|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:57:37   
bejbibi
I mene zanima sta je Pravnica jela i pila pa nije pukla nit su je sijekliuser posted image jesi hurme jela,maslinovo ulje,kantarionovim se mazala dole???? Ista od ovoga??? Nesto drugo?!

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 9:59:33   
lala88
prvi pregled 58 sad 60, nisam se debljala, cak je bilo i mrsanja, ovo je prvo povecanje preko 58kg. Ma zabrine me po par puta pita pijem li vitamine, jedem kao i prije trudnoce, nemam povecan apetit, ali jedem dosta voca i povrca. Pregleda li vas svaki put dr, mene svaki put provjerava jesam li zatvorena, pregleda samo rukama i kazu mi zene da ima je takva praksa da do poroda pregledaju, a cula sam u nekim bolnicama ne pregledaju.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:08:48   
Selzy
Jutro zene moje user posted image bejbibi da nam sto prije ozdravis ako Bog da, bas mi je zao sto te bas sad pred kraj uhvatilo, cuvaj se dobro! Aa brzo ce to proci vidjet ces :)

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:13:20   
Selzy
Lala mene jos nukad nije pregledao vaginalno, vjerovatno ce pred termin user posted image aa pravnica vjerovatno elasticna, imala srece, znam da je ti sve do organizma, znam jos par zena koje su prosle bez epi.ali to je rijetko, vise je ovih sto malo recnu, ma hajde istrpit cemo mi i malo, samo da ne puknemo same, da ne bude bas puno pa onda patnja user posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:14:07   
bejbibi
Lala jel ti ides privatno?? Ja idem privatno.i dosad me svaki pyt vaginalno gledao ( sto kazes rukamauser posted image ) i ultrzv....vaganje i pritisak gleda i to.je to....ja sam se od cetvrtog mjeseca pocela naglo debljati, bas puno jer sam prva tri mj bas smrsala, mucnine i to... I dobijala svaki.mjesec skoro 4 kguser posted image to je previse, zbam i ja, al jednostavno.ko da mi se i zrak.primio user posted image e jedino sad mislim da se nisam udebljala nesto..suttra cu na kontrolu pa cu vidjeti aBd..... Ja startala sa 60 cini.mi se pa smrsalla 6 kg...

Mozda ces tek poceti.. Ma bitno je da se zdravo hranis kolko tolko,a ja vitamine prestala piti u 6 mj... Meni su cini mi se povecavali apetit..pila onaj pronatal

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:17:15   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Selzy

Lala mene jos nukad nije pregledao vaginalno, vjerovatno ce pred termin user posted image aa pravnica vjerovatno elasticna, imala srece, znam da je ti sve do organizma, znam jos par zena koje su prosle bez epi.ali to je rijetko, vise je ovih sto malo recnu, ma hajde istrpit cemo mi i malo, samo da ne puknemo same, da ne bude bas puno pa onda patnja user posted image


Ma da,vjerovatno elasticna user posted image blago njoj.... Moja mama troje nas rodila nikad nije pukla nit su je rezali a mene jesu... Ma haj nije to tolko strasno, prodje sve...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:20:36   
lala88
idem u dom zdravlja i uvek mi provjere bjelancevine u urinu izvagaju i izmjere pritisak, onda me dr pregleda vaginalno i uradim uzv, ali sad nije kaze nema potrebe radice sledeci put. Meni je drago da se nedebljam, ja pijem neke njemacke imaju dug naziv, pila ih mjesec prije trudnoce i do 5 mjeseca redovno, zadnji mjesec pijem svako 2 dana jer sam citala da vitamini mogu zeznuti jetrene enzime, pa se nastojim zdravo hraniti a vitamine umanjiti.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:26:05   
lala88
greska pila sam do 4 mjeseca redovno, sad zadnji slabo pijem. Ova trudnoca me totalno zbrkala, a i poranila sam, da nepomislite da neznam koliko sam trudna.user posted image
Gdje nam je mala curica?

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 10:40:22   
sprinter
malo sam se priključila da vidim dokle ste mi stigle pa vidim da pričate o šavovima. nisam ni ja pukla niti su me rezali ovaj put,ali zato na prvom porodu to je bio užas.doduše i beba je tad išla guzom. uglavnomm koliko sam mogla vidjeti u bolnici s drugim djetetom uglavnom se prođe bez šavova.
ali zato nisam ni dana ležala i mirovala koliko bih trebala. nema šanse s dvoje djece uzeti predaha.

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:28:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: sprinter

malo sam se priključila da vidim dokle ste mi stigle pa vidim da pričate o šavovima. nisam ni ja pukla niti su me rezali ovaj put,ali zato na prvom porodu to je bio užas.doduše i beba je tad išla guzom. uglavnomm koliko sam mogla vidjeti u bolnici s drugim djetetom uglavnom se prođe bez šavova.
ali zato nisam ni dana ležala i mirovala koliko bih trebala. nema šanse s dvoje djece uzeti predaha.


Eh blago tebi draga :) to je super...i ja se nadam da cu tako al cisto sumnjamuser posted image inace mi je u ovoj trudnoci sve naopako pa kontam i.porod ce bit zeznut haha....ma kako god, mora izaci...
A to sa dvoje djece, jao nemoj me prepadati i mene to ceka aBduser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:28:57   
bejbibi
Ma ne brini Lala....dok.god bebac ok nemas razloga za brigu..super da se ne debljas user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:35:14   
no idea
Evo i mene konacno da se javim da sam ziva...bila otisla na redovnu kontrolu bez ikakvih tegoba i hitno me strpaju u bolnicu...grlic se naglo skratio i pored relativnog mirovanja...odradili mi sve nalaze i hitan kasni serklaz...odlezala u bolnici jos 5-6 dana i sad sam kuci na relaciji krevet- wc i obratno...moram oprati kosu a to ce biti haos...tusiram se 3 minute,samo se zbrljugam...ne smijem praviti rucak ni sjediti ni hodati...uzas...moja cura je bila krenula van na dan ulaska u 7. mjesec, okrenula se, spustila i ja se otvorila iznutra...nemam nikakvih bolova ali se sad moram strogo paziti da serklaz ne pukne...nisam imala net u bolnici pa se zato nisam javljala...nadam se da ste sve dobro...porodiljama cestitke a novim clanicama dobrodoslica...

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:38:21   
lala88
http://www.novihorizonti.net/melek-jednog-djeteta-prelijepa-prica/ jedna jako lijepa prica

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:39:11   
bejbibi
Draga No idea sta te snaslouser posted image cuvaj se draga maximalno da aBd hairli udjes u deveti pa nek onda izlazi cura....obavezno miruj, pusti kosu i tusiranje.... Polako samo, kad bas zagusti operi se hehe.....samo miruj...sretno.ti draga i nadam se da ce biti do kraja ok aBd ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu no idea)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:41:29   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lala88

http://www.novihorizonti.net/melek-jednog-djeteta-prelijepa-prica/ jedna jako lijepa prica


Citala sam ovo nedavnouser posted image prelijepo i rasplakalo me.... Ja od kako sam rodila tako sam osjetljiva postala na djecu, na taj odnos majka dijete, bas me sve pogadjauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:42:35   
bejbibi
Rose vidim da si online
Jel bila amnio???? Kad su nalazi? Il odmah kazu??

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:43:22   
rose
pozz zene...odradih i amniom danas...sad cu malo mirovati pat dana...prvi rezltati vec sutra ili prekosutra aBd user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 11:45:01   
rose
IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose vidim da si online
Jel bila amnio???? Kad su nalazi? Il odmah kazu??



rekla mi geneticarka sutra poslati mail...tako da su ti prvi vec sutra moguci...a onda 2,5 edmice za potpunu citogensku analizu...akoBogda da bude sve dobro,,,i oporavak i nalaz user posted image

< Poruku je uredio rose -- 4.3.2015 11:48:33 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 12:00:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose vidim da si online
Jel bila amnio???? Kad su nalazi? Il odmah kazu??



rekla mi geneticarka sutra poslati mail...tako da su ti prvi vec sutra moguci...a onda 2,5 edmice za potpunu citogensku analizu...akoBogda da bude sve dobro,,,i oporavak i nalaz user posted image



Drximo fige da sve bude ok aBd :))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 12:09:45   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose vidim da si online
Jel bila amnio???? Kad su nalazi? Il odmah kazu??



rekla mi geneticarka sutra poslati mail...tako da su ti prvi vec sutra moguci...a onda 2,5 edmice za potpunu citogensku analizu...akoBogda da bude sve dobro,,,i oporavak i nalaz user posted image



Drximo fige da sve bude ok aBd :))



hvala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 12:54:24   
alman
pozdrav zenice vidim svasta ste pisale

no idea cuvaj se draga, lezi vjerujem da dojadi al za bebice sve se istrpi

rose i mi cuvamo fige da budu dobri rezultati i brz oporavak

bejbibi mozda taj proliv nije trovanje, mozda se bebi priprema ranije da izadje user posted image sta znas pred terminom si


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 13:22:15   
rose
bejbibi vidim pitas za balfahin,....imam ja ako bude pisonja prodam ti user posted image

sad vidim da si trazila u decembru...do sad si i nabavila user posted image

< Poruku je uredio rose -- 4.3.2015 13:23:20 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 13:39:18   
AzraB
evo i mene nasla malo vremena da se javim, mm slobodan pa nikad doci do interneta user posted image

no idea cuvaj se sada dobro, aBd da sve prodje dobro do devetog, a onda nek beba izlazi, reci joj da joj jos ne das vani, rano je user posted image

pravnica bas mi je drago da si se brzo i lahko porodila, svima nam tako zelim aBd. Reci mi jesi se cime mazala dole i to pa nije bilo pucanja i rezanja?

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 13:53:47   
lala88
no idea sad miruj, i cuvaj se to je samo 2 mjeseca i beba ce biti u rukama, pusti kupanje i kosu, znam da je tesko ali misli na bebu.
rose navijamo za dobar nalaze.

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Mart
4.3.2015 14:03:19   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

no idea sad miruj, i cuvaj se to je samo 2 mjeseca i beba ce biti u rukama, pusti kupanje i kosu, znam da je tesko ali misli na bebu.
rose navijamo za dobar nalaze.




hvala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *