|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 15:19:49   
lejla80
Ma ne prepadam vas ja, ja sam i sama isprepadana pojma nemate koliko user posted image user posted image Ja sve čekam da mene neko ohrabri, al slaba mi fajda izgleda user posted image
A da se približilo mačkice moje vala jeste i to pravo. Meni baš ovo vrijeme brzo leti.

Što se tiče disanja, ja znam da sam koristila ono kad imaš bolove pa ih predišeš...do tiskanja nažalost nisam došla..

Ema znači uzela si spavaćice, jel i meni ostalo user posted image Aaaa mogu misliti šta si lijepog dobila iz inostranstva user posted image user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 15:24:08   
tačkicaa
Joj Lejla vala i ja ti zavidim, ja bi' opet user posted image
Ljudi moji ja sam prespavala dan, ne znam koji mi je vrag danas user posted image Probudiše me dušmani oko 10 lupom na vrata. I ustanem, jedem nešto s nogu, tamo-vamo, nema šanse, baca me. Evo probudila se u pola 3 ponovo user posted image Ne znam đe sam, znam samo da sam sanjala da sam u Mostaru user posted image
BubaDaro I meni haman RR malček žuri, ali možda dan-dva, ali meni ne smeta. Ja očekujem da rodim čim dođem u 37. user posted image Evo dogovaram se s ovom lopinom u trbuhu user posted image Jesu li kod vas djeca nemirna? Ovo moje samo čekam da izleti kroz kožu i da mi mahne rukicom, to divlje, samo skače i nerede pravi user posted image
Štucanje ja haman još nisam osjetila ili je meni to nešto drugačije, jer glavica nije dole, bar zanji put nije bila, ali kako se vrcka, mislim da se svaki dan okrene user posted image
Ja sam loša s memorijom generalno, ne samo u trudnoći, pa kontam pomiješaću kad koje disanje ide user posted image Ali onako kad malo sagledam, ne vjerujem da ću onaj lagani prvi tim metnut' u tiskanje i da želim user posted image I meni moj mm govori da se ne sekiram, ni jedno nije ostalo unutra user posted image Mada ja za sad imam strah samo od klistriranja, ostalo mi sve mačiji kašalj user posted image I naravno da bude ok bebče user posted image
Leptirice Nek si nam i ti malo navrnula, fino od tebe user posted image A žao mi je što deveraš s tim user posted image Nadam se da će ti biti bolje user posted image
Winky Ima li tebe đe? Izgubila se? user posted image Pominjala si vježbe, jeste sad u utorak nema, pa se valjda vidimo u četvrtak? user posted image Da nisi ti bila ona što je navraćala da pita prošle sedmice? user posted image
Agatha Kako momak? Je li sve ok sad? Kako ti?
Zna li ko šta za Search? Ja sam maksuz preko vikenda ulazila samo da vidim ima li kod nje šta novo user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 15:28:24   
lejla80
Joj tačkice i ja sve o njoj razmišljam, al od žene ni traga. Nadam se da je dobro.

A đe ti klistiranje naumpade života ti? Oj jest to grozno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 15:37:40   
tačkicaa
Joj vidi Eme stvarno sprema torbu user posted image i spavaćiće gotove user posted image Pa de onda ostavite i meni, i ja bi da budem lijepa dok budem vrištala gore user posted image
Ma Lejla ja od kad sam saznala da sam trudna samo o klistriranju razmišljam i sva se stresem user posted image I taman bila zaboravila neko vrijeme, kad na vježbama napomenuše user posted image Ali eto, ova teta to ispriča kao da je nešto super, kaže da to obavezno odradimo user posted image Znači tebi je bilo bad? user posted image
Ma Search nas samo sekira, ona sad njuška bebče dok mi o klistriranju eglenimo user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 16:02:45   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ema08

Bebice, jel to imamo istu doktoricu user posted image Nidzaru...legenda od zene stvarno. Ja ne znam kako bi pregurala trudnocu bez nje. Nekako me uvijek smiri i imam puno povjerenje u nju.


Ema imamo...user posted image

Poslije svih mojih belaja ona mi je super pomogla,naročito u prvoj trudnoci sa curicom.. Par puta me hospitalizovala i bas me pratila. Nije panicar, dobar je dijagnosticar...pomalo nekad "predirektna" user posted image
Al tako su svi stručnjaci u svom fahu bez dlake na jeziku user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 16:07:06   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Zenice moje halalite sto vam se nisam javljala....duga prica pisat cu vam drugi put.
Jutros sam na svijet donijela svog Rejjana prirodnim putem 3950 g 57 cm.
Ljubim vas sve....


Nudzejma cestitamuser posted image

Da je živ i zdrav i hairli roditeljima svojim <3

Čitala sam ti i porodjajnu. Bas super da se to sve tako brzo i lahko desilo. To je bas Božije davanje. A sjecena sam i ja dva put.. Zaraste. Proći će user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 16:15:15   
lejla80

IZVORNA PORUKA: tačkicaa
Ma Lejla ja od kad sam saznala da sam trudna samo o klistriranju razmišljam i sva se stresem user posted image I taman bila zaboravila neko vrijeme, kad na vježbama napomenuše user posted image Ali eto, ova teta to ispriča kao da je nešto super, kaže da to obavezno odradimo user posted image Znači tebi je bilo bad? user posted image
Ma Search nas samo sekira, ona sad njuška bebče dok mi o klistriranju eglenimo user posted image


Kakvi bad, ja baš to volim user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu, ma važno je da ne boli, al da je neprijatno, vala jest...al bolje i to nego da im se unerediš na stolu haha

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 16:16:34   
Bebica11
Bejbibi dobrodošla user posted image proći će i mucnine. Samo se sjeti da zdrava trudnoca podrazumijeva i te slatke muke. I ja nosim treće pa bicemo tu da se družimo još do decembra aBduser posted image
BubaDaro nemoj da vam sta proucimuser posted image da dzabe te spirale stavljate user posted image

Pozdrav i ostalim zenicama.

Vidim došla na red tema klistiranja. Meni to uopće nije toliki baukuser posted image jeste malo ružno i nekako vise nelagodno al kasnijevrahat. Nemojte da vam pričam o porodu bez klistirauser posted image mene drugi put nisu Htjele/stigle klistirati... Iako sam napominjala 2-3puta user posted image sreća pa su me kontrakcije tjerale u wc prije sale. Al opet nije to to baš kao kad klistiraju. Kad klistiraju tad si 100% sigurna user posted image

Mi gazimo evo isto 22sedmicu hB.user posted image Malo me pecka grlo danas. Valjda ove primjene vremena user posted image bebce sve jače lupa hB. Neki dan je i mm prvi put osjetio kad je stavio ruku na stomuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 17:57:28   
winky_sa
Drage moje sta nam se desilo sa vremenom. Imam osjecaj da je jesen vec dosla, da mi se polako i termin priblozava user posted image user posted image
Ja ujedno jedva cekam ali me toliko nekad uhvati strah user posted image ali pregurat cemo mi sve to
Ema ti si znaci ful spremna za porodilista, drzim ti fige. Sad ce to jos malo
Tackice ima me, tu sam ti ja. A nije me bilo prosle sedmice nikako,a li u cetvrtak se druzimo user posted image
Evo da i ja Search prozovem user posted image
Neko je spomenuo i stucanje, i ja mislim da sam osjetila. Meni je presimpaticno. Kao malo srce da kuca u stomaku user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 18:24:25   
agatha
Mahanjeuser posted image , toliko sam umorna da jedva i masem.Napeglah se tonu vesa.Pocela sam i bebecu robicu pripremati i prateci asortimanuser posted image .Napisah danas post i propade jer pišem s moba i iznervirah se.Sto se tice stucanja bas ste to fino opisale BubaDaro i Winkeyuser posted image i moja zabica redovno stuca. Hej, zenice koje nose curice jeste li se odlučili za ime, moze li se znati koje?
Vidim pricate i o famoznom klistiranju, haha.Mozete misliti ja sam se porodila a nisam klistirana jos sam lezala gore.Ali sam tu noc nekoliko puta da izvinite obavljala veliku nuzdu.I nisam se uneredila na stolu. A zena koja se porodila pola sata nakon mene, klistirana i opet sve po stolu, meni pricala bas joj bilo neugodno. Ja joj kazem da ne budali pa sta ce tesko je to kontrolisati.
Da se pridružim prozivanju Search, javi seeee
Tackice, vodio muz A na kontrolu, smiruje se, smijemo ga okupati i malo vani, ali da ne ide ni ovu sedmicu u vrtic jer neke treba još mazati.
Odoh i ja na kafu u grad malo da uzmem zraka, izludjeh vise.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 23:06:31   
bejbibi
Vecer trudnjaceuser posted image kako ste ....vidim neke se mozda porodile ,neke ce uskoro :) ma samo bez panike .da je toliko strasno ne bi zene radjale i trece 😂 ( tjesim sebe)

Al ozbiljno, LEJLA,TACKICE i ostale ne brinite ...to je najmocniji osjecaj na svijetu ..jedina bol koja ti daje nevjerovatnu snagu a da ne pricam o tome kako cete se mocno osjecati kad se porodite aBd :) eto imate te vjezbice pa iskoristite.
Ja oba puta nisam znala te vjezbe disanja..radila po nekom svom nahodjenju .al u prvom porodu ( u vojnoj bolnici) sestrica jedna divna,krasna mi pokazivala i pomagala.svaka joj cast .
Isto deugi porod u bihacu ,samo sestrice slusala i sve 5...deugi mi je bio expresan user posted image u 11 krenuli inducirami bolovi,u 3 A ugledala svjetlo :)
Eh prvi je bio malo zeznutiji user posted image 22h imala bolove ..al proslo ..tad sam pukla i sjekli me al mi je doktor dao anesteziju i nisam sivanje ni osjetila :) divota .
Deugi put bez pucanja i sjeckanja proslauser posted image al me zato babica sve vrijeme masirala dole i polako otvarala prstom s vremena na vrijeme ..svaka joj cast .

A klistir user posted image eh to je prica hahaha

Prvi porod sa klistirom ..divota.to nista ne boli ,al fakat.samo sto te protjera u sekundiuser posted image i onda si rahat do poroda hahah
A drugi put 😂😂😂😂😂 u bihacu to ne rade .pa sam se ja nazalost uneredila user posted image al babica je rekla da je to normalno i da kad se crijeva ociste onda krece porod .i tako biuser posted image sta cu, nisam ja keiva one su user posted image

Bebice draga i ti trece mashaAllah :)))) sjecas se ti mene user posted image nismo se licno upoznale al smo se davno na pp dopisivale :) ugl ja te se sjecam ...
Et i ja zatrudnih sa trecim ,a ziva ne znam kako cu :( deugi porod mi je bas tesko pao .psihicki sam se umorila ..mozda je bila i ppd user posted image ugl ja nisam bila sva svoja .neevozna,ljuta,histericna...sad je bolje kako je A porasla al opet jovo nanovo ..na hajr

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
25.7.2016 23:11:17   
bejbibi
Nego zene ,mene ihvatila neka panika zbog onog zika virusa user posted image nema toga kod nas ?!
Bas sam citala prije o tome i kontala Boze kako li je rrudnicama u ovo vrijeme tesko user posted image i et sad i ja trudma i bas maloprije citam negdje u spaniji zena rodila bebu bolesnu od tog virusa user posted image user posted image strasno Boze dragi ....bas me neki strah user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 9:42:38   
ema08
Jutro bebele,

Ja vam se juce nasikira pravo. Udarila se u stomak od radijator. Krenula da izvirim kroz prozor ide li mi dragi i ne znam sta bi...velika modrica odmah izasla na stomaku. Bila na pregledu, hvala Bogu sve ok,al mi je tako nesto tesko palo psihicki to...kao da ne pazim dovoljno na bebu. Valjda ovi hormoni lude pa sam i ja jos vise osjetljiva...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 10:52:12   
mala_sa
Mahanjeee user posted image user posted image , zene ima li Search, znam da je bila hospitalizovana i dalje ne upratih??

Nudzi mila cestitke i ovdje, kako se snalazite??

Bebice mashAllah ti vec presla pola, sad ce vrijeme da ti letiiii user posted image user posted image . A sto se tice auta, mi smo promijenili kad sam bila 5ti mj, uzeli bas veliko, i opet knap stanu 3 as user posted image user posted image

Buba Daro i Tackice priblizava se odbrojavanje user posted image user posted image , jos malo aBd i eto vama vasih kiflica user posted image user posted image

Ljubimo vas sve redom moja cupa i ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 11:28:23   
tačkicaa
Joj Ema baš mi je žao što te te stvari kačaju, kad si baš osjetljiva user posted image Ma zakačim i ja svojim neđe, haman ne procijenim doro, ali nema modrica. Mogu mislit' kako si se prepala user posted image Ajde ne brini, sve je to ok. Eto čula si primjere, znale su žene i past' na stomak, a bebče k'o bebče, otpono user posted image
Malaaaa Kako ti je u Bosni? Kako slušaju gerilci? Slažete li se? user posted image Jes' vala, evo i nama je usitnilo, ali ja se ne sekiram, kako BubaDara uspije, uspjeću vala i ja user posted image user posted image A za Search ni mi ništa ne znamo user posted image
Bejbibi Kakav bona Zika virus, mani se nepotrebne sekiracije. Brini se ovako ko ja za klistriranje i to user posted image Haj ja se sve nadam da mi od bolova neće bit' na umu gurajuli mi cjevčice dogod user posted image I kad pominješ tu depresiju, mene je i toga malo strah user posted image Jesi li se javljala doktoru ili si deverala sama?
Agatha Eto ni ja još pojma nemam o imenu user posted image Ima ih par koja mi se sviđaju, ali ja budala dok sam mislila da je paša rekla mm da on daje curicama i zajebah se user posted image Meni se sviđa: Nadia, Esma, Lejna, Amila,... ali svakom neko nađe mahanu ili je ja nađem, tako da ne znam još user posted image Drago mi je da je momčina bolje, posebno jer ti mo'š na kafu user posted image
Ja to štucanje haman nisam ni primijetila, meni brate stomak kucka već mjesecima, ja kontam ili moj želudac kuca ili bebino srce user posted image Ma vala kad je to kuckanje ja sam mirna, bar ne divlja okolo user posted image
Bebica Znači kad sve sumiram, klistiranje i nije tako strašno, samo eto Lejla kuka , ali ona vazda nešto kuka i prepada nas prvotelke pa da pola odbacimo user posted image user posted image 22.sedmica, joj kako vrijeme prolazi user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 11:39:02   
lejla80
Mahanje i do mene ajjjj mnogo mi se spava...ima li kakav recept za razbuđivanje? Mališa insistira da izađemo vani, a nakon toga moram štogod spraviti i za ručkanja tak da ne mogu sebi priuštiti to zadovoljstvo da ipak prilegnem smrc...

Kontam jel mi previše još jedna kahva? Oj jesam se pokvarila u trudnoći. Počela sam i gazirane sokove da pijem, a nikad ih nisam voljela. Sreća pa popijem urijetko jer generalno sokove nikakve ne gotivim. Moji favoriti su pepsi i orandžina. Bože sačuvaj user posted image

Ema draga nemoj se sikirati, dešavaju se takve stvari, jednostavno se slabo orijentišemo u prostoru. Nisi ti zbog toga loša majka. Hvala bogu pa je sve u redu. Vidjet ćeš aBd kad se rodi, pa stalno neki belaji sa njima heh...pogotovo sa dečkima uhhhh ja bi do sada u zatvoru završila user posted image

Agatha ohani malo sa tim poslovima, nabijaš mi komplekse user posted image

Tačkice user posted image user posted image user posted image user posted image

Bebice, Mala_sa, Bejbibi, Daro, Winky, i ostale user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 16:12:00   
BubaDara
mahanje mahanje user posted image
Ja koliko vidim ovdje se zadeveralo oko klistiranja a meni ni na kraj pameti to, a sad kontam još kako će to idealno da izgleda kad piješ heferol i milion preparata da popraviš željezo hhahahahahahahaha user posted image Nek ste me napomenule, sad više neću brinuti za disanje tokom poroda user posted image
emice nemoj da se brineš, bićeš ti super mama ako Bog da user posted image Kako i da se orijentišemo u prostoru sa ovolikim trbusimauser posted image user posted image
agatha vrijedna si nam pravo, svaka čast user posted image Ja to ništa još ni orala nisam a tek da popeglam, ali ostavit ću to za još malo kasnije da brže prođe deveti mjesec user posted image
Što se tiče ženskog imena mi odlučili Džana user posted image a bilo je u opticaju Nadja, Nadina, Džejla, Merjem...
bejbibi mene komarci baš vole pa me svaki dan skoro stigne jedan, a vala ne mogu da se brinem i oko toga. Uživaj bona, ko ih šiša user posted image
mala_sa baš mi je drago da si nam i ti pisala user posted image prava si žena lavica kad pored svega i nama stigneš baciti koju user posted image
Hvala što misliš na nas, ako Bog da bliži se naše slatko odbrojavanje user posted image Ljubi čupicu od nas a i ostale piliće user posted image Nadam se da uživate maksimalno u Bosni user posted image
lejla vidiš ti ove tačkice samo izaziva vraga user posted image Čuj kako BubaDara uspije i ja ću user posted image Bona nisi ni svjesna kako ću ja to lavovski da uspijem user posted image
Ne pretjeruj ti s kahvom, umij se više puta hladno vodom kad ti nadođe pola 12 na oči hahahahaha user posted image
sve vas punoooo user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 18:01:29   
nudzejma
Drage moje trudnice....kako ste mi?Hvala vam na cestitkamauser posted image Malo sam iscitala...samo klistiranje zapamtihuser posted image U Tuzli to ne rade,na prvom porodu nisam imala problema s tim ali na ovom se ja "uhelaci" na stoluuser posted image user posted image .Njima je to normalno jer bukvalno dok tiskas oni stalno govore da se napinjes i kakis ako mozes valjda to tako ideuser posted image Meni je bilo pravo nezgodno ali zato je beba izletila k'o cep.
Mi se borimo sa dojenjem.I sa prvim sinom sam tesko uspostavila laktaciju jer nisam ni kap mlijeka imala prvih 5 dana.Tako i sad...Ali ide na bolje necemo da odustanemo aBd.
Vidim sada su na redu nove zenice sa odbrojavanjem...neka vam je hajjirli i da sto lakse dodju vasi mirisni zamotuljci na ovaj svijet....
Mala_sa imas mahanje od mene i mog momka...
I mene bas zanima sta je sa search valjda nam se javi ubrzo....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 18:53:55   
winky_sa
Mahanje i od mene
E jeste se klistira uhvatile, ja bolje da i ne razmisljam o tome. Sto manje znam bolje za mene user posted image
Nudzejma i mala_sa Bas mi je drago da ste nam se javile, uzivajte sa svojim bebachima user posted image
Ema_08 bas mi zao sto si se nasikirala. I ja sam skroz smotana, nemam osjecaja koliko mi daleko stomak doseze, pa zapinjem od ljude i stvari user posted image
Bejbibi kakav crni zika virus, pored svih manjih i vecih tegoba u trudnoci i poslije, nemoj se time opterecivati

Sve vas pozdravljaaaam user posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 19:13:06   
agatha
Cao, Caouser posted image !Da koju i ja promuhabetim, pametnu naravnouser posted image
Ema, žao mi je sto si se nasekirala, ali svima nam se desava da se udarimo, meni vecinom kad ne otvorim dovoljno vrata od tus kabineuser posted image
Lejla, ma joj nit raditi, nit ne raditi.Smorim se ali se osjecam manje parazitski kad nesto uradim.Nudzejma, drzim fige za dojenje, mene je toga najviše strah i moja nocna mora od prvog puta.Pomirisi momka za nas.user posted image . Mala, uzivate u BiH, lijepo sto si se javila.
BubDaro, Tackice, mi smo zasad se odlučili za Nedzla, tj. babuka jer ovaj put on bira.Vidjet cemo hoce li ostati na tome. Zenice, mene zeludac ubi kad legnem navecer narocito samo para, jedva pidrignem, ne da mi da zaspim do dva minimumuser posted image .
Ima sniženje u Bimbusu u BBI,da znate, mada se dosta rasprodalo al je bas sniženo.Kompletic benkica i helankice, trenerkica sta vec koji je bio 47 platih 19.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 20:20:54   
bejbibi
Ma zene drage ja sam vam inace teski pesimista i panicar ( zamislite tu kombinacijuuser posted image ) a u trudnoci to eskalira,valjda od hormonauser posted image i onda svasta nesto kroz glavu ...

Joj TACKICE ,ja sam u obje trudnoce imala te depresije.u prvoj kratko trajalo ,nekih mj.valjda prva beba,navika ovo ono .prije da je bilo baby blues.al u drugoj trudnoci ludnica . .Allahu kakva sam bila uzasna user posted image da Bog sacuva..dva mj plakala ..onda sve me pogadjalo,bila depresivna,usamljena.joj Boze kako sam bila usamljenauser posted image ..uzasan period ..inace smo u bihacu ja ,mm i dvoje djece .mm skoro po citav dan radi a ja sama snjima pa me valjda i to dotuklo..i sama sam ti ja deverala draga user posted image dvije sedmice prve mi mama bila al dzaba .kasnije ostadoh sama i jos gore bilo..al hB proslo nekako .taman se opustila kad opet trudna user posted image
Jos nas je A pred prvi rodjendan nasekirala uzasnooo ..sve do nedavno nismo znali sta joj je .leukociti divljali.ks katastrofa..mislili na najgore tobejarabiuser posted image kad ono alergija na jaja😫

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 23:13:00   
NARI
Vecer zenice, ima li koja prisutna? Ja sam na odmoru, nisam stigla sve ni cutati, ali evo vidim da nisam jedina sto panici oko ZIKA i ostalih gluposti. Ustvari , u datom trenutku je briga a ne glupost. Ja sam se upravo nasikirala pa reko da vidim je li se ijedna nasla u slicnoj ili istoj situaciji. Vec sam pisala da po preporuci ljekara pijem aspirin 100 mg. Uz to mi je rekao da pijem neki od vitaminskih preparata i ja kupila pregnacare. Veceras otvaram novu kutiju i procitam uputstvo da Pregnacare sadrzi dosta vitamina K a njegova interakcija sa aspirinom nije poznata. Prije toga stoji da se Pregnacare ne pije uporedo sa antikoagulansima ( varfarin). A i aspirin " razrjedjuje " krv. Sad sam nasikirana jer vec mnesec i po dana ( mozda i vise) ovo dvoje pijem zajedno. Ako neka zna vise o ovome, bilo bi mi drago da me utjesi. Na odmoru sam, tako da necu kod dr.najmanje dvije sedmice. Saljem vam user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
26.7.2016 23:19:29   
NARI
Bejbibi dobro dosla. Kako vidim po tvojim postovima , slicne smo. Da te utjesim za ZIKA virus....moja prijateljica je dr. infektolog i rekla mi je da se ne sikiram. Jos nema nijedan potvrdjen slucaj kod nas. Da bi komarac prenio ovaj virus mora prvo ujesti zarazenu osobu. Jos nema razloga za brigu u nasem podneblju. Ja sam kupila Mapez sprej protiv komaraca koji smiju joristiti tek novorodjene bebe ( po preporuci drugarice sa rr ), pa eto probaj ako krenes na more.

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 10:36:05   
ema08
Jutro bebeleuser posted image ,
Hvala vam puno na podrsci, znaci puno...user posted image user posted image .

Sto se tice kafe, ja sam je vala pila ujutro i popodne. Sad se svelo samo na jutarnju jer mi popodne vise ne sjeda nikako.
Agatha, i mene zeludac muci, tacnije kiselina al mislim da je to zato sto su sad bebe poprilicno visoko pa pritiscu zeludac. Ja zadnjih dana vecinu pokreta osjetim gore oko zeludca. Pokusaj da nadjes polozaj u kojem te najmanje muci i tako spavaj.

Nari, jel ti isti dr.propisao i aspirin i vitamine. Ako jeste ne vjerujem da bi ti dao nesto sto bi ti naskodilo. Bice to aBd sve ok user posted image .

Sto se tice klistira, meni su ga radili kad sam isla na operaciju i sto neko rece nije bolno samo malo nelagodan osjecaj. Nista strasno...da Bog da nam to bilo najgore sto cemo prezivjeti na porodu user posted image .

MalaSa dobro dosla u BiH. Hrabra si pa krenula na put s tako malim bebcetom. Uzivajte i ljubi cupu.

BubaDaro, Tackice, Winky Nudzejmai ostale saljemo vam punooo user posted image ,

Boze dragi, sta li je sa Search? Da nam hoce napisati samo jednu rijec da znamo da je dobro..

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 10:45:19   
NARI
Ema, hvala na tome sto me tješi. Zaista od sinoć nisam pri sebi. Problem je sto on meni nije propisao koje vitamine ( aspirin jeste) , nego rekao da pijem bilo koje. Pitala sam ga za Pregnacare on kaže ma može bilo koje. Posto mlo žena pije ove vitamine kod nas, bojim se da nije previdio sastav. Npr.Prenatal nema uopste vitamina K. Ali Šta cu
Šta je tu je. ABD bit će sve uredu. Moram tako govoriti sebi, mada mi je odmor upropasten.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *