|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:22:19   
veeseelaa
imala sam priliku deverati s Turcima, kako je to čudna nacija user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:28:39   
salmy
Mi nemamo tih problema, kod nas predstavnik stanara vedri i oblaci u zgradiuser posted image user posted image Bog mu dao zdravlja.Tacno se zna kad se radi,i sta se radi! ma divota
Cak osobe koje ne zive u zgradi nema sanse da udju,a da ne budu pitane:kod koga idetu..ako se doticni gospodin nadje u ulazu.Ljeti zaljeva cvijece okopava,zimi cisti snijeg...ma ljepota
Jedino sto mi svaler ne moze dociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image steta....proso bi i sito i resetouser posted image user posted image
Lijepo je zivjeti u uredjenoj zgradi i divnim kosijamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:34:26   
emma.L
Eh, kod nas je krenulo user posted image . Pisala sam na "problemi s komšijama" o otvorenim vratima jednog stana na našem katu- dakle, uvijek otškrinuta vrata poduprta papučom i stariji čovjek se čuje iznutra. Jučer je dolazio našem majstoru (renoviramo stan, fino rekli predsjedniku savjeta o planovima, složili se da ne treba između 2 i 5 raditi i sve ok). Kukao je kako njemu treba mir. Kaže majstor da je baš neki čangrizavac i da smrdi na alkohol jako. Čovjek mu fino rekao da će lupati do dva, odraditi sve što mogu, a onda iznositi šutu. Ne znam detalje. Mislim da ćemo morati otići i predstaviti se i popričati sa čikicom.
Btw. neki dan je rekao majstoru (već se prije žalio) "šta imaju renovirati, useljiv stan, kad cigo ima para i m... maže" user posted image .
Opet ponavljam, hoćuuuuuu mojj ulaz povesti sa sobooooom user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:41:14   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imala sam priliku deverati s Turcima, kako je to čudna nacija user posted image user posted image


Uuuuuuuuuu još kad se sjetim da ima ljudi pa bosance poistovjećuju s turcima
e onda bi user posted image

Čudna su nacija da valja...


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 11:48:54   
muby
I moja komsinica se zalila na tursku porodicu koja je uselila u susjedni ulaz ali s njima dijele zid. Kaze da su bas bucni i ne paze na red. E ne znam jel to njima u krvi, odgoju ili se to tako slucajno potrefilo.

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 16:36:27   
Natty
ja u komšiluku imam sve same fosile i alkoholičare i isto ih sve zanima i u sve bi nos da ture....ne bakćem se sa takvim ljudima,samo zdravo za zdravo user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 18:42:57   
Super Beba
Komšije o sebi pri sebi...Zgrada izgrađena na principu "jedan (polu)sprat - jedan stan"...jutarnji pozdrav u liftu i ljepota, bez pretjeranog mahalanja. Međutim, komšije (polu)sprat ispod nas imaju običaj da smeće ostave ispred vrata i to, nažalost, nekad i na dan-dva (komšije drage - čemu služi balkon?!?). Još kako imaju malo dijete, pa se pelene usmrde, uh, nije nimalo lako. Zimi je i podnošljivo, ljeti nikako nije od vrućine i isparavanja (sav smrad se "penje" nama pred vrata user posted image ). Obzirom da smo relativno novi u zgradi, nezgodno nam bilo šta reći, a kamoli zvati eko-policiju. Da sam u svojoj staroj zgradi, ne bih se ustručavala komšiji pojasniti pravila kućnog reda. Uglavnom, mm i ja smo se dogovorilo da trpimo još malo...k'o kad smo i mm i ja budale..grrrr!

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 19:24:33   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: muby

I moja komsinica se zalila na tursku porodicu koja je uselila u susjedni ulaz ali s njima dijele zid. Kaze da su bas bucni i ne paze na red. E ne znam jel to njima u krvi, odgoju ili se to tako slucajno potrefilo.

Slucajno se potrefilo. user posted image
U svakom zitu ima kukolja. Nema potrebe generalizovati. Stereotipi, predrasude..Ma fuj, ne?

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 20:05:55   
sara.at
Znate kako u svakom zitu ima kukolja e tako i kod mene..
Sve su komsije ok i slazemo se Al jednu StO Imam iznad mene kuca PrVO bih nju otrovala Pa onda njenu macku (a obozavam zivotinja)
Ima macku koja je vjecito vani (to mi nesmeta) Al ima macku koja mi od vrta pravi minsko polje tj vrt mi je vanjski klozet. Nalazila Sam izmet u cvijecu,pred vratima,Po terasi potravi da ne govorim, izgorila mi trava od Macije mokrace i Million puta Sam konu upozoravala da zatvori macku jer nije lijepo ipak Sam ja trudna ne ona namjerno je pusta van. Dok na ljeto nisam palagonije zasadila milina za oci i macka se pokenjala u svaku saksiju Sa Tim StO je i dvije oborila (od 2m saksije duge) i ja stala Golom nogom i onda ruku ubola da naberem blitve i uhvatim nesto ljigavo,okrecem glavu da joj opet kazem i ona meni "ne intresuje me i Ode u kucu" ja pokupim sav izmet u vrecicu i njoj pred vrata pozvonim nije htjela otvoriti i nakacim joj na kvaku od vrata. Da bi ona to nasla i pocela se svadjati ne Samnom nego Sa mm i ja joj lijepo kazem "draga sta se nerviras,ja to vratila samo Ono StO je tvoja macka u mom vrtu izgubila" a ona pocela da se dernja i mm joj rekao ako jos jednom nadje macku u vrtu da ce kupiti otrov i vise nikad nisam nasla nista,nit kona vise prica samnom. Da bih za moju svadbu kad su gosti dolazili Po mene ona kosila kosilicom travu i slaufom spricala cvijece i voda SVA prskala Po stolu i Po
gostima. Za neke je Stan i to bez Balkona da neugrozavaju druge komsije...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 20:13:57   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: muby

I moja komsinica se zalila na tursku porodicu koja je uselila u susjedni ulaz ali s njima dijele zid. Kaze da su bas bucni i ne paze na red. E ne znam jel to njima u krvi, odgoju ili se to tako slucajno potrefilo.

Slucajno se potrefilo. user posted image
U svakom zitu ima kukolja. Nema potrebe generalizovati. Stereotipi, predrasude..Ma fuj, ne?


Svakako!Mozda se radi o manje civiliziranim ljudima,bas kao sto ih i mi imamo :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 21:52:42   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: muby

I moja komsinica se zalila na tursku porodicu koja je uselila u susjedni ulaz ali s njima dijele zid. Kaze da su bas bucni i ne paze na red. E ne znam jel to njima u krvi, odgoju ili se to tako slucajno potrefilo.

Slucajno se potrefilo. user posted image
U svakom zitu ima kukolja. Nema potrebe generalizovati. Stereotipi, predrasude..Ma fuj, ne?


mudro zboris draga user posted image

ja sam prosle godine imala 3 momka iz Turske u dvosobnom stanu mog brata, ma za pozeliti ih za podstanare koliko su bili pedantni, kulturni, mirni,  ma sve naj o njima, a jos muskarci, ma uredniji od bilo koje zenske osobe....

onda sam imala bracni par iz Zvornika, jedva smo stan poslije njih ocistili, svadja, dreka, komsija iznad njih ih par puta zvao policiju i na kraju su otisli hvala Bogu, nakon njih petoroclana porodica iz Sarajeva mirni ko bubice...

Nebitno odakle su, kao sto M.pratilja rece u svakom zitu kukolja ima, ne mozemo sve u jedan kos svrastavati... user posted image  

< Poruku je uredio medic slatki -- 11.2.2011 21:53:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kakve komsije imate?
11.2.2011 21:57:59   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: muby

I moja komsinica se zalila na tursku porodicu koja je uselila u susjedni ulaz ali s njima dijele zid. Kaze da su bas bucni i ne paze na red. E ne znam jel to njima u krvi, odgoju ili se to tako slucajno potrefilo.

Slucajno se potrefilo. user posted image
U svakom zitu ima kukolja. Nema potrebe generalizovati. Stereotipi, predrasude..Ma fuj, ne?

bas tako user posted image ma svugdje na svijetu ima i dobrih i losih
inace nikad ljude ne djelim koje i odakle je koliko ima i slicno samo na dobre i lose tacnije neki mi pasu neki ne...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kakve komsije imate?
12.7.2011 9:50:22   
mamana
Da li neko zna kome se obratiti kad komšije "neadekvatno" drže kućne ljubimce, puštaju ih redovno da obavljaju nuždu u haustoru? To strahota od smrada, pogotovo na ovim vručinama.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kakve komsije imate?
12.7.2011 9:58:37   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mamana

Da li neko zna kome se obratiti kad komšije "neadekvatno" drže kućne ljubimce, puštaju ih redovno da obavljaju nuždu u haustoru? To strahota od smrada, pogotovo na ovim vručinama.

jesi 100% sigurna da kućni ljubimci obavljaju nuždu u haustoru?
ja iskreno ne znam nijednog psa koji će obaviti nuždu negdje a da nema trave
a pitam zato što sam ne tako davno doselila u haustor koji je vječito smrdio (dolazila sam tu i prije preseljenja) a čim sam došla odmah su komšije počele da govore kako moj pas piški u haustoru  user posted image user posted image i da zbog toga smrdi


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kakve komsije imate?
12.7.2011 10:04:03   
mamana
Pas je u stanu ispod nas i pocijeli dan je zatvoren, jer vlasnici nisu kući i vjerovarno ne može izdržati da izađe vani, zna se desiti i u liftu.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kakve komsije imate?
13.7.2011 0:16:13   
tweety
Ma moja komšinica je "divna",živi ispod mene i evo npr. sad u ova doba kuha.Vani je 30°C,prozori su širom otvoreni i a ja se gušim u njenom bijelom luku.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kakve komsije imate?
13.7.2011 0:22:21   
animagical
moja kona jos slusa selmu bajrami..da hoce makar neki novi album izdati, vise mi na vrh glaveuser posted image user posted image  

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kakve komsije imate?
13.7.2011 0:26:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tweety

Ma moja komšinica je "divna",živi ispod mene i evo npr. sad u ova doba kuha.Vani je 30°C,prozori su širom otvoreni i a ja se gušim u njenom bijelom luku.




user posted image user posted image user posted image user posted image jel satarašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kakve komsije imate?
13.7.2011 0:35:10   
tweety
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: tweety

Ma moja komšinica je "divna",živi ispod mene i evo npr. sad u ova doba kuha.Vani je 30°C,prozori su širom otvoreni i a ja se gušim u njenom bijelom luku.


Noa šta je god užasno je!Isto noćna ptica,do nekih doba je budna ali zato spava do 12h.


user posted image user posted image user posted image user posted image jel satarašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kakve komsije imate?
13.7.2011 0:41:28   
Anoniman
a da bilo sta kazes trebalo bi se posvađatiuser posted image neki ljudi jednostavno nemaju obzira a ni kultureuser posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kakve komsije imate?
19.9.2011 22:09:59   
selebriti
Moram se pohvaliti, slučajno naiđoh na temu...
Naše su komšije divne, .. hem ovi prekoputa, hem ispod nas, ...
Stvarno nemamo problema nikakvih... nikad se niko nije požalio kad smo dernečili, ... sada kad je beba tu baca sve živo iz igraone, ... to lupi od pod da ti se zamanta, .. puštamo joj glasno muziku da pleše, ... al sve to u neko normlno vrijeme, naravno.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kakve komsije imate?
20.9.2011 1:56:31   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: selebriti

Moram se pohvaliti, slučajno naiđoh na temu...
Naše su komšije divne, .. hem ovi prekoputa, hem ispod nas, ...
Stvarno nemamo problema nikakvih... nikad se niko nije požalio kad smo dernečili, ... sada kad je beba tu baca sve živo iz igraone, ... to lupi od pod da ti se zamanta, .. puštamo joj glasno muziku da pleše, ... al sve to u neko normlno vrijeme, naravno.


A da pitamo vase komsije sta misle o vama user posted image ? Salim se.
Moje komsije sa sprata su OK. Dva mlada bracna para, zivi se ne cuju.
Ja se cesto znam izvinjavati komsiji ispod nas zbog J.-ovog lupanja, ali on kaze - Hajde, sta fali, pa i ja kad pjevam, cijela me zgrada cuje (pjevac je u horu NP u Sarajevu).

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kakve komsije imate?
20.9.2011 9:28:10   
selebriti
IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: selebriti

Moram se pohvaliti, slučajno naiđoh na temu...
Naše su komšije divne, .. hem ovi prekoputa, hem ispod nas, ...
Stvarno nemamo problema nikakvih... nikad se niko nije požalio kad smo dernečili, ... sada kad je beba tu baca sve živo iz igraone, ... to lupi od pod da ti se zamanta, .. puštamo joj glasno muziku da pleše, ... al sve to u neko normlno vrijeme, naravno.


A da pitamo vase komsije sta misle o vama user posted image ? Salim se.
Moje komsije sa sprata su OK. Dva mlada bracna para, zivi se ne cuju.
Ja se cesto znam izvinjavati komsiji ispod nas zbog J.-ovog lupanja, ali on kaze - Hajde, sta fali, pa i ja kad pjevam, cijela me zgrada cuje (pjevac je u horu NP u Sarajevu).


Ma ja sam znala često, dok smo bili "mladi i ludi", nakon tako nekog dernečena pitati, izvinjavati se, ... al ovi prekoputa kažu da ama baš ništa ne čuju, ... samo smo onda pazili da se ne lupa vratima kad se ulazi i izlazi.

Ma imamo sreće , .. hehehe ... visoko smo, nema nikog dalje user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kakve komsije imate?
12.3.2013 14:44:41   
Blue rose RR
Ja još uvijek imam najbolje komšije - ne znamo se plaho, ne obilazimo se, ali kad se vdimo uljudno se i srdačno pozdravimo :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kakve komsije imate?
10.6.2013 11:06:53   
malena27 RR
radoznale user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *