|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:37:26   
alman

IZVORNA PORUKA: Psiholog27

Pozdrav svima... citam vas vec par dana i nisam mogla odoliti, a da ne postanem clan :) inace ne budem po forumima :)
Termin mi je 04.05. 2015 nadam se da ce uz vas brze proci ovi dani user posted image

dobro nam dosla, drago nam je sto si se pridruzila sigurno ce ti biti ugodno u nasem drustvu user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Psiholog27)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:38:50   
alman

IZVORNA PORUKA: sabiinaa

pozdrav, evo da se i ja javimuser posted image citam vas cesto , moj termin je 1.7.2015. user posted image

dobro nam dosla user posted image dugo nam nije bilo novih clanica, nadamse ugodnom druzenju, jer su sve zenice ekstra i bas nam je super na ovoj temiuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu sabiinaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:40:23   
alman

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Zenice jel neka od vas pila paracetamol,mene ce glava unistiti a neznam koliko smijem popiti,pola ili citavuser posted image

draga MAM i mene to isto interesuje, jedva sam prezivjela sinoc noc i bas se plasim kako ce bit veceras, jer me evo cijeli dan boli pomalo al je izdrzljivo, user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:44:15   
bejbibi
Alman i MAM smijete paracetamol piti u trudnoci... Al ne znam kolko ce pomoci za glavobolju.... Eto Azra vam je odgovorila da moze i citav.... Znam da je i meni dr rekla da se paracetamol smije.....

Ja sam Bogami sad radi grla i amoxibos pila i apipol sirupuser posted image antibiotike.mi je doktor propisao a ovaj sirup uzela u apoteci za kasalj,kazu da smiju trudnice jer je blag..... Ko ce ga znati al ja sam morala nesto uzet jer me grlo bolilo a evo sad samo kasljem al tako jako da me pluca zabole..... Na hajr

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:51:37   
AzraB
novim trudnicama zelim dobrodoslicu i uredne i lahke trudnoce user posted image javljajte nam se cesce. Ne znam sta je sa zenicama koje su se samo tuspasile ovdje i ne pisu vise... user posted image

alman i M.A.M. paracetamol mozete 100%, a sve ostalo ili pitajte u apoteci imaju li sta da mogu trudnice (oni bi to trebali znati), ili pitajte svog dr da vam propise. Nadam se da cete biti bolje uskoro.

bejbibi mislim da ima neki sirup za trudnice protiv kaslja, to mi je jetrva spominjala kad sam bila bolesna u slucaju da mi zatreba, ali ne znam kako se zove... user posted image nadam se da ces brzo ozdraviti user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 16:58:24   
lala88
pravnice cestimam, sto brzi oporavak,
novim clanicama dobrodoslica i pisite sto cesce
ja ne pijem nista kad me boli glava, samo lezim i odmara.

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 17:15:12   
sabiinaa
hvala na dobrodoslicama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 18:56:29   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: AzraB

novim trudnicama zelim dobrodoslicu i uredne i lahke trudnoce user posted image javljajte nam se cesce. Ne znam sta je sa zenicama koje su se samo tuspasile ovdje i ne pisu vise... user posted image

alman i M.A.M. paracetamol mozete 100%, a sve ostalo ili pitajte u apoteci imaju li sta da mogu trudnice (oni bi to trebali znati), ili pitajte svog dr da vam propise. Nadam se da cete biti bolje uskoro.

bejbibi mislim da ima neki sirup za trudnice protiv kaslja, to mi je jetrva spominjala kad sam bila bolesna u slucaju da mi zatreba, ali ne znam kako se zove... user posted image nadam se da ces brzo ozdraviti user posted image


Ja uzimam ovaj apipol sirup na bazi.meda... Rekli u apiteci da moze...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 18:58:02   
bejbibi
Gdje ste zenice nedtale... Aj ja uvijek sama sa sobomuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 21:08:59   
bejbibi
Aaa sta je ovo zene drage, slabo.piseteuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 21:10:12   
bejbibi
Gdje su moje terminuse SELZY I SARA_MO??? hajmo vas dvije aktivirajte se malo, nemojte me samu ostavjtiuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 21:11:01   
Pravnica
Drage moje, da vam ukratko ispricam kako je sve bilo. Odem u ponedjeljak na kontrolu, moj dr dezuran... Na pregledu otvorena 4 cm, nema bolova... al posto je termin prosao 7 dana, primaju me. Ide sva procedura, od klistira do brijanja... i pravac soba pripreme za porodjaj. To je bilo oko 10h. Od tada pa mozda do 17h isto stanje. U 18h na pregledu otvorena 6 cm. Od tih 6 cm do 9 cm ne znam jel proslo i sat vremena. Sve bez pomagala, indukcija, dripova i slicno. Odjednom poceli ludooo booolniii nekontrolisani naponi. I za pola sata bebica je izasla. Nisam pukla, nisu me sjekli. Eto... sad smo kuci i druzimo se lagano. Etoo... terminusama lagan porod zelim a ostalim skolske trudnoce.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 21:21:24   
bejbibi
Pravnica user posted image za tako lagan porod.. To je super...da hocemo i.mi tako :)))... Eto uskoro cemo i mi terminuse pa se nadam tako laganom aBd porodu user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 22:16:59   
alman
pravnice bas mi je drago, i pravo se veselim kad procitam da je neko imao ovako lahak porod, vidis da je bebica cekala da tvoj dr. bude dezurni user posted image

meni je od poslije podne puno lakse hvala Allahu, ne smijem se ni veseliti samo se nadam da ce tako i ostati da me nece kao sinoc u po noci pocet boliti, a ako bude kao sinoc morat cu popiti tabletu user posted image , a sad za sad je sve ok

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 22:38:39   
Bella.88
Veče ženice
kako ste mi,kako vi kojima se približilo?...,još malo pa gotovouser posted image

moj maleni se vratio na starouser posted image ,sam se uspavljuje i prespava čitavu noć
počeo je i sam ići na tutu i buditi se da piški zadnjih 4 dana,mada noćnu pelenu još nismo skinuli

meni došla mama,pa me nemauser posted image
danas podigla lab.nalaze,ma katastrofa živauser posted image
jedino mi željezo dobro,haman na gornjoj granici
holesterol povećan i sve ostalo ili ispod ili iznad intervala
imam još radit onaj trudnički dijebates,pa budemo videli
valjda će sve biti dobro


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 22:45:06   
Bella.88
pravnice čestitkeuser posted image ,uživajte i mazite se puno punouser posted image user posted image
bravo za porode,oba lagana mašAllah,da i ostalima tako bude

ženice šta vas je safatala ta glavoboljauser posted image
smijete paracetamol,a hoće li reagovati zavisi od organizma i jačine bola,obično pomogne
ja zadnje 3,4god.nisam popila lijeka i organizam mi se toliko pročistio da sada reaguje na paracetamol u sekundi,prije sam se kljukala cafetinima ko orbitom
hvalim se ja mužu kako zadnje 3,4godine nisam lijeka popila,a on će meni-pa zadnje 3 godine si trudnauser posted image

novim članicama dobrodošlica,školska trudnoća,školski porod i najlepše mirišljive bebe u naručjuuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 22:47:51   
Bella.88
bejbibi brz oporavak user posted image


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 23:35:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bella.88

bejbibi brz oporavak user posted image



Draga hvala tiuser posted image osjecam da prolazi, jos koji dan valjda..mora to odraditi svoje...

Ja inace ne volim piti tabletw pa odmah reagujem na sve... Smatram da ih treba zaobic u sirokom luku user posted image al kad ovako prelazi granice, dobro da ima i to

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
3.3.2015 23:39:20   
bejbibi
Bella user posted image za malog... Kolko je njemu?? Moj M je ostavio pelenu sa dvije godine...odnah sam mu i nocnu i dnevnu skinula...i naravno pazila kad pije vodu preko dana i nisam davala navecer pred spavanje tekucine plus sam ga budila u neko doba noci da piski... Sad ima 3,5 g skoro i rijetko se budi nocu da piski... Jest se par puta upiskio al Boze moj :) bice tih situacija...i oreko dana se zna upisati kad se zaigra, ne skroz nego malo gace smokri... A bogme znao se i ukakitiuser posted image ... Dijete ko dijete... Sad je ovih dana ucio da sam sjedne na solju i da obavi sta treba.. Kontam da ga naucim prije poroda jer necu moci kasnijeuser posted image zna smizla sve al je polijen heheh

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 1:11:58   
Selzy
Draga bejbibi tu sam jaa, nisi sama, ova treca terminusa nam se ne javlja nikako user posted image alman mozes popiti slobidno paracetamol, to znam provjereno od ginekologa, novim clanicama dobrodoslica, PRAVNICA cestitam mila na bebici i tako divnom poroduuser posted image odmah mi bude lakse kad procitam ovako fina iskustva user posted image sad uzivaj sa svojom mrvicom user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 8:21:49   
M.A.M.
Jutro loptice uh nekako prezivih noc,al oni bolovi juce su me unistili,popila paracetamol al nista nije pomogao,na kraju sam pred spavanje stavila obloge od krompira i nekako sam zaspala,jutros je malo bolje al me pomalo jos ova glava mutiuser posted image
Sorry nove clanice nisam vam pozelila dobrodoslicu od svojih mukauser posted image
Slobodno nam se javljajte sto vise user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:05:23   
sabiinaa
jutro zene ja odvela svoju princezu-prvacica u skolu sad odmaram , da vas pitam sad sam 23 sedmica i imam bolove u preponama jeli normalnouser posted image sta vi mislite prava trudnoca bila davno pa se bas i nesjecam

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:40:54   
lala88
jutro zene, sta ste se uspavale? Ja evo dosla sa kontrole i odmaram, beba nesto nervozna, nije mi radio uzv, tek za mjesec ce, kaze nema potrebe, sve je ok zatvorena sam u potpunosti, dobila sam 2kg. Pita me pijem li vitamine i svaki put me to pita, ja se prepadnem da nije ok sto se nedebljam, sad sam 20 sedmica i dobila sam 2kg, prije se nisam debljala, jel to ok?
Pravnice super za tako lagan porod, ako Bog da da sve tako dobro prodjemo, odaj nam tajnu sta si jela i pila i koliko si se udebljala u trudnoci?
Ostale zenice kako ste mi vi, jesu li prestale glavobolje.

(odgovor članu sabiinaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:45:42   
bejbibi
Jutto zene moje, evo i ja nikakva,jos od sinoc...proljev i povracanje:( valjda neko trovanje sta li..... Oko 2 me probudila ostra bol u stomaku i zeludcu,ziganje pa dok sam izbacila sve nije popustalo.... Sad mi se cini ok al vidjet cemo.. Iscrpljena sam nekako...

Selzy javljaj se, ne ostavljaj me samu hehe....moramo se podrzavati sad pred kraj i pisati stanje... Ja sam primjetila navecer da mi noge oticu....

MAM nadam se da ce te proci ta glavobolja :( lezi odmsraj,zamraci dobu i odspavaj.. I mir obavezno...

Sabiinaa draga,normalno je to...ja sam ovu trudnocu sva u bolovima provela, od pocetka me sve bolilo.. Tako i prepone vrlo rano pocele... Ak odmaraj za svaki slucaj

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu sabiinaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:50:28   
bejbibi
Ma lala sve je to normalno...kolko si se udebljala od pocetka? Jel bebacc napreduje? Mozda ti je jednostavno takav metabolizam..neko se od vode deblja a neko kolko god da jede nista..pa i u trudnoci..zavisi i od konstrukcije...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *