|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 17:09:22   
Vanja88
Cao trudnice:)
Ja sam uletila samo da vam pozelim srecu u ovom kratkom mjesecu,svim terminusama lak porod i zdrave bebice.
Sta ima ovdje novo? Rose87 ne vidjam,ona se sigurno porodila?
Puno poljubaca od mene i moga malog djecaka!

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 17:17:10   
bejbibi
I ja bih htjela pramenove al nisam bas sigurna dal da to sad radim...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 17:23:30   
Pravnica

IZVORNA PORUKA: saamy

Neka je spomenula da je danas 38 sedmici mislim da je PRAVNICA ali kako ako je termin 26 ja sam danas u 38 sedmici termin mi 15


Eee draga... pa da... danas usla u 38. tt (tacnije sam 37+1). Taj 26.02. je predvidjeni termin porodja po onom doktorovom krugu, s obzirom da je posljednja mens bila 19.05. Znaci da cu na taj dan termina biti tacno 40+3 . Tako je po racunici mog dr. Portal Bebac mi takodjer racuna 38, al po tom proracunu do poroda jos 19 dana, dakle nekad oko 21.02. Ko ce ti ga sad znati :) Ja sam ovdje prijavila taj predvidjeni po dr. Nego, kad si ti imala posljednju mens?

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 17:45:13   
samy_lo
Da se i mi javimo..
Malo sam se skitala..isla na kaficu kod drugarice,pa kod sveki,pa kod mame..i eto dan prodje..
Kontala sam ici malo u grad,malo gledati robicu i stvari,onako da imam uvid u cijene,ali muzek otisao neki posao zavrsit i sipak :(

Evo ja ispekla hljeb,i sa puterom onako vruc namazala..mljacc

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 19:04:04   
bejbibi
Gdje ste zenice

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:18:47   
Marien
Zenice jele i duskaju izgleda user posted image Ja sam i pregledala film sa muzem, evo preporucujem: Americki snajperist iako nije bas za trudnice, ratna prica.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:23:05   
no idea
Evo mene...danas sebi pravila pizzu pa kad sam se naruckala otisla na spavanjac jedan krug...onda se gulila u kupatilu tj.brijala da mogu sutra samo popraviti jer imam kontrolu prekosutra a moram ici bas rano u 6 sati iz kuce...smore me ti pregledi...hem moram rano ici jer idem u drugi grad u bolnicu hem nece da prime knjizicu poslije pola osam jer vec dotad ispune kvotu za taj dan ...a onda cekanje na onim neudobnim stolicama...prosli put sam dosla na red medju zadnjim u dva popodne a i jedva mi primili knjizicu u 20 do 8...nije ni cudo sto mi se grlic skratio od napora tj. od cekanja...zavidim vama koje ste u velikim gradovima sto imate izbora ili ici privatno....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:29:42   
mala curica
Jeli te smorilo to guljenje?user posted image
Toliko cekanje stvarno nije ok.Pa ni onoj koja nije trudna nebi bilo prijatno toliko cekati u njihovim cakaonicama.user posted image

Mm vecera,ja se izvalila u spavacu a bebac se javlja user posted image .Danas je bio poprilocni miran tj. ja sam rintala cijeli dan po stanu pa se dusa moja umirila.

Nema veceras nocog tipkanjauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu no idea)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:45:29   
no idea
Amniocenteza nije obavezna za mladje od 37...neka je pitala pa ja tek sad da odgovorim...a double i triple su samo statistike...nemojte se opterecivati sa tim, ne morate raditi nista od toga ako u porodicama nema slucajeva nekih sindroma ili ako niste stare kao ja...
Joj...ne smijem ni misliti o kosi i farbanju...ja svoju kosu krnala prije trudnoce i bilo mi super...inace mi je kosa tamna a pojavilo se nekoliko bijelih pa ih kana pocrvenila...sad ne smijem stavljati tu indijsku kanu jer kazu da nije prirodna a farba ni jedna bez amonijaka za trudnice nece da se primi preko toga...tako da svaki dan brojim sijede i nerviram se...jos malo cu izgledati ko prava stara zena...da mi je negdje naci pravu kanu a ne ovu boju za cilime...
Mala curice smorilo me guljenje pravo...nisam 15 dana pa sad zarasla..
Svaka cast ti pravo vrijedna...odmori sad da beba se malo igra...
Evo mm kuci...puse svima...idemo ga docekati.cujem auto ispod prozora

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:46:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Marien

Zenice jele i duskaju izgleda user posted image Ja sam i pregledala film sa muzem, evo preporucujem: Americki snajperist iako nije bas za trudnice, ratna prica.

I mi danas gledali hahahuser posted image inace skoro svaki dan gledamo nesto, bas volimo filmove... Al ovo se bas potrefilo haha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:48:43   
bejbibi
No idea i ja se moram guliti hehehe..i ja inam kontrolu sutra al tek.u 18 tak da ne znam.hocul se veceras il sutra guliti hwhw..al obzirom da jedva gledam mislim da cu sutra..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:50:22   
mala curica
Hajte tatine cure docekajte ga.
Tipkamo se.user posted image

Takodje,od 13 jan nisam gulila noge(epilator) nisu bas puno zarasle.Ja to kazem trci trci pa dlaka.
Koliko sam ih imala kao suma na nogama,sada su mi rijetke skoro da ih nemam,a moram cupkati zbog tih par dlaka.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu no idea)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:50:24   
bejbibi
Mala c ti pravo vrijedna hehe.. Odmaraj zeno nalo...meni se sve nesto radi al ne smijem.. Nesto zadnjih dana osjecam bebu jako.nisko toliko mi.mjehur pritisce svakih pet min moram na wc uh...al bas zigne

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:52:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mala curica

Hajte tatine cure docekajte ga.
Tipkamo se.user posted image

Takodje,od 13 jan nisam gulila noge(epilator) nisu bas puno zarasle.Ja to kazem trci trci pa dlaka.
Koliko sam ih imala kao suma na nogama,sada su mi rijetke skoro da ih nemam,a moram cupkati zbog tih par dlaka.

To ti je zbog cupkanja, prorijede vremenom... Bas super, da hoce i meni tako al ja radije voskom nego epilatirom user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:54:22   
mala curica
Oooo bejbibi,pa moja ribice od kada se nismo nas dvije druzile user posted image

Morala sam,da samo znas kakvu su mi kucu ostavili da povracas,ali ipak su to djeca.Jis kasa mu nista ne mozes i smotano(Boze me oprosti) sve prosipa,razvaljuje i prlja namjerno.Na kraju pustim,nemam zivce da pricam kada me gleda a radi po svome.

Imam i sutra posla,ali polahko cu.Ako bude lijepo vrijeme ostavit cu sve otici cu malo prosetati.Danas nisam.izasla vani ni smece da bacim.Kao u kutiji cijeli dan.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 20:56:14   
mala curica

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: mala curica

Hajte tatine cure docekajte ga.
Tipkamo se.user posted image

Takodje,od 13 jan nisam gulila noge(epilator) nisu bas puno zarasle.Ja to kazem trci trci pa dlaka.
Koliko sam ih imala kao suma na nogama,sada su mi rijetke skoro da ih nemam,a moram cupkati zbog tih par dlaka.

To ti je zbog cupkanja, prorijede vremenom... Bas super, da hoce i meni tako al ja radije voskom nego epilatirom user posted image



Da,od cupkanja.Znas kako sam rahatnija i sretnija.Prije kada poglesam dlacice na nogama kao musko sam.To mi je bio neki komplex.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 21:00:33   
bejbibi
Hwhhe ista sam... Al sad ne sminem nista da radim, sve ro cupkanje boli uh.....jah odavno se.nismo dopisivale user posted image ...joj aad kako se pomjerih bas me nwato zaboli stomak ko da se otrgnu nesto i prepone me zabolise... Jedva cekam sutra kontrolu da vidim kako je beba :)... A lupka me hB stalno....
Ma polako sredjuj sta te briga... Mada sam i ja ista hahha..mene veceraa uhvatilo neko ciacenje al nista ne amijem veliko a ja bi baa to hahah....
I usput jede mi ae nesto slanoo a be znam sta bi :( cak razmisljam jaja na oko a puna sam nekako :S....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 21:04:28   
mala curica
Mene je esro zigalo,kao da.me bode iglama na lijevoj strani kada se okrenem.ili sagnem.
Valjda se beba ruzno okrenula.Kada se hocu nasmijati bodeeeee me.
Sutra da vec nista,vjerovatno se preko noci okrenulo.user posted image

Uhh,mogu misliti da jedva cekas kontrolu.Ja mislim da cu prije za Bosnu nego docekati kont.
Pitala sam dok smijem li,kaze nema nikakvih problema.Da moram stajati malo proset_ati da ne sjedim puno,a svakako nebi ni mogla kada svako 2h moram u wc.


< Poruku je uredio mala curica -- 2.2.2015 21:05:12 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 21:44:17   
Selzy
Vecer user posted image drage, evo i ja sam gledala neke filmove citav dan, ako volite emotivne ljubavne filmove preporucujem film the best of me user posted image bas ste mi se raspisale pa dok sve procitam, vidim pricate o robici i stvarcicama za bebu, ja nisam htjela nista kupovati do 8-og, ali zato mama kupuje i skuplja i sveki isto, tako da ne vjerujem da ce mi puno toga trebati, s tim da su mama i sveki skupile dosta robice user posted image sljedece sedmice bih trebala ici kupiti krevetic i kolica, aa jos malo robice, kozmetiku i stvari za bolnicu cu krajem mjeseca user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 22:19:19   
Marien
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Marien

Zenice jele i duskaju izgleda user posted image Ja sam i pregledala film sa muzem, evo preporucujem: Americki snajperist iako nije bas za trudnice, ratna prica.

I mi danas gledali hahahuser posted image inace skoro svaki dan gledamo nesto, bas volimo filmove... Al ovo se bas potrefilo haha


Bogami bejbibi ne dijelimo samo bolove izgleda user posted image  

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 22:38:26   
saamy
Vidis meni doktor,broj porod do 39 sedmice ne do 40,misli da vec u 39 treba se poroditi!
svako ima svoju metodu rada

Jeste zaspale,evo.pravila poklone jei vi pravite?

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 22:54:46   
saamy
Pitala danas u apoteci za one cepice za stolicu,ali nisu mi dali kaze neznam da li smije koristit trudnica trebas pitat svog doktora!
Kontam se sta je problem,ide u guzu sta moze stetit al et trebam pitat kad vudem isla!

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 22:59:04   
Selzy
Saamy i meni nekad termin dodje 39+ ma da je kod mene beba malo naprednija pa ce opet doci kao 40 sed. user posted image ali eto kao sto kazes sve je individualno, aa za cepice ipak se ti konsultuj sa ginekologom ;)

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 22:59:32   
bejbibi
Marien telepatija nas neka veze hahahah....

Saamy kakve ti poklone spremas,za sta??

Evo ja se istusirala,ogulila sto jedne kazu user posted image ..jedva sam, cak sam se porezala malo :(... Joj nema sanse da cu moci ovako do kraja,morat cu skontat sta drugo :( ili neku pozu laksu user posted image ...noge mi otekle od napora majke mi.... M zaspao,a mislim da cu i ja uskoro, nesto sam bas umorna.. Sutra imam nekih obaveza pored kontrole, treba mi snage....

Saamy gdje ti zivis? Vidim nisi u bih

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 23:25:15   
saamy
Meni je predlozio doktor da se sto vise krecem da se prije porodim haha,jer sad ima preko tri kg,tako bice laksi porod,dobi sam 20kg,dosada user posted image sta cu,sad nemogu na dijetu poslije cu,,

Ovdje je obicaj da se naprave ili kupe nesto kao privjesak za kljuceve ili kutice sa bonbomanama kad vam neko dode u posjetu izabere nesto od toga,kao pokloncic od bebe,jos pored toga salju se karte sa imenom i beba kad je rodena ono kako razglednica,plus mama tata naprave listu u radnji za bebe sta im.sve treba svakom kome posaljete kartu ode u taj shop izabere nesto sa liste to je to,,,

Svida mi se nije kao kod nas kupi zeni muzu drugoj djeci plus voca ovde nista samo.bebi to.je to,neboli.vas glava.sta cu ponjet.kad budem isla ahah u holandiji sam pusa

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *