|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:10:44   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: rose

,a da...probah tene jedva jos mi i carapa puce na prstu...jedino da vidim neke druge user posted image user posted image


joj vas par se bas namuci sa tim oticanjem, tenama, cipelama i sta vec user posted image  bas mi je zao
jebi ga, ja sam bas sretnica, ja sve svoje mogu obuci, cak i majice (pupo se dosta spustio pa sad sve moze preko) a mogu i mantil zakopcati probala jutros reko mozda mi bude trebao kad budem izlazila iz bolnice user posted image
do duse, ja sam sa L otisla u svojim cizmama na porod i u svojoj zimskoj jakni (uredno zakopcanoj) u tome i izasla iz bolnice

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:17:53   
*nur*
E moje žene narocito iskusne user posted image vidim da pišete o nekim bodicima, pelenama ( kakve su to tetra, svedske mislim googla sam , ali mi nije jasno zar se ne koristi Pampers), nosiljkama, ja vam nemam čiste veze i tacno me nešto strajh. Neznam ni šta kupiti ni šta je dobro, ni šta ce mi zaista trebati user posted image .Koji broj kupiti?Uf nemam pojma. Samo citam i biljažim sebi kupi:uloške, pa kupi nke pamučne umetke za grudi LMT napisala, pa kupi podice da se kopcaju napijed rose preporucila, te okupi ono, te trebace ono, samo biljažim ko luda, jer stvarno nemam nekoga u blizini ko se tek porodio sve velika djeca od 18 pa nadanje , i žene sve zaboravile user posted image .Hajd ako vam nije zaista mrskopišite još o tim korisnim stvarima, prekorirala sam i one spiskove za bolnicu i sl. Ali više mi je problem oko onoga što mi treba za bebu, pošto neću vjerovatno moći odmah izlaziti i dokupljivati te stvarcice. A sve kontam imam vremena do novembra aBd , a kada vidim kako se Ziel stvarno mi i ja trebala poceti. I da se razumijemo jedva cekam mislim da cu plate i plate samo na to trošiti user posted image

< Poruku je uredio *nur* -- 31.7.2015 9:20:35 >

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:19:46   
LieToMe RR
ninuska ja sam se sama probudila oko 6:10, mm se vec bio iselio iz spavace sobe user posted image  

nur ja da sam na tvom mjestu ne bih se puno pouzdala u taj spol... uzimaj neutralno, puno boja ti moze i za djecaka i djevojcicu (bijela, bez, zuta, narandzasta, zelena, crvena, cak i ljubicasta ona zagasitija) lako ti je kasnije dokupiti koji detalj za djecaka ili djevojcicu kad budes znala 100%. evo nas saltaju vec 3 mjeseca, te jest curica te nije siguran... mislim nama svejedno stvarno pogotovo sto sve imamo od cure ali i sad smo uzimali neutralnije boje cak nam je i odjelce za iznjeti bebu snupi bijelo sa zutim, narandzastim, zelenim detaljima...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:21:57   
ziel
IZVORNA PORUKA: *nur*


IZVORNA PORUKA: ziel

hej zene moje ja danas opet hodala s mamom i sestrom, da barem iskoristim godisnji odmor jos malo user posted image Jucer sam pored 4D uradia krvnu grupu da i to imam, da me ne zezaju... A danas mi je mama kupila svasta nesto , nadam se da vam nije dosadno sto postavljam slike ali sam jako uzbudjena, prvo dijete, znate kakav je osjecaj user posted image

Ovo je nosiljka i torba, kupljeno u Fisu, komplet dodje za 17,90 KM user posted image
user posted image

A evo jos nekih slatkih stvari, na prvoj slici u kutijici ima odjelce u kojem ce nas Riki da izadje iz bolnice user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

I kadica, kanta, bokal i jos jedna posuda uz to sto ima i poklopac
user posted image



Zie kako dosadna, ja uzivam i gledam ja još nisam ništa pocela uzimati sve kontam ima vremena aBd, ali uskoru ću i ja u kupovinu aBd cim mi kaže poluser posted image


Nama su rekli vec na 3 zadnje kontrole da je djecak, prvi put na fetalnom skriningu, cak sam i ja vidjela pisu a bas se ne razumijem u UZ heh. I ja sam mozda rano pocela kupovati ali sta cu kad ne mogu odolitiuser posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.7.2015 9:25:46 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:26:06   
*nur*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ninuska ja sam se sama probudila oko 6:10, mm se vec bio iselio iz spavace sobe user posted image  

nur ja da sam na tvom mjestu ne bih se puno pouzdala u taj spol... uzimaj neutralno, puno boja ti moze i za djecaka i djevojcicu (bijela, bez, zuta, narandzasta, zelena, crvena, cak i ljubicasta ona zagasitija) lako ti je kasnije dokupiti koji detalj za djecaka ili djevojcicu kad budes znala 100%. evo nas saltaju vec 3 mjeseca, te jest curica te nije siguran... mislim nama svejedno stvarno pogotovo sto sve imamo od cure ali i sad smo uzimali neutralnije boje cak nam je i odjelce za iznjeti bebu snupi bijelo sa zutim, narandzastim, zelenim detaljima...



Ma slažem se sa tobom, nije mi bitno to, a zasto ne bi roze nosiila i djevojcica i djecak, ja bas te boje volim na djecacima. Hajd te bodice i odjecica, potrefit cu valjda, sto muz kažema tražit cemo najmanje ako neznaš broj user posted image user posted image

ali sam stvarno dosta korisnih stvari cula ovdje tipa tih nekih kesa za pelene, jednokratnih podmetača za presvlacenje, uložaka za grudi, te četkice za kosu(to neznam da bi mi palo na pamet) i slicno sto stvarno nisam znala jer nisam nikako "u tim vodama" do sada bila

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:27:01   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: *nur*

E moje žene narocito iskusne user posted image vidim da pišete o nekim bodicima, pelenama ( kakve su to tetra, svedske mislim googla sam , ali mi nije jasno zar se ne koristi Pampers), nosiljkama, ja vam nemam čiste veze i tacno me nešto strajh. Neznam ni šta kupiti ni šta je dobro, ni šta ce mi zaista trebati user posted image .Koji broj kupiti?Uf nemam pojma. Samo citam i biljažim sebi kupi:uloške, pa kupi nke pamučne umetke za grudi LMT napisala, pa kupi podice da se kopcaju napijed rose preporucila, te okupi ono, te trebace ono, samo biljažim ko luda, jer stvarno nemam nekoga u blizini ko se tek porodio sve velika djeca od 18 pa nadanje , i žene sve zaboravile user posted image .Hajd ako vam nije zaista mrskopišite još o tim korisnim stvarima, prekorirala sam i one spiskove za bolnicu i sl. Ali više mi je problem oko onoga što mi treba za bebu, pošto neću vjerovatno moći odmah izlaziti i dokupljivati te stvarcice. A sve kontam imam vremena do novembra aBd , a kada vidim kako se Ziel stvarno mi i ja trebala poceti. I da se razumijemo jedva cekam mislim da cu plate i plate samo na to trošiti user posted image


krenimo redom user posted image
pampers se koristi (ili neka druga pelena) meni se pampers i dan danas pokazao kao najbolji (neki dan joj uzeh paket baby love pelena ali se izasula po ledjima, jedino joj pampers konstanta) znaci kad bebu oblacis ide prvo pampers pa tetra pelana (pamucna pelena koja se slozi kako su se prije slagale dvije na trokut i to lijepo umota bebu zbog kukova) ja imam negdje klip ako nadjem postavicu vam ili cu napraviti novi pa vam stavim (nisam zaboravila, maher sam u tome user posted image )
e sad svedska pelena ide preko ako nisi maher da to lijepo upakujes i zakopcas bodi onda izmedju tetra pelene i bodija ide svedska. meni nisu trebale eno ih neotpakovane.

nadalje, blaznice za grudi. imas kupiti jednokratne koje cinimi se dodju u pakovanju od 20 do 30 max komada i negdje su izmedju 4-5 KM sto kad skontas niej rentabilno (bar meni nije bilo) em se znaju i zalijepiti za siku. ja sam uzela aventove pamucne (postavih sliku juce cini mi se) one su sad 20 KM dodje 3 para i lijepo se otkuhaju, meni mnogo ljepse, pamucne su, higjenski je a i prakticno

jesam sta zaboravila? slobodno pitaj sve sto te zanima 

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:29:49   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: *nur*


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ninuska ja sam se sama probudila oko 6:10, mm se vec bio iselio iz spavace sobe user posted image  

nur ja da sam na tvom mjestu ne bih se puno pouzdala u taj spol... uzimaj neutralno, puno boja ti moze i za djecaka i djevojcicu (bijela, bez, zuta, narandzasta, zelena, crvena, cak i ljubicasta ona zagasitija) lako ti je kasnije dokupiti koji detalj za djecaka ili djevojcicu kad budes znala 100%. evo nas saltaju vec 3 mjeseca, te jest curica te nije siguran... mislim nama svejedno stvarno pogotovo sto sve imamo od cure ali i sad smo uzimali neutralnije boje cak nam je i odjelce za iznjeti bebu snupi bijelo sa zutim, narandzastim, zelenim detaljima...



Ma slažem se sa tobom, nije mi bitno to, a zasto ne bi roze nosiila i djevojcica i djecak, ja bas te boje volim na djecacima. Hajd te bodice i odjecica, potrefit cu valjda, sto muz kažema tražit cemo najmanje ako neznaš broj user posted image user posted image

ali sam stvarno dosta korisnih stvari cula ovdje tipa tih nekih kesa za pelene, jednokratnih podmetača za presvlacenje, uložaka za grudi, te četkice za kosu(to neznam da bi mi palo na pamet) i slicno sto stvarno nisam znala jer nisam nikako "u tim vodama" do sada bila

kad smo kod roze za djecake user posted image  mislim sve boje volim vidjeti na djecaku ali rozu user posted image
nasi dobri prijatelji ocekivali prvo dijete, i rekli im u sarajevu da je curica...otisli kod njegovih u beograd, sveki odvede drugaricu na vma, urade ultrazvuk kazu curica. oni se vratili, okrecili sobu, kupili sreca crvena kolica user posted image  kupe sve rozo za curicu. dan poroda, ona se porodila, izlazi doktor i cestita nasem prijatelju i kaze: cestitam postali ste otac samo je vasoj curici nesto izraslo u medjuvremenu medju nogama user posted image user posted image
pola godine su im govorili ja lijepe curice kad su malca iznosili u setnju user posted image  bio u rozom user posted image  

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:33:39   
*nur*

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: *nur*


IZVORNA PORUKA: ziel

hej zene moje ja danas opet hodala s mamom i sestrom, da barem iskoristim godisnji odmor jos malo user posted image Jucer sam pored 4D uradia krvnu grupu da i to imam, da me ne zezaju... A danas mi je mama kupila svasta nesto , nadam se da vam nije dosadno sto postavljam slike ali sam jako uzbudjena, prvo dijete, znate kakav je osjecaj user posted image

Ovo je nosiljka i torba, kupljeno u Fisu, komplet dodje za 17,90 KM user posted image
user posted image

A evo jos nekih slatkih stvari, na prvoj slici u kutijici ima odjelce u kojem ce nas Riki da izadje iz bolnice user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

I kadica, kanta, bokal i jos jedna posuda uz to sto ima i poklopac
user posted image



Zie kako dosadna, ja uzivam i gledam ja još nisam ništa pocela uzimati sve kontam ima vremena aBd, ali uskoru ću i ja u kupovinu aBd cim mi kaže poluser posted image


Nama su rekli vec na 3 zadnje kontrole da je djecak, prvi put na fetalnom skriningu, cak sam i ja vidjela pisu a bas se ne razumijem u UZ heh. I ja sam mozda rano pocela kupovati ali sta cu kad ne mogu odolitiuser posted image


Ma mozda si ti i u prvu Ziel mozda i nije rano, bolje je sada dok smo još ko "manekenke" nego da idemo kupovati kad nam stomaci aBd budu do zuba user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:33:57   
mojbebac
Evo nakon šest godina da se ponovo čekiram, očekujem bebca u oktobru, ovaj put dječaka :)
Imam osjećaj da nikad nisam imala bebu i pomalo me strah hvata od svega, ali se nadam da ću uz vašu pomoć i savjete lakše prebroditi strahove.
Inače trudnoća ok, 30-ta nedelja, bez nekih većih tegoba....
Pozzzz svima na forumu i hvala što postojite

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:37:08   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: mojbebac

Evo nakon šest godina da se ponovo čekiram, očekujem bebca u oktobru, ovaj put dječaka :)
Imam osjećaj da nikad nisam imala bebu i pomalo me strah hvata od svega, ali se nadam da ću uz vašu pomoć i savjete lakše prebroditi strahove.
Inače trudnoća ok, 30-ta nedelja, bez nekih većih tegoba....
Pozzzz svima na forumu i hvala što postojite


user posted image  cestitam na bebici i na skolskoj trudnoci! takodjer, dobro nam dosla user posted image  zelim ti lijepo i ugodno druzenje s nama ovdje (do duse nas par se pripremama na prelazak na druge teme user posted image ) ali imas predivnu ekipu za druzenje i razmjenu iskustava i savjete
u svakom slucaju neka te s nama, bice ti lijepo user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:39:26   
*nur*
LMT zašto da ne , vidi kako je meden user posted image

user posted image

P.S. neznam ni šta bi te pitala, piši šta misliš da je korisno a ovako neobicno nama koje nosimo prvo djete?

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 9:46:25   
LieToMe RR
ma sve je to subjektivno user posted image  ja generalno nisam opterecena bojama a ni malenu ne oblacim u rozo, ima par detalja i to je to. dijte voli teget plavo, zadnje tene sama sebi birala izabrala cicibanove starkice u teget plavoj kombinaciji, bile takve iste roze i sa sljokicama, dijete sljokice zaobilazi u sirokom luku ljubi je mama a i tigrasto ce da zaobilazi user posted image  (najezim se kad vidim curicu u tigrastim kombinacijama i leopard uzorkom - ali to je moje subjektivno vidjenje, svakom svacije, svako sebi i svom djetetu zna najbolje)

iskreno ne znam sta da pisem, mahom smo rose i ja napisale sta smo imale za ovih 8 mjeseci user posted image
stavila sam vam i spiskove za bolnicu, za ono osnovno sto sam ja kupila malenoj (od opreme i garderobe)
sad smo malo dopunile spiskove prakticnim stvarima...
ono sto je meni bilo prakticno i potrebno ne mora znaciti da je i drugima, isto tako nesto nadodjes i u letu, pokaze ti se prakticnim i korisnim

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 10:16:14   
ziel
A da vam kazem ne bih ni ja oblacila bas roze boju svom djecaku user posted image a sad gledam sta sam sve nabavila, i da na kraju bude djevojcica moci ce nositi , da jos nekih stvari dokupim u roze bojama i eto ga user posted image ali sto se tice roze boje, po mom misljenju vristi na sav glas ZENSKOOOO user posted image

Mojbebac da bude aBd sve ok i do kraja trudnoce, sve najbolje user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:05:18   
ninuska
mojbebac cestitam na trudnoci user posted image . Javljaj nam se cesce user posted image .
Znaci, ne moram nista kupovati. Moja mala je imala dosta rozih stvari..sad nek braco nosi user posted image . Jos i masnice, cvjetice user posted image . Salim se. Obuci cu mu poneki rozi bodi. Ne vidi se ispod gegica. A, nemam nista proti rozih najica na djecaku. Ima bas lijepih. Da nisu drecece. Sto se tice tigrastih stvari nisam ih ni ja ljubitelj ali jednu tuniku i komplet sorc i majica nisam mogla da ne kupim maloj u lindexu. To jedino sto ima

Ja skuhala rucak da mogu na miru sjesti sa drugaricom.famozne snicle iz pretisa u paradjz sosu. Nisu bile od Ramazana user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 31.7.2015 11:10:32 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:08:53   
ninuska
user posted image

Zar nije slatko user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:41:53   
ziel
IZVORNA PORUKA: ninuska

user posted image

Zar nije slatko user posted image

Furas dijete na Kim Kardasijan heheh salim se... slatko je :-)

A imam pitanje u vezi grceva ove zene koje ih imaju, kad su pocelli? Mene nesto upravo zignu nekako cudno i trajao je 1 min.taj neki osjecaj u lijevoj nozi oko zgloba... a posto ne znam kako izgleda grc uopste nisamm nikad u zivotu imala, bilo bi dobro da neko opise taj osjecaj da znam jel ovo bio.grc ili nesto drugo user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.7.2015 11:43:41 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:44:45   
LieToMe RR
e imamo i mi tigrasti sal i kapu (beretkicu) sa hello kitty (h&m produkt) bratova djevojka kupila Leoni, nije meni belaj kad je dozirano ja ne mogu onih outfitova koji su od glave do pete, poneki detaljcic mi je skroz super, nekako fensi. mislim da negdje imam sliku od L sa tim salom, ko pahulja je sva, nekad zimus slikano.
ama rozi bodi moze proci, imam i ja rozih user posted image  ako bude djecak naravno da cu oblaciti sta me briga. necu mu bas suknjice i haljinice i masne stavljati ali roze bodi hajde boga ti, pa i onako prerastu brzo a presvlacih ih cesto.

opet se lijepo smracilo user posted image  kako meni godi ovo vrijeme. malena skakala, igrale se, crtale flomasterima ovaj put po sveskama user posted image  uzinala i evo je prilegla, gleda masu i medvjeda a i ja sjela konacno

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:48:36   
maksi
Ninuska pa po malo boli,odmaram dosta,svekrva sve obavlja

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:50:02   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: ninuska

user posted image

Zar nije slatko user posted image

Furas dijete na Kim Kardasijan heheh salim se... slatko je :-)

A imam pitanje u vezi grceva ove zene koje ih imaju, kad su pocelli? Mene nesto upravo zignu nekako cudno i trajao je 1 min.taj neki osjecaj u lijevoj nozi oko zgloba... a posto ne znam kako izgleda grc uopste nisamm nikad u zivotu imala, bilo bi dobro da neko opise taj osjecaj da znam jel ovo bio.grc ili nesto drugo user posted image


nije ti to grc user posted image  
ja sam imala cesto i bolne grceve narocito u desnoj nozi. znaci uhvati me totalno grc u citavoj nozi do kuka i prsti na nozi se rasire i zgvrce i traje to i traje nekad i nekoliko minuta
jedino sto mi je palilo je da nogu zategnem i prste povlacim prema sebi, znaci petu giram vani a prste prema cjevanici, to donekle ublazi i skrati proces
pij donat i magnezij

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:53:30   
LieToMe RR
maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:55:12   
ziel
Ahaa pa dobro, znaci kad su grcevi u pitanju ne hvataju samo jedan dio noge, nesto citavu nogu, to cu zapamtiti.
A pijem one sumece MG 375 svaki drugi dan, kao i vitamine svaki drugi dan , bojim se ako budem svaki dan da ce mi apetit otvoriti a u belaju sam i ovako stvarno, puno sam nabacila kila od pocetka a jedem raznovrsno....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 11:57:32   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image

Vidi cure i sala i kikica i okica plavih user posted image gđica se skockala kao manekenka mala user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:00:51   
LieToMe RR
ja i vitamine (prenatal sa omegom i mg pijem svaki dan) i donat popijem haman flasu dnevno skupa sam za odrzavanje user posted image
nema ti to veze sa debljanjem vjeruj mi. pa ja evo na 10+ a vidi koja sam sedmica. ili ti se lijepe kg ili ne. nece tu vitamini uticati a trebala ih piti zbog bebe ako nista.
ti sad ne znam kako hoces ali onda prati nalaze, ako ti krenu zeljezo i ostali parametri prema dole ja se ne bih zezala s tim.

sto se tice grceva, mene su fatali u cijeloj nozi. mozda se neko javi sa drugacijim iskustvom, ovo kod mene je bas bilo bolno i kriticno i ucestalo jedno vrijeme. kako sam povecala unos mg tako se i stabilizovalo. nisamih bas dugo imala

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:03:19   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: LieToMe

maksi uzivaj i odmaraj i neka te s nama user posted image

evo i naseg fensi sala user posted image

user posted image

Vidi cure i sala i kikica i okica plavih user posted image gđica se skockala kao manekenka mala user posted image


hvvvaaaaaallllaaaaa user posted image
okice su mamine user posted image  a ove pufne smo kupili doslovno taj dan u lindexu, jedne jedine bile i zalijepila se za njih. a sto se tice kockanja to je maminih ruku djelo (mada je i tata lijepo sredi user posted image )


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 12:04:23   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

Ahaa pa dobro, znaci kad su grcevi u pitanju ne hvataju samo jedan dio noge, nesto citavu nogu, to cu zapamtiti.
A pijem one sumece MG 375 svaki drugi dan, kao i vitamine svaki drugi dan , bojim se ako budem svaki dan da ce mi apetit otvoriti a u belaju sam i ovako stvarno, puno sam nabacila kila od pocetka a jedem raznovrsno....

Hvata i dio noge. Recimo stopalo, listove...zgrci se noga i bas je bolno. I to traje..nije bas sekund dva. Onda trebas naci polozaj koji ti odgovara
maksi odmaraj. user posted image za svekrvu. Sad ti i jeste neko najpotrebniji. Znas i sama prvih par dana je najkriticnije sto se tice bolova user posted image .
ltm preslatka je...ma ja, vidis da nije lose tigrasto. Kad nije previse

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *