|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontrakcije
7.10.2014 23:32:39   
Gynecologist
Postovana maternica je misic kao i svaki drugi koji se povremeno kontrahuje. Dok god te kontrakcije nisu bolne i nemate nikakav iscjedak sve je u redu. vas ginekolog moze izmjeriti duzinu grlica ultrazvukom i vidjeti koliko je dug i dali se skracuje na sljedecem pregledu za nekoliko dana. Takodjer je moguce pogledati dali ima nekog iscjetka iz maternice te dali ima znakova upale. Uradite briseve grlica maternice i urinokulturu da se iskljuci infekcija koja moze dovesti do skracivanja grlica.pozdrav

(odgovor članu Purplica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Kontrakcije
8.10.2014 15:19:44   
Purplica
Drage moje,

Hvala Vam puno na odgovorima. <3
Počela sam koristiti magnezij direkt, Donat sam prestala jer mi je više muka od njega. I čini mi se , od kako sam taj magnezij počela koristiti, da mi je puno bolje. Većinu dana i zaboravim da sam trudna, ali naravno i dalje se držim kuće. Zadnja 2-3 dana sam krenula lagane šetnje 'na kafu', mada kafu ne pijem hehe. Stvarno je teško sedmice i sedmice provoditi kući u krevetu + silna količina hormona koje koristim. Skontala sam da se bolje psihički osjećam kad barem malo na zrak izađem.
Kad se sjetim kako mi je do nedavno bilo( blaga do srednja bol, kad nogu pomjerim, kad ustajem kad sjedam, kad promijenim pozu ležanja), sad se puno stabilnije osjećam i konačno se pojavio neki optimizam. :)
Skontala sam da se više neću i ne smijem sikirati. :)
Iduće sedmice ću biti 18 sedmica i trebala bi na put do Zg autobusom, nadam se da ću podnijeti dobro..

Hvala vam puno puno svima :*

(odgovor članu Gynecologist)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Kontrakcije
3.12.2014 22:53:38   
Bella.88
pozdrav trudnjače i mameuser posted image

prvu trudnoću sam pila apaurine zbog kontrakcija od 4,5mj.do kraja trudnoće

sada sam opet trudna,13+2 i kontrakcije se javljaju već 10-ak dana ali nije strašno,pijem magnezij 375 direkt
ali danas sam imala veći broj kontrakcija da bi jedna oko 18h.bila tako jaka,kompletna maternica mi se odigla od kože i tako zgrčena stajala 20-ak min.i uz to probadajuće bolove na lijevoj strani,bila sam sama kući i nisam htela da paničim ali jako sam se uplašila...,prošlo je hvala Bogu i onda sam imala još dvije kratke
inače me probava strašno zeza,pa neznam da to nema kakve veze
dvoumim se otić kod lekara ili čekati sledeću kontroluuser posted image

da li je neko imao slično iskustvo?

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Purplica)
Neposredna veza do poruke: 253
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *