|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 6:14:29   
LieToMe RR
Evo nama Augusta (nas mjesec user posted image )
Koliko sam aktivna bila protekli mjesec red i da zaokruzim temu i otvorim nam novi mjesec user posted image

Ja opet u komadu sastavih, ali po staroj navici mm i ja se nadigli ko horozi user posted image
Odoh pristaviti dzezvicu, kasnije cemo kod sveki na rucak user posted image malena ostaje na konaku a mi cemo vjerovatno skoknuti malo do grada. Jedino da nam kisa poremeti planove user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 7:59:01   
ninuska
Jutro, ranoranioce user posted image .
i ja pijuckam kafu i jedem domacicu user posted image . Moji otvorili, a ja nemam mjere user posted image .
Ma ne vjerujem da ce kisa bar nisu rekli user posted image . Ja cekam da masina zavrsi.
sinoc smo opet dokasno radili. Legla sam oko 2 i nisam mogla ranije ustati. Mala nije spavala preko dana, pa je zaspala u 8 sinoc i evo sad se probudila user posted image .
bella kako beba slusa? Jel'''' se braco navikao? Vjerujem da ste vec usli u rutinu user posted image
mojbebac pijem i ja prenatal, ali uz njega magnezij (magnetrans, u prahu). Kad imam cesce grceve povecam sebi dozu.

< Poruku je uredio ninuska -- 1.8.2015 8:09:24 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 8:19:42   
mojbebac
Odoh po dorucak pa cu uzeti mg.... mm spava,ide na svadbu a ja planiram sa drugaricama negdje na planinu u setnju....valjda nece kisauser posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 8:49:35   
LieToMe RR
mi ubacili u petu user posted image
mm i ja doruckovali, onda probudila malenu, ona doruckovala, ja oprala sudje, sredila spavacu, spakovala nju, evo hocu da se uljudim pa da lagano krenemo kod sveki.

mojbebac (valjda nisam pogrijesila username) ja sam imala poprilicnih problema sa grcevima u nogama. pila (i pijem renatal) i sumeci mg (probala direkt ali kako njega uvedoh grcevi se povecali pa mi ginekolog rekao da se vratim na stari) i donat
meni izgleda ovaj donat najvise pomaze. meni to mm fino u kartonima nakupuje user posted image

ninuska vrijednice user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:39:04   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi ubacili u petu user posted image
mm i ja doruckovali, onda probudila malenu, ona doruckovala, ja oprala sudje, sredila spavacu, spakovala nju, evo hocu da se uljudim pa da lagano krenemo kod sveki.

mojbebac (valjda nisam pogrijesila username) ja sam imala poprilicnih problema sa grcevima u nogama. pila (i pijem renatal) i sumeci mg (probala direkt ali kako njega uvedoh grcevi se povecali pa mi ginekolog rekao da se vratim na stari) i donat
meni izgleda ovaj donat najvise pomaze. meni to mm fino u kartonima nakupuje user posted image

ninuska vrijednice user posted image user posted image

Probala ja Donat Mg ...jest ruzan okus braco slatka... sta je ono onako ja mislila obicna kisela voda

Evo i ja i mm ustali, mi smo ljencuge volimo spavati hehe... ali za koji dan opet posao pa opet u 6 ustajanje. Sad caj hocu da napravim pa cemo vidjeti kakvi su danasnji planovi user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:39:28   
Carobno jutro
Ja sam svecano preuzela spisak, vrpcu sam sama prerezala, crvenu, nikog nisam pozvala, ni da se slikam ni nista ali nema vezeuser posted image

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

AUGUST

06.08. Maksi user posted image porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose user posted image
15.08. Pandica user posted image
18.08. Putujuca user posted image
24.08. LieToMeuser posted image
28.08. MAM user posted image
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image


NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl
14.12. Leena user posted image

< Poruku je uredio Carobno jutro -- 1.8.2015 9:48:05 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:52:45   
Leptiri
Jutro moje user posted image user posted image user posted image

Konacno da se upisem i u ovu temu user posted image nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 user posted image .
Cesto sam virila ali nikako da se javim user posted image .
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise user posted image za januar user posted image znas ti koji user posted image user posted image user posted image .

A sve ostale zenice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:53:37   
Carobno jutro


Nesto mi ne htjede kopirati pa sam se nekako snasla sa ovim spiskomuser posted image
Jutro,

vidim ninushka dobro vrijednauser posted image hajde makar ce vam bitii sve cisto poslijeuser posted image

mojbebac, dobro dosla, ja isto pijem vecu dozu mg, ne pomaze mi ona jedna kesica, uvijek me krenu grcevi hvatati tako da ja to sebi podebljamuser posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:59:08   
Carobno jutro

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

AUGUST

06.08. Maksi user posted image porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose user posted image
15.08. Pandica user posted image
18.08. Putujuca user posted image
24.08. LieToMeuser posted image
28.08. MAM user posted image
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image


NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl
14.12. Leena user posted image
[/quote]


JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 9:59:52   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje user posted image user posted image user posted image

Konacno da se upisem i u ovu temu user posted image nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 user posted image .
Cesto sam virila ali nikako da se javim user posted image .
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise user posted image za januar user posted image znas ti koji user posted image user posted image user posted image .

A sve ostale zenice user posted image user posted image user posted image



Leptiri, dobrro dosla...user posted image
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidiuser posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:05:01   
Leptiri

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje user posted image user posted image user posted image

Konacno da se upisem i u ovu temu user posted image nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 user posted image .
Cesto sam virila ali nikako da se javim user posted image .
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise user posted image za januar user posted image znas ti koji user posted image user posted image user posted image .

A sve ostale zenice user posted image user posted image user posted image



Leptiri, dobrro dosla...user posted image
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidiuser posted image

Vidim ja imam plave crtice user posted image user posted image user posted image neka ih bas lijepo stojeuser posted image u cetvrtak ako Bog da ili ih bojimo u roze ili im stavljamo postolje da cvrsto stoje ispred mog nika user posted image user posted image user posted image . Samo da sve na kontroli bude ok user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:06:50   
LieToMe RR
mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda user posted image
carobno jutro user posted image cestitam za stafetu user posted image
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla user posted image cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:08:29   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: Leptiri


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Jutro moje user posted image user posted image user posted image

Konacno da se upisem i u ovu temu user posted image nadam se da me primate u drustvo. Za one koje me ne znaju sa drugih tema stara sam trudilica (dvije godine i deset mjeseci) i danas smo 17+2 user posted image .
Cesto sam virila ali nikako da se javim user posted image .
Za pocetak zamolila bih Carobnicu da nas upise user posted image za januar user posted image znas ti koji user posted image user posted image user posted image .

A sve ostale zenice user posted image user posted image user posted image



Leptiri, dobrro dosla...user posted image
Ja te upisah i boju i datum pa ti vidiuser posted image

Vidim ja imam plave crtice user posted image user posted image user posted image neka ih bas lijepo stojeuser posted image u cetvrtak ako Bog da ili ih bojimo u roze ili im stavljamo postolje da cvrsto stoje ispred mog nika user posted image user posted image user posted image . Samo da sve na kontroli bude ok user posted image


SVe ce biti super, vidjet ces, do cetvrtka nek stji ova boja pa cemo vdjeti aBd.


LTM, blago tebi ti u komadu, ja svako okretanje osjetim. Ili me bole kosti, ili me zateze pupo, ili se gusim na ledjimauser posted image znaci rastelovana totalno..user posted image hajd sretno uhodnji, evo nije ni vruce a ne bih rekla da ce kiisauser posted image

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:12:10   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda user posted image
carobno jutro user posted image cestitam za stafetu user posted image
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla user posted image cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama user posted image



ti pijes donat je li user posted image
ma i eni slabo pomazu ove kesice da ti iskreno kazeem, opet me hvataju grcevi. Istravih mm-a u toku noci kad zajadimuser posted image Morat cu probat i ja sa tim donatom

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:18:31   
*pcelica*
Dobro jutro i od mene. Evo nam novog mjeseca user posted image Da nam trudnoce i dalje budu lahke a terminusama lahki i brzi porodi. Sa javljanjima uzivo user posted image
Ja sam ustala u pola osam. Isfenirala se i napravila friz. Noktenalakirala. Pripremila sebi sta cu obuci jos mm i djeci. Djeca nece ici s nama ali bit ce u mladinoj kuci sa svekrvom. Joj sta mi se desilo, sreca pa sam bila u kuci. Nisam mogla da se odlucimkoje sandale da obucem. Dvoumila se izmedju jednih lakanih sa stiklom od 10cm i jednih drugih cija je stikla nekih 8cm ali je djon i peta od gume. To mi dajdza pravio za matursko vece. Bas onako svecane sandale. Kad iz tih sto mi je dajdza pravio sve nesto sitno crno ispada. Kontam sta je sad. Kad imam sta da vidim. Od stajanja sva impeta i djon ispucali. Peta se pocela mrviti. Mogla sam negdje bez stikle ostati user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:21:17   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli kod sveki, muski (mm i svekar) otisli na pijacu i u mesaru, ja i sveki pijemo kafu a malena gleda masu i medvjeda user posted image
carobno jutro user posted image cestitam za stafetu user posted image
sto se tice mg ja ne pijem taj u kesama, meni se pokazao jako los, znala i po 2-3 kese dnevno ali nista.
ziel mozda ti ima cudan ukus ako si ga tek probala jos onako sobne temperature. ja ga godinama pijem a najbolji je kad je malo hladniji
leptiric dobro nam dosla user posted image cestitam na trudnoci i zelim ti skolsku trudnocu, lagan porod i lijepo druzenje ovdje s nama user posted image



ti pijes donat je li user posted image
ma i eni slabo pomazu ove kesice da ti iskreno kazeem, opet me hvataju grcevi. Istravih mm-a u toku noci kad zajadimuser posted image Morat cu probat i ja sa tim donatom


ja u zadnje vrijeme urijetko popijem sumeci. te kese mi nista nisu pomogle, ali donat zakon stvarno.
ja sam svoje grceve povezala i sa onim mojim hendikepiranim koljenom i sto sam dugo radila. od kako sam na godisnjem nemam problema.
probaj s donatom, nece odmoci. on i probavu regulise.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:21:24   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro i od mene. Evo nam novog mjeseca user posted image Da nam trudnoce i dalje budu lahke a terminusama lahki i brzi porodi. Sa javljanjima uzivo user posted image
Ja sam ustala u pola osam. Isfenirala se i napravila friz. Noktenalakirala. Pripremila sebi sta cu obuci jos mm i djeci. Djeca nece ici s nama ali bit ce u mladinoj kuci sa svekrvom. Joj sta mi se desilo, sreca pa sam bila u kuci. Nisam mogla da se odlucimkoje sandale da obucem. Dvoumila se izmedju jednih lakanih sa stiklom od 10cm i jednih drugih cija je stikla nekih 8cm ali je djon i peta od gume. To mi dajdza pravio za matursko vece. Bas onako svecane sandale. Kad iz tih sto mi je dajdza pravio sve nesto sitno crno ispada. Kontam sta je sad. Kad imam sta da vidim. Od stajanja sva impeta i djon ispucali. Peta se pocela mrviti. Mogla sam negdje bez stikle ostati user posted image


user posted image user posted image
eto sa makar znas koje ces obuciuser posted image
sretno na svadbi danasuser posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 10:28:25   
LieToMe RR
pcelice jasta nego javljanja uzivo user posted image spisak u augustu nam je onako nabijen, u ovoj drugoj polovini.
ja sam imala tako problem sa cipelama user posted image . i to na poslu, sve ko ivica i marica, ostajali tragovi za mnom user posted image sreca uvijek imam rezervne cipele sa tako pozamasnom stiklom samo za sastanaka

lijep vam provod zelim, uzivaj!!!
mi cemo poslije rucka najvjerovatnije do grada, malo u provod ovako 2u1 user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 11:06:36   
rose
pozz zene konacnomsubota a da znam da u ponedjeljak ne moram na posao ...S me pustila do 9 da spvam..mm ima privatluk danas...fotografise jednu svadbu...tako da smao vazdan kuci same nas tri user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 11:27:50   
rose
jest meni cudno da je august i da imam cca 13 dana do termina....bas mi neobicno

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 11:38:53   
Carobno jutro

Rose, to je zenski parti danas u vas danasuser posted image

Meni jos cudnije jer kako se ti blizis tako i menii sitnijeuser posted image Jos kad rodis aBd..aauuuuuuuuuuu..radosaveuser posted image user posted image jos malo jos malooo

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 11:41:36   
rose

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Rose, to je zenski parti danas u vas danasuser posted image

Meni jos cudnije jer kako se ti blizis tako i menii sitnijeuser posted image Jos kad rodis aBd..aauuuuuuuuuuu..radosaveuser posted image user posted image jos malo jos malooo


heh da ja sam ti prvi reper pocevsi od amnio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 12:08:15   
mala curica
Zene dodje i avgust......
Pa trudnice moje lijepe ,sretno nasim terminusama da se sto lakse u bezbolnije porode i uzivaju u svojim zivim,zdravim i mirisnim bebicama.....ostale okruglice zelum vam uredne kontrole i dosta lupkanja vasih bebica....
Ljubimo vas i zelimo sve najbolje moja L i ja user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 12:18:14   
ninuska
I meni se ne svidja ukus donat-a. Pila sam ga nekad, a sad ne pamtum kad sam ga kupila. Doduse, ja ni kiselu vodu ne volim.
lleptiri dobro dosla user posted image .
pcelice lijep provod danas.sad bar znas koje ces obuci user posted image .
Mislila sam malu negdje izvesti, ali nemam snage. Sutra cemo mozda kod svekrve, pa nek se tamo izigra. Evo sam je pustila u bazen mada mi se cini da pohladna voda user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
1.8.2015 12:18:19   
LieToMe RR
eeee jeste se raspisale user posted image
ja uzivam. L peca na balkonu ribice u kofi user posted image mm se uspjesno vratio sa pijace, uspjesno obavio zadatak user posted image
kasnije rucamo i idemo u zivot user posted image

mala curice hvala puno na lijepim zeljama. puno pozdrava i pusa tebi i tvojoj princezi

rose od danas komforno broj unazad user posted image mada ti ni to nije neka garancija mozes ti i heftu ranije

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *