|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:31:38   
pandica
Mozeeeee sa zadovoljstvom user posted image Ja sam od 20. slobodna, onda kad god zelis user posted image

Ninuska, pogledam veceras, mislim da ja imam jednu kutiju kuci, a vise mi ne treba pa mogu ti dati?

< Poruku je uredio pandica -- 1.7.2015 10:32:40 >


_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:33:50   
ziel

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Ziel sad osluskuj,svaki dan ce biti sve aktivnija bebica dok ne pocne mamu buditi user posted image a nema ljepseg osjecaja definitivno
Rose znas li slucajno radi li annbini one setove u kutijama sto dodju za iznijeti bebu

Uhh bice zeznuto kad mamu pocne buditi user posted image Ali sve se izdrzi za voljene osobe user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:37:05   
ninuska

IZVORNA PORUKA: pandica

Mozeeeee sa zadovoljstvom user posted image Ja sam od 20. slobodna, onda kad god zelis user posted image

Ninuska, pogledam veceras, mislim da ja imam jednu kutiju kuci, a vise mi ne treba pa mogu ti dati?

Ne treba, draga. Uzela sam dvine kutije ovog novog..jer koristicu ja to jos...hvala ti user posted image .

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:37:07   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

Mozeeeee sa zadovoljstvom user posted image Ja sam od 20. slobodna, onda kad god zelis user posted image

Ninuska, pogledam veceras, mislim da ja imam jednu kutiju kuci, a vise mi ne treba pa mogu ti dati?



ja radim do kraja jula..a onda sam slobodna..kontam da cu kod svoje dr otici na kontrolu jos dva puta jer nemam vremena za cekanje reda na ctg...a onda 2 sedmice pred tremin, ctg i ostalo..ako krenes ranije..samo cu ti se prikljuciti...ti ces ono u vojnu...mislim da sve idemo u vojnu? a mozda nam i LTm sredi kod nakasa prijem user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:37:41   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Ziel sad osluskuj,svaki dan ce biti sve aktivnija bebica dok ne pocne mamu buditi user posted image a nema ljepseg osjecaja definitivno
Rose znas li slucajno radi li annbini one setove u kutijama sto dodju za iznijeti bebu

Uhh bice zeznuto kad mamu pocne buditi user posted image Ali sve se izdrzi za voljene osobe user posted image



ma ne bude dok su u pupi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:38:38   
ninuska
Pa, vala smo mogle i organizovati tu kafu...nekad je neko spominjao user posted image .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:44:50   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska

Pa, vala smo mogle i organizovati tu kafu...nekad je neko spominjao user posted image .



meni radnim danima nikako ne odgovara...do kraja jula...poslije posla kupim malu iz vrtica i to je vec 17.00...od 1 augusta sam slobodna user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:45:11   
M.A.M.
IZVORNA PORUKA: ninuska

Pa, vala smo mogle i organizovati tu kafu...nekad je neko spominjao user posted image .


Spominjala ja ,al vidim da je malo teze organizovat se zbog vas koje radite,a imate malu djecu,treba vam dupli par ruku i nogu user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:52:56   
ninuska
Ja sam za..nek se zna...ne radim..a, malu kupim oko 2 iz vrtica koji je na malti..ili da cekamo 1 august ako si za rose user posted image . Izjasnite se user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 10:58:46   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska

Ja sam za..nek se zna...ne radim..a, malu kupim oko 2 iz vrtica koji je na malti..ili da cekamo 1 august ako si za rose user posted image . Izjasnite se user posted image



ma mozete vi koje nemate nekih puno obaveza..ja vam se mogu pridruziti tek od augusta :D


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 11:09:49   
M.A.M.
Meni svejedno kad god hocete,ja sam besposlena user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 11:14:36   
rose

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Meni svejedno kad god hocete,ja sam besposlena user posted image



nisi nisi..samo si nezaposlena trenutno :D

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 11:15:35   
pandica
I ja sam za od 20.07. bas bi mi bilo zadovoljstvo da vas sve upoznam... Joj vec zamisljam kolonu zena sa velikim pupama negdje na kafici user posted image

Rose, ja ti jos nisam odlučila gdje cu, jedan dan je ovo, drugi dan ono user posted image neozbiljna buduca majkauser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 11:51:05   
lala88
zdravo trudnice, kako ste mi? Ja sam super spavala, juce popila magnezij pa me popustile prepone. Izgleda nam je i mala curica u bolnici, nema je danima da se javi, nek joj je sretno. Drage moje terminuse dodje i nas mjesec, jos malo i eto bebica, juce sam mm rekla da ne zove bebu da dodje izgleda ga slusa pa imam kontrakcije user posted image Nadam se da cu izgurati do termina. Koliko puta dodje patronazna sestra, juce mi uzeli br da mi dodje kad se porodim.

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 11:58:58   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

I ja sam za od 20.07. bas bi mi bilo zadovoljstvo da vas sve upoznam... Joj vec zamisljam kolonu zena sa velikim pupama negdje na kafici user posted image

Rose, ja ti jos nisam odlučila gdje cu, jedan dan je ovo, drugi dan ono user posted image neozbiljna buduca majkauser posted image



razumijemo se...ista sam ti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:00:11   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo trudnice, kako ste mi? Ja sam super spavala, juce popila magnezij pa me popustile prepone. Izgleda nam je i mala curica u bolnici, nema je danima da se javi, nek joj je sretno. Drage moje terminuse dodje i nas mjesec, jos malo i eto bebica, juce sam mm rekla da ne zove bebu da dodje izgleda ga slusa pa imam kontrakcije user posted image Nadam se da cu izgurati do termina. Koliko puta dodje patronazna sestra, juce mi uzeli br da mi dodje kad se porodim.



kod nas dolazi tri puta...po mjestu stanovanja...ne uzimamo nikakve brojeve...to one po sluzbenoj duznosti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:02:00   
lala88
nisam napisala br mobitela mi uzeli da me kontaktira ako se porodim poslije termina, ako se porodim prije, ja cu njih zvati.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:02:57   
pandica
heheheh... eh eto onda znas kako je. Vadicemo se da je i to normalno u trudnoci user posted image

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: pandica

I ja sam za od 20.07. bas bi mi bilo zadovoljstvo da vas sve upoznam... Joj vec zamisljam kolonu zena sa velikim pupama negdje na kafici user posted image

Rose, ja ti jos nisam odlučila gdje cu, jedan dan je ovo, drugi dan ono user posted image neozbiljna buduca majkauser posted image



razumijemo se...ista sam ti user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:14:42   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

nisam napisala br mobitela mi uzeli da me kontaktira ako se porodim poslije termina, ako se porodim prije, ja cu njih zvati.



kod nas ide ovako...iz zdravstvene knjizice samo uzmu moje ime i adresu (zato su nam npr. na vjezbama naglasili da obavezno imamo ispravnu adresu u knjizici)...i to kad dodjem na porod,,,nakon poroda i otpusatanja salju liste porodilja..i onda patronazne po mjestu stanovanja pdlaze na adrese...dodju 3, 7 i 15 dan :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:16:12   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

heheheh... eh eto onda znas kako je. Vadicemo se da je i to normalno u trudnoci user posted image

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: pandica

I ja sam za od 20.07. bas bi mi bilo zadovoljstvo da vas sve upoznam... Joj vec zamisljam kolonu zena sa velikim pupama negdje na kafici user posted image

Rose, ja ti jos nisam odlučila gdje cu, jedan dan je ovo, drugi dan ono user posted image neozbiljna buduca majkauser posted image



razumijemo se...ista sam ti user posted image





prosli put sam znala da ide, u vojnu...ganjala masica..na kraju mi se na porodu potrefio drljevic...sad nema ni jednog tamo...isla bih u vojnu jer nije neka guzva i u sobi si do samog poroda...a na GAK-u opet si kao blizu pedijatrije...pa sad ne znam ni ja sta mi je pametnije


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:20:06   
lala88
kod nas su porodi u drugoj opstini, ja u Gradacac idem na preglede, a porodicu se na UKC TZ. Zato moram kontaktirati dom zdravlja Gradacac jer oni salju patronaznu.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:22:02   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

kod nas su porodi u drugoj opstini, ja u Gradacac idem na preglede, a porodicu se na UKC TZ. Zato moram kontaktirati dom zdravlja Gradacac jer oni salju patronaznu.



ma ja kod vas drugacije...hajde nek dodju pa kako bilo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:26:18   
pandica
Ja se bila odlučila za vojnu i neki dan zove me mamina rodica koja je na medicinskom fakultetu, kaze za bebu ti je bolje idi gore (misli na Jezero), a tebi je svejedno. Nema neke posebne razlike za porodilju, ali je bitna razlika ne daj Boze neke komplikacije sto ti je tu pedijatrija i mozes biti sa djetetom.
Helem, onda skontam na Jezero cu. Kazem ti ni sama nisam pametna. Kazem MM neki dan, kad odem i kod privatnog i u Skerlicevu pitacu doktore sta oni preporucuju. Kaze mm, vidjet ces kad oboje kazu drugacije hahahah... Pa ti opet u dilemi user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:31:16   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

Ja se bila odlučila za vojnu i neki dan zove me mamina rodica koja je na medicinskom fakultetu, kaze za bebu ti je bolje idi gore (misli na Jezero), a tebi je svejedno. Nema neke posebne razlike za porodilju, ali je bitna razlika ne daj Boze neke komplikacije sto ti je tu pedijatrija i mozes biti sa djetetom.
Helem, onda skontam na Jezero cu. Kazem ti ni sama nisam pametna. Kazem MM neki dan, kad odem i kod privatnog i u Skerlicevu pitacu doktore sta oni preporucuju. Kaze mm, vidjet ces kad oboje kazu drugacije hahahah... Pa ti opet u dilemi user posted image



ma da...misilim ta dilema postoji oduvijek.e sad i ako tibeba bude na pedijatriji ti si kuci nakon dan ...opet nisiu uz bebu vec mozes da je posjecujes...jer da se i na GAK-u porodis otpuste te za dan a bebu zadrze ukoliko ima potrebe

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 12:44:21   
pandica
Znam, ali opet konta covjek ako ne daj Boze nesto krene kako ne treba, ako se porodim na carski lakse ce mi biti da sam tu blizu bebe, nego da je ona gore a ja u vojnoj. Kazu i da u Vojnoj sad ako se porodis u nedjelju prije ponedjeljka nema pedijatra... Joj ne znam, ja cu kuci kako sam krenula user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *