|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:08:29   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dacy

Ja već dvije noći, sanjam da sam trudna. A sinoć sam sanjala opet da sam trudna, ali i da mi je i mama trudna user posted image


Majoo sinoc sam sanjala Sarajevo nekad, likove iz proslosti i mjesta , jos uvijek sam pod dejstvom sna...user posted image user posted image user posted image


hehehehe i ja sam citavu noc pod tim dojmom bila, sve ono sto smo sinoc pricale sam nekako prozivljavala

bas je svijet mali



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:09:09   
samedi
Nocas sam sanjala da sam na nekom stadionu prepunoom ljudi,na nekom koncertu i odjednom su pocele sijevati munje preko cijelog neba,uzas,odjednom se smrklo i samo te munje ogromne...
bas sam nesto fuj kad sanjam ruzne snove...

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:10:50   
samedi
A u trudnoci sam sanjala curicu i kako se igram s njom. Mislila sam da cu dobiti sina jer mi snovi uvijek suprotno govore,a dobilas sam bas onu curicu iz moga sna,predivnih plavih ociju,veselu i radoznalu user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:15:07   
mala86
uh ja ne volim sanjati nikako se ne naspavam,ali jedan san nikad necu zaboraviti!

bila sam 17 sedmica trudna i sutradan trebam dr i svima dan prije govorim da cu sutra saznati jel djecak ili djevojcica!i noc prije dr sanjam lezi djecak na krevetu,sav u plavom i gleda me slatkim okicama-sutradan kod dr -na uzv djecak i bi djecak user posted image


i da u zadnje vrijeme kad god sanjam zohare odmah bude bar nesuglasica u obitelji,ne velikih ali to mi se ne desava stalno

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:17:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dacy

Ja već dvije noći, sanjam da sam trudna. A sinoć sam sanjala opet da sam trudna, ali i da mi je i mama trudna user posted image


Majoo sinoc sam sanjala Sarajevo nekad, likove iz proslosti i mjesta , jos uvijek sam pod dejstvom sna...user posted image user posted image user posted image


hehehehe i ja sam citavu noc pod tim dojmom bila, sve ono sto smo sinoc pricale sam nekako prozivljavala

bas je svijet mali




Evo ja se smjeskam citavo jutro, nocas sam u snovima prosla sva ona mjesta, jos sam sinoc sa sekom pricala  i bas govorim svijet je mali

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 10:30:19   
maja78 RR
a i ja sinoc sa mm, i skontali smo da te moramo znati hehehe

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 11:25:41   
Hannan
Snovi inace na mene ne ostavljaju neki utisak, ako su ruzni nikom i ne pricam, lijepe ispricam, ali dva su mi bila pravo cudna.
Prvi sam sanjala sigurno prije 15-ak godina, sanjala sam da mi je djed umro, ja dolazim u kucu, puna kuca ljudi, mama mi govori ko je ko...i to sam ja i zaboravila, dok moj djed nakon par godina nije umro, i ja dolazim u stan i sjetim se tog sna...svi ljudi iz sna su bili tu, na istim mjestima sjedili, sa istim imenima.

Drugi san sam sanjala u proljece, sanjam saobracajnu nesrecu. To jutro sam morala do mame, i kad sam se probudila bas sam pod nekom suhvom krenula, i cijelo vrijeme pratim u retrovizor , vozim pazljivo...i nekih 5-6km od mojih, niz jednu nizbrdicu pocinjem cudno da se osjecam pogledam u retrovizor i vidim kako tip iza mene ne moze da zakoci, samo sam rekla malenom sad ce nas udariti i tras...hvala Bogu pa nije bilo nista strasno.

E da, sad sam se sjetila negdje na prvoj godini faxa, ispitni rokovi meni treba jos jedan ispit pa da imam uslov i ucim Povijest pedagogije, i haman sam malo zakunjala i sanjam  pitanja za ispit, kad sam se probudila sjetim se dva pitanja , treceg nikako...poslije 2-3 dana je ispit i profa postavlja pitanja, pismeno odgovaramo, prvo i trece pitanje sam sanjala:)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 11:46:57   
acudesa
Ne djeluju na mene, sta god da sanjam-ignorisem ih, jer su oni tako komplikovani za razjasniti da se ne upuštam, ima simbolike, prenesenog značenja...ko će to sve pohvatati, jedino ako jedan te isti san sanjam cesto, pokušam skontati-zašto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 11:58:18   
Leena
nemam puno vremena, ali kad sam vidjela ovu temu, moram vam ispricati jednu pricicu o mojim snovima:)
Jednu noc, bila sam mozda 2. ili 3. razred gimnazije, sanjam ja da zivim u skoli... I kao probudila se ja da popijem casu mlijeka (halo-ko se jos zbog toga budi user posted image ) i siđem u neku kuhinju, kad tamo Azra, moja drugarica iz razreda masakrira velikim kuhinjskim nožem kuharicu, neku dragu debelu ženu, i njenu malu macu... Ja se sakrijem-pazi sad-iza frižidera... Zatvroim kao oči da ne gledam taj užas i skontam da mi je najbolje biti tu do jutra, jer ako me vidi i mene ce ubiti... Ujutro ja pokušavam stalno nekome reći da je azra ubica i da je ona ubila kuharicu, ali kad god to krenem izgovoriti nekome, ona mi se pojavi iza leđa, gleda m4e i ja se bojim reći.... Probudim se sva u goloj vodi-odahnem i zaspim... Ujutro se probudim, krenem u skolu, kad na mob. poruka od momka: Ma j... me svak' ako si ti normalna!!!
Ja ga zovem, ne javlja se... U skoli ja ispricam svima sta sam sanjala, ismijemo se svi, i Azra, koja mi je i danas prijateljica user posted image .. Nakon nastave izlazim ja iz škole, kad momak me čeka. Ja ga pitam kakve mi ono poruke šalje. Kaže on: Kakve ti poruke šalješ?!
I pokaže mi čovjek sms koji je dobio u 4:00 "AZRA JE UBILA KUHARICU!!!"
[user posted image user posted image user posted image user posted image sm=jezicek.gif]

Pa djeluju li na mene, šta mislite? user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 12:01:27   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhahahhahhahah...
puno filmova user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 12:07:32   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Leena

nemam puno vremena, ali kad sam vidjela ovu temu, moram vam ispricati jednu pricicu o mojim snovima:)
Jednu noc, bila sam mozda 2. ili 3. razred gimnazije, sanjam ja da zivim u skoli... I kao probudila se ja da popijem casu mlijeka (halo-ko se jos zbog toga budi user posted image ) i siđem u neku kuhinju, kad tamo Azra, moja drugarica iz razreda masakrira velikim kuhinjskim nožem kuharicu, neku dragu debelu ženu, i njenu malu macu... Ja se sakrijem-pazi sad-iza frižidera... Zatvroim kao oči da ne gledam taj užas i skontam da mi je najbolje biti tu do jutra, jer ako me vidi i mene ce ubiti... Ujutro ja pokušavam stalno nekome reći da je azra ubica i da je ona ubila kuharicu, ali kad god to krenem izgovoriti nekome, ona mi se pojavi iza leđa, gleda m4e i ja se bojim reći.... Probudim se sva u goloj vodi-odahnem i zaspim... Ujutro se probudim, krenem u skolu, kad na mob. poruka od momka: Ma j... me svak' ako si ti normalna!!!
Ja ga zovem, ne javlja se... U skoli ja ispricam svima sta sam sanjala, ismijemo se svi, i Azra, koja mi je i danas prijateljica user posted image .. Nakon nastave izlazim ja iz škole, kad momak me čeka. Ja ga pitam kakve mi ono poruke šalje. Kaže on: Kakve ti poruke šalješ?!
I pokaže mi čovjek sms koji je dobio u 4:00 "AZRA JE UBILA KUHARICU!!!"
[user posted image user posted image user posted image user posted image sm=jezicek.gif]

Pa djeluju li na mene, šta mislite? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 12:16:29   
jasmin
Leena.....:) koje djelovanje...hehehe.
Ja vjerujem da san moze biti istinit.U lijepom snu uzivam i volim lijepe snove,budem raspolozena.
Ruzne snove nikome ne pricam,kada se probudim proucim nesto,okrenem se na suprotnu stranu ili pak ustanem i abdestim.
Ruzni snovi dolaze od sejtana(sotone).Lijep san rado podijelim s nekim koga volim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.11.2010 17:24:25   
reallove

IZVORNA PORUKA: Leena

nemam puno vremena, ali kad sam vidjela ovu temu, moram vam ispricati jednu pricicu o mojim snovima:)
Jednu noc, bila sam mozda 2. ili 3. razred gimnazije, sanjam ja da zivim u skoli... I kao probudila se ja da popijem casu mlijeka (halo-ko se jos zbog toga budi user posted image ) i siđem u neku kuhinju, kad tamo Azra, moja drugarica iz razreda masakrira velikim kuhinjskim nožem kuharicu, neku dragu debelu ženu, i njenu malu macu... Ja se sakrijem-pazi sad-iza frižidera... Zatvroim kao oči da ne gledam taj užas i skontam da mi je najbolje biti tu do jutra, jer ako me vidi i mene ce ubiti... Ujutro ja pokušavam stalno nekome reći da je azra ubica i da je ona ubila kuharicu, ali kad god to krenem izgovoriti nekome, ona mi se pojavi iza leđa, gleda m4e i ja se bojim reći.... Probudim se sva u goloj vodi-odahnem i zaspim... Ujutro se probudim, krenem u skolu, kad na mob. poruka od momka: Ma j... me svak' ako si ti normalna!!!
Ja ga zovem, ne javlja se... U skoli ja ispricam svima sta sam sanjala, ismijemo se svi, i Azra, koja mi je i danas prijateljica user posted image .. Nakon nastave izlazim ja iz škole, kad momak me čeka. Ja ga pitam kakve mi ono poruke šalje. Kaže on: Kakve ti poruke šalješ?!
I pokaže mi čovjek sms koji je dobio u 4:00 "AZRA JE UBILA KUHARICU!!!"
[user posted image user posted image user posted image user posted image sm=jezicek.gif]

Pa djeluju li na mene, šta mislite? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: da li snovi djeluju na vas
4.11.2010 15:23:07   
dacy
Znate šta? Ja sam sinoć opet sanjala da sam trudna, i da idem kod dr. na kontrolu i on mi kaže da nosim blizance.
Cijeli dan samo o tome razmišljam. Ovo je četvrta noć za redom da sanjam da sam trudna user posted image


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: da li snovi djeluju na vas
4.11.2010 15:26:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dacy

Znate šta? Ja sam sinoć opet sanjala da sam trudna, i da idem kod dr. na kontrolu i on mi kaže da nosim blizance.
Cijeli dan samo o tome razmišljam. Ovo je četvrta noć za redom da sanjam da sam trudna user posted image

user posted image user posted image user posted image Mozda se i ostvari tko zna......
I ja sam bezbroj puta sanjala da sam trudna al sto je najgore od svega sanjam da nosim user posted image i placem u snu krivo mi sto nijeuser posted image Kad se rodio ko,ja sve odbojno prema djetu
svasta boze......

(odgovor članu dacy)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: da li snovi djeluju na vas
4.11.2010 15:27:49   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dacy

Znate šta? Ja sam sinoć opet sanjala da sam trudna, i da idem kod dr. na kontrolu i on mi kaže da nosim blizance.
Cijeli dan samo o tome razmišljam. Ovo je četvrta noć za redom da sanjam da sam trudna user posted image




Hajd,lijep san.Mozda ti se neko veliko blazenstvo desi :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: da li snovi djeluju na vas
4.11.2010 15:31:20   
dacy
IZVORNA PORUKA: jasmin

Hajd,lijep san.Mozda ti se neko veliko blazenstvo desi :).


sada nema šanse da sam trudna. Ali možda mi je to neki znak da ću u idući par mjeseci ostati trudna ili pak upozorenje da se bolje čuvam ako ne želim biti trudna. user posted image
Ko zna?


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: da li snovi djeluju na vas
4.11.2010 15:59:11   
jasmin
Ne mislim samo na trudnocu,nego opcenito neko dobro da poneses na svojim plecima.Bog zna :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: da li snovi djeluju na vas
5.11.2010 8:50:31   
Lalana
Jao, Leena suze me oblise, ovo bi trebala premjestiti na moj blam user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: da li snovi djeluju na vas
5.11.2010 9:01:54   
veeseelaa
joj Leena valjam se od smijeha user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.11.2010 9:27:52   
reallove
ja sam sinoc sanjala da sam trudnauser posted image isla sam i na uzv i vidjela bebu,krupna bila,i kontam kako cu se poroditi,hocu li biti hrabra kao i prosli put,kako ce sve prociuser posted image zna li neko sta ovo znaci

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.11.2010 15:32:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam sinoc sanjala da sam trudnauser posted image isla sam i na uzv i vidjela bebu,krupna bila,i kontam kako cu se poroditi,hocu li biti hrabra kao i prosli put,kako ce sve prociuser posted image zna li neko sta ovo znaci

eh sad šta zanči....
ali otpilike dosta sanovnika to ovako tumači...
biti trudan u snu neki teret nosiš, podoriti se neki teret od tebe odlazi...a pod teret znači briga, sikiracija, dever...






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.11.2010 15:49:58   
reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: reallove

ja sam sinoc sanjala da sam trudnauser posted image isla sam i na uzv i vidjela bebu,krupna bila,i kontam kako cu se poroditi,hocu li biti hrabra kao i prosli put,kako ce sve prociuser posted image zna li neko sta ovo znaci

eh sad šta zanči....
ali otpilike dosta sanovnika to ovako tumači...
biti trudan u snu neki teret nosiš, podoriti se neki teret od tebe odlazi...a pod teret znači briga, sikiracija, dever...





pa,moguceuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: da li snovi djeluju na vas
6.11.2010 15:50:40   
Medić*
Itekako djelujju u smislu da cijeli dan budem nikakva i neraspolozena ako sam sanjala nesto ruzno i obrnuto kada mi snovi znaju uljepsati dan user posted image  Ruzne snove ne pricam nikome osim ponekad muzu onako da se malo ispraznim i kazem na hair i na dobro, lijepe snove dijelim sa meni bliskim osobama. Cesto sanjam iste stvari, situacije osobe, vise puta, sanjam osobe o kojima nikada ne razmialjam sto je u u suprotnosti kada kazu da su snovi posljedica dnevnih razmisljanja

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: da li snovi djeluju na vas
23.11.2010 11:53:41   
tekja
sinoc sam sanjala forumasicu reallove... sa kojom, cini mi se, nisam nikad izmijenila ni rijec, ali smo se u snu bas fino ispricale, druzile, setale po Seheruuser posted image user posted image user posted image  ...realloveuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *