|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 20:20:05   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: Airyfairy

Heee zene! Evo mene, nadam se da me nista bacile u zaborav user posted image

ja pisala na avgustovskoj temi, tek vidjeh da ste otvorile septembar, pa da kopiram ovdje user posted image
Porodila sam se u srijedu,26.08. u 12:30h, porod koji bih svakome pozeljela. Sve je bilo ekspresno, samo manje stresno nego sa trecim. Ovaj put sam na vrijeme stigla u bolnicu:) na prijemu bila otvorena 6cm, dok su izmjerili pritisak jednoj teti ispred mene, ja se malo prosetala hodnikom, disala lagane bolove, onda mjerenje pritiska, otkucaji srca i u pripremnu salu na krevetu me odvukli, nisam vise mogla da hodam. U pripremnu me uvezli ja 9 cm tvorena, trceci su me odgurale u salu, vremena nije bilo ni za sta. Porodila se u svojoj odjeci, potpuno prirodno, bez epiziotomije, njihovih "pomagala"...
rodila se mala cupava gaavica! mamina ruza mirisnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Plakala sam kao ni sa jednim, najljepsi osjecaj na svijetu dozivjeh i cetvrti put, a svaki put kao da je prvi! Milo moje medeno... Stavila mi je na prsa, dok smo jos bile povezane pupcanom vrpcom, tako mila i smirena,nije plakala samo se skupila uz mene. Doktoricaje brse, ona otvara okice, sva mirna i bespomocna...a ja placeeeem, ne mogu protiv suza.
Neka je neizmjerna hvala Allahu, onome Koji stvara ova medena bica!

Sada se mazimo, mirisemo, brace i seka samo oblijecu oko mirisnog smotuljka user posted image user posted image

Trudnicama zelim skolsku trudnocu, uzivajte u svakom pokretu bebija!
Ovima sto iscekuju svoje smotuljke zelim i ljepse porode nego mojuser posted image


Ja sam se sva raznjezila citajuci post,MasaAllah i zelim svu srecu bebi ali i roditeljima i sestrama i braci,da uvijek budete zdravi i veseli i da vas dragi Allah uvijek cuva.Mogu samo da zamislim osjecaj kada stave bebu na prsa i jos dok ste povezani pupcanom 😊.InsaAllah da i ja dozivim takve emocije,a i sve nase trudnice....

(odgovor članu Airyfairy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 20:33:26   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Leptirica87


IZVORNA PORUKA: Airyfairy

Heee zene! Evo mene, nadam se da me nista bacile u zaborav user posted image

ja pisala na avgustovskoj temi, tek vidjeh da ste otvorile septembar, pa da kopiram ovdje user posted image
Porodila sam se u srijedu,26.08. u 12:30h, porod koji bih svakome pozeljela. Sve je bilo ekspresno, samo manje stresno nego sa trecim. Ovaj put sam na vrijeme stigla u bolnicu:) na prijemu bila otvorena 6cm, dok su izmjerili pritisak jednoj teti ispred mene, ja se malo prosetala hodnikom, disala lagane bolove, onda mjerenje pritiska, otkucaji srca i u pripremnu salu na krevetu me odvukli, nisam vise mogla da hodam. U pripremnu me uvezli ja 9 cm tvorena, trceci su me odgurale u salu, vremena nije bilo ni za sta. Porodila se u svojoj odjeci, potpuno prirodno, bez epiziotomije, njihovih "pomagala"...
rodila se mala cupava gaavica! mamina ruza mirisnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Plakala sam kao ni sa jednim, najljepsi osjecaj na svijetu dozivjeh i cetvrti put, a svaki put kao da je prvi! Milo moje medeno... Stavila mi je na prsa, dok smo jos bile povezane pupcanom vrpcom, tako mila i smirena,nije plakala samo se skupila uz mene. Doktoricaje brse, ona otvara okice, sva mirna i bespomocna...a ja placeeeem, ne mogu protiv suza.
Neka je neizmjerna hvala Allahu, onome Koji stvara ova medena bica!

Sada se mazimo, mirisemo, brace i seka samo oblijecu oko mirisnog smotuljka user posted image user posted image

Trudnicama zelim skolsku trudnocu, uzivajte u svakom pokretu bebija!
Ovima sto iscekuju svoje smotuljke zelim i ljepse porode nego mojuser posted image


Ja sam se sva raznjezila citajuci post,MasaAllah i zelim svu srecu bebi ali i roditeljima i sestrama i braci,da uvijek budete zdravi i veseli i da vas dragi Allah uvijek cuva.Mogu samo da zamislim osjecaj kada stave bebu na prsa i jos dok ste povezani pupcanom 😊.InsaAllah da i ja dozivim takve emocije,a i sve nase trudnice....

Pridružujem se čestitkama user posted image Elhamdulillah da je porod prošao tako lijepo.. Da su živi, zdravi i hairli , in shaa Allah.. user posted image

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 20:38:51   
UmmuHamza2305
Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 21:04:52   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 21:26:36   
Farah 00
Carobno moja ceza lupka svaki dan asada ali jako njezno i pomalo, ali dovoljno da ja znam da je sve ok.

Blue moon i ja trebam sad opet u 30 nedjelji raditi antitjela, a ne znam hocu li preventivno dobiti rhogan. A mozda necemo dobiti ni poslije poroda ako beba bude Rh negativna. Gdje ti planiras krenuti na vjezbice, jer i ja aBd planiram krenuti od 15.09 u Skerlica.

Ziel nisam ni ja nikada cula za taj specijalitet sljiva i riza, mada bi ja mozda s mlijekom pravila. Javi jrl ukusno. A sto se tice toga da li cu moci davati svoju bebicu nekom drugom da je dira ili nosa, mislim da necu imati s tim problem da mi mama ili sestra malo pricuvaju da se ja odmorim.

UmmuHamza gdje ti ides na vjezbice?

Ja kad citam sta LTM u letu stigne sve uraditi po kuci, naprosto me panika uhvati, ja mislim kad se bebi rodi da mjesec dana necu stici da napravim rucak, al eto sve se moze stici. Samo ja ne mogu toliko da peglam, bebine stvari obavezno, a ostalo po potrebi kao Rose.

Sto se tice izbora moderatora, i ja sam za Rose i LTM, mada one zaista sada imaju puno obaveza.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 21:37:02   
ziel

IZVORNA PORUKA: Farah 00

Carobno moja ceza lupka svaki dan asada ali jako njezno i pomalo, ali dovoljno da ja znam da je sve ok.

Blue moon i ja trebam sad opet u 30 nedjelji raditi antitjela, a ne znam hocu li preventivno dobiti rhogan. A mozda necemo dobiti ni poslije poroda ako beba bude Rh negativna. Gdje ti planiras krenuti na vjezbice, jer i ja aBd planiram krenuti od 15.09 u Skerlica.

Ziel nisam ni ja nikada cula za taj specijalitet sljiva i riza, mada bi ja mozda s mlijekom pravila. Javi jrl ukusno. A sto se tice toga da li cu moci davati svoju bebicu nekom drugom da je dira ili nosa, mislim da necu imati s tim problem da mi mama ili sestra malo pricuvaju da se ja odmorim.

UmmuHamza gdje ti ides na vjezbice?

Ja kad citam sta LTM u letu stigne sve uraditi po kuci, naprosto me panika uhvati, ja mislim kad se bebi rodi da mjesec dana necu stici da napravim rucak, al eto sve se moze stici. Samo ja ne mogu toliko da peglam, bebine stvari obavezno, a ostalo po potrebi kao Rose.

Sto se tice izbora moderatora, i ja sam za Rose i LTM, mada one zaista sada imaju puno obaveza.


E dobro je ispalo ovo, moze se i gostima iznijeti ne bi bila sramota, ukusno je pravo user posted image
A doci ce i meni to kad ce mi mozda trebati odmor pa nek bebu uzme ko hoce user posted image ali sad trenutno pod nekim sam mislima napetim, smetaju mi komentari od zaove i svekrve, tipa kako ce dijete biti vise kod njih nego kod mene - njegove mame. ja to ignorisem a rado bi im rekla ZACEPI. JASTA CE BITI KOD TEBE VISE!!! ja danas govorim kad se beba rodi nece ni oni moci spavati kad bude plakao namjerno to govorim jer je ulaz unutrasnji , vrata klizna, cuje se sve kao da ih i nema, kaze zaova: MISLIS NECETE VI MOCI SPAVATI , CUCE SE GORE VAMA, ON CE BITI KOD NAS, VI CETE GOVORITI SMIRITE TO DIJETE DOLE. user posted image Ocita provokacija, svaki put fol mora nesto tako reci.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:07:05   
LieToMe RR
ja da prijavim princeza se vratila user posted image poceo dernek. bake se razbjezale preko vrata, zbrisase dok si rekao keks user posted image ostadosmo nas cetvero.
malena je danas totalno sve poremetila, cijeli dan istrzano spava, tacno joj se ne zna ni za sta. okupali je i sredili i nadam se da ce sta odspavati.
velika je pod nekim emocijama cudnim, neopisivo...rastrzana kao i ja... sad je vec i pospana, bori se da ne spava da sta ne propusti.
vidjecemo kako ce noc proteci.
sto bi rekla stara narodna: po podocnjacima se noc poznaje user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:09:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja da prijavim princeza se vratila user posted image poceo dernek. bake se razbjezale preko vrata, zbrisase dok si rekao keks user posted image ostadosmo nas cetvero.
malena je danas totalno sve poremetila, cijeli dan istrzano spava, tacno joj se ne zna ni za sta. okupali je i sredili i nadam se da ce sta odspavati.
velika je pod nekim emocijama cudnim, neopisivo...rastrzana kao i ja... sad je vec i pospana, bori se da ne spava da sta ne propusti.
vidjecemo kako ce noc proteci.
sto bi rekla stara narodna: po podocnjacima se noc poznaje user posted image



Tek sad bas pocinje dernek user posted image Koliko vec ima dana maloj?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:35:57   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja da prijavim princeza se vratila user posted image poceo dernek. bake se razbjezale preko vrata, zbrisase dok si rekao keks user posted image ostadosmo nas cetvero.
malena je danas totalno sve poremetila, cijeli dan istrzano spava, tacno joj se ne zna ni za sta. okupali je i sredili i nadam se da ce sta odspavati.
velika je pod nekim emocijama cudnim, neopisivo...rastrzana kao i ja... sad je vec i pospana, bori se da ne spava da sta ne propusti.
vidjecemo kako ce noc proteci.
sto bi rekla stara narodna: po podocnjacima se noc poznaje user posted image




Mogu misliti koliko ste se pozelili. A mozda je i bolje sto su bake pobjegle user posted image Sto prije vas cetvero uspostavite svoj ritam bit ce vam lakse. Necu te lagati prvih par dana je najteze. Jer si pod dejstvom hormona nenaspavana. L ce traziti paznju ali ti si zena zmaj. Nece me iznenaditi da ces se vec sutra javiti sa raportom o savrseno isplaniranim i iskoristenim danom user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:38:02   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ja da prijavim princeza se vratila user posted image poceo dernek. bake se razbjezale preko vrata, zbrisase dok si rekao keks user posted image ostadosmo nas cetvero.
malena jue danas totalno sve poremetila, cijeli dan istrzano spava, tacno joj se ne zna ni za sta. okupali je i sredili i nadam se da ce sta odspavati.
velika je pod nekim emocijama cudnim, neopisivo...rastrzana kao i ja... sad je vec i pospana, bori se da ne spava da sta ne propusti.
vidjecemo kako ce noc proteci.
sto bi rekla stara narodna: po podocnjacima se noc poznaje user posted image



Tek sad bas pocinje dernek user posted image Koliko vec ima dana maloj?


Rodjena je na termin 24.08, znaci ima 8 dana user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:41:22   
ziel
Kako vrijeme brzo prolazi, vec 8 dana user posted image Samo meni nesto sporo prolazi, nikad docekati da bude jos 30 dana do termina makar user posted image Bas sam nestrpljiva...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:42:57   
mojbebac
Drage moje evo da se javim,radila nalaze,ctg,sve uredno osim sto je posteljica malo zrelija... bebac oko 3 kg,35-ta nedelja,savjetovao mi da malo vise mirujem,tako da otvaram bolovanje.... pa na uzivanje...malo me muci zatvor,nemam bas apetita,ali proci ce...
Danas mi i malecka krenula u 1.razred,sva happy,pa sam onda imala manji udes,srecom nista strasno,pa onda kolaps onaj strasni po gradu,pa vrucina.... bas mi je bio tezak dana....

Pozdravljam vas puno sve

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:49:03   
ziel

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Drage moje evo da se javim,radila nalaze,ctg,sve uredno osim sto je posteljica malo zrelija... bebac oko 3 kg,35-ta nedelja,savjetovao mi da malo vise mirujem,tako da otvaram bolovanje.... pa na uzivanje...malo me muci zatvor,nemam bas apetita,ali proci ce...
Danas mi i malecka krenula u 1.razred,sva happy,pa sam onda imala manji udes,srecom nista strasno,pa onda kolaps onaj strasni po gradu,pa vrucina.... bas mi je bio tezak dana....

Pozdravljam vas puno sve

E super, 3 kg taman prava beba user posted image za zatvor probaj MG 375 sumece tablete, svaki dan po jednu u casi vode i stolicu ces dovesti u red ja mislim za oko 3-4 dana redovnog koristenja, ja ih koristim pa nemam nikakvih problema... Nadam se da se nisi puno potresla u udesu, da se nisi udarila ili sta. Cuvaj se. Jel ovo tebi drugo ili trece dijete? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 22:53:30   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

Pcelice i Farah idem u DZ Saraj-polje.. ne treba nikakva posebna odjeća, samo da je tebi udobno.. Sad imaju dva termina, pošto dolazi puno trudnica i iz drugih DZ.. Utorak u 16:30h i Četvrtak u 10:30.. Možete doći kada god vi želite, ali eto preporuka je da žene koje ne rade dolaze četvrtkom,da bi ove koje rade mogle utorkom..

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:00:19   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Farah 00

Carobno moja ceza lupka svaki dan asada ali jako njezno i pomalo, ali dovoljno da ja znam da je sve ok.

Blue moon i ja trebam sad opet u 30 nedjelji raditi antitjela, a ne znam hocu li preventivno dobiti rhogan. A mozda necemo dobiti ni poslije poroda ako beba bude Rh negativna. Gdje ti planiras krenuti na vjezbice, jer i ja aBd planiram krenuti od 15.09 u Skerlica.

Ziel nisam ni ja nikada cula za taj specijalitet sljiva i riza, mada bi ja mozda s mlijekom pravila. Javi jrl ukusno. A sto se tice toga da li cu moci davati svoju bebicu nekom drugom da je dira ili nosa, mislim da necu imati s tim problem da mi mama ili sestra malo pricuvaju da se ja odmorim.

UmmuHamza gdje ti ides na vjezbice?

Ja kad citam sta LTM u letu stigne sve uraditi po kuci, naprosto me panika uhvati, ja mislim kad se bebi rodi da mjesec dana necu stici da napravim rucak, al eto sve se moze stici. Samo ja ne mogu toliko da peglam, bebine stvari obavezno, a ostalo po potrebi kao Rose.

Sto se tice izbora moderatora, i ja sam za Rose i LTM, mada one zaista sada imaju puno obaveza.


E dobro je ispalo ovo, moze se i gostima iznijeti ne bi bila sramota, ukusno je pravo user posted image
A doci ce i meni to kad ce mi mozda trebati odmor pa nek bebu uzme ko hoce user posted image ali sad trenutno pod nekim sam mislima napetim, smetaju mi komentari od zaove i svekrve, tipa kako ce dijete biti vise kod njih nego kod mene - njegove mame. ja to ignorisem a rado bi im rekla ZACEPI. JASTA CE BITI KOD TEBE VISE!!! ja danas govorim kad se beba rodi nece ni oni moci spavati kad bude plakao namjerno to govorim jer je ulaz unutrasnji , vrata klizna, cuje se sve kao da ih i nema, kaze zaova: MISLIS NECETE VI MOCI SPAVATI , CUCE SE GORE VAMA, ON CE BITI KOD NAS, VI CETE GOVORITI SMIRITE TO DIJETE DOLE. user posted image Ocita provokacija, svaki put fol mora nesto tako reci.



kai zaovi da ce biti dijete kod njih dole...samo ako ga ona rodi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:11:19   
Leena
Vecer, drage moje
Ja sa mob, pa dok ne zaboravim sta sam
Procitala da odgovaramuser posted image trudnicki glupitis me opasno napada
Rose, diiivna je S prema seki user posted image i Esma je ista bila, bude tu i tamo ljubomore, ali bilo bi cudno da ne bude, ipak su nam dugo bile same i centar svijeta
Isha, e bas si me obradovalauser posted image i ja sam luda, hajde sta faliuser posted image ima jos jedna "luda" sto je obje znamo user posted image ona sto ima blizance Z i N, znat ces ko je, i ona ceka trece user posted image samo neka su nam zivi i zdravi
Carobno, proslo sa suzama, ali Esminimuser posted image ja zovem da pitam kakva je leki, nisam izdrzala, kaze teta:"ma ona je super, nego nam se E nesto rasplakala, ne mozemo je smiriti", valjda malo ljubomore, a i posvadala se sa najboljom drugaricom u vrticu, rekla joj da ce joj prebiti seatru i esma odmahuser posted image user posted image a i ona garant bila ljubomorna sto je Esma trazila da bude u Lejlinoj grupi kad je bilo spavanje, jer L
Nije htjela bez nje zaspati user posted image drama, ugl, mile moje, ali opet mi je lakse nego kad je E tek posla, a imala je 2.5 godine, ali je dijete mjesec dana plakalo svaki dan, uzas...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:20:38   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

Pcelice i Farah idem u DZ Saraj-polje.. ne treba nikakva posebna odjeća, samo da je tebi udobno.. Sad imaju dva termina, pošto dolazi puno trudnica i iz drugih DZ.. Utorak u 16:30h i Četvrtak u 10:30.. Možete doći kada god vi želite, ali eto preporuka je da žene koje ne rade dolaze četvrtkom,da bi ove koje rade mogle utorkom..



E hvala ti. Ija cu u Saraj polje. Tu mi je najblize. A taman mi i termin cetvrtkom vise odgovara, jer mi curica utorkom ide u predskolsko od 17 sati. Ako Bog da od sljedece sedmice bih mogla krenuti jer ovaj cetvrtak imam termin kod dr u 11. Kad se jedan dan pogubim u ovim silnim terminima koje pamtim za cijelu porodicu user posted image Kojim danima ti ides?

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:31:58   
UmmuHamza2305
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

Pcelice i Farah idem u DZ Saraj-polje.. ne treba nikakva posebna odjeća, samo da je tebi udobno.. Sad imaju dva termina, pošto dolazi puno trudnica i iz drugih DZ.. Utorak u 16:30h i Četvrtak u 10:30.. Možete doći kada god vi želite, ali eto preporuka je da žene koje ne rade dolaze četvrtkom,da bi ove koje rade mogle utorkom..



E hvala ti. Ija cu u Saraj polje. Tu mi je najblize. A taman mi i termin cetvrtkom vise odgovara, jer mi curica utorkom ide u predskolsko od 17 sati. Ako Bog da od sljedece sedmice bih mogla krenuti jer ovaj cetvrtak imam termin kod dr u 11. Kad se jedan dan pogubim u ovim silnim terminima koje pamtim za cijelu porodicu user posted image Kojim danima ti ides?

Ja sam do sada išla utorkom, i moram još narednu sedmicu, jer imam u četvrtak ispit, ali planiram nadalje dolaziti četvrtkom ( znači od one tamo sedmice ) Ako budeš, vidjet ćemo se ,in shaa Allah ,nećeš me fuliti .. zbog nikaba mislim , ne mislim zbog težine user posted image (Osim ako ne dodes kad se vec presvucem)

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 1.9.2015 23:35:04 >

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:32:54   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Drage moje evo da se javim,radila nalaze,ctg,sve uredno osim sto je posteljica malo zrelija... bebac oko 3 kg,35-ta nedelja,savjetovao mi da malo vise mirujem,tako da otvaram bolovanje.... pa na uzivanje...malo me muci zatvor,nemam bas apetita,ali proci ce...
Danas mi i malecka krenula u 1.razred,sva happy,pa sam onda imala manji udes,srecom nista strasno,pa onda kolaps onaj strasni po gradu,pa vrucina.... bas mi je bio tezak dana....

Pozdravljam vas puno sve

Sretan polazak u skolu malenom prvacicu. user posted image
user posted image i za ctg.Jesu li tepitali jesi li pusac? Mene dr prvo pitala jesam li pusac jer mi posteljica pokazuje znake starenja user posted image Ja prestala kad sam saznala da sam user posted image a i prije toga zapalim jednu dvije u nekoliko dana, kad odem s prijateljicama na kafu. KOd kuce nikad.
Sto se tice udesa nadam se danije nista strasno i da si ti ok

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:34:40   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže



Gdje ides ti u skolu za trudnice? Treba li neka posebna odjeca?

Pcelice i Farah idem u DZ Saraj-polje.. ne treba nikakva posebna odjeća, samo da je tebi udobno.. Sad imaju dva termina, pošto dolazi puno trudnica i iz drugih DZ.. Utorak u 16:30h i Četvrtak u 10:30.. Možete doći kada god vi želite, ali eto preporuka je da žene koje ne rade dolaze četvrtkom,da bi ove koje rade mogle utorkom..



E hvala ti. Ija cu u Saraj polje. Tu mi je najblize. A taman mi i termin cetvrtkom vise odgovara, jer mi curica utorkom ide u predskolsko od 17 sati. Ako Bog da od sljedece sedmice bih mogla krenuti jer ovaj cetvrtak imam termin kod dr u 11. Kad se jedan dan pogubim u ovim silnim terminima koje pamtim za cijelu porodicu user posted image Kojim danima ti ides?

Ja sam do sada išla utorkom, i moram još narednu sedmicu, jer imam u četvrtak ispit, ali planiram nadalje dolaziti četvrtkom ( znači od one tamo sedmice ) Ako budeš, vidjet ćemo se ,in shaa Allah ,nećeš me fuliti .. zbog nikaba mislim , ne mislim zbog težine user posted image



Neces ni ti mene. Izgledam ko ono vasarsko lizalo. Noge ko stapici a gornji dio ko onaj krug user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:37:08   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Drage moje evo da se javim,radila nalaze,ctg,sve uredno osim sto je posteljica malo zrelija... bebac oko 3 kg,35-ta nedelja,savjetovao mi da malo vise mirujem,tako da otvaram bolovanje.... pa na uzivanje...malo me muci zatvor,nemam bas apetita,ali proci ce...
Danas mi i malecka krenula u 1.razred,sva happy,pa sam onda imala manji udes,srecom nista strasno,pa onda kolaps onaj strasni po gradu,pa vrucina.... bas mi je bio tezak dana....

Pozdravljam vas puno sve

Mashallah bebice user posted image . Nadam se da nije bio jaci udes. Cuvaj se.
pcelice kakve vjezbe user posted image Nisam isla ovaj put. Trebala bih da se podsjetim na vjezbe disanja user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:40:47   
*pcelica*
Ja idem da se psihicki pripremim user posted image Sebi sam utupila u glavu da ce mi pomoci i da ce mi biti laksi porod ako budem isla. Meni treba samo da mi kazu kako da disem pusem i tiskam. Poslije porodjajne mi ne trebaju. Oko beba znam.user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:41:38   
Isha
Leena, mogu samo misliti kakve ce reakcije biti kada pocnemo govoriti. Nedavno sam procitala bas jedan tekst na netu Sramota zvana trece dijete (tako nekako) i nazalost i u nasem drustvu su komentari slicni. Bas je lijepo vidjeti tako seke kako se vole i brane. A voli D, ali je isto tako ljubomoran i zeli da je usvemu glavni i najglasniji i prvi i tako....

Ziel, dobro ti je rose napisala...nemoj se nervirati, a moj ti je savjet kada se porodis i dodjete kuci aBd uzivajte sa bebom i nemoj dati da ti bleje u sise dok dojis ili stoje iznad glave i procjenjuju je li ti to dobro radis ili imas li mlijeka, nego fino to to rastjeraj i ako treba zakljucaj se u sobu dok hranis bebu i sl.

Airyfairy, cestitam na super porodu i uzivajte svi skupa.

Ne znam vise sta sam htjela napisati user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:41:42   
ninuska
Popravili smo zubic user posted image user posted image user posted image . Uspjesno. Ovo joj je bio prvi susret sa zubarom i dr prvo pricala s njom, pokazivala instrumente, upalila joj crtice...kaze dr da ne pravi zub prvi put, ali je A bila tako smirena, suradjivala pa je odlucila da joj popravi. Bas nas je iznenadila pozitivno user posted image . Muz i ja se preznojili user posted image .

I rezervisali smo igraonu. Slavimo aBd u srijedu rodjendan user posted image . Malo cemo ranije j da nam se mama ne bi porodila na dan slavlja user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 1.9.2015 23:44:12 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 23:47:12   
Isha
Eh sjetila sam se neceg od prije par dana user posted image

Slazem se sa ninuskom, ne trebate kupovati izdajalice prije nego sto vidite da li vam uopste treba. Ja sam sa prvim kupila medelinu elektricu kada sam dobila mastitis i nisam mogla nista izvuci, samo maltretiranje sisa user posted image . Kasnije kada smo se rijesili upale, mogla sam samo par puta koristiti je i izvuci 130 ml iz tri puta npr. Ova elektricna i dalje stoji u kutiji i kupi prasinu, doduse, obrisem je ponekad user posted image

Ovaj put kupila sam aventovu rucnu u DM-u i pokazala mi se puno bolja i sluzila me je super, tako da to sve zavisi od zene do zene. Najbolje bi bilo posuditi da vidite odgovara li vam, pa onda kupiti, ako moze user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *