|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
6.8.2012 10:22:21   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: leona81

zlijezda se sinoc sama otvorila ali jos nisam isla doktoru jer jos imam pa cim mi prestane otici cu da se pregledam...nakon pucanja sam stavljala samo rivanol.


moj savjet za tebe je da ipak odes doktoru i zamolis ga da ti par dana cisti tu ranu. vjeruj mi da ce ti pomoci, jer se meni evo vec 5-6 godina vise nikako ne pojavljuje.

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
6.8.2012 10:29:25   
leona81

IZVORNA PORUKA: AminaZana


IZVORNA PORUKA: leona81

zlijezda se sinoc sama otvorila ali jos nisam isla doktoru jer jos imam pa cim mi prestane otici cu da se pregledam...nakon pucanja sam stavljala samo rivanol.


moj savjet za tebe je da ipak odes doktoru i zamolis ga da ti par dana cisti tu ranu. vjeruj mi da ce ti pomoci, jer se meni evo vec 5-6 godina vise nikako ne pojavljuje.


ovo je bilo daaavno, srecom ove godine se nije desilo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
6.8.2012 10:34:12   
AminaZana
user posted image nisam ja ni pogledala datum... a nadam se da se vise nece nikad ni desiti :)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
6.8.2012 10:34:45   
leona81

IZVORNA PORUKA: AminaZana

user posted image nisam ja ni pogledala datum... a nadam se da se vise nece nikad ni desiti :)

i ja se nadam, hvala ti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
8.8.2012 14:20:08   
alminasuljkic
ja sam to rjesila sa zecijim salom stavila na zljezdu i mirovala sat vremena i pukla je sama drugi put sam stavila germu i sama je pukla poslje stavim jod i super prode mi brzo. A prvi put kad se pojavila isla sam na ciscenje zljezde ito sve nazivo ev druga godina nema je user posted image user posted image user posted image user posted image fala bogu

_____________________________

osmijeh je moje oruzje protiv zla

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
8.8.2012 14:59:16   
Teddy Bear
Ja sam imala na vanjskoj usni(ili velikoj), kao unutrasnju bubuljicu, velicine zrna graska, i to je bilo unutra, ne vani, nekako me zuljala kad hodam, i to u uskim farmerkama. U tom periodu sam imala jaku gljivicnu infekciju, nakon koristenja vaginaleta Neo penotran forte, prosla infekcija i to zrno graska. Nije mi nista bilo zagnojeno. Ne znam jel to ta zlijezda, posto mi se prvi put desilo user posted image

(odgovor članu alminasuljkic)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
8.8.2012 15:04:39   
leona81
pa i bartolinijeva je unutra naravno, a ne vani...nekom bude velicine graska, nekom jajeta, a nekom i veca

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
8.8.2012 15:11:56   
Teddy Bear
hvala leona, nego sam procitala o istiskivanju iste pa sam se malo zbunila, mislim da je to "to".

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
8.8.2012 15:13:21   
leona81

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

hvala leona, nego sam procitala o istiskivanju iste pa sam se malo zbunila, mislim da je to "to".


pa ona zna da otekne toliko da jedino moze da se ispusti gnoj iz nje kod ginekologa i to bez anestezije jer je upaljeno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Upala Bartolinijeve žlijezde
1.3.2013 19:03:25   
laluna
Da se i ja javim, prije tri dana mi se javila upala desne zlijezde prvi put u zivotu. Kako sam mlada, a nemam djece, nisam rekla mami. Odmah sam prvi dan otisla ginekologu koja je to odmah htjela rezati, kako sam ja prije toga citala forume o tome, da zlijezda moze puknuti i sama, i o tome koliko boli rezanje jer se radi bez anestezije, nisam pristala na to. Propisala mi je Ampicilin antibiotik te sam ja uzimala jos Ketonal protiv bolova. Pila sam to, i stavljala obloge od meda, koji je to sve uzvlacio, i hvala Bogu jutros je pukla. Strasno me boljelo dva dana, nisam mogla ici na fakultet, samo sam lezala. Sad cekam da se otok smanji, i ozbiljno razmisljam da idem na operaciju za koji mjesec, jer ovakve bolove ne planiram ponovo prozivljavati. Raspitala sam se kod nekoliko prijateljica, operacija ne boli ni malo. Ali se strasno bojim da ce se opet vratiti. Znate li zasto se vraca, da to izbjegavam?

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *