|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
16.5.2016 18:48:49   
ema08
Minie mamice hrabra user posted image , čestitam 🎊 draga user posted image . Masala to čitav momak, nek vam je živ i zdrav i neka ga sreća prati kroz zivot.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žene, jeste li vidjele na Facebook stranici čarobna beba preslatke odjeće za bebe. Joj, toliko je slatko...ja bi sve kupila.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
16.5.2016 22:29:57   
mala_sa
Mahanje zene moje user posted image , mi smo imali produzeni vikend, pa smo se bas druzili porodicno user posted image

Auto sam nasla hB user posted image , sad jos da me slusa aBd user posted image

Samy iscjedak je normalan sve dok nema specifican miris, ako te svrbi mozes uzeti Lactogyn gel on bas pomogne

Mini mashAllah user posted image , draga moja izgura ti momka citavog, da vam bude zdrav, sretan i uvijek na ponos aBd user posted image user posted image ime je divno user posted image

Tackice Boga mi po tvom opisu to su bile kontrakcije, zeno malo uspori tempo kad gdje odes user posted image

Nudzejma jel ti jos beban sjedi, moguce da bas zvog tog polozaja cesto visis po wc-u, bar doktori tako kazuuser posted image

Nova clanice dobro nam dosla user posted image

user posted image user posted image za kupovinu za bebice

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 6:31:03   
winky_sa
Jutrooo, kako ste mi na ovo novo tmurno jutro user posted image ,
Minie cestitam od srca, tebi sto brzi oporavak a bebi puno zdravlja i srece. Uzivajte user posted image
Novoj trudnici zelim dobrodoslicu ( nisam bas nick upamtila user posted image )


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 8:19:03   
tačkicaa
Jutro user posted image
Dobile smo bebaća user posted image Čestitam Minie, želim vam sve najbolje user posted image Da bude sretan, zdrav, lijep i veliki momčina, kakav jeć i jeste user posted image A tebi brz oporavak, piši nam user posted image
Mala_sa Kontrakcije? user posted image Pa vidiš, moguće, jer se od apaurina i ležanja smirilo, ali je vala bilo baš ružno. Sva sreća da se beba mrdala, šiznula bi' user posted image Čestitam i tebi za auto, mene sad zanima kakvo je, ja volem auta user posted image
Ema Evo sad ću maksuz posjetit' stranicu, da zavirim user posted image
Winky Ti baš poranila jutros s javljanjem, pretekla si me user posted image Ja sam vala smrznuto, vani je baš bezze user posted image Kako se ti držiš?

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 8:55:08   
minie
Hvala vam drage moje na lijepim rijecima. Danas cemo najvjerovatnije kuci aBd, kako sam samo pozeljela svog Rijada, a danas i MM-u rodjendan. Veselo pravo, hehhehe.

Ljubimo vas

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 9:52:24   
mala_sa
Jutroooo user posted image , mene od jutros fata grc u listu desne noge, popila sam i dupli mg al se stalno vraca user posted image . Jos imam sastanak sa anesteziologom poslije podne, a mrsko mi je ici bas bas user posted image

Tackice jos ako ti je bol udarala u donji dio ledja, definitivno su kontrakcije bile user posted image . Odsad ipak malo uspori user posted image . A uzela sam golf 5 plus, malo je kao veci od golfa 5 a i mogu 3 auto sjedalice u njega, sto je bio moj kriterij br 1 user posted image

Mini polahko zeno danas user posted image , a vidjet ces kako ti je R nekako veliki i porastao bukvalno preko noci user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 9:58:57   
BubaDara
minie draga i hrabra, čestitaaaam i od srca ti želim da ti tvoji dječaci crtaju uvijek osmijeh na licu! user posted image
Mashallah to pravi momak vejiki user posted image Fino si ga hranila user posted image
Super, tm će baš da proslavi pravo ovaj rođendan user posted image
Uživajte sad i javnite se opet kad stignete user posted image user posted image user posted image
ema pogledah ja tu stranicu i stvarno su slatke stvarčice, ima tih stvari i u BiH da poručuju, sve je to ebay roba čini mi se, a ovi pišu da ne odgovaraju ako ti nešto ne dođe kako treba pa možda se ja ne bih igrala s tim, ima super stvari i u waikiki, lindex-u itd, bar kad platiš vidiš, opipaš i znaš za šta si dao pare a ovako naslijepo sumnjivo mi user posted image
mala_sa super za auto draga user posted image kod tebe slatka user posted image
winky_sa ti ustala izgleda prije nego i ja ustajem na posao user posted image tvoje čedo izgleda ranoranioc neki user posted image
tačkice ti ga baš tučeš apaurinima, smanji to, koliko god oni govorili da ne šteti, treba te lijekove maksimalno izbjegavati, ja bar tako, ne može biti bezazleno user posted image nego ti lrzi fino i odmori, popij čajku od dekicom, nema boljeg apaurina user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 11:36:25   
nudzejma
Drage moje hanume....
Minie cestitam....uzivajte i sreci koju vam je Bog podario...Mogu misliti kako je veliki brat uzbudjen da upozna bebicu....
Mala_sa neka ti je hajjirli novo auto da se navozas i da te dobro sluzi.
Tackice,wincki,bubadaro mahanje.....
Ja sinoc bila na UZ...bebi masAllah narastao,naprednije je 2 sedmice i po mjerama i po tezini...nize smjesten...mirovanje i dalje....Sutra aBd radim nalaze krv,urin i briseve.Njih nikada do sad nisam radila.Jeste li vi?Jel opasno to cackanje dole?
Nego da vas pitam imate li vi koje ste oko 30. sedmice kakav iscjedak?Mene jutros pravo presjeklo,kako sam posla ustati iz kreveta ono nesto iscuri,ja se oduzela rekoh plodna voda (panicar sam veeliki) i stvarno vodenkast sekret sa malo zuckastog na sredini.Oprostite na detaljnom opisuuser posted image Kasnije opet malo..
.Valjda je to normalno....Mada imam i peckanje zadnja dva dana "dole" i kao neko probadanje...mozda je i upala kakva..
Na hajjr...

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 12:41:51   
anidla
Mislim da ste me zaboravile user posted image

Minie cestitam od srca!! Masanla, veliki djecak....


Ja sam uvelikom problemu, aktivirala mi se sad i diskushernija,bolovi bas slomise...ali nista ne smijem da pijem... ginekolog mi preporucio plivanje.... al gdje da idem? bojim se nasih bazena...

Jucer je potvrdjeno kod ginekologa da je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa je htio brata :)

Neko je spominjao apaurine, ja ih izbjegavam po preporuci ginekologa... mada sam sad jedan popila kad su me bolovi ubijali da me malo opusti...

Odoh i ja sebi kupiti tresanja user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 12:57:02   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: anidla

Mislim da ste me zaboravile user posted image

Minie cestitam od srca!! Masanla, veliki djecak....


Ja sam uvelikom problemu, aktivirala mi se sad i diskushernija,bolovi bas slomise...ali nista ne smijem da pijem... ginekolog mi preporucio plivanje.... al gdje da idem? bojim se nasih bazena...

Jucer je potvrdjeno kod ginekologa da je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa je htio brata :)

Neko je spominjao apaurine, ja ih izbjegavam po preporuci ginekologa... mada sam sad jedan popila kad su me bolovi ubijali da me malo opusti...

Odoh i ja sebi kupiti tresanja user posted image user posted image



ako ti nije daleko imaš ove hotelske bazene koji su ok, npr. Park Vogošća, holiwood,

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 13:45:54   
Leptirica13
Drage moje buduce mamice...mi smo 12 sedmica, Imamo jos punooo puta da predjemo...ali smo svratili malo da se I s vama druzimo...
user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 14:14:06   
search
Eve i nas user posted image user posted image user posted image user posted image
Sunce nam izvirilo, kako lijep daaan :) ev ja sopala tresanja, a jucer napravila smoothie sa jagodama i zaledila pa me malo crijeva zezaju, grcevi brrrr... Nisu me do sad haman leđa boljela i to je pocelo, pripremne kontrakcije fataju izgleda :D nije jaka bol uopste al et osjeti se dovoljno da iritira hhh
Sto se tice vag iscjetka imam ga cijelu trudnocu povecanog, nekad zut nekad bijel, providan, a u zadnje vrijeme bijel bas i ima ga podosta stvarno, ne smrdi ne svrbi tako da nije nista, a rece doktorica da je od anemije moguce da ce poceti da me svrbi pa ako bude napisala mi recept za neke vaginalete da ne moram dolazit opet :)

Mala_sa Ekstrica, ko da sam ja birala, bas volim to auto, ti golfovi su mi jos ljepsi od onih obicnih haha
Minie masallah masallah, super si ti, sad uzivaj sa svojom bebicom, blago ti se, rijesila se, valja se sad nama porodit :D :D

Nove clanice dobrodosleeeeee user posted image user posted image
Zelim vam ugodne trudnoce lahke porode zdrave bebice user posted image

Plaho vi to sa tabletama, znalo je i mene zaboljet pofino al nisam se nikad usudila popit, jedino sam dufaston ono regularno dva put na dan :D

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 15:18:06   
BubaDara
anidla user posted image za user posted image user posted image
super da je starijem ispunjena želja, manje će biti ljubomore hehehe user posted image
Joj jesam vas navukla na trešnjice user posted image
Leptirice moja nek si nam se pridružila ovdje. Mi se ovdje uvijek super družimo user posted image Super ste vi, mashallah već 12 sedmica, a kao da sam jučer opalila kolce za tebe user posted image user posted image Dobro nam došla i napiši vrijeme očekivanog termina da te ubace na spisak user posted image user posted image
search smoothie s jagodama??? Njami njamiiiiiiiii user posted image user posted image
Joj jest baš fino sunce usjalo, taman danas opet otvaram sezonu sladoleda user posted image
Kaži im i ti za te tablete, kaži kaži user posted image
Mahanje svima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 15:21:51   
tačkicaa
Joj ljudi ja sam se sva ukočila, više s desne strane doduše, ubi me ovo sjedenje user posted image
Što se tiče Apaurina, doktorica mi ih propisala jer je vidjela kontrakcije i reče mi da smijem popit' ako sam nešto nervozna ili uopšte zbog tih grčenja u stomaku user posted image Ne znam, možda mi i ne pomognu, ali ja sve kontam da time pomognem nešto, jer mene kad nervoza uhvati, tačno se sve zgrči u stomaku i beba se sva umiri, pa mi bude žao user posted image Ne znam, nisam pametna user posted image Eto u zadnjih sedam dana sam popila tu jednu, čini mi se, kad me bolio stomak, i ismirila sam se... Jbg sad ste mi ubacile mrava user posted image
Mala_sa Lijep je taj autić, sviđa mi se linija. Nije glomazni karavan, a ima mjesta za svu malu raju user posted image
Nudzejma user posted image za kontrolu i velikog bebaća user posted image Nisam ni ja nikad radila te briseve, ne znam ni kako izgleda user posted image Ili je to slično kao kad ti uzimaju bris za papa-test user posted image Sretno ti kako god, i javi nam detalje
Leptirice Dobro došla user posted image Želim ti lijepu trudnoću, super bebu i ugodno druženje s nama user posted image
Anidla O diskusherniji ništa ne znam user posted image A kako M kao Mama reče, probaj ove hotelske user posted image
Search Ja se odma' uspaničim kad nešto oko stomaka zaboli, instant vidim kako steže bebu i kako mi ona date Apaurin, tako ga ja i popijem user posted image Ja ću čekati trešnje iz mog kraja, jela sam one neke kupovne i nisam impresionirana, nisu slatke user posted image Ili nisam pogodilauser posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 15:30:34   
Leptirica13
Hvala na dobrodoslici... :)
Niko nam jos nije rekao termin..al,po onom kalulatoru izadje nam 04.12. aBd...

BubaDara..jesi vidjela kako vrijeme leti...meni ne smeta..nek leti..prije ce mi doci ovo malo klupko...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 18:49:43   
winky_sa
Kako nas je fino vidjeti u ovolikom broju, ova 2016. prava godina user posted image
Tackice moram poraniti da budem spremna za silni soping koji zeljno iscekujem user posted image user posted image BubaDara moja user posted image pravi pospanko ujutru za razliku od mame ali zato se navece druzimo malko, imam osjecaj da obozava jesti user posted image cim nesto pojedem osjetim blagi pokret user posted image user posted image . Vec sam mm rekla da sam napola luda, cim pomislim pokret ono prestane user posted image
Mala_sa cestitam na kupovini auta, da ti bude sretan i da vas voza duuuugooo dugooo user posted image
Nudzejma super za kontrolu i naprednu user posted image Ja sam radila briseve pa sam zbog bakterija dobila antibiotike i trebala bih ponoviti briseve na slijedecem pregledu. Nekako smatram da je bolje da dr pregleda, uostalom svi se susrecemo sa sekretom manje vise pa je bolje kontrolisati.
Anidla Ja stvarno nemam iskustva sa diskushernijom a ni apaurinima. Ja ih nisam pila dosada u trudnoci ali mozda da pokusas sa bazenima.
Leptirica13 Zelim ti dobrodoslicu, urednu i zdravu trudnocu i sto laksi porod
Eto fino sam vam se ispisala imate mahanje od nas dvojeee user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 21:13:49   
Isha

IZVORNA PORUKA: minie

Mahanje od mene jedno brzinsko....

Moj veliki djecak je stigao na svijet danas u 10 do 2, napatil smo se pravo, od subote navecer sam u porodilistu. Beban ima 4600, 56 cm, a mama citav goblen konaca ;)

Ljubimo vas Imran i ja (braco mu dao ime :) )


Cestitam mams, msallah veliki momak user posted image . Neka vam je ziv i zdrav 100 godinauser posted image .
Mijenjaj nick u maxi user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 21:33:23   
canim
IZVORNA PORUKA: minie

Mahanje od mene jedno brzinsko....

Moj veliki djecak je stigao na svijet danas u 10 do 2, napatil smo se pravo, od subote navecer sam u porodilistu. Beban ima 4600, 56 cm, a mama citav goblen konaca ;)

Ljubimo vas Imran i ja (braco mu dao ime :) )


Minie cestitke user posted image veliki djecak mashaAllah user posted image

(ja se izvinjavam na upadu na temu) user posted image user posted image


< Poruku je uredio canim -- 17.5.2016 21:34:16 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 22:26:36   
mala_sa
Tuspas mene user posted image , izvadih veceras nalaze i zavrsih i sa anesteziologom, smorila sam se...
Hvala na lijepim rujecima za moj bibi, slusat cemo se aBd user posted image user posted image

Nudzejma ja sam radila briseve na pocetku trudnoce, mslm da cu raditi i kad udjem u 9ti aBd. Meni je isto kao kad uzima za papa test uzorak. MashAllah za bebana, mogla bi ti ubrzo iza mene aBd user posted image

Search, jesi li ti ono jednom pitala za marame i mei tai?? Ja sam imala mei tai sa prvim djetetom, iskreno meni nije nesto aman, ako ces vec kupovati ja sam vise za maramu, mslm da je ona iskoristivija. Kupila sam je bila kod baby saurus (koliko se sjecam nesto tako se zvala).

Anidla user posted image za user posted image , braco je sad sav sretan. Ja isto nemam iskustva sa diskushernijama, ali se sjecam Sanjalice da je nju bas to mucilo puno, ne znam da li je proslo sa porodom?

Sad odoh malo pregledati ovaj moj spisak, da vidim sta mi sve fali user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 22:31:47   
Daliyah92
Minie cestitke user posted image Veliki bebac mashallah user posted image

Nove clanice dobrodosle user posted image Vidim i Bebica11 (ako se dobro sjecam nicka) je tu user posted image Srest cemo se opet izgleda na "mrsajmo zajedno" user posted image

A ja vas drage moje napustam.. Bebica stigla 14.5., 3,650 teska i 51 duga. Ako nadjem kad vremena pisat cu jos detalja, jer bebica mi sve vrijeme oduzima, zlato mamino user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
17.5.2016 23:47:36   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Minie cestitke user posted image Veliki bebac mashallah user posted image

Nove clanice dobrodosle user posted image Vidim i Bebica11 (ako se dobro sjecam nicka) je tu user posted image Srest cemo se opet izgleda na "mrsajmo zajedno" user posted image

A ja vas drage moje napustam.. Bebica stigla 14.5., 3,650 teska i 51 duga. Ako nadjem kad vremena pisat cu jos detalja, jer bebica mi sve vrijeme oduzima, zlato mamino user posted image



Pa draga ti to za cas user posted image , mashAllah, da vam princeza bude uvijek zdrava, sretna i na ponos user posted image user posted image . Kako si ti? Kako je braco podnio promjenu?


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
18.5.2016 8:16:59   
tačkicaa
Jutro gospođe, kako ste mi vi danas? user posted image
Ja evo kao mahmurna, jutros u pola 6 buđenje, vozila mm na aerodrom, i sad smo same nas dvije do petka. Pa onda dođi nazad, i zaspim ponovo, bar na pola sata user posted image Sad ne znam đe sam user posted image
Evo baš gledam, ni nokte nisam nalakirala, izgledaju zadivljujuće user posted image
Šta još htjedo' da kažem... A da, čestitke Daliyah user posted image Čuvajte se, mazite i pazite međusobno user posted image Sve najbolje i brz oporavak user posted image
Winky Kako prođe shoping? user posted image Je li sve zbavljeno? Ja još ni krpicu za bebu nemam user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
18.5.2016 9:56:14   
agatha
Jutro, drage mooje, evo i nas dvijeuser posted image Vidim novosti masallah. MInie cestitam, veliki momak, sve najbolje a tebi brz oporavak. :-*
Daliyah sve najbolje takodjer, sve najbolje, mazite se, brz oporavak zelim. :)
Novim trudnicama zelim dobrodoslicu,i punooo lijepog drzuzenja tugeder, hehhe.
Mala_sa cestitam na automobilu a ja se u to razumijem pravo, boje jedino znam, hahha. Uglavnom, bitno je da si ti zadovoljna i nek te dobro sluzi.

Sto se tice briseva ja ih dosad nisam radila, nisam ni u prvoj cini mi se trudnoci. Kad mi se pojavi iscjedak ili svrbez koristim lactogyn i pijem brusnicu. Zasad je dobro.
jednom mi je bilo vise iscjetka i doktorica mi je rekla ako se pojavi i svrbez da dodjem na bris.
Tackice sto se tice apaurina, ja bih ih pila onako kako mi je doktorica propisala. Imala sam i ja kontrakcije i pila sam ujutro i navecer i i isto tako nakon amnio. Cim se smirilo doktor je rekao da prestanem piti.
U isto vrijeme a i sad pijem ujutro i navecer magnezij direkt, to je super. Neke trudnice piju cijelu trudnocu kad se mora. Moje misljenje ako ima vise koristi nego stete ne bih se zamarala tim.
A za krpice,nisi sama ja jos nista nisam kupila.
I user posted image za sve uredne kontrole....

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
18.5.2016 10:16:23   
nudzejma
Jutroooo....
MasAllah Dalyah cestitam na curetku....Pocele su lagano stizati bebice...bilo nam je zadugo zatisje user posted image
Mi jutros poranili u DZ,vadila krv i ja i maleni,pa on na vakcinu a ja na briseve.Uglavnom dr.mi nije htjela/uspjela uzeti cervikalni bris jer kaze da se beba bas spustila i da nece da cacka po cerviksu da ne bi nesto isprovocirala.Uglavnom uzela je vaginalni bris,kaze da njoj sekret lici na kandidu i da uzmem Canesten 3 vag. dok nebudu gotovi rezultati.
Zatvoren je grlic ali i dalje strogo mirovanje...Uglavnom ja sam tako bez kondicije,jedva sam se kretala po DZ i do auta....Osjecam se rasklimanouser posted image

Tackiceee ako ce ti biti lakse i ja jos nisam nista kupila za bebija.Tek sam nesto porucila iz Primarkauser posted image
Agatha jel' ti koristis Lactogyn caps ili vaginalete?
Mahanje....idem u horizontaluuser posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
18.5.2016 10:28:41   
agatha
Draga Nudžejma koristim lactogyn sapun za intimno pranje, posebno se preporucuje tokom trudnoce i menstruacije i stvarno pomaze.
A koristila sam i gel nakon antibiotika jer nisam nasla ovaj sapun i on mi je pomogao, on se moze nanijeti a ima i spricu da se u rodnicu stavi, ja sam samo povrsinski i ne ispire se.
A kad sam doktoru Nikulinu rekla za svrbez, kaze vjerovatno ima malo gljivica i rekao mi da kupim Pulimicol cini mi se da se tako pise, vaginalete tri dodju. Kupuju se bez recepta i u upustvu pise da mogu trudnice.
Preporucujem njijh, prvo sto su mi pomogle, drugo nisu skupe a mogu trudnice sigurne su. Eto user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *