|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 22:25:12   
tea lana
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamica

 Evo ja cu vam prva ispricati da sam sinoc sanjala nesto neobicno:
Naime, sanjala sam TeaLanu, nasu forumashicu koju upoce ne poznajem niti sam kad s njom privatno razgovarala, sanjala sam nju i njenu Lanu koja je u snu bila stvarno prelijepa, pretpostavljam da je takva i u stvarnosti, ne sjecam se detalja ali uglavnom sjedile smo skupa i cini mi se da je bilo jos nekih zena sa RR, eh sad dal je rijec o Visnji ili? stvarno ne znam... eto to mi je stvarno bilo u najmanju ruku neobicno iskustvo...
Ali to nije prvi put da sanjam nekoga koga ne znam sa RRuser posted image user posted image user posted image , mozda prije mjesec dana sanjala sam da sam u Sarajevu i tamo kao ne mogu da se  snadjem, trazim neki objekat kojeg moram pronaci i u jednoj trgovini mamaalma, prizvodi i prodaje mehleme, tu se s njom lijepo ispricam  i zaista se ne sjecam vise sta je jos bilo, kad ono neki dan ona postavila temu o mehlemima...hehehhehe.... bas mi je bilo simpaticno... ko da sam nesto presnilauser posted image user posted image user posted image ...





ja tek vidjeh da se nekom po snovima pojavljujem,a sad je meni jasno sto se ja umorna budim.Valja meni sviju obici i jos za Lanom trcati.user posted image user posted image user posted image user posted image

sanjam i to svakakvih gluposti,opterecuju me snovi,pogotovo u zadnje vrijeme.Ali sta cu.user posted image


< Poruku je uredio tea lana -- 14.9.2009 22:27:17 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 22:29:00   
mamica
ma bona tea nismo marathon trcale da se umorna budis... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
lana je bila jednom rijecju prekrasna, ne znam kako u stvarnosti izgleda ali u snu je imala dugu crnu kosu s loknicama, krupne crne okice i drzala je medu...


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 22:31:01   
tea lana
hehehe
LaNa ima crne krupne oke ali joj je kosica smedja a mede obozava.
Ma sta ja znam sta smo radile ja se samo zadnjih jutara budim kao da po cijelu noc igram kolo.user posted image user posted image

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 22:32:54   
mamica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.9.2009 22:33:57   
mamica
eh onda se dobro pripremi vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ko znba kome ces sve na san izaciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: da li snovi djeluju na vas
27.9.2009 5:48:14   
doklevishe
jao ljudi kad bih wam ja pricala o mojim snowima wi bi  ste se shokirali...recimo bas weceras sam sanjala isti san wishe puta...kao ja treba da spasem nekoga...nadjem neku lozinku sta ti ja znam....i pobedim tu osobu.....i onda se wrati isti san posle tog jel on nawodno pokusawa da me pobedi....al mu narawno ne uspewa....jel sam ja glawni lik u mojim snowima uglawnom...i tako zadnji san pre nego shto sam ustala u pet ujutru  bio je isti samo sam pocela da shizim i dosla neka deca i ja im kazem jel ste wi sweni da ja moram to da uradim i da spasim was cetworo ili ne secam se tacno koliko je bilo....ja krenem po shifru shifra zalepljena na wratima ista ta  deca dodju i tom choweku kaazu za mene....i pojawi se neka baba...poznata mi al ne secam se ko je....i ona krene da gazi neke chase neshto da se ljuti i probudim se.....a imam obichaj da sanjam kad igram neku igricu pa zaspim i sanjam iz te igrice deo sinoc sam i to sanjala i na kraju tu gde je woda bila dwa debela krokodila....lol....moji snowi su sachuwaj bozhe...user posted image user posted image user posted image

ili sam sanjala tri kriminalca zakljucala mene i jos neke dwe ne znam ko su bile tachno....i moja "genijalna" ideja je bila da ako ih smuwamo mocicemo da pobegnemo narawno ja smuwam najlepseg.....i posle pobegnemo a ti se stwarno promenili....lol....ja mogu knjigu o mojim snowima da pisem...

jeste li sanjali nekada da imate dwe iste ali bash iste majke...obucene isto swe isto...jbt al sam se tad isprepadala....xD....haos....ima josh puno da ih ne pishem sad....xD 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: da li snovi djeluju na vas
27.9.2009 9:06:15   
veeseelaa
doklovishe što me nasmija, evo se valjam od smijehauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu doklevishe)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: da li snovi djeluju na vas
27.9.2009 17:00:13   
Dinka 79
Ja mrzim kad sanjam,najviše volim da ustanim i nemam pojma jesam li šta sanjala.Nazalost iako se trudim snovi pogotovo oni ruzni imaju utjecaj na mene i po nekoliko dana,sve iščekujući šta će se to ruzno desiti.Toliko me to opterečuje,fujjjjj I ne samo to desi se situacija da me neko nazove i pita,šta ima ,kako si ili pripazi bebicu,čuvajte se,znaš sinoć sam vas sanjala pa mi ispričao uhhhhhhhhhhhhhhh
Malo mi mojih snova pa mi i drugi nabijaju svoje,i naravno i o njima razmišljam i iščekujem.
Mada sam čula da je muslimanima grijeh vjerovati u snove,navodno snove bilo kakve netreba pričati nikomuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.12.2009 13:16:04   
Niobe
neki dan sam sanjala da mi je cuko umro user posted image
nigdje ne mogu naci znacenje user posted image

Na mene snovi djeluju  jedino kada sanjam rat. fuj! jeza me prolazi narednih dana, sve strahote kroz koje sam prosla se preslikaju na san...

Sjecam se, također, snova od kad sam imala 3-4 godine.
Weird.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: da li snovi djeluju na vas
1.1.2010 18:07:16   
teta berta
Joj i ja mrzim kad sanjam, bas mi to duugoooooooo neda mira.... I ja sam negdje cula da nevalja pricati snove...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 8:27:36   
tea lana
da li neko zna sta bi moglo znaciti u zadnje vrijeme sanjam kako razgovaram sa ljudima koji su bili bliski sa nekim mojim umrlim.I cijeli san mi pricamo o njima konstantnouser posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 9:39:57   
Anoniman
Sinoc sam sanjala da mi je neko usao u kucu. Majko mila koja je to mora bila. Ja nazvala policiju, a ne mogu da im kazem koja ulica i sta se dogadja, jezik mi se petlja, brrrrrrrrr

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 9:45:51   
bebacha
Sinoc sam sanjala da sam rodila curicu,koja je ista ko Ajla kad je bila bebica.cak sam dosla i na forumu da otvorim temu pod nazivom "porodila se i ja konacno,stigla mala Ajla".nide vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad sam nesto skroz pod uticajem tog sna i neopisivo sam sretna.samo se smjeskamuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 10:00:24   
snijeg
Jašta nego djeluju, ako su lijepi drži me osjećaj sreće po cijeli dan, a ako nisu ne mogu se smiriti ni danima - sve mi budu nešto u podsvjesti.
Postoje i oni snovi kojima se nadam, koje priželjkujem, snovi u kojima se rahat ispričam sa svojim najmilijima koji više nisu samnom, na hajr i na dobro....ti snovi prestaju kad proučim jasin.......vjerujem da je to sve Božije djelo, kao i sve na ovom svijetu...

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 10:04:55   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: tea lana

da li neko zna sta bi moglo znaciti u zadnje vrijeme sanjam kako razgovaram sa ljudima koji su bili bliski sa nekim mojim umrlim.I cijeli san mi pricamo o njima konstantno


Možda ti nedostaju...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.1.2010 10:09:01   
tea lana
vjerovatno mada sa jednom od osoba u trenutku pogibije nisam rascistila mnoge stvari i u jednu ruku bila sam i ljuta na njega.A sad vjerovatno trazim podsvjesno nacin da to ispravim i da se nekako normalno oprostim user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: da li snovi djeluju na vas
20.1.2010 21:46:40   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamica

 Evo ja cu vam prva ispricati da sam sinoc sanjala nesto neobicno:
Naime, sanjala sam TeaLanu, nasu forumashicu koju upoce ne poznajem niti sam kad s njom privatno razgovarala, sanjala sam nju i njenu Lanu koja je u snu bila stvarno prelijepa, pretpostavljam da je takva i u stvarnosti, ne sjecam se detalja ali uglavnom sjedile smo skupa i cini mi se da je bilo jos nekih zena sa RR, eh sad dal je rijec o Visnji ili? stvarno ne znam... eto to mi je stvarno bilo u najmanju ruku neobicno iskustvo...
Ali to nije prvi put da sanjam nekoga koga ne znam sa RRuser posted image user posted image user posted image , mozda prije mjesec dana sanjala sam da sam u Sarajevu i tamo kao ne mogu da se  snadjem, trazim neki objekat kojeg moram pronaci i u jednoj trgovini mamaalma, prizvodi i prodaje mehleme, tu se s njom lijepo ispricam  i zaista se ne sjecam vise sta je jos bilo, kad ono neki dan ona postavila temu o mehlemima...hehehhehe.... bas mi je bilo simpaticno... ko da sam nesto presnilauser posted image user posted image user posted image ...



I ja ponekad sanjam forumašice(a ni jednu ne poznajem).
Neko veče,sanjala sam da nam je Ilhana trudna,ali kao neće još da objavi na forumuuser posted image
Ilhana,ako si trudna,priznaj,nemoj da te bez razloga sanjamuser posted image user posted image user posted image user posted image



Ma ja samo vi meni slutite hahhaa =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: da li snovi djeluju na vas
20.10.2010 9:14:31   
henna ze
snovi..
često o tome razmišljam..da li je to neki poseban dar ili nešto..ni sama ne znam kako da objasnim..ja sam osoba koja puno sanja...svaku noć drugi snovi...vjerujem da su to djelići moje podsvijesti, nešto što pokušavam da potisnem, nešto što previše želim, neka rana koja ne može da zaraste, neki strahovi...
i uvijek se sjećam snova ...neki ostaju jako dugo prisutni da se vremenom stope u dogadjaje i ja ih tako prihvatim, pa ne znam da li sam sanjala ili se to stvarno dogodilo..
najčešće sanjam osobe koje sam voljela a koji više nema...nekad budem tako tužna a nekad  se radujem što postoji barem to..da na tren osjetim nježni dodir, miris i poljubac moje drage nene, nekad se tako lijepo ispričamo..
evo par nekih detalja..jednom sam sanjala da mi zvoni telefon..i zvoni i zvoni...i ja se javim..čujem njen glas kaže Seko to sam ja...ma evo zovem te sa Onog svijeta da vidim kako si i da ti kažem da se ništa ne brineš i da će to sve biti dobro....probudila sam se u znoju i suzama...strah, radost i tuga pomijšani..
otkako je moj N poginuo u ratu..imao je 28 godina..stalno ga sanjam..ali nikad da je on umro..nego kako se vraća..bio zarobljen negdje u srbiji...i dolazi kući...i prvo se meni javi i govori tebi sam prvo došao...a ja trčim i svima govorim..vidite da nije umro..vidite jesam li vam rekla..niko mi nije vjerovao..i tako evo već 16 godina ja njega sanjam..
bude tu nekad i lijepih snova..nedavno sam u snu dobila objašnjenje.sanjam oca i pitam ga zašto ja stalno sanjam umrle..a on me pomilova po glavi zato sine što se tvoje dove kod Allaha primaju..da,li je istina ne znam....uglavnom...
sanjam..sanjam i volim da sanjam.kao da paralelno živim dva života...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: da li snovi djeluju na vas
20.10.2010 11:00:03   
reallove
na mene djeluju.ne sanjam ja puno ali kada sanjam,bas sanjamuser posted image ..nekad ako sanjam ruzan san,dugo o tome razmisljam..npr. jednom sam sanjala rat,uzas,probudila sam se i dugo osjecala neki strah...nekako kada se tek moj Emin rodio,sanjala sam svasta,cudno,cak sam sanjala da mi je odmah prohodao i u snu ja se cudim,pa kako tako malo a hodauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: da li snovi djeluju na vas
30.10.2010 22:48:18   
Anoniman
neku noc sam imala cudan sanuser posted image .Prijeteljicu sam sanjala koja je izgubila bebu sada je hb.evo ima vec mjese i po kako je trudan drugi put.Stvarno nisam ni pomislila na nju,zaspala sam umorna ko top oDMA
Sanjam ja kao ona se porodilauser posted image i sad meni,cudno odkud da rodi a ko skoro trudna bila,rodila ko prije vremena kad je otisla na uzv.dokt.joj rekao "kao" odma moras roditi nesto nije uredu.
I da nije rodila ko,za minut.djete bi se rodilo opet mrtvo .....Rodila prije vremena .
I vidim ja kod nje a beba mala lezi ko u kartonskoj kutiji vise lici na kutiju od obuceuser posted image tobejarabi boze na hajr.A beba mala,mala ,vidim musko je kaze bebi ima 2kg.i bas se mali rodio haman rece 44 dug zapamatila sam u snu sl.kao i aneluser posted image boze svasta.
Vidim drago joj,sto je rodila a ja cu njoj neka si se ti rjesila i rodila odhranice se on abd.kao i anel....
Kad sam ustala nisam sebi citav dan dolazila,nebi joj smjela ispricat sta sam sanjala nikako....
Samo,sam citav dan govorila Boze na Hajr...


(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: da li snovi djeluju na vas
31.10.2010 0:23:15   
klemzi
Ja vrlo rijetko sanjam, odnosno ne sjećam se tih "kraljevskih puteva u nesvjesno " što bi rekao čika Freud! Najviše mrzim kad sanjam da padam, jer se uvijek nakon takvog sna probudim ( kao i većina, mislim ). Najsmješniji san koji sam čula bio je jedan moje sestre, ona sanjala da je miss BiH i da se vozi sa Šumaherom avionom iznad Meksiko Sitijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Valjda je svjetski izbor bio tamo, a sa Šumaherom će najbrže stići user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: da li snovi djeluju na vas
31.10.2010 9:10:35   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Niobe

neki dan sam sanjala da mi je cuko umro user posted image
nigdje ne mogu naci znacenje user posted image




ovo sam napisala treceg decembra...a cuko umro treceg januara user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 9:58:48   
dacy
Ja već dvije noći, sanjam da sam trudna. A sinoć sam sanjala opet da sam trudna, ali i da mi je i mama trudna user posted image

_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:03:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dacy

Ja već dvije noći, sanjam da sam trudna. A sinoć sam sanjala opet da sam trudna, ali i da mi je i mama trudna user posted image


Majoo sinoc sam sanjala Sarajevo nekad, likove iz proslosti i mjesta , jos uvijek sam pod dejstvom sna...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:06:17   
henna ze
pa jel se brineš da nisi trudna? pa zbog toga..ja noćima sanjam bebe..ali i nije čudo kod mene je baby boom..tri rodice se porodile i prijateljica..evo čekamo još jednu bebu..sve u dva mjeseca

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *