|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:54:59   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

zdravo trudnice, samo da vam mahnem i pozeli ugodan ostatak trudnoce, a terminusama lagane porode. Sto se tice moderatora i ja sam za LTM i Rose, naravno ako se one slazu.



ne znam vala...jesam ja inventar na ovom forumu al nisam bas za moderatora user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:57:58   
*pcelica*
Carobna jesi li danas na dipu. Ja sad odoh dobila sam konacno ove i gotov mi je nalaz

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 11:04:46   
Isha
Leena, jesam, ta sam user posted image , samo pssst, jos ne govorimo, mislit će da smo ludi user posted image . Kod mene je obrnuta situacija, manji ne prica, zna par rijeci, ali samo prstom pokaze sta hoce, i manji je od A. , doduse rodio se i prije. Ima 15 mj.i jos uvijek se pridrzava kada hoda, nije se pustio. Je li jos uvijek dojis? Meni je smor postao pravi, bole me bradavice, a preksinoc se sedam puta budio, a ako mu ne dam onda vristi, otima se i tersa. Svakako planiram prestati uskoro, samo da pregled prodje sutra aBd.

I ja sam za LTM i rose za moderatore.

Carobno, primaklo se tebi pravouser posted image . Onaj dan su me primili na Jezeru, s tim da je pregled trajao cijelih 10 sekundi, kaze dr da je nuhalni nabor uredan, ali da sam zakasnila, ali nije do mene, valjda ce do kraja biti u redu aBd. Gdje ides ti na preglede?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 11:05:13   
anitaa
Drage moje da vas konacno pozdravimo beba Ela i ja
Maksi, Pandice, Rose, LTM i ako jos ima neka mama da sam zaboravila cestitam i uzivajte sa svojim mirisnim bebuskama, kao sto i ja uzivam sa svojom...ista je kao u pupi, njezna, mirna, samo bi dojila, na to je S. jedino ljubomorna, inace je obozava..starija cura jutros ode u vrtic, tako da polako ulazimo u staru rutinu..cujemo se..

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 11:14:51   
Isha
Leena, gdje si nalaze radila? Je li one obicne? Znaju oni zavrsiti i ranije, ako ti je blizu mozes provjeriti jesu li gotovi i danas? Ja pripadam Vrazovoj i uvijek posaljem muza oko 16-16.30 i budu gotovi.


(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 11:44:57   
Leptirica87
Drage moje sadasnje i buduce mame imate mahanje i od mene.Svima sa terminom u sep zelim lagan i lijep porod...
Da i ja malo prokomentarisem sto se tice bolova...naime zadnjih dana i ja ih osjetim u donjem dijelu ledja i ponekad izmedju nogu,a vec 2-3put sam osjetila i neke bolove kao menstrualne....al koliko sam se informisala to je od tog sto se beba spustila...Inace hvala bog ostalo je sve dobro beba izudara iznutra samo neke akrobacije pravi.
A sto se tice termina poroda i meni se cini da to kod mene nece ni biti onaj 15nov kako je naznaceno u trudnickoj...taj dan mi se tacno navrsava 40 punih sedmica od zadnje menstruacije,a pi ultrazvuku taj dan je punih 39 sedmica....s tim da i prvi fetalni kad je radjen doktor me pitao sto je tako kasno zakazan...imam osjecaj da svi drugacije nesto to racunaju...
A obzirom da se bebica vec i spustila jako nisko,moze se desit da to bude i dosta prije,barem sam citala da kod vecine kome je bilo prepisano mirovanhe da su se pirodile cim se zagazile u 36sedmicu tj 9mjesec.Pa vidjet cemo kakve cu ja nafake biti...bitno je samo da bude s hajrom i sa srecom i da mi bebica bude dobro ako Bog da.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 11:50:42   
Visnja RR
Povremeno vas pratim...
I ja se slažem da su rose i LTM odlicni prijeldozi user posted image

sta kazu predlozene cure?

jos komentara?

isto ako je neka od vas vec docekala svoju bebicu trebace nam jos jedna moderatorka za forum bebe user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:05:22   
suncica15
Pozdrav drage trudnice i mamice. .. ja vas pratim stalno al nisam bas aktivna sto se tiče pisanja...valjda što još nemam nekih pitanja niti kakvog iskustva.
Ja sam 8tt+3 dana i sutra idem na drugi UZ. Na prvom uz koji je bio u 5 tt vidjeli smo samo moju malenu tackicu pa me interesuje sta sad da očekujem. .... nadam se da ćemo čuti srce kako kuca.
Carobno jutro možeš li i mene dodati na spisak. Termin bi trebao da bude 8.aprila 2016. Eto ja sam zadnja na spisku i nadam se da će to kratko da traje i da će uskoro biti josuser posted image iza mene...
pozz

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:12:56   
rose

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Povremeno vas pratim...
I ja se slažem da su rose i LTM odlicni prijeldozi user posted image

sta kazu predlozene cure?

jos komentara?

isto ako je neka od vas vec docekala svoju bebicu trebace nam jos jedna moderatorka za forum bebe user posted image


obje smo docekale bebicu...ali se tesko rastavljamo od ove teme user posted image a ne znam bas sad ni sta je posao moderatora ni da li sam adekvatna osoba user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:28:26   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Povremeno vas pratim...
I ja se slažem da su rose i LTM odlicni prijeldozi user posted image

sta kazu predlozene cure?

jos komentara?

isto ako je neka od vas vec docekala svoju bebicu trebace nam jos jedna moderatorka za forum bebe user posted image


obje smo docekale bebicu...ali se tesko rastavljamo od ove teme user posted image a ne znam bas sad ni sta je posao moderatora ni da li sam adekvatna osoba user posted image


sto kaze rose jesmo inventar ali nisam bas za moderatora.
hvala vam puno svima na nominaciji ali ja ne vjerujem da cu stizati pored dvoje djece toliko biti aktivna kao nekad.
jedino do godine kad pocnem raditi user posted image na poslu definitivno stizem multitasking...
danas sam sama po pehu (mama dolazi nesto kasnije) a dosla patronazna, razbudila malu, otisla...dok sam je presvukla, stavila je na siku taman se smirila i usecerila kad zvoni kable guy user posted image
nesto nas logosoft zezao i mm juce zvao kad oni pohitili. doslovno sam malenu odvojila od sike mislila sam osta bradavica ko cucla kod nje u ustima user posted image user posted image

ja bih ipak da predlozim nneke trudnice koje su na pocetku trudnoce i trebale bi da budu aktivnije (kao rose i ja nekad)
nas dvije se svakako trebamo seliti na drugu temu a nikako da nas otjeraju user posted image
ja sam iskreno mislila visnja da si ti dosla da otjeras mene i rose user posted image da kazes dosta vas dvije sa bebama na temi za trudnice

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:43:34   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik

U pravu si. Mene su noc pred porod s malom bas kosti boljele. Bila nikakva. I ujutro se porodila. Dosla otvorena 6 prstiju bez porodjajnih bolova.
Ali, sad mi.ovo nesto rano user posted image . Al ako ce biti lakse nek bole.
I meni pade na pamet kako cu do sale i na sto se popeti hehe. Jer jedva da mogu noge odvojiti:)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:46:03   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Drage moje sadasnje i buduce mame imate mahanje i od mene.Svima sa terminom u sep zelim lagan i lijep porod...
Da i ja malo prokomentarisem sto se tice bolova...naime zadnjih dana i ja ih osjetim u donjem dijelu ledja i ponekad izmedju nogu,a vec 2-3put sam osjetila i neke bolove kao menstrualne....al koliko sam se informisala to je od tog sto se beba spustila...Inace hvala bog ostalo je sve dobro beba izudara iznutra samo neke akrobacije pravi.
A sto se tice termina poroda i meni se cini da to kod mene nece ni biti onaj 15nov kako je naznaceno u trudnickoj...taj dan mi se tacno navrsava 40 punih sedmica od zadnje menstruacije,a pi ultrazvuku taj dan je punih 39 sedmica....s tim da i prvi fetalni kad je radjen doktor me pitao sto je tako kasno zakazan...imam osjecaj da svi drugacije nesto to racunaju...
A obzirom da se bebica vec i spustila jako nisko,moze se desit da to bude i dosta prije,barem sam citala da kod vecine kome je bilo prepisano mirovanhe da su se pirodile cim se zagazile u 36sedmicu tj 9mjesec.Pa vidjet cemo kakve cu ja nafake biti...bitno je samo da bude s hajrom i sa srecom i da mi bebica bude dobro ako Bog da.user posted image user posted image user posted image user posted image


samo da razrjesim mit o tom prijevremenom porodu i niskim bebama user posted image
ja evo iskustveno, dvije trudnoce, obje nisko, u obje se grlic topio, u prvoj 8mi mjesec prelezala u kuci, bila na ginipralu, apaurinu i jos hrpi nekih boba, znaci bila otvorena... u drugoj isto, pocelo skracivanje grlica, unutrasnja diletacija 3cm, beba dosta krupnija nego prva, skoro pola kg, bio upitan odlazak na more...
epilog:
prvu rodila dan pred termin, drugu na dan termina. sva cast Divketu koji je sa terminima pogodio oba puta user posted image
jedino sto mi je bila nus pojava da sam se otvarala bez ikakvih bolova, u prvoj dosla 9 cm otvorena u drugoj bila max 12 cm otvorena...sreca pa se ne porodih u autu

poenta je da ne racunas da moze i prije ali budi spremna kao da hoce (ja sam kofer spakovala mjesec i po ranije).

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:50:55   
ninuska
pcelice, bona, kakvi su to termini user posted image . Kako bi na moru? Neka si se vratila da se druzimo. Tamo si se "oturila" user posted image .
leptirice ispricah ti svoju.orvu rizicnu trudnocu. Mala rodjena u 38 nedjelji.
carobno ma hodam i ja. Svaki dan predjem dobru rutu :). Al, eto, moram nesto i ocistiti. Opet mi lakse sad nego kad rodim :)
rose, ltm, glasam.za vas user posted image . Jedino, zbog bebica i obaveza ne znam da li mozete :).
A, ltm, uvijek je tako. Ljudi zvone u nevakat. Sjecam se meni A samo sto zaspe eto postara. Zvoni user posted image . A, tada je spavala u prizemlju pored ulaznih vrata soba. Majke mi, isto ko da vire.

< Poruku je uredio ninuska -- 1.9.2015 12:52:41 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 12:58:25   
ninuska
Ja odmorila tj odspavala jedno sat vremena. Bas mi dobro dodje. Necu ici po malu u vrtic tako da sam.usporila tempo. Sestra slobodna, pa ce je preuzeti. Otkad se nisam.izlezavala. mrsko mi da ustanem user posted image .
anita uzivajte. Javi se ponekad. A, proci ce i ljubomora. Ocekujem i ja. A ako se ne pojavi super. Samo da se naoruzam zivcima za kojekakve ispade.
suncica dobrodosla.
leena javni se cesce. A, rastu djeca hB. Ne budi tuzna. Neka ide u vrtic bice i tebi lakse kasnije :). Znam kakav je pocetak user posted image . Ali, sve prodje

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 13:42:06   
maksi
Dan moje drage user posted image , svim terminusama zelim lake porode i zdrave bebice,a ostalim uredne kontrole user posted image user posted image

Ja sam u frci ovih dana navalili gosti na babineuser posted image pa se cuje A cmizdrio cjeli dan valjda mu vruce inace djecaci teze podnose vrucine.
Sada ja njega tusirala malo da ga rashladim inace se bas voli kupati ne place kad se kupa,ja ga tusiram on ni glasa ja ga ponjela da ga obucem on u vrisku hoce djete jos da se kupa user posted image user posted image

Moj najstariji danas krece u skolu ljubi ga mama,nekakve mi se emocije pomjesalae neznam jesam li tuzna ili sretna brzo mi brate odraste koda je juce bio beba a danas djak prvak.

A mladji je primljen u vrtic ali tek krece 15.9 sav je ushicen,ali bice plakanja koda gledam

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:13:14   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Drage moje sadasnje i buduce mame imate mahanje i od mene.Svima sa terminom u sep zelim lagan i lijep porod...
Da i ja malo prokomentarisem sto se tice bolova...naime zadnjih dana i ja ih osjetim u donjem dijelu ledja i ponekad izmedju nogu,a vec 2-3put sam osjetila i neke bolove kao menstrualne....al koliko sam se informisala to je od tog sto se beba spustila...Inace hvala bog ostalo je sve dobro beba izudara iznutra samo neke akrobacije pravi.
A sto se tice termina poroda i meni se cini da to kod mene nece ni biti onaj 15nov kako je naznaceno u trudnickoj...taj dan mi se tacno navrsava 40 punih sedmica od zadnje menstruacije,a pi ultrazvuku taj dan je punih 39 sedmica....s tim da i prvi fetalni kad je radjen doktor me pitao sto je tako kasno zakazan...imam osjecaj da svi drugacije nesto to racunaju...
A obzirom da se bebica vec i spustila jako nisko,moze se desit da to bude i dosta prije,barem sam citala da kod vecine kome je bilo prepisano mirovanhe da su se pirodile cim se zagazile u 36sedmicu tj 9mjesec.Pa vidjet cemo kakve cu ja nafake biti...bitno je samo da bude s hajrom i sa srecom i da mi bebica bude dobro ako Bog da.user posted image user posted image user posted image user posted image


samo da razrjesim mit o tom prijevremenom porodu i niskim bebama user posted image
ja evo iskustveno, dvije trudnoce, obje nisko, u obje se grlic topio, u prvoj 8mi mjesec prelezala u kuci, bila na ginipralu, apaurinu i jos hrpi nekih boba, znaci bila otvorena... u drugoj isto, pocelo skracivanje grlica, unutrasnja diletacija 3cm, beba dosta krupnija nego prva, skoro pola kg, bio upitan odlazak na more...
epilog:
prvu rodila dan pred termin, drugu na dan termina. sva cast Divketu koji je sa terminima pogodio oba puta user posted image
jedino sto mi je bila nus pojava da sam se otvarala bez ikakvih bolova, u prvoj dosla 9 cm otvorena u drugoj bila max 12 cm otvorena...sreca pa se ne porodih u autu

poenta je da ne racunas da moze i prije ali budi spremna kao da hoce (ja sam kofer spakovala mjesec i po ranije).


LTM hvala na savjetu,svakako sam imala namjeru ranije se spremit za svaki slucaj...al naravno da je bolje da beba sto duze bude u stomaku...a i svjesna sam da he kod svake trudnice individualno,moja mama je mene nisko nosila i bila otvorena dugo prije poroda a nije mirovala pa me opet prenijela 5dana i to moralu joj izazvat porodjaj 😊

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:20:01   
ziel
Kod mene po menstruaciji termin 19.11. kao sto pise u trudnickoj knjizici i kontrole do prosle sedmice bile da je beba sitnija te da ce termin biti 25.11. a sad ova zadnja kontrola u 27+5 kaze da je beba taman na svoj termin , onaj po menstruaciji.
Kod mene su inace menstruacije bile redovne otkako sam pocela dobijati, od 11. god. na 30 dana sam dobijala i kad sam ostala trudna cim mi je kasnilo 2 dana, onaj 3. dan sam i bez testa znala da sam trudna user posted image

Ja se hladim upravo ukljucila klimu, skinula se u unutrasnji ves, mm legao da odmori sat vremena pa ce na posao. Pravila sam rucak pa zvala svekijevce i zaovu pa smo svi skupa rucali, pitaju sta li se krije iza rucka kao otkud da ih zovem user posted image a nek zapamte kad cu ih opet zvati user posted image kad napravim nesto vece cesto ja njima snesem u tanjiru a i sveki i zaova su kod kuce po cio dan nek kuhaju sebi. Danas mi je naletila dobra pa sam se potrudila user posted image

A pitanje za ove sto su vec mame postale, kad vam se pocelo pojavljivati mlijeko na bradavicama? Jel u trudnoci ili nakon poroda? Ja nesto malo primjetila bjelicas_to na bradavicama pa sam istisnula, nisam mogla obrisati, nesto gusto, nije tecno... Ne znam sta je to user posted image A sad me nesto bole bradavice, mozda nisam trebala nista dirati....

< Poruku je uredio ziel -- 1.9.2015 14:24:01 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:32:11   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel

Kod mene po menstruaciji termin 19.11. kao sto pise u trudnickoj knjizici i kontrole do prosle sedmice bile da je beba sitnija te da ce termin biti 25.11. a sad ova zadnja kontrola u 27+5 kaze da je beba taman na svoj termin , onaj po menstruaciji.
Kod mene su inace menstruacije bile redovne otkako sam pocela dobijati, od 11. god. na 30 dana sam dobijala i kad sam ostala trudna cim mi je kasnilo 2 dana, onaj 3. dan sam i bez testa znala da sam trudna user posted image

Ja se hladim upravo ukljucila klimu, skinula se u unutrasnji ves, mm legao da odmori sat vremena pa ce na posao. Pravila sam rucak pa zvala svekijevce i zaovu pa smo svi skupa rucali, pitaju sta li se krije iza rucka kao otkud da ih zovem user posted image a nek zapamte kad cu ih opet zvati user posted image kad napravim nesto vece cesto ja njima snesem u tanjiru a i sveki i zaova su kod kuce po cio dan nek kuhaju sebi. Danas mi je naletila dobra pa sam se potrudila user posted image

A pitanje za ove sto su vec mame postale, kad vam se pocelo pojavljivati mlijeko na bradavicama? Jel u trudnoci ili nakon poroda? Ja nesto malo primjetila bjelicas_to na bradavicama pa sam istisnula, nisam mogla obrisati, nesto gusto, nije tecno... Ne znam sta je to user posted image A sad me nesto bole bradavice, mozda nisam trebala nista dirati....


vjerovatno kolostrum ...a javilo se nekad u dvadeset i nekoj sedmici user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:39:22   
Carobno jutro

evo mene izmedju firzeraja i vrazoveuser posted image
Fino sam se spicilauser posted image Ofarbala, osisala , isfenirala. Uglavnom legla generalka. Sinula sam sam takouser posted image

LTM i rose su uvijek tu da pomognu savjetom, da prenesu isustvo i stvarno hvala im na tome. Pretpostavljam da mi imamo i smijesna pitanja za njih ali sta cemo kad ne znamo nista. Hvala im do neba na truduuser posted image i odgovorima. Puno sam naucila uz njih, e jos aBd da primijenimuser posted image

Rose, eno prepoznah imena tvoje djece u onoj grupi divna su stvarnouser posted image lajkala samuser posted image

LTM, mal' zbog cable guya ne ostade bez bradaviceuser posted image

pcelice, danas sam u Vrazovoj. U ponedjeljak i utorak sam na DIP-. Danas idem po uputnice za hemat. i endokrin. pao nda novi krug nalaza od sljedece sedmiceuser posted image

Leena, cure su ti divneuser posted image nadam se da je prvi dan fino prosao u vvrticu, da nije bilo placa i tako togauser posted image

isha, i tvoji vec poasli. Kad je malom veec 15 mjeseci a kao da su juce bile crtice, Dobro se sjeceamuser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:45:44   
rose

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


evo mene izmedju firzeraja i vrazoveuser posted image
Fino sam se spicilauser posted image Ofarbala, osisala , isfenirala. Uglavnom legla generalka. Sinula sam sam takouser posted image

LTM i rose su uvijek tu da pomognu savjetom, da prenesu isustvo i stvarno hvala im na tome. Pretpostavljam da mi imamo i smijesna pitanja za njih ali sta cemo kad ne znamo nista. Hvala im do neba na truduuser posted image i odgovorima. Puno sam naucila uz njih, e jos aBd da primijenimuser posted image

Rose, eno prepoznah imena tvoje djece u onoj grupi divna su stvarnouser posted image lajkala samuser posted image

LTM, mal' zbog cable guya ne ostade bez bradaviceuser posted image

pcelice, danas sam u Vrazovoj. U ponedjeljak i utorak sam na DIP-. Danas idem po uputnice za hemat. i endokrin. pao nda novi krug nalaza od sljedece sedmiceuser posted image

Leena, cure su ti divneuser posted image nadam se da je prvi dan fino prosao u vvrticu, da nije bilo placa i tako togauser posted image

isha, i tvoji vec poasli. Kad je malom veec 15 mjeseci a kao da su juce bile crtice, Dobro se sjeceamuser posted image



odo te dodat :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:45:48   
Carobno jutro



Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image

SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
15.11. Leptirica 87
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image



JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
25.01. mom2B user posted image

FEBRUAR

28.02. Isha

MART 2016.

04.03. škorpija

APRIL 2016.

08.04. suncica15

< Poruku je uredio Carobno jutro -- 1.9.2015 14:46:15 >

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 14:50:30   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


evo mene izmedju firzeraja i vrazoveuser posted image
Fino sam se spicilauser posted image Ofarbala, osisala , isfenirala. Uglavnom legla generalka. Sinula sam sam takouser posted image

LTM i rose su uvijek tu da pomognu savjetom, da prenesu isustvo i stvarno hvala im na tome. Pretpostavljam da mi imamo i smijesna pitanja za njih ali sta cemo kad ne znamo nista. Hvala im do neba na truduuser posted image i odgovorima. Puno sam naucila uz njih, e jos aBd da primijenimuser posted image

Rose, eno prepoznah imena tvoje djece u onoj grupi divna su stvarnouser posted image lajkala samuser posted image

LTM, mal' zbog cable guya ne ostade bez bradaviceuser posted image

pcelice, danas sam u Vrazovoj. U ponedjeljak i utorak sam na DIP-. Danas idem po uputnice za hemat. i endokrin. pao nda novi krug nalaza od sljedece sedmiceuser posted image

Leena, cure su ti divneuser posted image nadam se da je prvi dan fino prosao u vvrticu, da nije bilo placa i tako togauser posted image

isha, i tvoji vec poasli. Kad je malom veec 15 mjeseci a kao da su juce bile crtice, Dobro se sjeceamuser posted image



odo te dodat :)



user posted image odobrila

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 15:16:40   
suncica15
Hvala ....čarobno jutro mislim da sam pročitala da i ti koristiš clexane... jel se sama bockas ili ides u ambulantu. .. ja sam sebe pa ima dana kad dajem inekciju bez problema al ima dana kad sebi napravim masnice na tijelu

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 15:19:30   
Farah 00
Napisala cijeli post i odeeee.....

Dancek!
Svim terminusama u ovom mjesecu zelim brze i lagane porode, da rode zive i zdrave bebice.

Carobno to se ti picnula, da budes lij mama za svoju princezu. Sretno sutra na kontroli, je to prvi CTG?

Suncice sutra na pregledu ces aBd cuti otkucaje svoje mrvice.

Leptirice kao sto kaze LTM ti na vrijeme pripremi torbu i ostale stvari za bebu, al to ne znaci da ce bebica uraniti.

Rose bravo za pupak ja cu jedva cekati aBd da i kod moje bebice otpadne pupak, nikako ih ne volim

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 15:20:27   
LieToMe RR
ja evo konacno sjela. malena pajki, poremetili joj patronazna i kable guy sve, misa im. odmah se unervozi.
ja za to vrijeme malo raspremila po kuci i napravila kolac. mm jutros usisao. spremili kucu za docek starije princeze. jesam je pozelila pa to nije humano.

maksi sretno draga!!! i velikom i malom od srca zelim lijepe trenutke, puno zabave i dobrih ocjena.
carobno jutro nek si ti glavu nabacila user posted image i nema na cemu i drugi put. ja sam tu da pomognem pa kako god mogu, ako nista da saslusam

sve ostale (da vas ne nabrajam) pozeljene ste, imate user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *