|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtici u Zenici
18.6.2012 15:50:06   
palachinken
Misliš ovo na Mokušnicama? Zar nije ono zatvoreno?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: vrtici u Zenici
18.6.2012 22:05:06   
niki83

IZVORNA PORUKA: Candy

Pozdrav.Interesuje me da li neko od vas zna za obdaniste "Sindibad", mislim da se tako zove, nalazi se u Radakovu? Ako neko ima djecu tamo, pa da mi prenese utiske, mnogi mi ga hvale, ali voljela bih cuti misljenja i ovdje? Jos je rano, ali mislila sam kcerku upisati na jesen u vrtic...

Sindibad pripada Hamidi, odmah prvi sokak iza Radakova..
Ne znam jesi li dosad vec prikupila neka iskustva.. Ja ti nemam bas nesto narocito pohvalno reci.. Iskustva iz prve ruke su mi govorila da ne vode bas neku preveliku brigu..
Mislim da ima mnogo profesionalnijih i sa boljim uslovima, narocito za cijenu koju placas. Ipak je to privatni vrtic.
Eh da, kod njih je sve blago prozeto vjerom - islamom, pa mislim da je to najveci razlog zasto neki roditelji iskljucivo tamo daju djecu.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: vrtici u Zenici
19.6.2012 12:12:04   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: palachinken

Misliš ovo na Mokušnicama? Zar nije ono zatvoreno?


ne na Mokusnicama, u Bambi.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vrtici u Zenici
27.7.2012 18:28:01   
HNF
I ja zelim da vas sve pozdravim. I mene interesuju obdanista u zenici, imam dijete od godinu i po. Razmisljala sam o Bambiju, ali sam cula da tamo ima lista cekanja da je tako puno djece za to obdaniste. Zna li iko kakavo je ono na Odmutu, kod cetiri solitera.ako ko ima kakvih informacija nek pise, nek preporuci. znate li kakve su cijene gdje, joooj mene sad sve zivo interesuje, pa eto ako ko ima nek pise user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vrtici u Zenici
27.7.2012 19:30:59   
palachinken
Ja isla u Bambi i kaze da ne primaju djecu ispod 2godine sem ako nema starijeg brata/sestru vec tu, ali ni tad prije 18 mjeseci. I tačno, postoji lista čekanja. Bambi je mjesecno 165km, a drzavno 120km

< Poruku je uredio palachinken -- 27.7.2012 19:31:20 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: vrtici u Zenici
27.7.2012 22:59:45   
HNF
Palachinken hvala na brzom odgovoru, ako jos neko ima kakvih iskustava sa obdanistima nek podijeli sa nama. I jos jedno pitanje jel znate do kad obdanista rade, mislim do kad djeca mogu ostajat tamo, jel do 4. Pitala sam za Bambi jer sam cula da oni cuvaju duze, do 6 sati cini mi se..

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: vrtici u Zenici
27.7.2012 23:30:44   
niki83
Moja kcerka ide u Pinokio, kod solitera.. i ponavljam se po ko zna koji put da smo mi zadovoljni. user posted image
Taj vrtic u sklopu dnevnog boravka djece radi od pola 7 do pola 5, ali imaju opciju i do pola 8 navecer, s tim da se produzeno placa po satu 2KM. Ne znam sta te jos interesuje HNF, i sretno u svakom slucaju user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: vrtici u Zenici
28.7.2012 18:03:18   
HNF
niki83 hvala na informaciji. Koliko placate mjesecno obdaniste. Nama je potrebno neko obdaniste gdje moze dijete ponekad i duze ostat u zavisnosti kad cemo mi zavrsit sa poslom, to je mozda 1 mjesecno da ce malo duze ostat od 4 sata.I naravno da mi je bitna higijena, i uslovi u tom obdanistu, ljubaznost tih teta koje cuvaju djecu, itd.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: vrtici u Zenici
28.7.2012 18:28:11   
mala86
mi smo u petak vadili ljekarsko za vrtic,trebalo bi u ponedeljak biti gotovo,tako da bi malac krajem sedmice krenuo user posted image

niki jel se vracate u vrtic?bili smo u petak i u posjeti vrticu,pricali sa teta Sandom(mislim da se tako zove) spomenuli smo i Naimu user posted image


inace kosta 120 km


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: vrtici u Zenici
28.7.2012 18:40:57   
ananas_ze
ja bih vas pitala sta mislite da li zenici treba novi vrtic i na kojoj lokaciji?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: vrtici u Zenici
28.7.2012 18:48:55   
niki83
Super ti je pitanje ananas_ze user posted image
Treba naravno, mi smo na Mokusnicama hendikepirani..
Ono u Kineskom zidu je maleno, iako nam je ono najblize..
Tako da moramo voditi djecu dalje, sto nekad i nije usput ili lahko, ali eto, tako je kako je.

Leon krece u vrtic user posted image user posted image user posted image
Sretno i sve najbolje!!!
Mi razmisljamo da li da N krene polovinom augusta ili pocetkom septembra.
Bit ce super svejedno, i bit ce zajedno user posted image .
Sanda user posted image ako je mladja, to mora da je nova teta, jer sam cula da imaju dvije nove djevojke.

_____________________________

N&N

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: vrtici u Zenici
29.7.2012 11:14:44   
mala86

IZVORNA PORUKA: niki83



Sanda user posted image ako je mladja, to mora da je nova teta, jer sam cula da imaju dvije nove djevojke.


joj user posted image user posted image user posted image user posted image onda sam garant polupala loncice
uglavnom starija teta (cini se da rece da sljedece godine puni 40 godina staza),plava user posted image


niki sad sa 3 godine-hoce li oni biti na spratu ili ce ih prebacit dole?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: vrtici u Zenici
29.7.2012 22:55:48   
niki83
Da nije teta Sabira? user posted image Zlato od zene user posted image
Oni su jos jednu godinu na spratu gore, a poslije kud koji mili moji user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: vrtici u Zenici
29.7.2012 23:24:38   
mala86

IZVORNA PORUKA: niki83

Da nije teta Sabira? user posted image Zlato od zene user posted image
Oni su jos jednu godinu na spratu gore, a poslije kud koji mili moji user posted image user posted image



o Boze user posted image user posted image evo me za temu "vas blam" user posted image
javim za koji dan tacno ime,ili kad se vrati s godisnjeg


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: vrtici u Zenici
30.7.2012 2:31:48   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: niki83

Super ti je pitanje ananas_ze user posted image
Treba naravno, mi smo na Mokusnicama hendikepirani..
Ono u Kineskom zidu je maleno, iako nam je ono najblize..
Tako da moramo voditi djecu dalje, sto nekad i nije usput ili lahko, ali eto, tako je kako je.

Leon krece u vrtic user posted image user posted image user posted image
Sretno i sve najbolje!!!
Mi razmisljamo da li da N krene polovinom augusta ili pocetkom septembra.
Bit ce super svejedno, i bit ce zajedno user posted image .
Sanda user posted image ako je mladja, to mora da je nova teta, jer sam cula da imaju dvije nove djevojke.

hvala najljepsa na odgovoru user posted image i83

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: vrtici u Zenici
13.9.2012 14:35:30   
Nana84
Ako može neko da podijeli iskustvo za obdanište u Lonđi: Radost. To nam je najbliže: interesuje me koliko ima teta, kakva je hrana, koliko košta mjesečno cjelodnevni boravak?
Hvala na odgovoru. Pozdrav

_____________________________

24.10.2010. se rodila naša Mia :O)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: vrtici u Zenici
24.9.2012 13:23:33   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ja bih vas pitala sta mislite da li zenici treba novi vrtic i na kojoj lokaciji?


treba u blizini kineskog.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: vrtici u Zenici
3.10.2012 12:27:29   
palachinken
Mi smo krenuli u Malu kreativnu školu, poznatije kao Kevser, to je privatno obdanište u Crkvicama. Ja sam, za sad, a idemo čak sedmicu user posted image , zadovoljna.
Prostorije su fine, čisto je, slatko. Imaju svoju kuhinju i finu domaću hranu, pite, variva...Doručak im je do 9, ručak u 11, uzina u pola dva i druga uzina u pola 5, a i u sobi sa tetom uvijek nesto imaju za gricnuti.
Inače rade do 7 navece i subotom.
Za vecu djecu imaju i razne sekcije, tipa učenje jezika, instrumenti, logoped...
Tete su mlađe, jako fine i ljubazne, stpljive, blage, vedre (makar je naša takva:)) i podnesu detaljan raport o djetetovom danu, u našoj grupi je 10.ero djece, a ako broj djece pređe preko 12 prave se dvije grupe.
Cijena je 150km i treba donijeti pelene+maramice+kremu, a ništa od hrane ili pića se ne treba nositi.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: vrtici u Zenici
16.10.2012 2:13:56   
mamamya
Pozdrav svima, ja sam nova u Zenici i stanujem u Radakovu , iskustva nemam o ovim vrticima ali kao majka mogu da vas razumijem i shvatim u kojoj ste situaciji, jer tesko je se rastati sa malim djetetom. Ja sam licno isprobala i na kraju sam odustala od vrtica i copora, moj sin je sada 6 godina ali puno mu je bilo bolje sa mnom nego u vrticima. Zato drage moje da ne pisem roman vi koje imate malu djecu obratite mi se sa povjerenjem i da popijemo kaficu da upoznamo djecu. Ja cu da vam cuvam vase blago sa vasim ocima iako niste tu. moj tel 062 244 845 Djece trebaju da budu djeca i da se igraju cistog zraka nikada nije dosta, ja vam isto mogu da ponudim dosta vremena da cu djecu da vodim u setnju samo pripremite odjela za sva vremena. Imaju brojevi tel Hallo nekosta samo poziv mozete zvati nonstop a imam i skype sto znaci mozete da vidite svoju djecu kada zelite. Ljep pozdrav svima i nemoj da tugujete .....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: vrtici u Zenici
18.10.2012 16:44:23   
sabinasabina83
Dvije odgajateljice nude čuvanje djece uzrasta od 2 - 5 godina u privatnom objektu (vrtiću), u vidu igraonice, male škole, proslave rođendana, kroz teme koje su predviđene za njihov uzrast, pravilnu ishranu, igru i druženje. Kod nas će vaše dijete kvalitetno provoditi svoje vrijeme i na taj način razvijati svoju maštu i kreativnost.
Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: 063-906-089

(odgovor članu mamamya)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: vrtici u Zenici
19.10.2012 10:49:11   
Nedi

IZVORNA PORUKA: sabinasabina83

Dvije odgajateljice nude čuvanje djece uzrasta od 2 - 5 godina u privatnom objektu (vrtiću), u vidu igraonice, male škole, proslave rođendana, kroz teme koje su predviđene za njihov uzrast, pravilnu ishranu, igru i druženje. Kod nas će vaše dijete kvalitetno provoditi svoje vrijeme i na taj način razvijati svoju maštu i kreativnost.
Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: 063-906-089


Kakve usluge nudite za proslave rođendana? Gdje se nalazi prostor?

(odgovor članu sabinasabina83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: vrtici u Zenici
19.10.2012 22:04:33   
sabinasabina83
Ne nudim ja, moj sin tu ide u obdanište pe malo reklamiram :) Ako ste zainteresovani mogu vam dati broj od tete pa da je kontaktirate.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: vrtici u Zenici
23.1.2013 0:03:09   
gerberka
cao mameee user posted image

jos se jedan mali braco sprema za jaslice.
ima li neko iskustva sa vrticem Bambi , da sad ne citam ispocetka jednom je profurala prica da je jedna od vaspitacica malo gruba..da li je to istina?
koje vrtice predlazete i zasto?
hvala na odgovorima user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu sabinasabina83)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: vrtici u Zenici
23.1.2013 9:59:46   
niki83
Gerberko, po mom misljenju i iskustvima nekih majki, vrtic Bambi je onako malo "prenapuhan".
Vjeruj da imas i drugih i jeftinijih a boljih vrtica u svakom slucaju.
Ja cu opet, ako vec ranije nisi citala, pohvaliti nas vrtic Pinokio. user posted image
Svakoj bih ga majci preporucila, narocito za jaslice, jer su tete divne i sa mnogo radnog iskustva.
Kod njih uvijek imas bezrezervnu podrsku, i jos nisam cula da se neko dijete kod njih nije moglo privici na vrtic.
Govorim o tetama koje sad trenutno rade u dvije jaslicke grupe.
Kako god, sretno! user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: vrtici u Zenici
23.1.2013 15:50:55   
sheri

IZVORNA PORUKA: gerberka

cao mameee user posted image

jos se jedan mali braco sprema za jaslice.
ima li neko iskustva sa vrticem Bambi , da sad ne citam ispocetka jednom je profurala prica da je jedna od vaspitacica malo gruba..da li je to istina?
koje vrtice predlazete i zasto?
hvala na odgovorima user posted image user posted image


moja kcerka ide u vrtic Bambi, i ja sam prezadovoljna jer i dijete je zadovoljno, veselo, pametno(zaista jako puno rade sa njima, uce ih svakakve pjesmice, price, sto vjerujem rade i u drugim vrticima). Hrana je svaki dan svjeze kuhana, meni je po meni dobar, jer je za rucak uvijek nesto na kasiku, a meni je to bitno a vjerujem i mnogima. moja N ima 3,5 godine i sad zna reci sta se desava u vrticu, i kad god sam ju pitala jesu li tete dobre, ona je rekla da jesu, pa mi ispirca sta i kako koja teta se igraju sa njima, sta im kazu, i vidim da je dijete zaista zadovoljno. U par navrata kad N nije bila u vrticu, odmah su zvale da pitaju sta je sa njom, kako je.
i da, uopce ne napuhavam, samo iznosim svoje iskustvo

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *