|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 9:52:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lejla80

Bejbibi mene nešto strah tih spirala, bolje njega na vazektomiju haja. ..user posted image uhhh i ja ću morati razmisliti o načinu zaštite poslije. ..

Tackice i kod mene su skoro svi kostimi na vezanje ali su mi grudi buknule bukvalno. ...valjda će neka korpa odgovarati. Mi tradicionalno u toku sezone ljetujemo u Zaostrogu, Dalmacija resort, mnogo prostora za igru, plaža pod nosom i hrana nije loša, dosad po meni najbolja opcija za porodice sa djecom.


Ma i ja imam neku fobiju od spirale al kaze mi ginekologinja da nije nista strasno a da je super stvar .pa vidjet cemo ..dedinitivno cu morati nesto 😥


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 11:38:31   
ema08
Jutro moje slatke bebele user posted image ,

Search, lijepo bebacu kod mamice pa nece vani user posted image , a mogu misliti kako si ti nestrpljiva da se vise rjesis i da uzmes bebu u narucje. Sretnooo ti i da sto lakse prodje.

Sta li nam je sa Nudzejmom? Mozda se i porodila dok se ne javlja. Valjda ce nam se uskoro javiti da znamo da je sve ok.

BubaDaro, tuce li princeza mamija danas? A bit ce ti nogice sigurno bolje kad ne budes vise radila. Sjedeci polozaj je opterecenje kao i stojeci. E i da se pohvalim i dalje sam u plusu samo 5 kg.

Tackice mackice, bas sto kazes kod svake zene je stomak drugaciji. Ja sebi utripovala da je moj malan, a onda na vjezbama vidim zene sa vecom trudnocom ( trudnije od mene heheheuser posted image ) sa manjim pupom. A i ja sam za kremu cula na vjezbama. Ova aventova je pravo skupa 23-24 KM mala kremica,a ima i babylove oko 4 KM. Ja sam sad uzela aventovu,a Bogme cu za kasnije ako mi bude trebalo razmisliti.

Zene ja pocela polako spremati stvari za bolnicu. Za ne daj Boze nek je spremno. Hehehe, prava djevica moram sve imati pod kontrolom.


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 11:53:14   
tačkicaa
Search Znači zadeverala si gore čika doktore user posted image Ja mislim da ćeš se ti porodit', a ne'š ni osjetit', kod tebe to sve nešto laganini user posted image Nek' je sa srećom user posted image
Bejbibi I ja sam razmišljala o toj spirali, ali kontam ne bi' baš odma', jer trebalo bi rodit' još jedno nekako aBd, ako me ovo ne izmuči previše user posted image Ali kad vidim kako to kod žena ide po planu, kao kod tebe npr, poplašim se user posted image Znači Bejbi i LEjla vi ste mi svjedoci da je dojenje nikakva garancija , dobro da znam user posted image
Ema Spremaš stvari user posted image Joj legendo user posted image Znači ti si jedna od onih žena sa trbuščićem i manekenskom linijom user posted image Jao kakvu sam trudnjaču vidjela na vježbama, to visoko, vitko, trbuščić onako k'o na filmu user posted image S leđa nikad ne bi rek'o da je trudna, a ni sprijeda vala, samo s boka user posted image Hahahhahha a ja metar i žilet, jedva se dogegala user posted image
Imam osjećaj da sam nešto zaboravila, ali džaba sad kontam, odo' jest' user posted image
Mahanje svima, pa valjda i Nudzejma od nekud izroni user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 12:12:40   
BubaDara
Hajmo žene kod mene kafica a poslu u 12 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Baš mi je lijepo vala kad uđem a vi se svašta nagovorile user posted image
ema jutros sam prije doručka osjetila neko migoljenje fino i vidim trbuh se malkice pomjera tamo-ovamo, pa lakše bude, sinoć je mm stavio ruke i uho na stomak i kaže čuje se i srce hahahaha a i osjeti se pomjeranje a ja slabo osjetim user posted image Ona to kaže samo babiju se vrti user posted image
Ja ću potrošiti onaj uzorak što sam dobila od dm-a aventove kremice pa ću uzeti novu, valjda mi može biti jedna i kad počnem dojit i za ovaj period do poroda.
Čuj i dalje si samo 5 kg u plusu, bome si dobra, ja svaki put kad odem na kontrolu od petog mjeseca bude oko 1-1,5kg u plusu a ovaj put očekujem oko 2-3 kg minimalno user posted image ali hajde samo nek je sve ok user posted image
Šta stavljaš u torbu za porod? Ja kontam isto kad uđem u deveti da to spremim user posted image ali nemam baš pojma šta tačno po redu ide, i još me zanima je li isto za sve bolnice user posted image
Joj tačkice i ja viđam trbuhe raznih oblika i veličina user posted image Ima jedna vazda je sretnem kad radimo nalaze, to što ti kažeš vitko, nogice manekenske, trbuščić ispred nje i kad reče da je terminom 10 dana poslije mene ja u trans user posted image
Ali ima i onih kojemene hvale kako sam samo trbuh dobila, a ovako se ništa nisam promijenila, nevjerovatno im i kako mi je lice čisto i fino jer kao kad nosiš curicu nešto se promijeni, a ja haman pa izuzetak user posted image moja user posted image pametnica user posted image
Eh ja moram reći iz iskustva moje mame da me dojila 16 mjeseci a razlika između mene i seke je 22 mjeseca pa vi vidite da se može ostati trudan user posted image user posted image u suštini moji su htjeli, jer nisu imali 4 godine djece i onda navalili ali samo da znate eto iz iskustva da može user posted image
Lejla lijep provod da bude ako Bog da user posted image user posted image
search hvala za podijeljeno iskustvo s čajem, znači kod tebe pomaže pa ako Bog da sretno ti, da do kraja tako bude i da što prije ugledaš svoje srculence user posted image Mi ćemo isto navaliti na čaj i hurme user posted image
Odoh ohladi mi kafica pa se čujemo opet user posted image
nudzejma javi seeeeee user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 12:57:10   
lejla80
Jutro odnosno dan i od mene...ja sam od sabaha žačepljena katasrofa, ne znam je li malo jača alergija nego inače ili sam uhvatila malo i prehlade. Imam i divan ukras u vidu herpesa na nosu, ma milina me pogledat heheh....Moguće i da me safatalo zato što sam još uvijek u kući, danas odlučila nigdje da ne idem, pa sve me strah da me neko ne zovne user posted image

Ema pa jedeš li ti išta ženo? Dobra si za pakovanje hehehhe, da nisi ipak malko poranila user posted image Joj kad već spominješ pakovanje jučer sam snimila divne spavaćice u Waikikiju na trudničkom dijelu, onako dođu dvije u paketu, dužine do koljena, baš medene, malo je falilo da ih uzmem al rekoh još je prerano. Valjda će ih biti još neko vrijeme.user posted image

Daro ma trebalo bi biti dovoljna jedna krema dovoljna, valjda neće bebica puno ujedati hehe Ono na početku je najpotrebnija dok se bradavice malo ne naviknu, a poslije samo po potrebi. Što se tiče mijenjanja u licu to su čiste gatke. ja u prvoj trudnoći nisam ličila na sebe koliko sam se izmijenila, da ne kažem deformisala. Žena koju sam uvodila u posao i koja me mijenjala, nije me mogla prepoznati nakon poroda. Seka me moja obradova da sam se i sada već počela mijenjati. A eto znamo da su oba dečkića.

Search draga, nema te poslije vizite, možda su te već u salu poslali...da nam se što prije javiš sa dobrim vijestima. Mogu mislit kako su dodijali stalni pregledi i ctg-ovi...Drzimo ti fige i mislimo na tebe....

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 15:33:16   
tačkicaa
Žene, meni je sad 30,31 sedmica, ne znam više ni ja... Uglavnom, nakon 35 se ide na Jezero, je li tako? Eh sad, kako idem gore? Treba li mi neka uputnica ili samo odem i odnesem trbuh? Ili ako treba uputnica, ko mi je daje? Ova moja privatnica što mi vodi trudnoću ili trebam u Dom zdravlja? U svakom slučaju kontala sam bar još jednom otić' kod ove, nisam još dovoljno trbušasta k'o Ema npr, da pakujem torbu user posted image
BubaDaro Ma i meni govore da se nisam promijenila, sammo trbuh bla-bla, ali brate ako sam trudna, nisam ćoravija no inače user posted image Nisam mogla 9 kila samo u trbuh dobit', nije baš toliki user posted image Ali faca mi se nije promijenila, to vidim. Imam samo kao blago crvenilo na obrazima, tamo neće blizu ušiju, ali to se i ne vidi kad stavim kremu... Možda se žene mijenjaju kad nose muško? user posted image Ili su kod nas mudonjice? user posted image
Lejla I ja mislim da je bebče već izašlo, pa nam se Search neće javit' još neko vijeme user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 16:02:58   
ema08
Tackice, daleko sam ti ja od manekenke user posted image . Sto ti rece metar i zilet, a viska sam imala prije trudnoce tako da je dobro sto nisam mnogo dobila. A narodna ti je gatka da se zena mjenja kad nosi zensko tj.da se proruznja,a proljepsa kad nosi musko hehehe. Ja se vala nisam nesto bas proljepsala. Mada se nisam ni proruznjala kako ono trudnice znaju biti natecene u licu. Imam jos vremena da me i to strefi user posted image
Lejla, ispocetka sam stvarno pazila sta jedem. Izbjegavala slatko,tjesta samo zdravo se hranila...sad sam malo popustila. Jos dva mjeseca pa i ako dobijem malo vise...smrsat cemo ako Bog da trceci za djecomuser posted image .

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 16:26:39   
BubaDara
Ma vidim ja da su to gatke, sve smo eto dokaz a nije tako user posted image
A ako išta mrzim više od tih gatki user posted image te ovo te ono, te nemoj ovo te ne smiješ ono, fujjjj, hoću sve što mi se da eto!user posted image
Ma većina žena koje su koristile tu kren+mu kažu da im je pola ostalo pa eto valjda i nama bude dovoljna user posted image
ema ti si k'o i ja onda nabacila kilice prije trudnoće, već sam govorila kako sam fino za godinu i po braka nabacila 12 kg pa je fakat bila moja sreća što sad nisam puno dobila user posted image Ja imam visine finih 175 pa mogu još da se nosim s ovim što sam dobila user posted image
Nek su nam dječica zdrava i živa pa lahko ćemo onda to skidati user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 16:38:51   
agatha
Helooooo, zenice! Ja sam tako nervozna, u kuci moram biti haman stalno zbog A i pljuskavica, ubistvo,a njega mi bas bude zao kad vidim kako doziva djecu s prozora.user posted image Plus i mene srklet od ove kreme kao krec sva sam nervozna i samo se cesem. Da i ovo prodje ako Bog da.
Vidim pricate o spirali, ni meni ne gine valq se ja ne uzdavala u rikverc a s tik nikad nisi siguran. Mada sad smo se do druge bebe tako uspjesno cuvali i cim smo odlucili desila se trudnoca.
Tackice ja sam se prvi put porodila u 37. sedmici, pocela mi curiti plodna voda cim sam usla u deveti.Mišljenja sam da je za bebu bolje sto blize terminu,tako su i mene drzali dok porod sam nije krenuo i ima dovoljno vode. Vala sam i ja zbunjena vise oko toga kako i kada na ctg, oni i njihove procedure, meni je muka od Jezera.
Posto mi je ova panicarka doktorica vec dala uputnicu za ultrazvuk i ctg, nazvah danas bas da vidim sta ce reci i narucila me sestra petog augusta aki je bilo ispitivanja. Ne znam napamet broj pa napisat cu ako nekome bude trebalo. A za bolnicu spavacice dvije ja sam kontalq, ogrtac, cetkicu, kaladont, sapun, kremu za ruke, uloske vir80, onaj ves iz apoteke i obicni ne znam koliko, papuce, papuce za tusiranje, mob., punjac, neki krekeri, sok od jabuke i cokoladicu, otprilike vjerovatno sam nesto zaboravila.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 19:45:24   
lejla80
Neki u trudnoći nabace, neki prije heheh...ja sam rekoreder na forumu, već sad u plusu 9, al s obzirom da sam ja inače mršav insan, meni kažu da sam se popravila user posted image user posted image
U prošloj trudnoći sam molila Boga da mi koja kila i ostane user posted image

Tačkice oko 36 sedmice trebaš se javiti nekom državnom ginekologu da ti da veliku uputnicu za bolnicu. Oni obično napišu još i nekoliko malih, mada sa ovom velikom možeš komotno na Jezero obavljati sve što treba. Oni ti je poslije svakog pregleda uredno vrate. Eh sad ako nemaš karton kod nekog ginekologa po domovima zdravlja, vakat je da razmišljaš gdje ćeš ga otvoriti. Naoružaj se strpljenjem jer zanju baš biti bezobrazni, al uputnicu ti moraju dati.

Agatha šta te briga, riješit ćeš se ospica, i ja sam se nadala u toku godine da će moj malac negdje pokupiti al eto nije još. Koliko dugo morate biti u kući? Ti već dobila termin na Jezeru, fino se primaklo heh


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 19:57:06   
Bebica11
Hej Zenice

Evo i mene. Vidim Nudzejma nestala...da joj bude sa srecom user posted image

Search ja nisam prenijela al sam imala indukovan prvi porod sa gelom. Bez ikakvih problema. Dakle oni slabiji bolovi traju duže malo al to nije teško trpiti...izgon mi cak bio lakši nego kod prirodnog poroda...ne znam što valjda sam se bolje otvorila... Drugi porod prirodan je bio brži al izgon teži sva sam popucala po licu i vratu od naprezanja user posted image

A Naimicu tj prvi porod indukovan iz dva napona rodila. Samo duže otvaranje trajalo. Eto to je sva razlika. Ne znam zašto se žene plaše... Porod kao porod proći će samo nek bebac bude ok.

Sad se sjetih moja drugarica prenijela i bila malo otvorena. Lejla Imsirija joj indukovala porod i rodila je za 2h prelahko...user posted image


Aghata želim brz oporavak maleckomuser posted image moji još nisu bolovali...ako krene pa sve troje bice veselouser posted image

Tema čuvanjeuser posted image
Šta da vam kažem. Ja kad sam ganjala trudnoću prvo godinu dana nije moglo pa missed pa poslije 6mj vanmatericna. Odmorim 2g i dignem ruke od toga okrenem se poslu,karijeri, Master studiju i zanesem Naimicu
Poslije Naimice kad je imala 15mj dr mi rece imam pco i da ne čekam puno drugu trudnoću jer imam SAMO JEDAN jajovod plus pco(ovu dijagnozu su potvrdili i drugi dr). Znaci jedan jajovod plus pco kontam neće brzo. Za mjesec dana trudna!user posted image hB. Kad sam nazvala dr reče mi "jesil to Boga ti trudna???" dakle za nekih 20 dana ja sam njoj došla trudna haha. Eh I što je čudo ili ljepše rečeno Milost Božija zanesem sa jajnika gdje nemam jajovod(prokrvarila sam malo pa sam isla u bolnicu i tamo dr frapiran nije vjerovao da sam imala vanmatericnu na tom jajniku...dok mu nieam rez pokazala). To znači medicinski fenomenuser posted image
I tako rodim bracu i ko fol čuvali se al nikakvim konkretnim sredstvom i surprise opet trudna (ne tako brzo bice razlika 3g sa mladjim) i to opet s jajnika gdje nemam jajovoduser posted image
Moj slučaj dr Abadzic prepričava pacijenticana koje su imale vanmatericne i sl da ih ohrabri :)
Tako da te spirale meni sigurno ne bi pomogleuser posted image

Ja sam čvrsto ubjeđena da je to sve sudbina i plan Božiji. Ako je kome suđeno zanijeti će a ako ne džaba sve. Meni doduše nije mrsko biti trudna. Fine su opet razlike.. Prva 2g... Ja bih i duže da me dr nije nagovorila a sad 3g. Po meni ok.


Tema kile....jao sutite kompleks cu dobiti haha. Ja na pola puta udebljala se 4-5kg. Na visinu 172... Podnošljivo je al ja sam gurman. Volim ruckitiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 20:59:48   
ema08
Bebice, jel to imamo istu doktoricu user posted image Nidzaru...legenda od zene stvarno. Ja ne znam kako bi pregurala trudnocu bez nje. Nekako me uvijek smiri i imam puno povjerenje u nju.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 21:10:08   
Midnight_489
Helllo bebeleeee user posted image
Opet se ja već nekoliko dana ne javljam.
Sve sad ću,sad ću i nikad...baš sam ljenčuga user posted image user posted image
Kako ste mi,sve redom? user posted image

Helem,ja maloprije došla kući,bila sa prijateljicom,baš smo se raspričale.
A nismo se vidjele baš dugoo.
Bila sam umorna,pa zvala MM da dođe autom po mene i tako...
Mi još malo i na kontrolicu,pa nam držite fige user posted image

Moram pročitati malo vaše postove user posted image da ne propustim šta user posted image
Valjda ću se odsad više javljati user posted image
Pusa za sve user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
20.7.2016 22:15:41   
search
Ma jok zene, nisam joooos :)
Nije se pomjerilo otvaranje, sutra kobojagi komisija pa ce odluciti da li ce biti gel ili se ceka il sta ja znam,
Mah... Kako koji doktor, jedan kaze to nije nesto u redu cim je toliko preko termina drugi kaze nisi prebacila dok ne prođe dvije sedmice od termina et
Bilo mi je fino danas brzo proso dan, druzila sam se s muzem sat vremena u viziti hihih i eto cekam cekam :) :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 9:55:09   
svamojadjeca
Poz zenoline da se i ja tuspasim,trenutno sam kod mame sa djecom posto mi muz radi vani pa da nisam sama.narucena sam na 4DUZ jezero sutra kazu od 9 do13h da dodzem,al posto idem vec internisti gore i ko budala se znam nacekati po 4h kad je najbolje da odem,21+4 sedmica sam

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 10:03:20   
samy_lo
kako ste mi zenice moje?
nisam se javljala odavno,ko svasta me u zivotu snaslo,ali bih vas citala redovno..nemam neke inspiracije da pisem
vidim sve ste dobro,i vi,i vase bebane..i mi smo dobro hvala Allahu..
mi smo vecini pripremili za dolazak bebice..treba mi jos posteljina,kada,pelene,torba sa kozmetikom te nosiljka..a odjeca je spremna..sljedece sedmice cu na kontrolu..
grlim vas sve

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 11:05:38   
BubaDara
Jutro drage moje user posted image user posted image
samy_lo drago mi je da ste dobro i da ste većinu pripremili za dolazak bebice user posted image i ja sam većinu pripremila, čekam da mi dođe krevet u spavaću pa da sve rekvizite fino poredamo user posted image Fali nam još par sitnica ali i to ćemo čim prestanem raditi, pa ću se onda baciti i na pranje i peglanje stvarčica user posted image
Nek si se vala javila, mogla bi i češće pisati štogod user posted image nadam se da si ok zbog svega što te snašlo. Grlim jako user posted image
Kako rasadnik bona? Ima li roda kakvog? user posted image
svamojadjeca uživaj kod mamice user posted image user posted image user posted image
search ne sikiraj se mila, biće to sve dobro i ubrzo će to da krene aBd pa nećeš znati ni šta te snašlo user posted image
Dozvoljavaju li ti da hodaš? Kažu da pomaže da ideš gore-dolje uz stepenice user posted image
midnight uobrazila si se pravo user posted image Piši nam kako prođe kontrolica i šta nam radi bebana? user posted image
Bitno je da ti ćejfiš po kaficama a raju ringe ko šiša user posted image user posted image
bebica11 pa ti si baš fenomen pravi user posted image user posted image Sve me nešto strah što si ovdje s nama, ko zna šta nam možeš učiniti s tim svojim fenomenalnim moćima user posted image
Imaš ti fino visine pa nije frka za kilice, kad voliš samo ručkaj user posted image user posted image
lejla pa ti si onda ovdje manekenkasta user posted image a samo se žali koliko je dobila. Čuj mršava?? Kako se bude mršava? Jel se to jede? user posted image user posted image
Nego te spavaćice što si vidjela u waikikiju, jesu li one za dojilje? Ja to još sebi nikad ne udesi pa kontam trebala bi i to spremiti u torbu za bolnicu valjda, a još ni kupila nisam user posted image
agatha nadam se da će A brzo ozdraviti i da ćete to predeverati sa što manje muke oko svrbeža i nervoze, znam da to nije lahko ali eto svima valja proći kroz to, prije ili kasnije. user posted image Hvala za spisak za bolnicu, upisala sam pa ako šta još skontam dopunim sebi user posted image

Žene moje ja mislim da će mi ovo biti zadnji dan na poslu, da prostite ovaj me išijas u desnom gu.u slomi i ne mogu kako treba da se krećem po firmi, pa vala nije mi nužda da šepam, tako da anas i pa-pa, ne mogu više user posted image Veća mi je briga šta da učinim da prestane user posted image
Boli me odmah ujutro tako da znači boli i kad odmaram, a fakat preležim skoro sve kad dođem s posla pa do alarma, jedino ustanem jesti i klanjati, mm sve mi spremi i pospremi ostalo tako da ništa drugo ne radim i opet boli ko sam vrag user posted image Nekad bi i zaplakala od bola ali me bude stid user posted image zglobovi u rukama isto, sinoć sam ih umotala malo u rastezljivi zavoj ali opet isto. Doktorica mi na odmoru pa kontam da li smijem sama na svoju ruku uzeti u apoteci kalcij magnezij cink od NW da pijem. Šta vi mislite? Prijateljica mi reče da Mg ne trebam poslije sedmog mjeseca trudnoće, a ja eto osmi, pa da uzmem samo kalcij? Ako neka ima nešto da posavjetuje, biću puno zahvalna user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 12:47:24   
tačkicaa
Mahanje i od mene user posted image
BubaDaro Ja ti stvvrno ništa ne znam o tim bolovima koji te muče, ali sam sigurna da ti to stalno sjedenje i hodanje ne pomaže. Najbitnije je da se primiriš, pa vidi hoće li proći. Ti nemaš kad ni odmorit' kako valja, pa ti se možda čini da ne popušta ni kad miruješ. Sutra aBd uzmi dan i odlezi, pa onda ako ne bude bolje konataj šta bi mogla user posted image
Samy Drago mi je da si se javila user posted image Kako je bebče? Sluša li? Garant sluša, čim je sve svu garderobicu dobilo user posted image Mene moja rasturi, zato će se i pokrivat' ponjavicom, još ništa nema user posted image
Svamojadjeca Jesi li se ti adaptirala na trudnoću ponovo? Znam da je bilo neke brige na početku? user posted image
Search Joj ja se sve bojim da se ti ne porodiš na spavanju user posted image Prva trudnica koja nije osjetila porod user posted image I kad tako kažeš 'družila se s mužem u viziti, meni svašta na um padne' user posted image Drži nas informisane, kod mene i mm zna da ima jedna trudnjača s bebom ljenguzom što neće vanka, pa rekoh da i njega obradujem user posted image
Midnight Pridružujem se Bubinim ruženjima, sram te more bit', samo se izgubiš user posted image Haj što ne pišeš, nego kažeš da nisi ni pročitala sve naše misletine user posted image Strašno! user posted image user posted image
Bebice Ja nije samo da sam se šokirala tvojim dogodovštinama, nego pola nisam ni skontala user posted image user posted image Svaka tebi čast i tvojim rasplodnim organima user posted image
Lejla E vala si me zabrinula user posted image Nemam ni karton otvoren niđe kod državnih ginekologa, znači da sam najebala. Onda valja prvo u porodičnu kod doktorice, pa da ona šalje tom državnom, pa tek onda da ga ganjam user posted image Ima da se porodim dok to sve sredim user posted image
Agatha Je li tvoj gerilac bolje danas ? Čuj molim te, ova paničarka odma' dala uputnicu, a ona gore u avgustu naručila user posted image Pa ti budi pametan user posted image
Ema Ako ćemo po gatkama, ni one ne znaju je li mmi muško ili žensko, faca mi brate ista user posted image A što se kila tiče, ja računam da pola izgubim na porudu, ostalo pola da beba izdoji, i onda imam još malo prostora ako trebane koja kalorija za ganjanje i to user posted image Iglavnom, ja to planiram da se ništa ne primijeti kad rodim u roku od dva mjeseca user posted image Tako bude na filmovima, čak i domaćim user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 13:14:39   
lejla80
Danček i do mene, moje bembele, ja bila s mališom malo vani da ga smorim a usput i da izbjegnemo vrućine, uhhh već je ugrijalo..Sad uzina i svi lagano u horizontalu heheh

Bebice i Ema, jesam li dobro čula da je kod Nidzare 4D UZ. Koliko košta pregled? Ne znam jesam li ovo već pitala ili sam kontala haha...al hoću svog mališu da povedem da upozna brata.

Saerch još si tu user posted image

Svamojadjeca najboolje da ih nazoveš i pitaš jer imaju ujutro oko deset one komisije pa se prilično čeka.

Daro Daro, mršava se bude od rođenja. Ko što bi neke žene tugovale kad stanu na vagu i dobiju kg, ja sam se radovala heheh...Sad s godinama mogu reći da imam normalnu težinu.
Baš mi je žao što se patiš, hajde ti na odmor, odavno ti je vrijeme bilo user posted image Sto se tiče tih dodataka, ja vala ne vidim nikakav problem, al mozda će ti biti previše ako već piješ neke dodatke za trudnice. Za mg prvi put čujem da ima neko ograničenje. Ja sam ga pila cijelu prošlu trudnoću a i sada moram dva puta na dan. Naravno nisam baš najazurnija po tom pitanju heheheh. Ako si nesigurna, nazovi neku dr opšte prakse pa se posavjetuj šta da piješ, ja bi tako uradila.

Tačkice ma ne moraš opštem uopšte. Lijepo odi u DZ kojem pripadaš na ginekologiju i tamo će ti sestrica na šalteru otvoriti karton. Fino reci što ti treba. U biti, nije njima drago kad dođeš onako u devetom mjesecu al ne smiju te vratiti. Najbolje ti je to što prije odraditi.

Eto ljubim vas sve, ne mogu da se skoncetrišem, nešto mi A brblja na uho, ne odustaje, pa javnem se poslije user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 16:24:06   
samy_lo
BUBADARO ima u rasadniku paradajza i paprika vala,s obzirom kako je zapostavljen super je..
TACKICE slusa bebce slusa
javljat cu se cesce od sad..dosla mi je rodica iz Amerike i donijela divnu odjecicu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
21.7.2016 22:49:00   
Midnight_489
Ma jel vi to mene ružite? user posted image user posted image
Šta ćeš,mora se malo i po kaficama ćejfit.
Ali sad valja malo raju na forumu pratit. user posted image

Kontrolica aBd u srijedu,nadamo se najboljem. user posted image
Ja i bebača smo dobro,malo smo pretjerale sa slatkom u zadnje vrijeme. user posted image
Šta ćeš,kad smo sladokusci.

Idem sad spavati,vala sam jutros u pola 6 se nadigla k'o horoz. user posted image
Laku noć. ❤️💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
22.7.2016 9:45:18   
nudzejma
Zenice moje halalite sto vam se nisam javljala....duga prica pisat cu vam drugi put.
Jutros sam na svijet donijela svog Rejjana prirodnim putem 3950 g 57 cm.
Ljubim vas sve....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
22.7.2016 9:58:20   
ema08
Nudzejma , Allah mubareci, nek ti je ziv, zdrav i hairli user posted image . Masalla krupan bebac pravouser posted image . Kako si ti? Ime je predivno. Ljubi ga punooo od tetki sa ringeraje...

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
22.7.2016 10:02:00   
ema08

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image



JULI 2016
user posted image

11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image porodila se 13.07. user posted image user posted image user posted image
27.07. nudzejma user posted image porodila se 22.07. user posted image user posted image user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13
05.12. svamojadjeca
24.12. bambi1 user posted image

JANUAR 2017
user posted image

05.01. NARI
06.01. midnight489user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image
02.02. saraa




(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
22.7.2016 11:35:38   
lejla80
O mashallah Nudzi momak i po, nek ti je živ i zdrav,...a ti da nam se što prije oporaviš...Javi nam se da ispričaš kako je bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *