|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:13:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:13:52   
teacher75
Od ovakvih roditelja ko sto finepex planira biti, najgora djeca ispadnu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:14:12   
rose

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Kao prvo ne možeš ti svoju kćerku odvesti ,jer da bi žena mužu dala razvod treba ili da se nagode ili kadija da ih razvede, AKO je njen zahtjev opravdan..
Molim te Finepex skloni tu sliku i izbriši taj hadis iz potpisa jer će neko iz tvog primjera pogrešno islam da shvati



user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:15:31   
rose

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako user posted image


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre user posted image



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu user posted image user posted image i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:15:59   
Emica_sa
Kako Vam se samo da krive Drine ispravljatiuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:16:00   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.

al i mi smo podigli kredit, i mi smo finansirali. Nismo od drugih ocekivali niti moljakali, nego su se sami ponudili. user posted image Ja cu jednostavno imati odnos sa svojojm snahom kakvog sam ja imala, i imam sa svojom svekrvom. user posted image To sve se nauci. Ne mozes ti biti pokoran/na svojim roditeljima a imati problem sa njegovim. Jednostavno neke stvari se nauce, ja sam rekla svoje. Iza toga stojim.
Moj brat ima zenu istog ranga, nije zanatlija, al sam ja zanatlija, i zena me nikad nije ponizila niti se osjecala odvaznijom jer je tamo zavrsila jezike, a ja jedva da znam i maternji.user posted image I ne bih mogla zamisliti neku koja ce se meni smijesiti, a iza ledja piskarati protiv mene i moje familije. To bi me pogodilo. Znaci mora imati postovanja. I mora znati da ce mom sinu, biti preca familija nego ona.
Ista je stvar kod mene, kod mog brata, pa nemamo problema. kako ja sa svojom sveki, tako bratova zena nema problema sa mnom ni s mojom majkom. Ipak bi me pogodilo kada bi cula nesta ili kada bi imala odnos kao neke ovdje, da mrze svoje zaove kamoli nekod drugog.
To je ono sta sam imala reci. toga se drzim. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:18:47   
teacher75
Seri, seri moj golube bijeliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:18:58   
Finepex
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako user posted image


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre user posted image



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu user posted image user posted image i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari user posted image



Iskreno, jestel culi bilo kakve price da prave razliku medju vama? ne mislim na roditelje, nego opcenito. Nekako po tvojim roditeljima vidim da su i oni bili tipovi kojima je bilo draze da im zet ima diplomu, vec ako kcerka ima, nego da je zet.. zanatlija. user posted image Ipak se to razlikovanje osjeti. Koliko god mi nekog voljeli, branili.

Ja jednostavno ne zelim da se moje dijete, ili buduca snaha osjete manje vrijednim. Zato fino, istog soja i tacka. To su neka moja razmisljanja. user posted image

Koja sam ja stekla od svojih roditelja..

< Poruku je uredio Finepex -- 24.5.2015 17:19:13 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:19:23   
rose

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.

al i mi smo podigli kredit, i mi smo finansirali. Nismo od drugih ocekivali niti moljakali, nego su se sami ponudili. user posted image Ja cu jednostavno imati odnos sa svojojm snahom kakvog sam ja imala, i imam sa svojom svekrvom. user posted image To sve se nauci. Ne mozes ti biti pokoran/na svojim roditeljima a imati problem sa njegovim. Jednostavno neke stvari se nauce, ja sam rekla svoje. Iza toga stojim.
Moj brat ima zenu istog ranga, nije zanatlija, al sam ja zanatlija, i zena me nikad nije ponizila niti se osjecala odvaznijom jer je tamo zavrsila jezike, a ja jedva da znam i maternji.user posted image I ne bih mogla zamisliti neku koja ce se meni smijesiti, a iza ledja piskarati protiv mene i moje familije. To bi me pogodilo. Znaci mora imati postovanja. I mora znati da ce mom sinu, biti preca familija nego ona.
Ista je stvar kod mene, kod mog brata, pa nemamo problema. kako ja sa svojom sveki, tako bratova zena nema problema sa mnom ni s mojom majkom. Ipak bi me pogodilo kada bi cula nesta ili kada bi imala odnos kao neke ovdje, da mrze svoje zaove kamoli nekod drugog.
To je ono sta sam imala reci. toga se drzim. user posted image



cekqj malo..tvom bratu je bitnija vasa majka i ti nego njegova zena..a tebi je bitnija svekrva nego tvoja majak? jel to tako treba user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:20:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:20:25   
mala curica

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Kao prvo ne možeš ti svoju kćerku odvesti ,jer da bi žena mužu dala razvod treba ili da se nagode ili kadija da ih razvede, AKO je njen zahtjev opravdan..
Molim te Finepex skloni tu sliku i izbriši taj hadis iz potpisa jer će neko iz tvog primjera pogrešno islam da shvati

user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:21:13   
rose
IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako user posted image


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre user posted image



ma mene cak nisu ni na fakultet tjerali..nemaju ni oni diplome..al ja navalila, hocu pa hocu user posted image user posted image i onda jos nadjem muza bez diplome..sramota i jos smo podstanari user posted image



Iskreno, jestel culi bilo kakve price da prave razliku medju vama? ne mislim na roditelje, nego opcenito. Nekako po tvojim roditeljima vidim da su i oni bili tipovi kojima je bilo draze da im zet ima diplomu, vec ako kcerka ima, nego da je zet.. zanatlija. user posted image Ipak se to razlikovanje osjeti. Koliko god mi nekog voljeli, branili.

Ja jednostavno ne zelim da se moje dijete, ili buduca snaha osjete manje vrijednim. Zato fino, istog soja i tacka. To su neka moja razmisljanja. user posted image

Koja sam ja stekla od svojih roditelja..



nema razlike....moji roditelji nemaju diplomu i nisu je ni od mene zahtjevali...a od njega posebno nemaju sta zahtjevati, ja sam ga izabrala i on mene user posted image apsolutno ni po cemu ne mozes znati kakav su tip moji roditelji user posted image i s kakvim se vecim problemima bore isti nisu materijalne prirode user posted image

< Poruku je uredio rose -- 24.5.2015 17:22:51 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:22:18   
koka i po
Finipex......ovo cu ti iz iskustva reci.......nikad ne reci nikad,ne reci tri puta necu....a ono sto najvise mrzis stici ce te sigurno.vidim da si vjerski potkovana......jesi li razmisljala da bi za neke postupke ili izjave mogla odgovarati pred
Bogom?ne budi toliko sigurna da ce zivot teci po tvom planu ,zivot je pun nepredvidjenog.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 88
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:23:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 89
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:24:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:24:48   
rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Porediti ko je bitniji muž ili roditelji je presmiješno. To je kao odlučivati koje dijete više voliš.
Niko ne bi trebao birati između roditelja i supružnika, samo svako treba znati svoje mjesto.

Ne znam što bi ti učila snahu da kuha i imala problem s njom ako ne kuha? Ta neće tebi kuhati. Nauči sina da kuha, to je tvoj posaouser posted image



user posted image bas tako meni moj dosao naucen..a ja uz njega ucila...vise ne kuhamo, nego sto kuhamo al ako treba zna i hljeb potkuhati...i koliko god to imalo veze sa odgojem toliko i sa njegovom prirodom da on nesto hoce user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:25:58   
rose

IZVORNA PORUKA: koka i po

Finipex......ovo cu ti iz iskustva reci.......nikad ne reci nikad,ne reci tri puta necu....a ono sto najvise mrzis stici ce te sigurno.vidim da si vjerski potkovana......jesi li razmisljala da bi za neke postupke ili izjave mogla odgovarati pred
Bogom?ne budi toliko sigurna da ce zivot teci po tvom planu ,zivot je pun nepredvidjenog.



sto kazu "covjek snuje, Bog odredjuje" pa tako i jeste

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:28:17   
rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Zaboravi Rose, ona je već profil i tvojih roditelja razradila user posted image



da i genezu... user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 93
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:31:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:33:24   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava user posted image





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira user posted image

< Poruku je uredio rose -- 24.5.2015 17:34:14 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:38:15   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava user posted image





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira user posted image

moram dodati i googla user posted image user posted image
sam malo off topic
mene nije pitala hocu li joj halaliti za one apaurine a i post mi je regularno izignorisala iako sam je citirala user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:42:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LieToMe RR)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:42:23   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

Opet ona mene izbjegava user posted image





evo i UmmuHamzu izbjegava...ozbijna kritika je upucena

ustvari ne izbjegava...kuca se kilometarski post, boldira, edituje, analizira i nagadja ...da i fantazira user posted image

moram dodati i googla user posted image user posted image
sam malo off topic
mene nije pitala hocu li joj halaliti za one apaurine a i post mi je regularno izignorisala iako sam je citirala user posted image



mozda te i upita..ako joj budu trebali user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:45:17   
Galicia
Sve mi ovo poznato, ova prica. Samo sto se svakom odbije o glavu, kad tad. Ali neki ne kontaju to.




_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:55:06   
Galicia
Ali simptomatično kako izbjegava odgovoriti na pitanja na svim temama a kad je javno pitam kaže da sam senilna, da lupetam gluposti i slično.
K'o djetešce je


Pa priznala je da je malo gruba sa rijecima, hujasta i da je mene bockala namjerno da me isprovocira.
Mi joj dodjemo kao hobi. Razumijem.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *