee

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 20:22:10   
Andy_Bec23
Grah njam njam pravim u cetvrtak :) obozavam ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 20:42:07   
unchy
Pozz drage moje, ja evo kod svekra i svekrve dosli na pole od krompira i sira mmmm.
Andy draga nemoj se nervirati bezz, pusti nek ti na jedno uho udje a na drugo izadje, gledaj sebe i svoju bebu.
Mmmm mogla sam i ja sutra grah... Mmmm

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 20:49:22   
TiruTiru
torbu. Imam jos da sebe spakujem, precistim sve generalno i da odem do supermarketa da kupim malo zaliha. Isto kao da cu se stvarno na termin poroditi pa imam jos fore. S prvim djetetom sam 10 dana pred termin bila 4 prsta

i kako mi je neobicno kad mi ovako pisemo "u terminu"

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 21:47:35   
unchy
Da li mozete zamisliti da u kantonalnoj bolnici u Bihacu nemaju anestezije. Ja danas cula, kad se nisam sokirala. Je li neko od vas zna nesto?

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 0:22:16   
milenium
unchi kakve anestezije nemaju,za cr ili?

andi sad si osjetljivija inače nemoj se sekirati,a mame ko mame,uvjek imaju nešto za reć.a svakako ti ne živi blizu kolko sam upratila. ili živiuser posted image

anelat sretno u subotuuser posted image

bejbibi i meni se posteljica povukla taman tako nešto oko 27-28 tjednauser posted image

marseljeza dobrodošlauser posted image

loptica sretan rođendan malom dječakuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da ce mu biti predivan dan i da ova glupa kiša neće pokvariti raspoloženje.

joj ženice ja nekad nešto pitam po 3 puta,otkad sam trudna zaboravljamuser posted image jel još itko ima tu zaboravnost?user posted image

p.s. andi evo ustanovili smo da moj muž ima sindrom karpalnog tunela. jel ono i ti to imaš? kako ste to prvi put skontali i znali da je to to?

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 0:26:43   
milenium
ja ništa živo nemam spremno,svaki dan govorim sutra ću,sutra ću... nemam kad jednostavno,što od druge djece,što od kuhanja,čišćenja,spremanja... a od danas baš bebija nisko osjećam,puni pedalj ispod pupka,zar je moguće da se tako nisko spustilo?user posted image a i leđa me bole,neka tupa bol.a spavanje... spavam ja dobro samo se ne mogu okretat s jedne na drugu stranu,to mi je nekako teško,niti imam snage a i teže dišem kad se probam okrenut.rekao bi čovjek da sam ko kit ali nisam. pa kako spavam na jednojk strani cjelu noć ujutro mi sve otrnjeno,i ruke i noge.

marinci gdje si? morena hoćemo se mjenjat za sličice?user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 0:38:07   
unchy
milenium nemaju nikako anestezije za bilo kakvu operaciju...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 0:53:38   
milenium

IZVORNA PORUKA: unchy

milenium nemaju nikako anestezije za bilo kakvu operaciju...

user posted image user posted image user posted image

užas!

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 6:32:29   
bejbibi
Jutro drage moje...ja se probudila prije 6 :(.... Nikako da prospavam noc kako treba....najgore mi onda bude kad zaspem oko 9 pa do 12 :S no dobro,bolje mi je ustajati ranije da imam sta od dana....ja danas na kontrolu idem user posted image vidjet cemo sta ce reci dr za posteljicu....

UNCHY pa zar je to moguce user posted image jel ti trebas na cr??? Jaoo boze pa kako??? Mozemo li se gdje raspitati za to??..... Pa da,bila je ona vijest da ce zatvoriti jer kao imaju neka dugovanja..joj Boze ko da je ratno stanjeuser posted image bas cu se raspitati danas kod zena na kontroli...da vidim zna li se sta

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 7:49:12   
marinčii
Jutro zene,evo mene ja jucer bila cijeli dan na selu kod sveki pa se nisam ni stigla javiti,guram nekako iako sam sama sebi postala teska ,samo da mi je izgurati do ponedeljka ..
BEJBIBI uranila draga moja:-),sretno na kontroli..
ANDY draga nemoj sebi dozvoliti da te itko tako naljuti,znam da je nemoguce nekad se suzdrzat al moras samo sebi tako skodis,govorim ti iz iskustva jer sam i sama takva osjetljiva lako me rasplakat i povrijedit
MILENIUM tu sam ja jos uvijek ,kad no ti ides na kontrolu?pocni ti s pripremanjem da te bebac ne iznenadi..
MALA CURICE i tebi je danas kontrola koliko se sjecam,sretno draga moja i da sve bude uredu.
ANELAT ti si prva na spisku ovaj mjesec,sretno i da sve prodje kako treba.
UNCHY pa sta jento kod vas ,uzas ne daj boze nuzde za carski sta onda da.se radi e pa stvarno ova nasa drzava nije normalna..

< Poruku je uredio marinčii -- 3.12.2014 7:51:13 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 8:34:36   
bejbibi
Sad mi se spava :(((
Marinci hvala :))
Ova moja beba bas lupka :)) jela pa se valjda razbudila :)))

Zene da vas pitam...vakciniset_e li vi svoju djecu ( prvorotkinje-hocete li vakcinisati)

< Poruku je uredio bejbibi -- 3.12.2014 8:40:11 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:00:18   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: milenium

unchi kakve anestezije nemaju,za cr ili?

andi sad si osjetljivija inače nemoj se sekirati,a mame ko mame,uvjek imaju nešto za reć.a svakako ti ne živi blizu kolko sam upratila. ili živiuser posted image

anelat sretno u subotuuser posted image

bejbibi i meni se posteljica povukla taman tako nešto oko 27-28 tjednauser posted image

marseljeza dobrodošlauser posted image

loptica sretan rođendan malom dječakuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da ce mu biti predivan dan i da ova glupa kiša neće pokvariti raspoloženje.

joj ženice ja nekad nešto pitam po 3 puta,otkad sam trudna zaboravljamuser posted image jel još itko ima tu zaboravnost?user posted image

p.s. andi evo ustanovili smo da moj muž ima sindrom karpalnog tunela. jel ono i ti to imaš? kako ste to prvi put skontali i znali da je to to?



Hej draga ma zivi blizu to i je problem i sto radi blizu pa svaki dan dolazila :(

A sto se tice karpalnog imala sam ga prije 3 godine isla na neku pretragu sa strujom i rekli mi da nije za operaciju i da idem na terapije .. Isla ja na terapije i sve bilo ok evo do trudnoce.. Kazu vrati se u trudnoci radi vode... Isla sam kod ortopeda nemoze nist sem opet na tu pretragu i on kaze najbolje operirat odmah. Ja koristim samo lijevu ruku i ako me nastavi vako bolit odma cu na op.. A osjeti tako da ga boli ruka dok spava i utrnu mu prsti.. Palac,kaziprst i srednji prst


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:05:18   
Andy_Bec23
Bejbibi draga sretno na kontroli :)
A sto se tice vakcine da ja hocu pa sta nam dragi Bog da mada ima i tu svasta :(

Marinci neka tebe nazad .. Ima li ko tvoj broj mobitela???

Milenium draga pocni da pripremas da te stvarno bebac ne iznenadi hehe ;)

Unchy kako bolnica nema anesteziju? Nedo Bog nekom hitno treba Operacija kako ce???

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:06:44   
Andy_Bec23
Mala C draga ti samo viris nikako nepises ... Ides sad 5.12 na kontrolu? I ja idem to mi je zadnja i onda sljedeci cetvrtak prvi Ctg ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 9:18:43   
marinčii
ANDY ima milenium moj broj pa cu njoj javit cim mognem ko zna kakva cu biti i oce li mi biti do mobitela hehe
BEJBIBI mi smo M cijepili samo nismo mu onu od godinu,sad jos uvijek nismo odlucili ,dvoumimo se m je vise za ja protiv pa vidjet cemo sta ce ispast na kraju..

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *