|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:16:43   
alman
ma nisam brzo hodala, bas polahko isla sam sve za njima nisam ih mogla pratiti, a kad smo se vracali niz brdo osjecala sam da mi se tako zgrcio stomak, bio je tako tvrd, i sve me vuce naprijed, ja se slomila drzeci ispravljenja ledja, pa me sad bole i krsta user posted image

od sad cu nosati sa sobom kakav stolic ili spuzvicu pa kad mi dojadi da mogu gdje poravnit user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:37:39   
AzraB
user posted image user posted image bas me nasmija, ali nije ti to losa ideja nimalo user posted image
mene je moja danas izmorila evo i sad se borim s njom, dosla mi do zeluca gore user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:43:31   
bejbibi
Jooj zenice vi kad pisete terminusama lagan porod ja se tek tad skontam pa si me zelydac prevrneuser posted image .....nije me strah neki nego ono vise kako ce sve to ici i kako ce pogotovo kasnije aBd biti.. Al haj nek hairli prodje porod pa cemo vidjet kako dalje :).....

Mi isli do cazina,ima nekih 20 min voznje,i isto me tako neka vrucina,mucnina uhcatika uh..bas mi zlo bilo...al nisam ni doruckovala pa valhda i to...

Pravnica se mozda i porodila :))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:46:25   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Pozdrav zene moje... evo mene zvanicno u martu user posted image
Marseljeza, cestitaaaam... blago tebi, ti se rijesi sa srecom user posted image sad uzivaj. Kad budes u prilici ispricaj nam kako je sve teklo... Ostale, hvala vam za podrsku... nadamse da cu i ja uskorooo... vec sam nervozna, uff!!


Ah ti se javila heheh....hajde, cekamo da nam zvanicno otvoris martuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:47:16   
AzraB
eh bejbibi primaklo se i tebi. Samo ne razmisljaj puno o tome. Bit ce to aBd sve kako treba user posted image
ma sto je najgore ja sam bila i doruckovala, ali valjda ovo malo kako me gore negdje buba pa mi pritisak neki, i ne mogu nikako da se namjestim user posted image ali eto hajde i to sve jos malo aBd.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:51:06   
Pravnica
Ma ja sam vise stvaaaaaaaarnooo nervozna user posted image ufffff! Moram se nekom pozalit user posted image

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:51:16   
bejbibi
Ti si prva u apriluuser posted image i to pocetkom hehe...ma haj sta ces, mora izaci :)..... Kad krenu aBd bolovi samo cemo cekati da to prodje nista drugo ti se ni ne mota po glavi user posted image

Ne znam vala i ova moja bas aktivna hahha,kazu umire se pred porod al mozda i ne kad je drugo, trece u pitanju...iskreno jedva cekam da idem na pregled da vidim sta ce reci :)....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 19:52:23   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Ma ja sam vise stvaaaaaaaarnooo nervozna user posted image ufffff! Moram se nekom pozalit user posted image


Pozali se draga nama ovdje, mi te razumijemouser posted image pa dobro nisi ti pubo odmakla od termina :) imas li bolove

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 20:14:19   
Pravnica
Sto je najgore, nemam. Jaaaaoooojjjj... a da ne kazem kako me nervira okolina sa "paaa niiiisii joooos" i "ima li novine: ... grrrr...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 20:24:55   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Sto je najgore, nemam. Jaaaaoooojjjj... a da ne kazem kako me nervira okolina sa "paaa niiiisii joooos" i "ima li novine: ... grrrr...


Ahahhaa sto me nasmija user posted image i mi te stalno ispitujemo isto hahahha....ma sta se sekiras draga, bice kad bude :)... Ignorisi ljude.. Sad te sve nervira i sebi si dosadna vjerujem.. Ista sam bila pri kraju a i sad sam a imam do termina, mogu mislit tebi tek kako je... Tako da opysteno samo.. Stvarno.je vazno biti opusten

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 20:29:10   
bejbibi
Saamy, tu smo draga :))) javi nam se ovdje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 20:30:06   
AzraB
pravnice samo polako, izaci ce kad ono bude spremno. Najgore kad te pitaju tako okolo kad ces sta ces a ni ti sama ne znas. Samo povecavaju nervozu.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
1.3.2015 20:31:32   
bejbibi
Ma zato najbolje sto vise izbjegavati.ljudeuser posted image ....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 0:59:01   
Selzy
Zene moje bile ste mi aktivne vidim user posted image bejbibi ti bar znas sta te ceka, pa si nekako i spremna, koliko, toliko aaa ja imam osjecaj da me bas trema hvata opasno kad vidim da sam bas blizu user posted image ali sta cu, sto kazete nekako mora izaci pa kako god user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 7:58:09   
lala88
jutro trudnice, sta ima, vidim sve ste se uspavele?
Cestitke marseljeze i sve najbolje.
ja se probudila rani i sad mi se spava, odo malo odkunjati dok vi ustanete user posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 10:20:27   
bejbibi
Jutro zenice, jeste se naspavale...ja jesam hB ok...
Sta ima kod vas, jel se i danas praznuje:)
Sta kuhate? Ja pojma nemam.. Kontam malo prosetati,fino vrijeme,suncano ali puse pavidjet cemo jos...

Selzy,bice dobro aBd... Moramo se nekako rijestiti:) zaboravit ce se haj

Pravnica jesi jos 2u1:)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 11:32:48   
lala88
zene opet pobjegle, kod mene sunce sija, ali mi mrsko ici van, a moracu po salatu, jedem u zadnje vrije velike kolicine zelene salate, jela sam je i prije ali sad duplo, bas mi godi nejedu mi se krastavci ali zelenu salatu mogu svaki dan, svaki obrok. Ja cu rucku krompirusu, bujrum

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 13:43:53   
bejbibi
Zene sta je ovo,nema vas nigdje.... Mi bili malo vani,M u igraonu odveli,uzeli za jest i kuci.. Eh kad si vec spomenula Lala zelebu salatu i ja je jako volim pa sam poslala M da uzme jer sam zaboravilauser posted image ja jos narezem mrkvu na kolutice i tako jedemo..naravno posolim,sirce,ulje...i bas bih mogla stalno jesti.... A probaj jos da stavih grah obaj iz konzerve i kukuruz secerac...predobro bude.ja nekad samo to jedem uz hljeb...a nekad znam i filete pilece staviti i eto obroka finog :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 13:45:56   
bejbibi
Hajmo zene aktivirajte se malo, sta je ovo, nigdje nijedne user posted image morat cu minuse dijelitiuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 13:47:22   
bejbibi
Ja cu danas za rucak pire i batake u tavi ispeci, salata i to je to :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 14:17:27   
lala88
bejbi i ja je jedem sa hljebom, nekad stavim i mladi luk i spinat, jer nemogu da jedem pecen spinat, a svjez volim.
Zene danas slave praznik pa nisu tu.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 14:38:25   
bejbibi
Da da i mladi luk je super sa zelenom salatom:)... Spinat nisam probala al vjerujem da je ukusno...ja stavim jos svjeze krastavce nekad i.super bude....a bas mi nesto pase da jedem salate sa sircetom user posted image valjda ono kiselo pa me digneuser posted image jer sam sva ko slonuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 15:56:35   
rose
mi smo danas izasli na rucak...juce moja maam nam donijela...i tek cu za sutra nesto skontati...mozda grah :D


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 17:45:59   
bejbibi
Mi smo juce vani uzeli za jest a danas kuhala.. Mm se pravo svidjelo :)...

Sad se izlezavamo,vala dosadno.... Kazu da ce opet minusi bit vani:(.. Zahladjenje.. A bas mi danas pasalo ovo vrijeme.ko proljece

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
2.3.2015 17:46:53   
Selzy
Gdje ste zenice? vidim pricate o salatama, ja volim sve vrste salate, francusku i rusku cesto pravim, aa moze i zelena sama, lajk za salate user posted image niste mi nesto aktivne, valjda praznik pa sve negdje izasle, neka, neka samo uzivajte user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *