|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:15:50   
*pcelica*
Dobro jutro.Tek sam ustala user posted image I to me mladje dijete probudilo da joj napravim dorucak user posted image
Ninuska user posted image za zubara. Prava mala hrabrica,ona nista a mamicase trese jel? Koju ste igraonicu iznajmili?Da prodje kako treba pa nda idi da se porodis user posted image
Svasta sam nesto jos htjela da napisem ali sam zaboravila. Idem ponovo da procitam mozda se sjetim user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:17:36   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija

Joj ja se slažem s tom ženom, možda ne baš sirota ali stvarno jest na neki način zakinuta za posebni vrstu ljubavi i prijateljstva, nemam kćerku ali moja mama ima dvije pa na osnovu toga komentiramuser posted image . Uglavnom ja još ne znam spol, beba sjedila na posljednjem uzv, moram na amniocentezu zbog godina i dr me ružio što sam se udebljala dva kilograma za mjrsec, obećala sam mu da ću smršati do narednog pregledauser posted image

Kakvo mrsanje? Ne budali, Boga ti... Ja sam isto dobila dvije kile od posljednjeg pregleda, nekad manje, nekad vise, pripaziti mozda, ali nemoj dijeta nikakvih, ti si mrsava svakako, nije ti viska.

A ovo za pol, mm je zelio djecaka od E jos, a ja curicu, ali generalno nam je bilo svejedno, samo da je sve ok. Drugi put mi je bilo bas svejedno, a mm je opet navijao za user posted image . Sada kad sam rekla da je user posted image njemu svejedno user posted image Ma bjezi tamo, rekoh, vazda navijao za djecake, sad kazu djecak, on kaze: Ma svejednooo user posted image user posted image
S druge strane, stvarno jeste svejedno.. U najblizoj porodici imam primjera muske djece koja paze mame da ne mozes da vjerujes koliko (a i zene, nisu uskracene za paznju, ne pricam o mazama), a imam i zenskih koje su Boze sacuvaj... Sve je to od osobe do osobe... Ne mogu reci ni odgoja, jer evo gledam ove svoje maze, ista majka, isti otac, ni fizicki ni psihicki kao da se u putu nisu srele.
Inace, moja mama rekla juce svojoj bliskoj prijateljici (koja zivi u Americi, pa se ne vidamo bas) da sam trudna. Kaze njoj ona:"Joj, jos da bude djecak, pa da sve bude super", kaze mama namijerno nije rekla da jeste djecak user posted image Pri tome, ta zena ima 7 djece, sto bi bilo divno da nije zaista bilo ganjanje sina user posted image Nakon 5 djevojcica (od kojih su dvije blizanke), dobila je dva sina, blizance, koji su samo takvi sejtancici i od kojih mira nema nikako user posted image


mojbebac, konzumiras li previse mlijecnih proizvoda? Ja sam u trudnoci sa E prestala pusti, a posteljica u 6. mj. bila 2 stepen zrelosti... I ispostavi se da je od previse mlijeka, stvaralo kalcifikate na posteljici, smanjila sam s tim i sve bilo ok.

ninuska, pa ti ces dva rođendana u blizu slaviti user posted image Ili isti dan, to bi bila forauser posted image Imala sam ja u ulici dva djecaka, braca rodena na isti datum, a i moja rodica i rodak su u dan, on 28., ona 29.4.
Meni ce sada biti u blizu, ali ne toliko, termin mi je 14.12., a Lejli je rodendan 7.1., ali ako bude kasnio kao Lejla, mozda bude i blizu user posted image Ako urani kao E, onda moze i mjesec razlike biti tacno. Zanimljivo je da toliko familije imamo sa rodendanima u decembru, ukljucujuci mog brata i djevera, i svi navijaju sada na ciji ce rodendan user posted image

Rose, jutros je Esma bila ok, valjda ce i ostati, ali se Leki neckala pred vratima, doduse bez suza, ali kao bi usla, a i ne bi user posted image Samo da ova adaptacija brzo prode...

BTW, ja sam na kontroli bila jutros, sve ok, hB, beba oko 800 g, ja dobila 2 kg user posted image ... Jos nalaze te da pokupim danas u jedan, valjda ce biti ok. Rekla mi je dr da joj mailom posaljem.




_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:19:15   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mojbebac

Ziel meni je ovo drugo dijete,imam djevojcicu 6 god. Ja necu ganjati trece,ovo mi je taman....
A sto se udesa tice, nije strasno,i sluzbeno je auto a nisam ni malo kriva,covjek izlazio rikvercom na glavnu ulicu i nije me vidio... mm me odmah napao eto samo ti pricaj i tipkaj dok vozis,a sto je najgore nisam....Ma nisam se ni prepala ni udarila,kad sam izasla sa stomakom,covjek se uhvatio za glavu i poceo da placeuser posted image
Sto se posteljice tice i njenog starenja,nisam pusac,nzm razlog ali sta da se radi,praticemo,dr kazu nije to strasno nista u ovoj nedelji...
Idem na posao,pozdravljam Vas i zelim ugodan dan

I meni je u prvoj trudn9ci bila zrelija posteljica. Pa me dr pitao jesam li pusac. A, ne da nusam vec ne podnosim cigare user posted image .
Nek tebi i bebi nije nista bilo. Uvijek se, nazalost, nadje neko kome se tako "omakne" a strada neko ni kriv ni duzan.



Mene ona ono ko ljutito upita pusim li i kad sam rekla ne onda se usutila. Pitam je sta sad kao pratit cemo, a da sam rekla da pusim nalijepila bi me. To im je glavno a kad ne znaju razlog onda se usute

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:23:39   
Leena

IZVORNA PORUKA: Elastigirl

Jutro zenice,

Citala sam postove, bas ste mi jutros aktivne.
Airfairy plakala sam citajuci tvoju pricu, hvala Bogu da je sve tako dobro proslo, cestitam ti od srca.

Ja jutros rano u DZ da vadim nalaze, krv i urin. Urin ponijela od kuce :D ujutro kad se probudim jedva otrcim do wc :D

Danas ce biti gotovi pa se nadam da ce sve biti ok aBd.

Bas je fino biti trudnica, ja na prijemu kad tamo 50 ljudi u redu ceka da da krv, kad me ugledase fino se svi sklonise jer trudnice imaju prednost, e bas sam se obradovlala tome :)

Zelim vam lijep dan svima :)user posted image



U kojem si ti DZ? ja se juce fino nacekah user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Elastigirl)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:29:10   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mojbebac

Ziel meni je ovo drugo dijete,imam djevojcicu 6 god. Ja necu ganjati trece,ovo mi je taman....
A sto se udesa tice, nije strasno,i sluzbeno je auto a nisam ni malo kriva,covjek izlazio rikvercom na glavnu ulicu i nije me vidio... mm me odmah napao eto samo ti pricaj i tipkaj dok vozis,a sto je najgore nisam....Ma nisam se ni prepala ni udarila,kad sam izasla sa stomakom,covjek se uhvatio za glavu i poceo da placeuser posted image
Sto se posteljice tice i njenog starenja,nisam pusac,nzm razlog ali sta da se radi,praticemo,dr kazu nije to strasno nista u ovoj nedelji...
Idem na posao,pozdravljam Vas i zelim ugodan dan

I meni je u prvoj trudn9ci bila zrelija posteljica. Pa me dr pitao jesam li pusac. A, ne da nusam vec ne podnosim cigare user posted image .
Nek tebi i bebi nije nista bilo. Uvijek se, nazalost, nadje neko kome se tako "omakne" a strada neko ni kriv ni duzan.



Mene ona ono ko ljutito upita pusim li i kad sam rekla ne onda se usutila. Pitam je sta sad kao pratit cemo, a da sam rekla da pusim nalijepila bi me. To im je glavno a kad ne znaju razlog onda se usute


meni moja dr na prvoj kontroli napisala da ne pusim a nije me ni pitala user posted image al je s posteljicom bilo sve ok do kraja...nisam pila puno mlijeka...pila sam vodu ko kamila...i koktu...beba se rodila tamnoputa...od kokte user posted image starija je bijal ko porculanska lutkica...s njom sam jela kinder cokolde svako jutro user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:44:55   
Leena

IZVORNA PORUKA: rose
meni moja dr na prvoj kontroli napisala da ne pusim a nije me ni pitala user posted image al je s posteljicom bilo sve ok do kraja...nisam pila puno mlijeka...pila sam vodu ko kamila...i koktu...beba se rodila tamnoputa...od kokte user posted image starija je bijal ko porculanska lutkica...s njom sam jela kinder cokolde svako jutro user posted image


E jesi me nasmijala sa ovom koktom user posted image user posted image user posted image
Btw, ne rekoh ti da mi se jako dopada ime i malene princeze, tako mi se zove kolegica, bas sam joj neki dan slala ovo https://www.facebook.com/434326723310756/photos/a.434597156617046.98924.434326723310756/620897914653635/?type=1

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:50:51   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: rose
meni moja dr na prvoj kontroli napisala da ne pusim a nije me ni pitala user posted image al je s posteljicom bilo sve ok do kraja...nisam pila puno mlijeka...pila sam vodu ko kamila...i koktu...beba se rodila tamnoputa...od kokte user posted image starija je bijal ko porculanska lutkica...s njom sam jela kinder cokolde svako jutro user posted image


E jesi me nasmijala sa ovom koktom user posted image user posted image user posted image
Btw, ne rekoh ti da mi se jako dopada ime i malene princeze, tako mi se zove kolegica, bas sam joj neki dan slala ovo https://www.facebook.com/434326723310756/photos/a.434597156617046.98924.434326723310756/620897914653635/?type=1


user posted image hvala...trazila sma ime koje nije cesto i nekako je slatko...mada je npr. cesce od Soraja...starije generacije asocira na ovaj film..a mladje na Sabrinu vjesticu tinejdzerku..a mene je uvijek asociralo na Sabrinu Salerno user posted image ali to joj je umjetnicko ime user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:52:52   
Carobno jutro


dan zene,

iscitah uredno sve. Spremam se danas na kontrolu na Jezero aBd i na prvi ctg. Mene neki strah uhvatio da me ne ostaveuser posted image Stomak mi se dobro spustio, sinoc prvi put bolovi u krstima i bolovi u dnu stomaka, kontrakcije. Lijepo se prepadoh. Reko evo ga sad ceuser posted image Naravno nigdje vezeuser posted image

Vama, koje cekate trece dijete, ja iskreno zavidimuser posted image Vjerujte, da ste najsretnije zene na svijetu. Nebitno da li su svi istog spola. Musko, zensko, svejedno je. Bitno je da je zivo i zdravo. Ja sam jedinica. Nemam ni brata ni sestre i niste svjesni koliko mi nedostaje da imam nekog svog blizeg. Kada vidim sestre, bracu, meni to nedostaje i djaba je. AKo mi Bog dadne, ja bih rado troje. Ali jedva i ovo jedno sklepahuser posted image Samo da mi se jos rodi zivo i zdravouser posted image ALi kopat cu i rukama i nogama da ne ostane samauser posted image

ISha, Leena, ocelice, maksi, airyfary vama svaka cast, vi ste mame kraljice.user posted image Leena, user posted image za kontrolu

Ja kad sam radila amnio i zovu mene da mi saopste rezultate, prvo sta mi rece je da je curicauser posted image mal joj ne rekoh, +ebo ti to, je li zdravauser posted image Kaze zdrava, sve super i curica je. Ja jedva registrovala sta jeuser posted image


Skorpija, ni za zivu glavu ne skidaj te dvije kile, jasta ces jos mrsatiuser posted image

Leptiri i Farah, jao kako vam zavidim sto cete se vidjeti i to jos na moruuser posted image eto sjetitte me seuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:56:14   
Carobno jutro


Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image

SEPTEMBAR

12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
15.11. Leptirica 87
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image


DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image



JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
25.01. mom2B user posted image

FEBRUAR

28.02. Isha

MART 2016.

04.03. škorpija

APRIL 2016.

08.04. suncica15


(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:57:15   
Elastigirl

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: Elastigirl

Jutro zenice,

Citala sam postove, bas ste mi jutros aktivne.
Airfairy plakala sam citajuci tvoju pricu, hvala Bogu da je sve tako dobro proslo, cestitam ti od srca.

Ja jutros rano u DZ da vadim nalaze, krv i urin. Urin ponijela od kuce :D ujutro kad se probudim jedva otrcim do wc :D

Danas ce biti gotovi pa se nadam da ce sve biti ok aBd.

Bas je fino biti trudnica, ja na prijemu kad tamo 50 ljudi u redu ceka da da krv, kad me ugledase fino se svi sklonise jer trudnice imaju prednost, e bas sam se obradovlala tome :)

Zelim vam lijep dan svima :)user posted image



U kojem si ti DZ? ja se juce fino nacekah user posted image



Ja sam u DZ Ilidza :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 10:58:14   
Carobno jutro

znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:00:35   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže


I ja cu abd tu ali tek sljedeci mjesec. Reci mi, molim te, da li tu bude prisutna sestra Aida, cickava?

Jeste, sestra Aida vodi vježbe

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:02:33   
Leena

IZVORNA PORUKA: rose




user posted image hvala...trazila sma ime koje nije cesto i nekako je slatko...mada je npr. cesce od Soraja...starije generacije asocira na ovaj film..a mladje na Sabrinu vjesticu tinejdzerku..a mene je uvijek asociralo na Sabrinu Salerno user posted image ali to joj je umjetnicko ime user posted image

Eno, jos stara ispadoh user posted image NIje do godina, kod mene je profesionalna deformacija user posted image user posted image

Carobno, rodit ces ti njoj aBd i bracu/seku, nista se ne brini user posted image user posted image Sretno na ctg user posted image nemoj se prepasti ako te posalju da setas, bebe k'o u inat zaspu pred ctg user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:16:43   
rose

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image



samo hrabro i junacki, mozes ti to user posted image sta si sve preturila preko glave user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:18:46   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: rose




user posted image hvala...trazila sma ime koje nije cesto i nekako je slatko...mada je npr. cesce od Soraja...starije generacije asocira na ovaj film..a mladje na Sabrinu vjesticu tinejdzerku..a mene je uvijek asociralo na Sabrinu Salerno user posted image ali to joj je umjetnicko ime user posted image

Eno, jos stara ispadoh user posted image NIje do godina, kod mene je profesionalna deformacija user posted image user posted image

Carobno, rodit ces ti njoj aBd i bracu/seku, nista se ne brini user posted image user posted image Sretno na ctg user posted image nemoj se prepasti ako te posalju da setas, bebe k'o u inat zaspu pred ctg user posted image



user posted image user posted image evo je sad je aktivna, garant ce popodne da spava, mamu li joj user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:19:05   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: rose




user posted image hvala...trazila sma ime koje nije cesto i nekako je slatko...mada je npr. cesce od Soraja...starije generacije asocira na ovaj film..a mladje na Sabrinu vjesticu tinejdzerku..a mene je uvijek asociralo na Sabrinu Salerno user posted image ali to joj je umjetnicko ime user posted image

Eno, jos stara ispadoh user posted image NIje do godina, kod mene je profesionalna deformacija user posted image user posted image

Carobno, rodit ces ti njoj aBd i bracu/seku, nista se ne brini user posted image user posted image Sretno na ctg user posted image nemoj se prepasti ako te posalju da setas, bebe k'o u inat zaspu pred ctg user posted image


znam za tebe i tvoje umjetnicko okruzenje user posted image user posted image

a ctg samo da nadju bebu gdje se najbolje cuje srce...a zna lupat pravo kad se bebe vrte, nemoj se prepast...ova moja se vrtila i bas nemirna bila na skoro svakom ctg-u user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:19:12   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image

Ne tresi se user posted image ...ima nas jos hihi...ja zacrtala sljedecu sedmicu i vec mi nije dobro haha...mora izaci, pa kako god user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:20:54   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image



samo hrabro i junacki, mozes ti to user posted image sta si sve preturila preko glave user posted image



vjeruj mi da se nesto ne bojim specijalno, nego ono cisto trema hvata od svega, jedva cekam da se upoznamo i tako, a porodjaja kao porodjaja se ne bojim, mislim, slagala bih kad bih rekla da ne bih voljela tvoj ili porodjaj LTM user posted image user posted image a i MAM mi cesto padne na pamet, 18 dana ranije i takouser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:21:43   
ninuska
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro.Tek sam ustala user posted image I to me mladje dijete probudilo da joj napravim dorucak user posted image
Ninuska user posted image za zubara. Prava mala hrabrica,ona nista a mamicase trese jel? Koju ste igraonicu iznajmili?Da prodje kako treba pa nda idi da se porodis user posted image
Svasta sam nesto jos htjela da napisem ali sam zaboravila. Idem ponovo da procitam mozda se sjetim user posted image

Aaaa, bas tako draga...preznojili se i muz i ja. Bilo me strah da se ne prepadne i onda bi bio belaj otici sljedeci put :)
Rezervisali Djulagin dvor na Sipu. Tu smo slavili i prosle godine. Svidja mi se jer nema djece "sa strane" jer su rodjrndani obicno otvorenog tipa.

leena bilo bi zanimljivo na isti dan da rodimuser posted image . Budemo vidjeli.
user posted image za cure...svaki put ce biti lakse. Mada, moja ni nakon dvije godine nije bas poletna da ide. Ne place, ali da moze birati radije bi ostala u kuci sa mnom :)

< Poruku je uredio ninuska -- 2.9.2015 11:25:01 >

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:22:14   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image

Ne tresi se user posted image ...ima nas jos hihi...ja zacrtala sljedecu sedmicu i vec mi nije dobro haha...mora izaci, pa kako god user posted image



hajmo mi zajednouser posted image


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:27:27   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro.Tek sam ustala user posted image I to me mladje dijete probudilo da joj napravim dorucak user posted image
Ninuska user posted image za zubara. Prava mala hrabrica,ona nista a mamicase trese jel? Koju ste igraonicu iznajmili?Da prodje kako treba pa nda idi da se porodis user posted image
Svasta sam nesto jos htjela da napisem ali sam zaboravila. Idem ponovo da procitam mozda se sjetim user posted image

Aaaa, bas tako draga...preznojili se i muz i ja. Bilo me strah da se ne prepadne i onda bi bio belaj otici sljedeci put :)
Rezervisali Djulagin dvor na Sipu. Tu smo slavili i prosle godine. Svidja mi se jer nema djece "sa strane" jer su rodjrndani obicno otvorenog tipa.

leena bilo bi zanimljivo na isti dan da rodimuser posted image . Budemo vidjeli.
user posted image za cure...svaki put ce biti lakse. Mada, moja ni nakon dvije godine nije bas poletna da ide. Ne place, ali da moze birati radije bi ostala u kuci sa mnom :)


user posted image za hrabricu. Bogme je to super. Veliki je belaj ako se boji. Znam sta su moji sa mnom vidjeli belaja. To je kocenje bilo. Nisam htjela ni blizu. Sva uza i sira familija zna za moje strahove od zubara dok sam dijete bila. ALi srecom nisu odustajali pa imam normalne zube sadauser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:47:25   
mom2B

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Napisah kilometarski post i ne ode mi -.- Hajr..

Ziel Meni mlijeko curi negdje od 20. sedmice.. pričala sam o tome s dr ,a evo baš danas smo i u školi za trudnice o tome pričale.. ono što je ,navodno, bitno, je da ništa ne diramo, i ne pokušavamo istisnuti, ako curi samo- to je normalno

Što se tiče moderatora, i ja sam mislila Rose da predložim ,ako se ona slaže


I ja cu abd tu ali tek sljedeci mjesec. Reci mi, molim te, da li tu bude prisutna sestra Aida, cickava?

Jeste, sestra Aida vodi vježbe


Joj hvala ti puno user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:49:40   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


znaci, kako kopirah spisak, lijepo mi ne bi dobrouser posted image
izbrisah dvije koje se bas nisu odavno javile. Ako se slucjano jave, vracam ih nazad.
Araj se sigurno juce porodilauser posted image i eto, ja sam sad na reduuser posted image user posted image

Ne tresi se user posted image ...ima nas jos hihi...ja zacrtala sljedecu sedmicu i vec mi nije dobro haha...mora izaci, pa kako god user posted image



hajmo mi zajednouser posted image



Bice nam lakse..puhtacemo u duetu user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 11:58:28   
Farah 00
Leptirko cujemo se mi aBd i dogovorino da se vidimo, a sjetit ceno se i Carobno, ona nam je svakaki prva na spisku pa ce nam biti obavezna tema. Tvoja ceza lupka, vec neda mami mira :-)

Rose bas lijepo ime, a meni najdraze kad nije cesto.

Skorpija ne mrsaj ni za zivu glavu, pa nije 2kg puno za mjesec, uredu je da pripazis na vrstu ishrane, samo se hrani zdravije. Ja bas fino jedem, ali pazim da to nisu samo prazne kalorije, tako da nisam puno dobila kilograma.

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
2.9.2015 12:12:20   
lala88
zdravo trudnice i porodjene user posted image
CEstitam AF divan porod, sve najbolje i tebi i bebi.
Svasta procita pola ne zapamti. Sto se tice davanja djeteta nekom, mjesec dana sam svakog pratla ko ga uzme, svakog opomenjivala kako da drzi (iako svi koji su ga drzali imaju min 2 dijece) Ali bilo me strah da ga neko uzme ipak je imao samo 2,5kg mrvica moja. Sad sam malo popustila. A ziel ne sikiraj se ne samo da ga nece odnositi vec ce govoriti zatvaraj te vrata jer bebe su glasnije od najglasnijeg alarma user posted image
A djever vec govori kako ce ga voditi u kafanu na pivo, ja na to odgovorim hafizi ne piju user posted image
Rose i kod mog B je imalo ispupcen pupak, dr ga svako 3 dana pregleda (prvi komsija) i nikad nije rekao da nesto nije ok sa pupkom.
Ja sam trece dijete i planiram ako Bog da troje roditi, to je super. Odo probudi se alarm, spavao 40 min.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

sex
milenium

sram me je pitat ikoga o tome...jeste li svaki put kad ste imale spolni odnos došle do vrhunca ?I uspijeva li vam to svaki put ili ne uspjeva nikako?

ne znam (14%)

uspjeva (38%)

ne uspjeva (35%)

glumim orgazam (6%)

molim mišljenje (8%)


Broj svih glasova: 146

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *