|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 19:48:05   
UmmuHamza2305
M.A.M. Ja kupujem, a možeš i praviti sama.. Kada sam živjela s turkinjama one su je pravile.. kuha se šećer, doda se limuna i meda.. ne znam tačno koliko čega ide

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 19:51:54   
ninuska

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

M.A.M. Ja kupujem, a možeš i praviti sama.. Kada sam živjela s turkinjama one su je pravile.. kuha se šećer, doda se limuna i meda.. ne znam tačno koliko čega ide

Kazu da je super. Radio je jedan salon sa tom secernom, ali su bili skupi. Skoro duplo skuplji od obicne depilacije tako da nisam ni otisla.

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 19:55:52   
ninuska
Pa, nigdje nijedne. Ja ko krepana..ne znam sta mi je.. vadila sam jutros krv i urin i zaboravim danas podici nalaze..bas samuser posted image . Moracu sutra.
mala otisla sa nanom i dekom na vikendicu, a ja evo stavila krompirice da se peku za iftar. Jos cu ispeci cevape i topu..dosta od mene user posted image .
ltm ja sam postavila sliku. Vidjela i sjetih se tebe..dobro si iskombinovala..sta fali...ne moraju i na soavanju biti dotjerane user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 20:37:57   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

M.A.M. Ja kupujem, a možeš i praviti sama.. Kada sam živjela s turkinjama one su je pravile.. kuha se šećer, doda se limuna i meda.. ne znam tačno koliko čega ide


ja sam prosle godine kupila jednu kutiju preko neke djevojka na pik-u al nisam zadovoljna bila,gdje ti kupujes?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 20:38:48   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

M.A.M. Ja kupujem, a možeš i praviti sama.. Kada sam živjela s turkinjama one su je pravile.. kuha se šećer, doda se limuna i meda.. ne znam tačno koliko čega ide

Kazu da je super. Radio je jedan salon sa tom secernom, ali su bili skupi. Skoro duplo skuplji od obicne depilacije tako da nisam ni otisla.


Primjetila sam da slabo kod nas ima tih salona,imaju samo djevojke koje rade privatno u stanu

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 20:45:51   
LieToMe RR
user posted image
IZVORNA PORUKA: ninuska

Pa, nigdje nijedne. Ja ko krepana..ne znam sta mi je.. vadila sam jutros krv i urin i zaboravim danas podici nalaze..bas samuser posted image . Moracu sutra.
mala otisla sa nanom i dekom na vikendicu, a ja evo stavila krompirice da se peku za iftar. Jos cu ispeci cevape i topu..dosta od mene user posted image .
ltm ja sam postavila sliku. Vidjela i sjetih se tebe..dobro si iskombinovala..sta fali...ne moraju i na soavanju biti dotjerane user posted image


ma znam ja ko se mene sjetio user posted image
i sama sam ti krepana al zvanicno se iselih iz komode. uspjela sam sve sloziti u ladicu u plakaru (kako i planirah), bas sam lijepo slozila, tako sam zadovoljna.
ostala mi jos ova najdublja ladica komode ali tu su higjenske potrepstine, pa s obzirom da ima najvise od malene stvari to cu sutra vjerovatno da slozim u njenu istu takvu ladicu.
ma stalno neka tumbacija

sto se tice sorceva nisu oni losi, predivni, bijeli sa krem i sivim rugicama (po dva od svakog) nego eto nikad joj nisam oblacila vani, uvijek bili za po kuci tako da ih preusmjerih na spavanje

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 21:08:32   
mala curica
Dobro vece i od mene.
Alman draga,masAllah ....cestitam vam .....tako sam sretna da nemam rijeci ....Hvala Bogu pa se sve zavrsilo ok i da nam je mala bebica ok.Zelim ti brz oporavak,bebici dug i ugodan zivot zajedno s bracom.
Odmaraj i mirisi to malo pile.user posted image

Ehhh da i ja prijavim svoje stanje tj. situaciju.
U utorak sam bila u bolnici ueadili ctg i imala sam kontrakcije,ali ni jedan cm nisam.otvorena.
Pritisak poceo da divlja cak do 183/77 .
Pustili su me kuci da me ne muce i ne izazivaju porod do petka pa da dodjem
Moram stalno pritisak kontrolosati jer je ovo ludnica kako skace.
U petak ako Bog da trebam u bolnicu i nadam se da ce za vikend sve biti gotovo.
Dali izazvani porod ili cr to jos ne znam.Kontrakcije imam.stalno pa cemo vidjeti.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 21:39:21   
Farah 00
Mala curice kako vrijeme proleti, dodje i tvoj termin. ABd za vikend ces i docekati svoju bebicu, zivu i zdravu :-)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 22:05:00   
lala88
vece zene, dobrodoslica novoj clanici ugodnu trudnocu ti zelim i lagan porod.
Alman odmara i uzivaj sa momcima
Mala curice odmaraj sto vise i pripremaj se, jos par dana i dolazi bebac user posted image

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 22:27:53   
*nur*
Evo i mene da se javim malo,evo sam se malo ispruzila preumorna sam,preforsirala sam se kako sam dosla sa posla.Nekako me opet po dnu stomak boli,a jesam danas se i nekim kesama kada sam isla sa posla natrpala.
Farah dobro nam dosla

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.7.2015 23:10:59   
rose


Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image


JUNI

Alman...29.06. user posted image porodila se user posted image
Mala curica...30.06. user posted image


JULI

Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image


AUGUST

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Putujuca....18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
MAM...28.8. user posted image


SEPTEMBAR

Novo Ime... 02.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image


OKTOBAR

Aidana ...06.10. user posted image


NOVEMBAR

Pcelica...02.11.
Blue moon ... 08. 11.
UmmuHamza2305 .... 12.11. user posted image
ziel ...19.11. user posted image
*nur* .... 22.11
Farah 00 ....26.11. user posted image


DECEMBAR

Elastigirl ....07.12
Leena .....14.12. user posted image

]


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 6:39:22   
ninuska
Jutroooo

Opet ja u 6 ustala user posted image . Mala htjela da piski i reko ako nastavimo jedva cu je razbuditi. Spremila je za vrtic, pijem kafu, a ona umace plazmu.
mala curice mislila sam da si se porodila. S hajrom da bude aBd..za vikend


< Poruku je uredio ninuska -- 2.7.2015 6:47:24 >

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 6:49:51   
LieToMe RR
evo i meneeeee user posted image
i ja ustala oko 6, istusirala se spremila se...sad cu kaficu da pristavim i da razmutim sok od zove (mama mi kasnije dolazi).
ja kako vrijeme odmice imam vecu tremu za odlazak doktoru nego na pocetku user posted image

uglavnom, pozelite mi srecu, da sve prodje kako treba. javim se ja cim se vratim sa pregleda sa raportom.
nisam vam rekla, malena je juce bila odusevljena sto sam cijeli dan bila kuci...tako smo se lijepo druzile, slusala...jela...ma sve za 10.
mene jedino jutros bole guzni misici user posted image malo sam juce pretjerala ali glavni dio sam zavrsila.

e da mala curice sretno sutra i da sve bude kako i ocekujes (a znam da hoce) user posted image samo lagano i opusteno user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 2.7.2015 6:52:52 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 7:17:07   
ninuska
Sretno ltm..ma ne sekiraj se unaprijed, bice to sve dobro aBd.
I ja sam pravila sok od zove i ruze. Zovu muz donio od svekrve, a ruzu imam u dvoristu. Samo mi zova ne godi. Izaziva kiselinu, a ruzu popijem ponekad. Kazu da je pravo zdrava. Cak se i slatko od nje pravi. Bas nedavno bila neka emisija o djulbersecerki user posted image
i moja najvise voli kad smo zajedno. Jer samo hodamo, vidim je u parkice, ponekad u igraonu.
moji odose. Imam neki posao da zavrsim za muza, pa cu malo po kuci, istusirati se i odoh na depilaciju. Mada ne znam koliko mi je pametno. Zbog ovih vena user posted image . Radim brazilku, a bas je na tom dijelu. Sjetih se vase price od neki dan. Ni ja ne podnosim dlake user posted image . Vec se brinem kako cu ucicati depilaciju oko poroda..da budem glat user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 2.7.2015 7:21:16 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 7:30:50   
M.A.M.
Jutro i od mene,i ja sam od 6 na nogama,mogu reci da sam se i naspavala user posted image
Curice sretno draga sutra,i da sve bude hajirli aBd
LTM sretno i tebi danas,bice to sve dobro,javni se

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 7:56:46   
lala88
Jutro zene, sta je ovo sve ranoranioci? I ja sam od 6h budna, probudili me bolovi u kicmi. Od sinoc me zezaju ti bolovi u donjem djelu kicme, izdrzljivi su, oni tupi iritantni bolovi. Popila sam magnezij ili ce umanjiti ili ce bebi doci.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 8:07:08   
M.A.M.
Izdrzi lala jos malo,pa eto tebi tvoje bebice user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 8:21:48   
ziel
Lala88 nadamo se da ti je sve spremno za dolazak bebe, mozda hoce da izadje prije vremena user posted image

I ja sam zene moje od 6 budna, na poslu od 7, komsije neke kuca do ambulante buse beton pa to ubi u mozak, nece valjda jos dugo user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.7.2015 8:22:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 8:28:26   
pandica
Jutro curice moje drage. Mala curice sretno, da sto prije se rijesis ako Bog da i sto prije rodis malu lijepu bebicuuser posted image  Uz tebe smo u mislima, ti ćeš to za čas user posted image
Ja jutros uspavana pravo, dobro sam, ali sam se jedva rashavizala... Bas mi se spavalo jutros. Jedva cekam svoje slobodne dane, ne mogu vise stvarno.

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 8:57:46   
Carobno jutro

Jutro,

evo i mene konacno ujutro da se vratim u normalu.

Je li nam se alman jos javljalauser posted image

Mala curice, aBd da se i ti rijesis najbolje sto moze i najbrze pa da svoju bebicu drzis sto prije u narucju, user posted image user posted image

Lala, cuvaj se draga, ako i krene ranije sta fali, u devetom siuser posted image

LTM, sretno, ti si beton, bit ce to sve ok aBduser posted image Nece tebe curica sekirat, vidjet cesuser posted image

Farah, javni nam se ponekaduser posted image


Evo ja kafu pijem, odmaram od iftara sinosnjeg, lijepo nam je bilo, prelijepo. Bili nam prijatleji koji imaju bebicu od 4 mjeseca. Donijeli 5 velikih kesa odjece za bebe, znaci to je brdo odjece. Kaze izaberi sta ti se svidja i zadrzi. Ona dobijala na babinama kad se mala rodila. Brojevi su svi mali a bala se rodila haman sa 5 kg i nista joj to nije moglouser posted image user posted image Elem zapade nas..pa cu se prvo psihicki spremiti da to pregledam jer mene jos strah to ista gledati i diratiuser posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 9:05:49   
pandica
Čarobno ti ćeš baš da uživaš, ako Bog da user posted image  Zarovi se slobodno i ne misli na gluposti, prelazi i prikupljaj... Joj to su oni lijepi momenti koje covjek nema cesto u zivotu, tako da ih baš treba iskoristitiuser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 9:12:19   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: pandica

Čarobno ti ćeš baš da uživaš, ako Bog da user posted image  Zarovi se slobodno i ne misli na gluposti, prelazi i prikupljaj... Joj to su oni lijepi momenti koje covjek nema cesto u zivotu, tako da ih baš treba iskoristitiuser posted image



Prolazim cijelo jutro pored onih kesa i samo ono virnem, pa hocu li, necu li pogledatuser posted image Ja ako krenem ovo vaditi, suza suzu ce da stize od slatkoceuser posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 9:17:05   
M.A.M.
Ti ko i ja,neki dan vidjela neke pape,hej pa to je minijatura ,i okinula plakatiuser posted image ,morala sam ih kupiti ,ja na tvom mjestu nebi izdrzala da ne otvorim kese user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 9:17:17   
ziel
Carobno jutro blago tebi s tolikom odjecom, i meni je moja sestra nesto dala, ali nema puno jer je kod nje curica pa nam se ne poklapa, ne moze mi bebac nositi roze boje user posted image

Eto i ja sam na polovini puta, danas punimo 20 nedjelja user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.7.2015 9:22:03 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
2.7.2015 9:17:34   
pandica
hahahahah... kraljica si... Polako kreni, moras user posted image  Joj i ja bi sad da znas user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *