|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječije slikovnice
22.2.2010 12:35:30   
Skvo RR
Trafika u Uniticu. Hm, mogu pitati cija je, pa mozda ima i kod vas...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dječije slikovnice
22.2.2010 12:38:49   
milenium
e pitaj.user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2010 16:23:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Milenium,

ja sam ovu kupila ima dvije sedmice

KliK


došle su napokon i kod nas na kioske,i kupila sam dvije jutros.kupila sam ovu što si i ti navela i još jednu''moja najveća knjiga bajki''za laku noć.
molim te možeš li mi reć kolko si ih ti platila?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2010 16:39:34   
Skvo RR
Joj zaboravila sam, totalno,u rasponu od 13 KM, pa mozda do 18 KM...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2010 16:40:14   
Skvo RR
Bila je cijena vec naljepljena na knjizi, kao neki crveni krug...i pisalo je da je popust.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2010 16:47:16   
milenium
ja sam ovu što i ti imaš platila 17km a onu drugu 15 km.i kad sam odlijepila te crvene cjene ispod je bila naljepnica na kojoj je pisalo 49kuna,to je oko 12,5km.nije moguće da su kod nas tolko digli cjene user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2010 19:30:17   
Anoniman
Hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2010 0:39:44   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: milenium

ja sam ovu što i ti imaš platila 17km a onu drugu 15 km.i kad sam odlijepila te crvene cjene ispod je bila naljepnica na kojoj je pisalo 49kuna,to je oko 12,5km.nije moguće da su kod nas tolko digli cjene user posted image


Danas kupila najljepse bajke za laku noc, imaju i basne, cijena 15 KM.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2010 0:40:54   
milenium
e to je to.to sam ja kupilauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dječije slikovnice
10.5.2010 15:27:18   
Dinkica
Evo maloprije na poslu sam imala prezentaciju djecijih slikovnica i kupila sam dvije super stvari, Engleski jezik za mališane i Veliki atlas za malene, nije skupo, prva je 10 km  a atlas je 23 km. Ovo licno prodaje sam autor pa je zato jeftinije, atlas je u TL preko 100 km (tako mi je barem rekao user posted image ) a bas cu pogledati.

Sve je plastificirano i crvrsto, ne moze se izederati, jedva cekam da moja Dadi sjedne na atlas i prsticima mami pokaze gdje su indijanciuser posted image . Luda sam skroz, da je nekjo pravio prezentaciju nakita i odjece ne bih ni pogledala a za djecu, pogotovo edukativne stvari e tu sam slaba.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 17:19:37   
Anoniman
Evo naših slikovnica za sada, veoma su zanimljive, najsmješnije mi je kada ode u neki ćošak sobe otvori slikovnicu i čita... i to tako da čovjek stvarno povjeruje da mu je sadržaj interesantan i da ga razumije user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 19:46:39   
acudesa
nama je puna kuća slikovnica...i previše ih ima tako da mu nisu nešto puno interesantneuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 19:48:49   
Ilhana RR
ja svo vrijeme kontala slikovnice one sto bojis hehe...

mi imamo tonu toga, moja je zapamtila sve price i sjede sama u krevetac svoj i cita fol price hehhe =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 19:50:04   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

ja svo vrijeme kontala slikovnice one sto bojis hehe...

mi imamo tonu toga, moja je zapamtila sve price i sjede sama u krevetac svoj i cita fol price hehhe =)

bojankeuser posted image ...sad ćeš nam brzo doći, da malo obnoviš bosanskiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 19:51:38   
Ilhana RR
ako Bog da, moramo da obnovimo i sa bosanskim slikovnicama... previse su nam dojadile ove sto imamo hahaha =)

a na svedskom sve prevodim ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 19:53:32   
acudesa
Taman, kad dođeš, aBd, kupi joj svakakvih...nisu skupe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dječije slikovnice
11.5.2010 20:00:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Taman, kad dođeš, aBd, kupi joj svakakvih...nisu skupe


znam a prosle godine nam je i ostalo nekoliko pa ce biti ko nove aBd =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 7:55:10   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo naših slikovnica za sada, veoma su zanimljive,



Breskva .... gdje si našla one male s debelim listovima (crvenkapica i čini mi se 3 prašćića)??

Mi jednom naletili na njih u Turbo limaču i bile pojeftine ..... ali od tada kao da su u zemlju propale.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 8:37:05   
R&T@
Imaju u TL, 2,5 KM....
(Barem u Sa...)

Moja Tajra sad najvise voli one sto imaju naljepnice koje se lijepe unutra na bijela mjesta...
Do sad smo pronasli seriju u Kozmu (Princeza na zrnu graska, Mala sirena...)i u Mercatoru(U skoli, Farma...).

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 10:40:34   
tap3ah
IZVORNA PORUKA: tajra

Imaju u TL, 2,5 KM....
(Barem u Sa...)


Nije bilo nijedne prije 20-tak dana.user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 14:30:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tap3ah


Breskva .... gdje si našla one male s debelim listovima (crvenkapica i čini mi se 3 prašćića)??

Mi jednom naletili na njih u Turbo limaču i bile pojeftine ..... ali od tada kao da su u zemlju propale.

Jednom davno u TL (mali imao svega 4 mj.) bile 2,5KM i od tada više nisam nikad našla ništa slično, a non stop navraćam u TL...  pokajala sam se što nisam uzela cijelu kolekcijuuser posted image ...

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 14:37:12   
muby
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Evo maloprije na poslu sam imala prezentaciju djecijih slikovnica i kupila sam dvije super stvari, Engleski jezik za mališane i Veliki atlas za malene, nije skupo, prva je 10 km  a atlas je 23 km. Ovo licno prodaje sam autor pa je zato jeftinije, atlas je u TL preko 100 km (tako mi je barem rekao user posted image ) a bas cu pogledati.

Sve je plastificirano i crvrsto, ne moze se izederati, jedva cekam da moja Dadi sjedne na atlas i prsticima mami pokaze gdje su indijanciuser posted image . Luda sam skroz, da je nekjo pravio prezentaciju nakita i odjece ne bih ni pogledala a za djecu, pogotovo edukativne stvari e tu sam slaba.



hehehe Dinkice i MM je kupio taj atlas. Ne znam jesi li se ti bila vratila na posao kad je taj isti ciko dolazio sa knjigama. Ja sam se bas odusevila kad ga je donio kuci :)

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 14:43:33   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Evo maloprije na poslu sam imala prezentaciju djecijih slikovnica i kupila sam dvije super stvari, Engleski jezik za mališane i Veliki atlas za malene, nije skupo, prva je 10 km  a atlas je 23 km. Ovo licno prodaje sam autor pa je zato jeftinije, atlas je u TL preko 100 km (tako mi je barem rekao user posted image ) a bas cu pogledati.

Sve je plastificirano i crvrsto, ne moze se izederati, jedva cekam da moja Dadi sjedne na atlas i prsticima mami pokaze gdje su indijanciuser posted image . Luda sam skroz, da je nekjo pravio prezentaciju nakita i odjece ne bih ni pogledala a za djecu, pogotovo edukativne stvari e tu sam slaba.



hehehe Dinkice i MM je kupio taj atlas. Ne znam jesi li se ti bila vratila na posao kad je taj isti ciko dolazio sa knjigama. Ja sam se bas odusevila kad ga je donio kuci :)


Rekla mi je J. da ste i vi kupili, dolazi taj covjek valjda cesce, uglavnom ja sam taj dan morala tramvajem kuci,  atlas ogroman a guzva, sve sam ljude izudarala s njim (nenamjerno naravnouser posted image )


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dječije slikovnice
12.5.2010 18:42:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: tap3ah


Breskva .... gdje si našla one male s debelim listovima (crvenkapica i čini mi se 3 prašćića)??

Mi jednom naletili na njih u Turbo limaču i bile pojeftine ..... ali od tada kao da su u zemlju propale.

Jednom davno u TL (mali imao svega 4 mj.) bile 2,5KM i od tada više nisam nikad našla ništa slično, a non stop navraćam u TL...  pokajala sam se što nisam uzela cijelu kolekcijuuser posted image ...


u merkatoru imate veliki izbor slikovnica

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 20:32:36   
Blue rose RR
Mi sada imamo pozamašan broj njenih slikovnica koje odavno kupujemo. Ne čita ih još sama, nego ih zajedno tabirimo.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *