|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 15:21:36   
ada_

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Helloooo trudnice....
Ja sam bas cudna... :-( Jedan dan me nista ne boli,drugi mi je samo muka a opet treci me stalno bolucka i pritisce po dnu stomaka pa hodam kao robot....Da li ste i vi imale ovakve prelaze na pocetku trudnoce?

Ja se prve t vise i ne sjecam a nije 5ako davno ni bila albzato u ovoj sve sto je moglo da bude cini mi se bilo je,s pocetka probadanja,bijelo pranje,kontrakcije,svako malo nekakvo cudno ziguckanje,bolovi u stidnoj kosti i preponama,ledza nekad ne osjetim,al nalazi ks i urin uvijek savrseni,meni rekose da svaku t vise promjena i bolova ima jer materica sa svakom t se sve vise rasteze tako nesta uglavnom sve dok nema jakih bas bolova i krvarenja sve ostalo ide u cari trudnoce



_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 15:42:28   
Leena
Mala, L ne spava u kreveticu odavno. Nervira je ogradica od kad je prohodala, znaci vise od godinu ima da ne spava u kreveticu. Imaju ona i E onaj krevet sa ladicom, E ima krevet a Lejlin se izvlaci ispod kao ladica i tako spavaju, pa mi je krevetic slobodan sada za bracu. Jedino sto ima neke zenske naljepnice, cvjetici neki, nikako da to skinemuser posted image

< Poruku je uredio Leena -- 29.11.2015 15:43:25 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 17:11:31   
Isha
Leena, tvoja L.je bas velika, D.je jos beba prava user posted image . Mi cemo jos jedan krevetic uzeti.

Travelove, ja sam se zezala, ne brisem vas dok se ne porodite sve. Ne brini sto nije krenulo, i ja sam prvog prenijela 5 dana.

Rafaelo, ako mozes uradi betu, kako su ti zene pisale najbolja je.

Nudzejma, sve je to normalno u trudnoci sto si opisala, ne znam nijednu koju je zaobislo.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 18:13:22   
Leena

IZVORNA PORUKA: Isha

Leena, tvoja L.je bas velika, D.je jos beba prava user posted image . Mi cemo jos jedan krevetic uzeti.

Travelove, ja sam se zezala, ne brisem vas dok se ne porodite sve. Ne brini sto nije krenulo, i ja sam prvog prenijela 5 dana.

Rafaelo, ako mozes uradi betu, kako su ti zene pisale najbolja je.

Nudzejma, sve je to normalno u trudnoci sto si opisala, ne znam nijednu koju je zaobislo.


Ma mrva je ona, ali bas ne voli krevetic. Ovako kad se probudi ustane i dode kod mene, onako je vristala, ili jos gore, pokusavala preskociti ogradicu, sad bi to vec mogla.. Ovako sam rahat


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:11:53   
demira
hej hej drage moje... jeste li zive user posted image

prvo da cestitam svim damama koje sada drze svoje bebe u zagrljaju user posted image user posted image i da pozelim puno srece NAMA koje tek treba da obavimo i taj dio posla user posted image user posted image

Leena jesi li spremna? Mene uhvatila trema pred trece... joj svi me zezaju, pa ti imas staz, to treba da ti bude mala maca, ali mene prpa uhvatila user posted image user posted image user posted image
Hajd sto me prpa uhvatila, nego sto me i isijas uhvatio. Ne mogu na nogu da stanem... jel neka od vas imala problem sa prikljestenjem butnog zivca???

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:15:51   
Leena
IZVORNA PORUKA: demira

hej hej drage moje... jeste li zive user posted image

prvo da cestitam svim damama koje sada drze svoje bebe u zagrljaju user posted image user posted image i da pozelim puno srece NAMA koje tek treba da obavimo i taj dio posla user posted image user posted image

Leena jesi li spremna? Mene uhvatila trema pred trece... joj svi me zezaju, pa ti imas staz, to treba da ti bude mala maca, ali mene prpa uhvatila user posted image user posted image user posted image
Hajd sto me prpa uhvatila, nego sto me i isijas uhvatio. Ne mogu na nogu da stanem... jel neka od vas imala problem sa prikljestenjem butnog zivca???

Pitam ja za tebe danimauser posted image
Mene nije isijas, ali jeste žuč i kuk desniuser posted image A prpa svakakouser posted image
A spremna... Fizicki da, psihicki ni blizuuser posted image Imate li vi ime za bracu?



< Poruku je uredio Leena -- 29.11.2015 19:18:38 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:19:20   
Kikii
Vecer user posted image ...

Leena mila kako si, eto jos sutra izdrzi na poslu pa po svome user posted image ...

jesi se to prehladila, pokusaj rijesiti prehladu do poroda... cajeva c vitamina...

moj R nikada nije htio u krevet, jos kupili onaj sto se ljulja a muz izgubio sarafe da se moze umiriti krevetic i tako vazda lupa lupa i razbudi ga....

spava sa mnom na bracnom i izgura me pa sam razmisljala cak i da se ja preselim u krevetic posto je spustena ogradica i sastavljena sa nasim ali kontam razlupat cu ga user posted image

kupili mu danas sator i lijepo se igra i mogu igracke nagurati u njega, ima igracaka na sve strane, a ne da da ih pospremim....

kod nas nedjelja obicna, dosadna i hladna... ljubimo curice i tebe naj naj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog januara majka je donijela na svijet svoga djecaka... ljubav... R....

(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:22:45   
demira
IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: demira

hej hej drage moje... jeste li zive user posted image

prvo da cestitam svim damama koje sada drze svoje bebe u zagrljaju user posted image user posted image i da pozelim puno srece NAMA koje tek treba da obavimo i taj dio posla user posted image user posted image

Leena jesi li spremna? Mene uhvatila trema pred trece... joj svi me zezaju, pa ti imas staz, to treba da ti bude mala maca, ali mene prpa uhvatila user posted image user posted image user posted image
Hajd sto me prpa uhvatila, nego sto me i isijas uhvatio. Ne mogu na nogu da stanem... jel neka od vas imala problem sa prikljestenjem butnog zivca???

Pitam ja za tebe danimauser posted image
Mene nije isijas, ali jeste žuč i kuk desniuser posted image A prpa svakakouser posted image




Hvala ti mila moja saborkinjo user posted image user posted image
Ma ja u nekim obavezama... a onda ovo moje troje djece (2+mm) pa me nigdje nema user posted image user posted image
Joj imala sam radnu kolegicu koja je muku mucila sa zuci u trudnoci... uh sto se napatila... zato mogu da zamislim kako je tebi... Izdrzi draga moja, poslije poroda bi trebalo prestati, a to je jos malo... Ja nemam nikakvih simptoma, ali imam osjecaj da cu se poroditi u narednih 7 dana, ne znam kako, ali ja termin docekati necu user posted image user posted image user posted image Evo me k''o vidovita Dzemila user posted image user posted image user posted image

EDIT: Da li je neko uzimao baby madrace u onom Nobilu?

< Poruku je uredio demira -- 29.11.2015 19:24:03 >

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:25:40   
Leena

IZVORNA PORUKA: Kikii

Vecer user posted image ...

Leena mila kako si, eto jos sutra izdrzi na poslu pa po svome user posted image ...

jesi se to prehladila, pokusaj rijesiti prehladu do poroda... cajeva c vitamina...

moj R nikada nije htio u krevet, jos kupili onaj sto se ljulja a muz izgubio sarafe da se moze umiriti krevetic i tako vazda lupa lupa i razbudi ga....

spava sa mnom na bracnom i izgura me pa sam razmisljala cak i da se ja preselim u krevetic posto je spustena ogradica i sastavljena sa nasim ali kontam razlupat cu ga user posted image

kupili mu danas sator i lijepo se igra i mogu igracke nagurati u njega, ima igracaka na sve strane, a ne da da ih pospremim....

kod nas nedjelja obicna, dosadna i hladna... ljubimo curice i tebe naj naj user posted image user posted image user posted image


Jos sutra user posted image i to ctg, pa na posao. Pijem cajeve, jedem med, bice dobro aBd. Imala je moja E taj satorcic, super stvarcica

Demira, ja imam osjecaj da cu jos mjesec biti trudnauser posted image u koju ces bolnicu? Ides li na ctg?


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Kikii)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 19:43:33   
demira
IZVORNA PORUKA: Leena

Demira, ja imam osjecaj da cu jos mjesec biti trudnauser posted image u koju ces bolnicu? Ides li na ctg?



user posted image user posted image user posted image user posted image ludo jedna user posted image user posted image user posted image
Ma nas dvije cemo to po kratkom postupku... dodjoh, vidjeh, porodih se user posted image user posted image user posted image
Ja cu na Jezero... ti ces u Vojnu ako se ne varam? Na CTG idem jednom sedmicno, sve je hb OK, bas kako teba biti... S prvim djetetom sam se opametila, pa prije CTGa pocistim nesto po kuci i mrdnem jednu cokoladu... Ih da vidis malog kako je zivahan. U prvoj trudnoci (naivno celjade) necu da uznemiravam bebu... ja odem na CTG, kad ono beba se umirila... mene presjece... a onda me natjeraju da pola sata set_am gore-dole i da pojedem nesto slatko... ponovljeni CTG bude k''o bombon... I onda sam rekla, neces vise user posted image user posted image user posted image Prvo gimnastika pa onda CTG user posted image user posted image

< Poruku je uredio demira -- 29.11.2015 19:53:44 >

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 20:02:50   
Leena

IZVORNA PORUKA: demira

IZVORNA PORUKA: Leena

Demira, ja imam osjecaj da cu jos mjesec biti trudnauser posted image u koju ces bolnicu? Ides li na ctg?



user posted image user posted image user posted image user posted image ludo jedna user posted image user posted image user posted image
Ma nas dvije cemo to po kratkom postupku... dodjoh, vidjeh, porodih se user posted image user posted image user posted image
Ja cu na Jezero... ti ces u Vojnu ako se ne varam? Na CTG idem jednom sedmicno, sve je hb OK, bas kako teba biti... S prvim djetetom sam se opametila, pa prije CTGa pocistim nesto po kuci i mrdnem jednu cokoladu... Ih da vidis malog kako je zivahan. U prvoj trudnoci (naivno celjade) necu da uznemiravam bebu... ja odem na CTG, kad ono beba se umirila... mene presjece... a onda me natjeraju da pola sata set_am gore-dole i da pojedem nesto slatko... ponovljeni CTG bude k''o bombon... I onda sam rekla, neces vise user posted image user posted image user posted image Prvo gimnastika pa onda CTG user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image ista sam
Prosli put one sestrice, srednjoskolke na praksi, uznemirile, ne mogu naci, a on bjezi, kako stave ctg pobjegne, meni sega, a sa E sam se jednom rasplakala jer nisu mogli naci user posted image doduse, ja samo tu cokoladu praktikujem, u 8 idem na ctg, jedino da se u 6 nadignem rasprematiuser posted image
Jeste, u Vojnu cu aBd.
E bas bih voljela da nam bude dodjoh, vidjeh, porodih seuser posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 20:31:03   
demira
IZVORNA PORUKA: Leena

user posted image user posted image user posted image ista sam
Prosli put one sestrice, srednjoskolke na praksi, uznemirile, ne mogu naci, a on bjezi, kako stave ctg pobjegne, meni sega, a sa E sam se jednom rasplakala jer nisu mogli naci user posted image doduse, ja samo tu cokoladu praktikujem, u 8 idem na ctg, jedino da se u 6 nadignem rasprematiuser posted image
Jeste, u Vojnu cu aBd.
E bas bih voljela da nam bude dodjoh, vidjeh, porodih seuser posted image



user posted image user posted image user posted image ma super si mi tiuser posted image user posted image
Hej ja sam se 2 puta zeznula pa otisla na CTG u 8, dosla na red u 10,30-11, pa dok docekam dr kontam mogla sam kakav goblen izvesti user posted image user posted image user posted image Poslije toga idem u 11h, nema nikoga a dr mi je tu... Ma ljepota od zivota user posted image user posted image

A ja se do sada nisam puno pitala kako ce biti na porodu... svaki put kazem ja cu to ko od sale... Sestra moje prijateljice sa fakulteta je radila u Vojnoj i prica kako im je jednom dosla ciganka da se poradja... Samo sto je ono dijete izaslo, ona se dize na lakat i pita doktora ima li jednu cigaru user posted image user posted image user posted image , a onda se okrece sestri i govori, ne d''o ti bog da ga okupas toplom vodom... pod ledenu ga stavi user posted image user posted image user posted image
Zato ja kazem, da mi je ciganski porod user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio demira -- 29.11.2015 20:43:01 >

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 21:38:35   
Leena
user posted image eeee daaaa! Treba nam takav porod, bar meni, dva sam teska imalauser posted image jedan bas tezak, jedan koji nije lakuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 21:50:58   
demira

IZVORNA PORUKA: Leena

user posted image eeee daaaa! Treba nam takav porod, bar meni, dva sam teska imalauser posted image jedan bas tezak, jedan koji nije lakuser posted image


joj zeno e vala sad zasluzujes jedan lijep porod, onako za prepricavanje uz mezu user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 21:52:55   
Leena

IZVORNA PORUKA: demira


IZVORNA PORUKA: Leena

user posted image eeee daaaa! Treba nam takav porod, bar meni, dva sam teska imalauser posted image jedan bas tezak, jedan koji nije lakuser posted image


joj zeno e vala sad zasluzujes jedan lijep porod, onako za prepricavanje uz mezu user posted image user posted image

Bice aBd user posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 22:10:13   
demira
abd bice, drzacu ti fige i mislicu na tebe, a ti gledaj da me obradujes user posted image
ljubi princeze svoje, a mi se cujemo opet user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 22:13:04   
Leena

IZVORNA PORUKA: demira

abd bice, drzacu ti fige i mislicu na tebe, a ti gledaj da me obradujes user posted image
ljubi princeze svoje, a mi se cujemo opet user posted image user posted image

Ljubac i za tvoje curice, a javi se cesce sada, da skupa odbrojavamouser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
29.11.2015 22:16:28   
Beba_Bu

IZVORNA PORUKA: demira

hej hej drage moje... jeste li zive user posted image
nego sto me i isijas uhvatio. Ne mogu na nogu da stanem... jel neka od vas imala problem sa prikljestenjem butnog zivca???


user posted image


Vece zene :D Danas u nas "opet" ne bi struje..A ja bez struje ko bez glave :D Sve pomislim kako su oni u ratu :Duser posted image user posted image

.....
Jeste mene išijas toliko me ukoči ne mogu ni da se sagnem ni da se ispravim , ali što mi se zablokira noga,nego mi zablokira i kuk i ode bol srkoz do ramena,pa me plećka vazda boli..Ne znam kako da se namjestim kad spavam.

.....


nudzejma,svasta ces jos proc kroz trudnocu..Do 7mog sam ev ziva, aBd valjda ću i deveti izgurat hehe :) Sve mi je tako bilo ne zove se bezveze DRUGO STANJE :D Ista koža,ALI NISI TI. Čas plačeš,čas se smiješ,čas te boli,čas povraćaš, ali svo vrijeme mi sve ide na živce.. :D Posebno ako mm hrce navece a ja nisam uspjela zaspat.. U momentu bih ga user posted image ..user posted image Helen šuti trpi,kad zaplače u naručju sve će proći inshallah. :) poslje će aBd biti nam drago za svaku sitnicu koju smo prosle u trudnoci..user posted image user posted image

.....

Ja sam baš sa mm pričala,našli smo povoljno taj krevetac sa natkasnom koja se može maket poslije, to je odlično i praktično,a imaš gdje smjestit sitnice , puder-kremice-pelenice ^_^ Barem uvijek ima tih sitnih stvarčica. :) user posted image

....

ziel to je baš jeftino user posted image i prelijepo masallah user posted image

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu demira)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 8:56:52   
Leena
Jutrooouser posted image
Samo da mahnem. Evo cekam ctg, pa cu na posao. Sinoc me bas bolio stomak, nisu kontrakcije, nego bas neki ostri bolovi, bas me nasekiralo...
Kako ste vi?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 9:29:15   
mom2B
Jutro svima user posted image

Uh neko zatisje na temi user posted image

Leena sretno na CTGu, javi sta su ti rekli user posted image

Dokle nam je Travelove stigla?

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 9:38:05   
Leena

IZVORNA PORUKA: mom2B

Jutro svima user posted image

Uh neko zatisje na temi user posted image

Leena sretno na CTGu, javi sta su ti rekli user posted image

Dokle nam je Travelove stigla?

To kad se ja raspisem, svi pobjegnuuser posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:23:49   
mala_sa
Jutro 😀, A mi spavala do pola 10 😌 a vikendom kad je molis da spava ona u 7 na noge 😆.
Ja sam ok, s tim sto kiselina me smori, danas pogotovo. Sve mi se gadi i sve mi ie bljak 😖.

Nudzejma (cini mi se), razna stanja organizma se dogadjaju u trudnoci, normalno je da se svaki dan osjecas drugacije, ne sikiraj se 😇

Leena zavrsi li ctg? Mi cemo onda A isto prebaciti u veliki krevet, jedino me strah da ne bude hodala po noci, al valjda nece...

Beba Bu, ovi lrevetici sa komodicom su bas prakticni, pogotovo ova komodica dobro dodje, skula koje ti trebaju svakodnevno ima mali milion, a ovdje zacas sve poslazes.

Neko je pitao za madrace u Nobilu, ja sam uzimala 2x, jedan za krevetic a jedan po mjeri specijalnoj za kolijevku, i sa oba sam bas zadovoljna bila. Mslm i sad su u upotrebi.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:30:17   
*andjela*
Haha Leena tako i ja kad bi pisala citav dan nema nikog na temi user posted image ,pa sta se sikiras,svedno si tu ,desetak dana do termina,jedino da bar odmoris kod kuce sad od posla koji dan
Ja juce sve citala al mi se nije dalo pisati sa telefona,uvjek mi nesto ne prihvati poruku,evo sad pila kafu ,pa hocu sa djecakom malo u setnju...Joj on se jutros u 4 probudio ,place,nervozan ,nezna sta bi od sebe ,uspjela sam ga opet uspavati pa smo se pobudili tek u pola 9,ima dve tri noci tako u snu ,kontam da mu petice ne izbijaju pa je zato nervozan...i mene sinoc nesto stomak pokocio ,pa me isto zabrinulo,neznam jel od spavanja il kako se beba prevrce,al kako god se okrenem nije mi odgovaralo,jutros vec bolje..
Mi isli u subotu,kod kumice na rodjendan,sve veca djeca,pa crtaju ,pisu,cackaju po telefonima,a moje djete se vise samo igralo,zato ce mu mama roditi seku user posted image , user posted image
Ja u cetvrtak na uzv,a zvala jutros i da me naruce za tu kolposkopiju,pa cu i to odraditi iduce sedmice
Eto jos danas i prelazimo u decembar


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:31:39   
mom2B
dobro jutro mala_sa user posted image

zanimljivo je to s djecom, a i sa odraslim, kad se moze duze spavati, oči su kao fildzani user posted image user posted image

ja sam isto gledala madrace u Nobilu, ali se sad dvoumim izmedju onog debljeg sa oprugama (SAN) i tanjeg, anatomskog, kojem se plahta moze skidati (TEO). Koji je kod tebe?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
30.11.2015 10:36:14   
*andjela*
Moj V krevetac ne koristi od prve godine skoro,a sad ce mu 2 pune godine,da nisam trudna ovih pola godine,dosad bi ga izbacila,al sad nek stoji user posted image user posted image
On po danu spava u sobi na krevetu,a po noci isto zaspi u sobi,ja samo legnem sa njim malo,i onda ga MM prenese kod nas tamo oko 12,jer u sobi hladnije,a on se otkriva po citavu noc...al rekla sam to je sad tako preko zime,mjesec/dva,onda ce on sam spavati u sobi na krevetu ,
a beba u krevetcu,
ja sam njega vise drzala sa nama da spava ,nego u krevetcu,budio se u prvoj godini po sto puta,stvarno nisam imala toliko snage,nijednu noc nismo prospavali,i onda mi tako bilo lakse.

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *