|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:15:15   
bejbibi
Idem sad,pozelite mi srecuuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:18:02   
banovici
user posted image user posted image sretnooooooooooo

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:25:26   
ijaa
ja pupala bebu, dok nju okupam moram i ja sva se preznojim...mogla bi ici praviti pitu od jabuka, zapravo to moja sveki bolje radi idem joj reci :P

Isto tako sam imala malo problema na pocetku jeer sam gubila na kilazi i ostala u bolnici na infuzijama, poslije toga sam se toliko prepala da sam jela sve sto mi je pod ruku doslo cini mi se i rezultati se naravno vide, moja sreca je da je dosta i na bebu islo 4400 je rodila user posted image pa necu puno cekati ali necu ni odmah bar za jednu godinuu :)) hahha vidjet cemo, a ovo ce bit prva akcija poslije poroda...stvarno bi me bilo stid da mi muuz ovo procita hahha user posted image user posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:25:32   
Elllma
banovici brzo je proletjelo vidjet ces aBd.Tebi je termin tek u avgustu kako sam vidjela na onom nasem spisku,je l' tako? Ja sam 2 pune godine cekala plusic na testu pa sam u pocetku na sve pazila,ali hvala dragom Allahu sve je proslo super,nikakvih problema nisam imala.Svakom bih pozeljela takvu trudnocu user posted image

bejbibi ti si bila prvorotkinja pa znas kako je,strah i uzbudjenje user posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:33:46   
banovici
ma slicna situacija je i kod elllma bila s tim da sam sam je sa u pocetku malo se cuvala 4 mj. jer smo se preselili u stan pa svasta trebalo nisam se smjela upustiti u to pa smo onda u 10 mjesecu uspjeli al nije se zavrsilo pozitivno nesto kao biohemijska trudnoca hvala Bogu bez posljedica i onda nakon punih godinu dana ovaj veliki plusic al sa njim i velike brige al proci ce aBd vazno je da mene nista ne boli , nemam nikakvih promjena osim tog straha user posted image

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:43:07   
Amanni
Mene prvog poroda nije bilo strah jer nisam znala kako ide i sta a otisla u bolnicu bez bolova pukao mu vodenjak , a sad po drugi put imam strah bas veliki iako sam dobro prosla na prvom porodu sve od prve kontrakcije do stavljanja bebe na grudi 3h trajalo. Banovici nemoj da budes u strahu pokusaj se opustit to je za plod puno bolje

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:48:46   
banovici
trudim se Amani vjeruj da zaboravim da sam i trudna inace sam brzopleta i tvrdoglava kao bejbibi sto naumim to i uradim brisem saginjem se puno al mahinalno nisam svjesna mrvice svoje al dolazim sebi polako al sigurno nego da vas pitam jel meni u glavu il je kod mene stomo postao tvrdji koza zategnuta a povremeno osjetim nesto kao zarenje jel to normalno hehe pricajte zenice svoja iskustva user posted image

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:54:18   
ijaa
to je normalno,to se beba siri, ja bih preporucila zenama koje imaju probleme sa pucanjem koze weleda ulje, jest malo skuplje ali meni su tri bocice posluzile cijelu trudnocu i evo imam jos pola bocice...kuupovala sam ga u Njemackoj u dmu 15e..Ja msm da ima i kod nas samo trebate provjeriti...

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 21:54:24   
Elllma
Draga banovici samo se opusti,vjeruj da ces tako najbolje pomoci i sebi i bebici.Znas i sama da je sve od Boga i da ce sve biti kako On zeli,zato se opusti i uzivaj user posted image

Ma mene je najvise strah poroda zbog tog naseg ozloglasenog porodilista,bojim se kad pomislim da moram njima u ruke a Boga mi svasta ruznog sam cula user posted image

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:05:52   
Elllma
banovici meni je doktor 6.mjesecu prijetio da ce me poslati na gradinu da lezim ako ne budem mirovala kod kuce jer mi je beba nisko,ja se bas bila prepala ali nisam nikako mogla da smirim.Vec na sljedecem pregledu beba se skroz podigla,a vjeruj da ni dan danas ne mirujem,stalno sam u pokretu i nesto radim,brisem,kuham,premjestam... user posted image

Mene je stomak poceo da svrbi tek nekad u 8.mjesecu a hvala Bogu nisu mi se pojavile strije,samo nekoliko ispod guze user posted image

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:07:24   
Mir@H
I mene je sad malo vise strah,iako sam imala lagan prvi porodjaj,iskreno trudim se ne misliti na to...
Elllma ne vjerujem da je tako strasno na gradini a ides i kuci brzo. Zamisli tek Zenicu,mojoj jetrvi dali neku stolicu,nema kaze kreveta,a u krevetima po 2 zene,to je doduse bilo prije 4 god.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:15:58   
bejbibi
Evooo meeeeeuser posted image ziva!!!!! Ono sto se kaze frisko iz kupatila haha....kad sam sve reko haj i brkove i obrve da sredimuser posted image ...tako da sam se nalickala hehe......
Uh raspisale ste dok me nije bilo user posted image .....

Ellma znam kako je to prvo uzbudjenje,vjeruj najlhepse :).... Prva trudnoca je ipak posebna nekako :).... Bice sve ok aBd....

Banovici nemoj se plasiti i slusati tudja iskustva,bice sve dobro...ne razmisljaj prije vremena kako sta...kad dodje vrijeme samo ces moliti da sto prije izadje iz tebe pa kakogoduser posted image ....
Koja je ono putala,za rastezanje.. Sve je to normalbo..beba raste i maternica,sve se siri..pa onda ko da pecka stomak..mene tako zna oko pupka imam osjecaj da vuce pupcanik uh al to pecee :(
Odo se sad mazati user posted image
Morat cu se opet tusirati,sva sam se preznojilauser posted image ...
Joj ijaa kud spomenu pitu od jabuka ja je bas voooooliiiimmm...obavezno sutra pravim aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:18:48   
bejbibi
A mene nije strah poroda...iako sam 22 h imala kontrakcije nekako necu da razmisljam o tome...kazu da je drugi porod laksi,ja se tim vodim user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:19:11   
banovici
elllma draga nerazmisljaj o tome , bit ce kao sto kazes kako On odluci vjernice smo a sto se tice ukc-a nije vise toliko bauk kao prije mada te bolje gledaju ako imas kakvu vezicu pa tak pripremi se za to i aBd prirodan porod i sutradan si vec u svome domu sa svojim bebabon a ijaaa hvala draga pogledat cu kod nas u dm-u da li ima i cijene vrijeme mi je da pripremam kozu a ako ne reci cu tetki da mi kupi u njemackoj

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:33:46   
Amanni
Joj ja sam se mazala nema cim nisam i opet grudi u prvoj trudnoci ispucale sve a sad ne kupujem ništa extra samo losion za tjelo i njim se mazem

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:41:14   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Amanni

Joj ja sam se mazala nema cim nisam i opet grudi u prvoj trudnoci ispucale sve a sad ne kupujem ništa extra samo losion za tjelo i njim se mazem


Ja se isto mazem obicnim.losionom neki iz dm balein....ja sam u prvoj trudnoci popucala po nogama :(( bas ruzno... A stomak nista...zato noge do listova isarane...bas ruzno, izgleda sad ko ceculit iako i njega imam dostauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
2.1.2015 22:54:46   
ijaa
ja inace imam tvrdu kozu uzas, svrbio me stomak i samo sam masirala tim uljem i spasilo me sigurno, ja sam se prije trudnoce pocela debljati i dobila sam strije po nogami imam jake butine....i prepala sam se u trudnoci i bila kod sestre mi kupila na poklon jedno ulje ona je isto koristila oma je prvo kupila u BIPI ja msm da je tu 15 e, a u dm-i 13 sad sam se sjetila...u Njemackoj nisam nasla BIPU. Ali msm da se isplati u svakom slucaju WELEDA ima puno proizvoda za trudnice i za bebe...jako kvalitetno izgooglajte...ja nista stigla nisam, nece lopov da spava :) A i kod mene ce biti pita od jabuka sutra hehe i to sa cimetom :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 0:10:14   
scarlett
Večer, drage moje, samo da vam svima poželim sve najbolje u Novoj, vidim da ste se baš ispisale, sutra vas aBd čitam. Imam jedno hitno pitanje, ako se nekome desilo slučajno, sve slike, sve pripreme za posao koje sam radila u ovih 10 godina, svi dokumenti, sve sve sve mi je nestalo sa laptopa, ostali su folderi, ali štagod otvorim prazno, ništa se čudno nije desilo, jednostavno ničeg nema. Šta da radimuser posted image Ima li koja savjet user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 0:19:14   
ijaa
Mozes to sve vratiti samo odnesi negdje u neki mobi ili racunarski shop, ili ako poznajete nekoga ko jako dobro poznaje racunare...a i mozda ti se sve vrati slijedecim paljenjem laptopa hehe...nadam se da ce se sve popraviti :) LP

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 1:35:35   
milenium
večer trudnice,ja sam još u komadu. bejbibi i mene ti muče isti problemi,ne vidim ništa od stomaka,po sat vremena mi treba samo za touser posted image

ijaa o tom weleda ulju je pisala naša andy,ja ga tražila u dm-u i kažu da nema.to izgleda ima samo u njemačkoj. a u dm-u sam u prvoj trudnoći uzimala kremu bebilove. i nisam imala strija. sad ne koristim ništa i ni jedne strije nemam. izgleda da je točno kad kažu džaba sve kreme,genetika je važnija.

ići ću ja na kontrolu petog svakako al ne znam hoće me itko tada htjet primit na pregled jer moj dr tada ne radi.a ctg će mi obavit medicinska sestra.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 9:08:25   
bejbibi
Dobro jutro zenice,sta ste se uspavalee :)... Ja seevo spremila, odo na kontrolu a pospanaa samo tako :((... Hem.me grlo boli :((( morat cu uzet sta u apoteci za to da mi ne bude gore..imam osjecaj da mi je nateceno i pecka me..nije. Toliko bolno pri gutanju al et opet se osjeti.. Idem buditi M, bas mi zao :(
Cujemo se kasnije

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 10:23:23   
bejbibi
Evo menwe zene...sve uredno hB...izgleda napredna bebica...1465 gr :)... E sad sta mu ovo znaci: bpd 72,1 mm mislim da je to obim glave...fl 58 mm, fac 249,1 mm...uglavnom rekao je da je uredu,da sam zatvorena dole :).... Dao mi je amoxibos za grlo, anribiotik, moram ga triput na dan piti...ma samo nek prodje vise..cini mi se sve mi gore i gorw :#(.... Cajevi,c vitamin,cak je rekao da se moze u septolete uzimati..al ja sam samo ovaj amoxibos.on je jak... I paracetamol se moze ako se ima temp...
Idem sad nesto jesti pa da popijem tabletu,ne smijem na.prazan stomak

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 10:24:03   
bejbibi
A imam 71 kguser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 10:56:13   
Elllma
Ma sve se mi nadamo da ce nas zadesit neka dobra ekipa,jer od toga dosta zavisi ko se nadje gore kad stignes.A jest da se ostaje samo jedan dan ako je sve OK,to je bas super user posted image

bejbibi i ja imam 71 kg a visoka sam 163 cm,udebljala se 12 kg dosad.Najvise sam dobila u 5. i 6. mjesecu a vjeruj u 8. nista i evo sad sam na istom jos uvijek.Mislim da Prenatal doooosta utice na kilazu user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
3.1.2015 11:01:23   
Elllma
BPD je precnik glave,FL je duzina butne kosti a FAC ne znam sta je...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *