|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 10:07:41   
ema08
Jutro bebelice user posted image ,
Lejla eto mene na kofi user posted image . Ti nas navece ispratis i ujutro probudis vrijednice user posted image . Bravo za urednu kontrolu user posted image user posted image user posted image .

Bebice, Nudzejma vama sretno na kontrolama. Javljajte kako je proslouser posted image .

BubaDaro, sve ti ja tako i radim al osip ne prolazi. Kod mene je to izgleda jedna od cari trudnoce user posted image . Od kako sam trudna stalno neki osipi. Djecijeg pudera potrosila za ovih par mjeseci vise nego za cijeli zivot do trudnoce. Idem sl.sedmice vaditi nalaze pa cu vidjeti s dr.sta da radim ako se ne povuce.

Tackice, ja tek sad skonta da si bila na moru...palim se na guranje hehehe, e nek si se vala iskiselila za sve nasuser posted image . Kako je se kupati sa pupom?

Eh zene, od mene danas zvanicno otvorena sezona dijaspore za 2016 i trajt ce do septembra...ako ja od ovih vrucina ne poludim i sve ne rastjeram user posted image .

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 10:23:11   
maglaj_mum
Jutro mile zenice... Mi vazda hocemo, a sve zaboravimo da se javimo... user posted image U Maglaju kisa bas pada super nas rashladilo...Moja princeza i ja se igramo kuhinje user posted image Bili smo na kontroli juce dr kaze sve 5 bit ce brato ako Bog da (ko pavi spisak nek nam ubaci te malo plave bojice) user posted image jedino ako nije dr pogrijesila al mislim da se sad dobro vidi jer je vec 24-ta sedmica...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 10:26:28   
BubaDara
hello helloooo user posted image
user posted image za kontrolicu lejla a malo sam ljubomorna za to more hehehehe user posted image
Ti ćeš biti kraljica u kući, dva sina i muž ima da te paze pravo user posted image user posted image
bebice samo vježbaj pa ako Bog da popravit će se stanje. Kažu da su te vježbe super user posted image
midnight evo stigla je kiša i zahlađenje pa će se znojenje smanjiti user posted image
Sve smo bile mokrih guza user posted image
ema draga nisam ni ja upratila ovu tačkicu ne znam kako me taj opis uživancije zaobiđe user posted image
A čudne su čari trudnoće user posted image meni se tako bio pojavio osip po stopalima kad su mi tek počele oticati noge, i neko kaže alergija nek ood oticanja neko veli gljivice user posted image čuj gljivice, k'o da sam pesinasta user posted image a neko mi reče i da su to čari trudnoće user posted image Amaaan koliko čari, baš smo happy a tek kad nam porod na kraju začara user posted image user posted image Uglavnom prošlo je brzo srećom user posted image
Uživajte u rashlađenju user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 10:46:30   
BubaDara
user posted image za bracu maglaj mum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 10:49:22   
nudzejma
Jutrooooo,

E neka nas je malo osvjezila kisa.Meni je sinoc bas teska noc bila,sparina nema zraka,ja kasljem fuuuj.
Jutros sam dzaba otisla na UKC.Moja dr.imala hitan carski rez i kaze da sacekam oko 1 sat ili da dodjem sutra.Obzirom da mi je tesko dugo sjediti pogotovo po bolnici a i mm morao na posao mi se dogovorimo za sutra poslije podne kad je manja guzva.Uhh mene neka trema spucala cim sam krocila na ginekologiju i vidjela ono osobljeuser posted image user posted image
Vi jucer pisete o osipu kad ja pogledah i kod mene po jednom ramenu i po krstima,crvene sitne tackiceuser posted image I ja sam stavila baby puder.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 11:49:17   
tačkicaa
Hej haj user posted image Evo ja sam danas k'o svoj na svome, naoblačilo, zahladilo, ma ljetopa jedna user posted image Pravo jesenje vrijeme za jesenje dijete user posted image
Ema, Buba slabo vi mene pratite, ništa vam to ne valja user posted image A bilo je fino, trbuh uživo, samo kaže malo mu user posted image Znači Ema, za tebe su belaji zvanično počeli user posted image Nadam se bar da se dijasporci nisu baš tebi svalili user posted image
Lejla Čestitam za kontrolu user posted image
Maglaj_Mum čestitam i tebi malog bracu user posted image
Bebice Mogu mislit' kako je to nezgodno user posted image Ali eto šta se može, sreća imamo ove dnevne, pa šta 'š valja mijenjat' pelene user posted image
Daro Sad ćeš ti aBd na odmor, pa se fino brini o svojim gljivicama user posted image
Nudzejma I ja sam cijelu noć dahtala k'o riba na suhom, teška noć user posted image Mogu mislit' kako ti je bilo na UKC-u, mene je preksinoć neka blaga prpa safatala, kontam sve bliže i bliže, a ja se osjećam nedoraslom za te velike pohode user posted image Mada ne mislim da je tebi bila prva iz istog razloga, ti si već provjerena mama user posted image
I žene, dok nisam zaboravila, opet sam planirala na one vježbe, ako me šta ne zezne, pa rekoh fakat šta treba nosit'? U čemu se to radi sve? user posted image
Ako je nekoj dosadno, da vam preporučim seriju Peaky Blinders, evo ja sam sva u mafijaškom moodu user posted image
Imate mahanje i neka ne zamjera neka ako sam štogod preskočila user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 14:41:44   
BubaDara
ma ako li ti samo ja dođem tamo, nemam ja nikakve gljivice user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 15:48:22   
Midnight_489
Evo opet mene user posted image
Baš mi je dobro došlo ovo rashlađenje,haman sam htjela izaći na kišu i plesati user posted image user posted image
Al'opet sunce ugrija user posted image
lejla80 bravo za urednu kontrolu user posted image
Bubadaro i to što kažeš možda nije alergija.Svašta je u trudnoći moguće user posted image
maglaj_num čestitam na braci user posted image user posted image

Što ste mi se raspisale,vrijednice user posted image

Ostalim user posted image šaljem 💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 19:41:37   
ema08
BubaDaro, jesi li vidjela ti ukoljice kako te odmah prozva za gljivice. Ne smije se covijek ni pozaliti user posted image user posted image .

Midnight i ja bi najradije izasla pa da kisa pada po meni ne bi li se rashladila malo...

Maglajnum, bravo za urednu kontrolu i cestitam na braci user posted image

< Poruku je uredio ema08 -- 14.7.2016 19:45:28 >

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 21:09:25   
Bebica11
Hej žene evo i mene :)

Lejla super za kontrolu. MasaAllah da je nestao hematomuser posted image

čestitke na sinčićimauser posted image

Nudzejma....hhhhh kad se sjetim te faze. Ja sam u devetom mj prokrvarila pa je onda danima ispadao sluzni i kontrakcije sam imala (sa drugom bebom) i kuci mi bude muka od tog stanja jedva čekam u bolnicu da odem...odem gore,vidim osoblje Boga molim da me vrateuser posted image
user posted image i tako par puta dok nije krenula voda u 38.sedmici i rodio se mamin princuser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 1:16:14   
mala_sa
Drage moje mahanjeeee user posted image user posted image , falite bas user posted image , spremamo se na put za BiH pa bas nemam vremena ni za sta user posted image ; ali pomislim na vas bas cesto user posted image .

Terminusama julskim zelim sto lakse i brze porode, te zive i zdrave bebice aBd user posted image user posted image profitirajte sa svojim trbuscicima jos malo, kasnije zafale ti momenti user posted image .

Mi smo mashAllah, sikimo, rastemo i kakimo user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 10:37:25   
ladyblue RR
Žene, da ne zna koja slučajno kada je Divanović na godišnjem?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 11:09:59   
lejla80
Morning user posted image

Ja sam se jutros baš uspavala, konačno bez znojenja..kažu da je vani pravo hladno..vjerujem al nisam sigurna da ću provjeravati. Planiram malo odmarati danas, ako ne budem morala po nalaze otići heh..Budem vidjela šta veli moj muž puž.

Ema biće hodanja sa dijasporom hehe...ja baš obiđem neka mjesta tako sa njima, na koja inače urijetko ili nikako ne odem...Nemoj pretjerivati samo hehehe

BubaDaro...prije ću bit sluga nego kraljica, al neise snaći ću se ja nekako heheh, nek su zivi i zdravi...o čarima trudnoće neću ovaj put user posted image

Nudžejma sretno danas, bit će sigurno lakše otići drugi put..Ja ne smijem ni pomisliti na to hahahah..kukavica prava...aBd imam još vremena da se saberem, tješim se ja uhhh

Bebice moraš nam se češće javljati, da se pratimo, s obzirom da smo tu negdje u dan dva. Leptirica nam se nešto ulijenila. A što se tiče tog urina, moguće da je i zbog znojenja i ja već neko vrijeme ne mogu bez dnevnih uložaka.

Tačkice ode li konačno na te vježbice?

Mala sa i ti konačno pakuješ kofere i dolaziš kući svojoj....drago mi je da je sa vama sve ok.

Mahanje svima, mog mališu uhvatilo učenje, kaže poželio raditi zadatke pa odoh da iskoristim momenat jer ne dođe tako često hehe ....



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 11:27:21   
BubaDara
Evo i mene na jutarnju popodne user posted image
mala_sa mashAllah za Saru, samo nekak ručki i raste user posted image
Drago mi je da ste dobro, a dok se usudite na dugi put znači da ste nam super dobro user posted image user posted image
Grli vas bubadara puno sve, divna porodico user posted image user posted image
ema šta da ti pričam, ne daj Bože da stvarno imam gljivice, bila bi šugadara po njoj user posted image user posted image
Ja se nadam da je ta dijaspora donijela lijepe poklone za Vedu, i da vas neće puno smarati user posted image
lejla ma ima da te paze vala ko kraljicu, ne daj se user posted image Bome moja sveki ima dva sina i da znaš kako ih je odgojila, sve znaju raditi po kući i spremiti i ručak i ništa im nije mrsko user posted image Nije da nije i meni dobro došlo ali uredno joj se redovno zahvalim na tome što je mm takav kakav je pa ne čeka od mene ni da mu popeglam, nego gleda da me poštedi i u tome a tek ostali poslovi. Tako i ti odgojiš ih fino i snajke će da te vole i paze plaho user posted image user posted image
Vidiš dijete ti već radoholičar, i na raspustu mu do zadataka user posted image Iskoristi to user posted image
midnight neka tebe s rajom user posted image Ovdje vala ni traga od sunca, baš super što je hladnije a ne pada user posted image
Ostalim mojim user posted image veliki user posted image također.

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 12:24:50   
tačkicaa
Ej hanume user posted image
Evo da vam javim da sam konačno bila na vježbama, i kako obećah Bubi da i utiske podijelim user posted image Pričali smo o dojenju, tj.drugi su pričali, ja slušala user posted image Bilo je fino vidjeti toliko trblica na jednom mjestu, i fina teta, ali možeš ti sve ovo naći i na onim mnogim tutorijalima na netu. Ne se sekiraj user posted image
Emu i ostale što idu na vježbe ću da izgrdim što mi nisu odgovorile na pitanje od juče', sram vas more bit' user posted image
Uh kako sam ja danas balava i slinava, to je strašno user posted image A danas idemo na TK, sutra nekih druženja isplanirano, aman kako ću ih sve usinavit' user posted image
Malaaaaaa Ljubi bebe od slinave Tačkice, i šta se foliraš, znam sad i ja dojit' bebče, još samo da ga rodim user posted image Sitnica user posted image Blago tebi, uživaj user posted image user posted image
Mahanje svima ostalima user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 17:06:38   
Saraa...
OMG!! JA se pitam gdje ste vi :)
Nisam ni upratila da ste s eprebacile...
Molim Vas da mi čim prije kažete jel neka od vas imala slično iskustvo.
Bili smo na ultrazvuku, nuhalni nabor 1,7 ali CRL 44,2mm i nakon toga me je posalo na double test ali mi nije obajsnio, kao nešto nije ok.
Pitam ga šta on opet objasni na način d aga ne razumijem :(
Bas sam se prepala, otišla sam uradila double ali se čeka do 7 dana..

Lijep pozdrav svima!!

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 17:44:32   
Bebica11
Lejla evo pišem češće.. Trudim se :) pratimo seuser posted image

Malena_sa sretan put hairli da stignete. Neki dan sam mm sa fejsa pokazala vašu sliku kako ste se potrpali u autouser posted image jer imamo djecu isti uzrast a on kuka već kako nećemo moći stati u auto...već zagleda veća auta samo dok bude neke nafake za to :)

Saraa ne sekiraj. Nuhalni je odličan. Crl ne znam koliki bi trebao biti jesil nasla na netu referentne vrijednosti? I jel rekao imal beba nosnu kost? Jel očuvan trbuh? Jel to možda spominjao? Uglavnom sa srećom sa nalazima :)


Ja sam danas imala stresan dan na poslu. Toliki belaj je jedan klijent napravio a ja kao njegov računovodja sam indirektno uvučena. Bio je poduži sastanak i morala sam mu "lekciju" očitati plus stres kako sad popraviti stvari s tim da sam najavila raskid saradnje dok se ispegla šta se ispeglati može. Uglavnom takva je situacija da mi je njegova saradnica spremila apaurin zbog trudnoće kao da popijem prije sastanka jer su se i ona i ove moje uznemirile kako ću iznijeti to u ovom stanju. Meni opet glupo onako apaurin piti pa sam čaj od kamilice popila i pijuckala. Nekako je ispalo ok opet na kraju sve al sam bila vidno uzrujana...

Poslije bebu nisam cio dan osjetila. Dok većinom i na poslu osjetim već. Uhhh pa sam se prepala. Opet došla kući a tamo zuckast veš.
.niti znam odakle je..pratila sam sada iscjedak a on je okuser posted image joj ovo žensko samo u veš viri da izvinete

Srećom mama ode na GO u Crnu Goru sutra pa ja cu biti kući ovih dana sa djecom a uzeti slobodno malo na poslu ... Potrudiću se da se više odmaram.. Nadam se da će i na kontroli u ponedjeljak biti sve ok aBd.

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Saraa...)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
15.7.2016 20:48:29   
winky_sa
Da vam i ja malo mahnem. Nisam odavno valjda me niste zaboravile user posted image
Kako ste mi? Vidim toliko je desavanja bilo, urednih kontrola, sikiracije, nervoze i vrucine.

Danas nam je bas zahladnilo, nisam bas ovo ocekivala user posted image

Budite mi pozdravljene, uzivajte za vikend, odmorite se i zaboravite na posao i obaveze.
Sretno na kontrolama i sretan put putnicama.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
16.7.2016 9:31:30   
Midnight_489
Jutroo bebelee. user posted image
Ja se malo uspavala,vidi koliko je sati user posted image
Baš je zahladnilo,ja već u dugoj pidžami pod dekicom. user posted image

Idem kaficu pristaviti,imal koje da pijemo? user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
16.7.2016 11:41:37   
lejla80
Ooooo..tišina haha, jeste li se rasputile svaka na svoju stranuuser posted image Ja ovaj vikend gostujem doma, sama sa mališom. Babi nam otišao na neko porodično okupljane, podaleko a loši putevi i vrijeme pa smo mi ipak izabrali izležavanje u kući. Evo razvlačimo kaficu i doručak dva sata, laganini nigdje nam se ne žuri.

Midnight i ja sam već popila, al možemo još po jednu za podizanje pritiska user posted image user posted image

Daro, velikog majka nije baš naučila, moram ti se požaliti, evo borim se sa njim već šest godina, rezultati nisu baš zadivljujući, al kakvih ima zlatan jeuser posted image Mališa je opet zavolio kućne poslove, jer je to većinu vremena jedini način da se družimo i razgovaramo, naravno ovo mislim na dane kada radim. Valjda će mu to ostati i kad bude stvarno od koristi, jer sad dok se okrenem on je uzeo krpu i zamazao prozore, ili šutke otišao u kupatilo i oprao nešto a usput pokvasio pola kupatila i odjeću na sebi user posted image

Tačkice bravo za vježbice, nek si se pokrenula konačno. Nađe li drugaricu Winky tamo?user posted image

Saraa kao što ti već žene rekoše, nuhalni ti je ok, eh sad ne znam iz kojeg te je razloga doktor poslao da radiš double. Mozda mu je to uobičajena procedura. Sami po sebi double i triple testovi su čista statistika. Poznajem više žena kojima je test pokazao veliki procenat da dijete ima neki poremećaj, a dijete se rodilo zdravo.

Bebice vidim ja da si se ti razvrijednila na forumu, svaka čast, dobro stižeš pored djece i posla. A sa poslom dolazi i sikiracija, to je neizbježno. Taman će ti dobro doći koji dan da napuniš baterije user posted image

Šta nam se ovo agatha ušutila user posted image



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
18.7.2016 9:48:51   
agatha
Jutro, blazene, nadam se da ste dobro sve redom. :)
Ja jedva gledam na oci, rano ustala pa na pregled ali samo ambulantno sutrq ultrazvuk. Tu sam, Lejla draga, citala sam ponekad, ali mi je bas frka ovih dana prvo krecenje a plus mi A dobio pljuskavice.Jedino je sreca sto sam ja bolovala, jos bi mi to falilo ne daj Boze.
Sta nam je sa julskim terminusama, je li se neka porodila?Search,Arijana ko ima još? Mala sa, uzivajte u Bosni! :)
Sto se tice trudnickog bolovanja niko nista ne zna.Ja bih radije onda otvorila "obicno" nakon isteka godišnjeg nego porodiljsko.Al kako god, na posao se ne vracam u devetom. Grlim vas sve...

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
18.7.2016 15:52:50   
BubaDara
danček mojim slatkim okruglicama user posted image
Ja jutros radila ponovo nalaze i kao malo mi se popravio hemoglobin, sa 106 na 110 user posted image velik pomak nema šta user posted image
Najgore mi je sto je doktorica na odmoru ove sedmice pa tek u subotu cu znati šta ona veli na to. Nadam se da mi neće dati inekcije user posted image
Nešto ste mi slabo piskarale za vikend, kiša je sve uspavala izgleda hehehe
Mene danas neka sparina udarila, valjda mi godilo ova zahlađenje pa danas ne mogu da se naviknem.
Nešto i nemam inspiracije više da pišem, pa halalite user posted image
agatha sretno sutra na uz i piši nam utiske user posted image
Nadam se da ste mi sve zdravo i veselo sa svojim trbuščićima user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
18.7.2016 16:03:43   
Bebica11
Hej žene

Evo mene opetuser posted image sad malo vedrijauser posted image

Prvo raport..za vikend sam baš imala puno posla. Ja i muž odledjivali ladicar (upravo jedem odmrznute kupine koje sam izvukla iz nekog ćoškauser posted image ) i frizider kombinovani. Tako dok smo to sve povadili jedan pa drugi, odledili,pocistili pa jos dio kuhinje koji nam je ostao prebrisali i uradili mogu konačno reci da je generalka u kuhinji određena. Sad samo još ostaje da majstori okreće i da muz malo prebrise i to je to.
Ja nikako ne mogu da okrenem ploču i da počnem zvati tete.. Sve nekako volim radije sama. Sramota me i da mi neko viri po ćoškovima.. Tako muza sačekam pa uzmemo s vremena na vrijeme neku sobu detaljno a ostalo redovno stizem još hB.user posted image

A danas sam bila na kontroli. user posted image sve je ok hB. Bebica ima oko 400gr masaAllah al zato je i mama nakvasala. 3kg od prosli put user posted image seka potvrđeno.user posted image . Imali smo i pregled organa i sve ok. Pitala sam dr za povremene 'bolove' odnosno što me potkoci. Rekla je da je grlic zatvoren i da ne brinem. Valjda bi kao to bilo problem da je prvo dijete a ovako kad je treće i maternica omekšana usljed prethodnih trudnoca manji je rizik od kontrakcijauser posted image vjerovatno manje maternica pruža otpor širenjuuser posted image
D vitamin fali pa mi je propisala i to je to zasad hB.

Izvinite zbog slova...pišem sa mob pa nekada mi tipkovnica nudi ć a nekada ne i sl.

Slabo ste pisale za vikend,jestel to gdje hodale :)

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
19.7.2016 1:56:55   
search
Joj zena koje zatisje ovdje vlada user posted image

Ulazim stalno da docitam i upratim kad ono nista novo, a nisam se htjela javljat dok me se neko ne sjeti user posted image user posted image

Mi smo jos uvijek 2 u 1, nema nikakih bolova ama nista, u petak na pregledu kao dva prsta otvorena, poslije toga dva dana pomalo sluzavo krvavi cepic ispada al ni traga od pocetka poroda user posted image
Danas ce biti 8 dana od termina, idem na ctg ujutro aBd pa cemo vidjet sta ce mi reci hmmm, mozda mi indukuju porod brrr, pisite mi vasa iskustva je li koja jos prebacila sedmicu, dvije user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
19.7.2016 8:59:39   
lejla80
Jutro dame, baš pravo zatišje vlada, meni žao, nekako ko da se forum gasi a fino je kad imaš grupicu koja te dobro razumije pa se fino možeš i pojadat.user posted image user posted image user posted image
Search draga pa što ti čekaš da te neko prozove, daj ne zezaj bona. Zamisli kad bi sve čekale tako, ovdje haman nikoga ne bi bilo. Što se tiče prenošenja, meni je peti dan pukao vodenjak, visoko puknuće, to ti je ono po malo curka, imala bolove cijeli dan ali neredovne, sutradan mi uključili drip ali nažalost poslije dva dana bolova nisam se otvarala. Na kraju završila na carskom. Znam mnoge koje su se porodile bez problema ikakvih, tako da pitanje je trena kad će i to kod tebe krenuti. Na pregled danas obavezno ponesi stvari. Sretno. ...

Eto toliko od mene, piskaram sa mobitela, mi smo ovih dana u pripremama za more...putujemo za 1o dana aBd.....

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *