|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 8:16:30   
nudzejma
Jutro drage....
Ja sam vam sinoc palauser posted image Nakon 2 mjeseca lezanja noge ne drze vise valjda.Lezala u dnevnom i mm kaze ustani polahko i idi u drugu sobu usao nam je strsljen u sobu.A ja koja se fanaticno bojim buba sam skocila i posla potrcati,noge klecnule i ja udarim u ventilator i krenem se srusiti sreca mm me uhvatio tako da sam do pola zavrsila na podu.Toliko sam se uplasila da vam nemogu reci.Sva sam se tresla.Sreca pa me mm uspio uhvatiti ne smijem ni zamisliti sta bi bilo u suprotnom.Bebu sam odmah osjetila i nista me nije bolilo tako da i nisam isla doktoru.
Strasno sta se sve insanu moze desiti....Cuvajte se drageuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 8:40:56   
NARI
Lejla, hvala ti mila. Ma ima i do mene. Ja sam njemu trebala doći dvije sedmice ranije, ali posto sam i na prvom pregledu vidjela da mu aparat nije najbolji i da ne pregleda vaginalnom sondom, ja sam na najvažniji pregled otišla drugom dr. Mislim, vjerujem ja i ivom ali eto zbog nuhalni nabora i ostalog odem dr.sa boljim uzv. Znaci, njemu sam došla u nevrijeme. Na našim sajtovima nisam našla slična iskustva, ali na stranim jesam. Kao znaju biti grubi doktori da bi dobili dobru sliku. Ne smijem više da se sikiram, sta je bilo bilo je. Tako i ja sebi kažem, valjda dr. zna najbolje. Ali eto, valjda smo mi trudnice osjetljive. Jučer sam bila grozna, pa i oplakala sam. Inače u životu sam jaka kao stijena. Kaze moj muz da ja tek u drugom stanju postajem zensko.user posted image
Ja imam neku svadbu sad u subotu a neofarbana sam. Šta mislite da stavim kakav šeširic? user posted image
Nudzejma, nadam se da je danas malo lakše.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 8:56:35   
NARI
Ja već dvije poruke napisala, ali nešto ne ide.
Nudzejma draga, žao mi je sto si se toliko uplasila. Ali ne brini, neće bebi ništa biti. Sve mi u trudnoci doživimo bar jedan takav sok. Sreća pa se nisi povrijedila. Kod nas se po mjera ravnoteža u trudnoci i zato smo nespretne. Nije to tvoja greška. Srećom, i kod ružnih padova, s bebom najčešće sve bude ok. Bog je to dobro zastitio u maminom trbuhu. Ja sam sa mladim je tetom imala strasan pad direktno na stomak u 7.mj. Svu sam kožu raskrvarila, a s bebicom sve hB bilo ok.
Sad ti je najbitnije da se smiris i ne vraćaš na jučerašnji dan. Sve će biti uredu.

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 10:38:43   
ema08


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image



JULI 2016
user posted image

11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image


AVGUST 2016
user posted image

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016 user posted image

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. Agatha user posted image
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image

OKTOBAR 2016
user posted image

06.10. anidla user posted image
-- 10. winky_sa user posted image



NOVEMBAR 2016

user posted image

02.11. Maglaj_num


DECEMBAR 2016
user posted image
01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13
05.12. svamojadjeca
24.12. bambi1 user posted image

JANUAR 2017
user posted image

05.01. NARI
06.01. midnight489user posted image
20.01. aidicaa

FEBRUAR 2017user posted image
02.02. saraa


Evo zenice spiska pa da pratimo nase julske terminuse. Search je juce bio termin user posted image . Uskoro cemo ako Bog da zaigrati kolce user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 10:51:11   
ema08
Ja se jutros nesto uspavala pa tek sad evo pijem user posted image . Bujrum zenice user posted image .

Nudzejma draga, mogu misliti kako si se uplasila user posted image . Tako ti je to kad se nesto hoce desiti...Boli li te ista danas?

NARI, i meni je na GAK-u jedan dr.tako pritiskao stomak prilikom pregleda. Beba se pravo bunila i udarala me. To je jedini ultrazvuk poslije kojeg sam bila tuzna jer mi je bilo zao bebe, a obicno sam poslije kontrole happy jer sam vidjela malo sunce.

Agatha, ja sam sad na trudnickom, pa sam htjela napraviti prekid da iskoristim godisnji i onda na porodiljsko. Medutim, mom sefu je to komplikovano pa mi nije htio podnijeti zahtjev za odmor. Znas li slucajno sta se onda desava sa odmorom? Jel mi on propada? A i ako smo na porodiljskom 11 mjeseci od poroda (racunajuci ovih 28 dana) mozemo li onda odmah sastaviti i odmor za tu godinu (2017) i biti s bebom do rodjendana? Uh, jesam iskomplikovala hehehe

Lejla, trebala si makar none malo smociti user posted image

Tackice, Daro, Midnight i ostale bebele saljemo vam punooouser posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 13:17:39   
tačkicaa
Hej tablice user posted image
Kod mene danas haos, mijenjaju prozore, i moradosmo moj trbuh i ja bit delozirani dok lupaju user posted image samo da prezivim dan, smori me ovo...
Nari i meni je cudno sto ti je radio preko stomaka, meni je sve do 18.vaginalno. Ali ne brini, nije to nista user posted image
Nudzejma baksuze, lezi i mani se setanja user posted image ocekni jos malo, pa onda s bebcetom, ali u kolicima da ne bude belaja user posted image salim se, nista to bona nije, ja se saplicem i trudna i netrudna user posted image
Mahanje i ostalima, da ne pisem vise, ako ne prodje da se manje nerviram user posted image m

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 13:35:54   
BubaDara
Danček i od nas drage naše user posted image i user posted image
Mi se evo sauniramo na poslu u pogonu pa klimatiziramo u kancelariji, uglavnom sve je teže i teže user posted image
Još u ova zadnja dva dana nekako osjetim čudne pokrete bebe po dnu stomaka, isto kao da glavom udara u mokraćni mjehur pa me boli i imam osjećaj da mi se momentalno piški i onda se nešto tu zgrči, lupi koji put i prestane i kao da ništa nije bilo, prestane pa opet. Kako mi je dr rekla na zadnjem pregledu da je okrenuta glavicom prema dolje nekako me strah ovih grčeva i pulsiranja po dnu stomaka. Stavila sam pojas za trudnice opet iništa puno bolje mi nije. Dešava li se kojoj od vas što se samnom blizu termina? user posted image Pokrete u gornjem dijelu stomaka slabo kad osjetim u ova zadnja 2 dana, samo to neko pulsiranje i grčenje po dnu stomaka.
Nudzejma nadam se da si se do sad već smirila. Mogu misliti kako si se prepala user posted image Čuvaj nam se dobro user posted image
NARI Ne brini se što ne osjećaš bebu, još je rano relativno i većina žena osjete između 16.-20. nešto. Biće to sve dobro ako Bog da user posted image
lejla trebala si bar none malo ubaciti, ja ne bih mogla odoljeti hheheehe user posted image
ema ja sam čula da godišnji od sljedeće godine ne mogu odmah sastaviti s bolovanjem, ali kao možeš doći na posao koji dan pa odmah na odmor, što je smiješno ali eto tako sam ja čula. Ja ću raditi dok mogu pa onda nek računaju šta hoće, postaje mi svejedno, neka me luda spucala, vidim kolegice se sikiraju više od mene, pa ću prepustiti njima brigu, lakše mi je user posted image Ne mogu da vjerujem da neko može biti ljubomoran na kolegicu koja treba na porodiljsko user posted image user posted image user posted image
Zagrljajček za sve ostale user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 14:37:39   
NARI
Ema, ne znam jesam li te dobro skontala ali pokušati ću ti odgovoriti na pitanje. Naime, ako godišnji za 2016.g. ne iskoristi do porodiljskog, nećeš ga moći iskoristiti nikako. Jer, ne možeš prekidati porodiljskom odsustvo zbog godišnjeg pa nastaviti ponovo s porodiljskim. Tako isto ako si na trudnickom bolovanju, trebala bi raditi makar "jedan" dan pa koristiti godišnji za 2016.godinu. Kad završiš sa godišnjim, bez problema možeš nastaviti trudnicko ili porodiljsko. Nema tu komplikacija. Zašto bi ti puštala da tvoje pravo na godišnji odmor sprječava šef? Pojavi se dan- dva odradi i na godišnji. Jer, nećeš ga moći iskoristiti u sred porodiljskog. Takodjer, trebaš biti obazriva, jer regres ti je usko vezan isključivo za korištenje godišnjeg odmora. Ako ne iskoristi godišnji, neće ti biti isplaćen ni regres! Da tvoj šef Šta ne " muti" zbog nove izmjene zakona , mislim zbog novog oporezivanja regresa ( ranije do 70 % a sada samo do 50 % je neoporezivo).
Poslodavci će vjerovatno sada isplaćivati regres prije 15.07. ( tada ova odredba stupa na snagu). Ko je na bolovanju i nije koristio godišnji neće mu moći biti isplacen regres do povratka sa bolovanja. A dok se vratis s bolovanja poslodavac će možda i smanjiti naknade za regres. To je moja logična pretpostavka.
Nadam se da si me razumjela.
Znaci godišnji iskoristi i zbog regresa, inače ništa niti od god.za 2016.niti od naknade- regresa!

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 14:39:48   
NARI
Ostale zenice, hvala vam na podršci. Šaljem vam user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 15:26:25   
ema08
Daro, znalo se i meni tako desiti da osjetim bebine pokrete nize, a onda se opet pocnu osjecati visocije oko pupka. Prati pa ako se nista ne promijeni i ako te to brine mozda je najbolje da kontaktiras svog dr.

Nari, mislim da si u pravu ali vjeruj da nemam snage da se s njim natezem i ne zelim da se nerviram. Nek propadne i odmor o regres..
Bila sam spremna da se svadjam s njim al onda skontam da nije vrijedno da se stresiram radi bebceta...negdje covijek izgubi, a negdje dobije...

Tackice, ti znaci danas izbjeglica user posted image . Trebala si doci meni. Da znas kako sam fino rashladila stan, ma milina. Taman bi ohladila gdju guzicu user posted image



(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 15:41:17   
BubaDara
hvala ti draga emauser posted image Ja se iskreno nadam i ubjeđujem se da je ovo normalno, pa vidjet ću još malo ima li udaraca nogicama gore i ako ništa zovem doktoricu. Tražila sam neki sličan opis po forumima ali ne naleti ništa pametno i slično da pročitamuser posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 16:23:03   
nudzejma
Evo i mene....Hvala Bogu bolje samuser posted image
Mm je sinoc povredio nozni prst,vjerovatno sam mu ja stala u padu,pravo ga boli i otekao jeuser posted image
Jutros smo poranili da kupim jos neke stvarcice.Ma sad nista ne mogu pronaci tako da drage moje sve vi koje jos niste pocele sa kupovinom moja preporuka je da to odmah uradite.Kada dodjete do 9-og sve je teze...
Nigdje ovih mojih terminusa bas su neke,nece ni da odbrojavamo zajednouser posted image
Meni sad bas neobicno hodati,dole me sve boli,stomak se grci,beba lupa nije joj jasno sta se desavauser posted image
U cetvrtak aBd idem kod dr.koja bi mi trebala biti i na porodu pa cemo vidjeti kakva je situacija...
BubaDaro i meni se beba znala vrtiti samo u donjem dijelu stomaka i ja sam uvijek bila sigurna da je skroz nisko medjutim kad odem dr.na kontrolu sve ok.A uvijek kada sam se dobro osjecala i kada je nisam nisko osjetila tad je bilo niskouser posted image Tako da to nemora nisra da znaci.
Sto se tice godisnjeg ja sam ga na pocetku bolovanja iskoristila;onih 12 dana a ostalo sam ostavila aBd za narednu godinu.Ja sam u privatnoj firmi i nazalost samo 6 mjeseci porodiljskog imamuser posted image
Eto roman napisah....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 17:52:28   
Bebica11
Ema nisam upratila koliko dugo si na trudnickom? Ako si preko 42 dana tvoj šef refundira doprinose za tebe i ne odgovara mu da prekida trudnicko bolovanje jer GO bi onda on plaćao doprinose i platu plus regres. Mada mislim da je regres manji problem jer je on neoporeziv do određene visine i može s njim i njegovom visinom isplate relativno manipulisati. Veći problem su plate i doprinosi i ova porezna opterećenja u državi :( ovo ti sa aspekta poslodavaca govorimuser posted image

NARI u tim sedmicama obično pritišću prilikom uzv..i meni je uzv bio neugodan u tim sedmicama. Ne sekiraj se

Nudzejma svi smo po jednom pali u trudnoci.. Ne sekiraj se. HB da je dobro prošlo. Ja tek sad skontah da ti brojiš još koji dan i da se primaklouser posted image sa srećom aBd.

BubaDara masaAllah za seku. Ja sam imala missed ab u 11.sedmici prva trudnoca pa ekstra uterinu,odstranjen desni jajovod pa evo masaAllah treće na putu. Moj otac je zato presretan...dao je veliki mustulukuser posted image
Mami je malo opala euforija sa trećim jer se boji kako ću za posao i kasnije sve to iznijeti. Svekijevci predamnom ok a mm im je javio.

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 17:56:42   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: BubaDara

hvala ti draga emauser posted image Ja se iskreno nadam i ubjeđujem se da je ovo normalno, pa vidjet ću još malo ima li udaraca nogicama gore i ako ništa zovem doktoricu. Tražila sam neki sličan opis po forumima ali ne naleti ništa pametno i slično da pročitamuser posted image



BubaDara koja si sedmica? ako osjetiš nisko al udarce mislim da je sve ok




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 18:23:06   
BubaDara
Hvala nudzejma na odgovoru. Puno mi znači jer sam nesto se bas unervozila i stalno osluskujem ali i dalje samo dolje u samom dnu osjetim neko micanje i grčenje koje pritisne i mokraćni mjehur, gore visočije ništa ne osjetim.
Bebice hvala na čestitkama! Ja sam presretna sto cu aBd biti i tetka! user posted image
Ja sam u 32.sedmici trenutno. Bila na kontroli u 30/31 i sve bilo ok, cak dr rekla da ne nosim vise pojas za nisko jer je sve ok, beba se okrenula glavicom ka dolje i to je kaze super, vise nece vjerovatno mijenjati položaj.
Hvala vam u svakom slučaju, sta bih ja bez vas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
12.7.2016 22:42:03   
search
Eve i nas trbuljice :p
Nece ovo moje bebce napolje, ma ni da se spusti, danas smo bile na Jezeru, dva put ctg, morala ponovit uspavala se bila, pa UZ- sve mjere uredu elhamdulillah pa akuserski pregled- zatvorena, kaze nece ovo jos hhhh , znala sam ja od pocetka racunam si termin tek oko 18tog :) ocekujem kobojagi svaki tren a znam u sebi da nece jos jedno sedam dana prrruser posted image ugl javicemo vam se kad ne budemo vise 2 u 1 aBd

Joj danas sparine za ne izdrzat, ufff, jos ni noc evo nije svjeza, a meni sve teze nosat pupu, nema mjesta nista unutra, pa pokreti pofino zabole pogotovo sutevi u rebra user posted image
Jel kojoj jos posteljica na prednjem zidu, znam da je skolski zadnji zid a vako mi je beba okrenuta licem prema naprijed, imal to ikakve veze i s cim hmnm

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 9:49:10   
ema08
Jutro bebele user posted image , ima li koja za kafu user posted image user posted image .

Search, bas smo se pitale sta je s tobomuser posted image . Ako bude termin 18-og to je na moju godisnjicu braka user posted image . Jesi li sada puno teska? Ja svaki dan primjetim da mi je pomalo teze,a mogu misliti tek u devetom kad zene bas buknuuser posted image .

Daro, javlja li se mala sultanija? Cestitam sto ces ako Bog da postati tetka user posted image user posted image ...bas super bit ce vam djeca u blizu.

Zene pomoc, meni se pojavio nekakav osip ispod pazduha. Prvo je bilo samo ispod lijeve ruke,a sada pocelo i ispod desne. Prerem djecijom kupkom i stavljam baby puder al ne prolazi. Jos sad izaslo u ispod druge ruke. Sta da radim???

Nudzejma, kako si ti danas?

Ostalim saljemo punooo user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 10:19:10   
lejla80
Jutro cure moje, jeste li se naspavale?
Mi smo sinoć došli kući napokon. Ja totalno nenaspavana user posted image Mališa se nešto cijelu noć vrtio, a i ja zajedno sa njim. Kontam vruće mu, kad jutros imam šta i vidjeti, obraz nateknut, očito se neki zubić upalio. Šmrc....antibiotik nam ne gine. Propratit ćemo još malo situaciju, mozda se i izvučemo.

Danas kontrola aBd, baš dugo nisam bila da gledam ovo mini stvorenje, privodimo lagano kraju 20 sedmicu, nije loše, još samo da ove vrućine prodeveramo heeh...a danas će nam doktor reći možemo li malo i na more skoknuti, da rashladimo g....

Search ti još 2u1 hehe, sama sam ti takva bila u prvoj trudnoći, drž se, pitanje je trenutka kada će krenuti aBD, pa da se hairli sve završi i da nam se što prije javiš sa dobrim vijestima.

Nudžejma baš mi je žao što si se nasikirala, al hvala Bogu da je sve OK. Polahko za stvari, kupit ćeš, ipak si ti dugo mirovala pa nemaš kondicije za duge šetnje i razgledanja. Valjda je nešto i od brace ostalouser posted image

Ema ma vrijedi se boriti za svoja prava, sve smo mi to zaslužile i naradile.
Mnoge žene uzimaju godišnji tako što nagode da pokriju tih 28 dana porodiljskog prije termina, pa eto možda i to nekoj pomogne u odluci. Znam da je moja zaova to dva puta radila, inače pravnica po struci, a kasnije je mogla koristiti cijelu godinu dana sa bebecima.
A što se tiče tog osipa, pojma ti nemam, vjerovatno neka alergija..

Tačkice baš si nagodila kada ćeš raditi stolariju heheh da to nije koji od trudničkih hirova, nadam se da nećeš dugo bit u izbjeglištvu hehe

Daro ma i ja ponekad osjetim baš nisko, vjerovatno zavisi od toga na što beba nalegne od cijenjenih nam organa, pa tako vrši pritisak. Tvoja curetina se znači namjestila već kako treba, ljubi je majka. Vjerovatno neće više ni mijenjati položaj jer nema baš mnogo prostora da se razleti.

Ostale moje dame budite mi također pozdravljene ..



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 10:23:32   
tačkicaa
Hej ženeee user posted image user posted image
BubaDaro Ja se ne bi puno sekirala za te udarce da sam na tvom mjestu. Mene tako nekad počne rasturat' u dnu, već sam vam kukala kako se pobojim da ne izleti user posted image Sad kad sam već iskusna trudnjača user posted image da ti kažem, prije prošle kontrole bebče mi bilo fino okrenuto, i baš dan-dva pred kontrolu osjetim da rovari po mokraćnim kanalima, svako po sata trči u wc za par kapi Kad ono, gospojica odlučila da se malček opet na gujicu postavi i tako nogama haman mlati user posted image
Možda se tvoja nije okrenula, ne mogu tvrdit', ali isprobava položaje, na tvoju štetu, tako da ne brini user posted image I da, čestitam za sekinu bebicu user posted image
Ema lopino da si se ranije ponudila, osevapila bi se prema jednoj trudničkoj gujici user posted image Aman izludili su me majstori, do 18 sati, a majmuni došli u 11, umjesto da porane user posted image Evo ih opet se duvukoše, doduše sad će kratko, nadam se user posted image Ja sam imala te osipe nedavno, ali kratkotrajno. Stavim bilo koju kremu i prođe user posted image NE znam šta bi tebi moglo bit' user posted image
Nudzejma Ti znači svog mm i fizički terorišeš user posted image Joj moj je pravi mršo, i sad mu je žena teža od njega, zamisli da ja svog tako pogazim, odma' u gips user posted image Evo ja još nisam ništa kupila za bebu, a mašala juče u 29.sedmicu ušla user posted image Mi smo kontali otić' jedan dan i kupit' sve user posted image Ne da mi se nikako user posted image
Joj žene čitam ove vaše postove o bolovanju, godišnjem i REGRESU user posted image Ja za čitav svoj radni vijek nisam doživila to čudo user posted image Ali sam zato bila na štajku pred vladom, eheee user posted image
Search Mo'š mislit' kako ti je bebčetu fino u trbli kad neće vanka user posted image Neka još malo, kažu žene da poslije fale udarci user posted image
Lejla Nagodila se vraga, tako se gazda nagodio user posted image Još je trebalo to biti prošli vikend, ja kobajagi otišla na more da izbjegnem, kad ono šipak brate user posted image Sretno na kontroli user posted image
Pozdravljam i ostatak družine user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 11:02:25   
nudzejma
Jutroooo drage moje....
Evo da vam i ja sta malo sarnem user posted image
Meni dosla teta da cisti stan,tepisi dignuti opsta pometnja.
Kod mene za sada nema nikakvih znakova,jedva cekam sutra aBd da vidim sta ce mi reci ova dr.u bolnici.
Ove vrucine su bas teske..samo puhcem i pokusavam se rashladiti.
Ema mozda je osip od vrucineuser posted image Ne vjerujem da je sta strasno.
Tackiceee ako ce ti biti lakse ni ja ne znam sta je regresuser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 11:46:58   
BubaDara
Jutro/dan i od nas user posted image
Hvala vam na ohrabrenju i na čestitkama user posted image user posted image
Opustila sam se malo, sinoć sam osjetila neko migoljenje i na sred stomaka pa olakšala sam sebi teret user posted image
lejla nadam se da ćete to riješiti bez antibiotika ako Bog da. Sretno na kontorlici pa piši nam šta radi maleno user posted image user posted image
tačkice kod tebe bar bila promaha po stanu bez prozora pa se sigurno sad fino razhladilo user posted image Kad odu majstori samo se uvuci i lezi, a mužu zaprijeti fizičkim napadom da opere prozore ako si veća od njega već, ne smije ti ništa user posted image user posted image user posted image
Ja se nadam da će ostati u ovom položaju do kraja kako je i dr rekla, a ako bude na mater guica će prevagnuti ipak pa bum eto nam carskog user posted image
ema to je sigurno od vrućine, i meni se javilo prošle sedmice ali sam odmah počela praktikovati poslije tuširanja nanesem deo i stiku (imam neki od aloe vere) i dosta baby pudera i obuče majicu kratkih rukava tako da svaki dio dodiruje majicu a ne da se trlja jedan od drugi, znači ne bretelice ili kimon rukavi neko prava majica kratkih rukava i eto meni prošlo. Nadam se da će i tebi user posted image
search kako znaš i sama da je kasnije termin??? I ja sam nešto sve kontala o tome user posted image Meni odredi dr da je datum 7 dana od zadnjeg datuma menstruacije a ciklusi su mu uvijek bili oko 33-35 dana pa ja kontam da je ipak oplodnja bila malo kasnije a ne kako je ona izračunala. Kojom logikom se ti vodiš da je kasnije? user posted image Baš me to zanima user posted image
Nek tebi bude sa srećom kad god beba odluči da krene ako Bog da user posted image
nudzejma dobro je da ima ko da ti pomogne po ovoj vrelini da se stan pripremi za dolazak novog člana user posted image
Vreline su baš teške, ali eto sutra javljaju kišu ako Bog da user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 12:30:03   
Midnight_489
Evo i mene drage moje user posted image
Nisam se dugo javljala,valjda se ne ljutite.

I u mene se svašta izdešavalo.
Prvo sam dobila osip zbog alergije,pa izgledam kao da me je izujedalo 100 komaraca. user posted image user posted image
Onda se znojim nenormalno.Ispod pazuha,vrat,dlanovi,noge haman da izvinite i guica,sva sam u goloj vodi.
U nas ovdje Dani kulture i sporta,pa svaku noć ima po neki koncert,ja i MM išli sinoć,baš nam lijepo bilo.
Spremamo se za more,rezervišemo apartmane,MM gleda kad će godišnji dobiti i tako...

Moram sve postove isčitati,pa odoh pravit ručak.
Šaljem vam 💋💋💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 18:12:02   
Bebica11
Hello ženice

Nezgodno je to sa osipima i alergijama al od sutra najavljuju niže temperature pa bice bolje aBd

Mene danas kukovi bole. 20 punih sedmica smo HB. I tačno kao da me kosti bole...naglo se sad i zaokružujem i stomo skače. I još imam novi simptom izgleda...i to "bježanje urina" user posted image . Poslije Drugog poroda sam imala malo problema s tim al sam sredila kegelovim vježbama...a sad kao da pod pritiskom pobjegne par kapi. Tačno se kasnije osjeti neki miris mislim da je urinuser posted image
Valjda se neće pogoršati..Valja još 20 sedmica izguratiuser posted image

Još koji dan i nama kontrola aBduser posted image jedva čekam biće 5sedmica od prošle jer je dr bila na godišnjem

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
13.7.2016 19:59:47   
lejla80
Ima li ikog da se više raduje ovom zahlađenju od mene user posted image

Danas je baš pakleno bilo. Ja završila sa kontrolom, hvala Bogu sve je uredno. Mamica se udebljala samo sedam kila haha, ima da budem burence pravo...morala sam od muke otići na doner i to onaj veliki user posted image
Bebaki je dobar mlatara i igra se dok još ima mjesta. Doktor je danas vidio i ćunu, mada već znamo da je dječak, eto i potvrđeno je još jednom. Hematom je nestao što me posebno raduje i da, pušteni smo na more jehej user posted image user posted image user posted image
Sutra aBd trebam raditi i nalaze, valjda neće biti strašni.

Odoh da napravim sebi kaficu pa lagano na balkon da ganjamo zrakuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
14.7.2016 9:24:34   
lejla80
Hallo ljencuge, nigdje nikoga da popijemo i promahalamo cccc
Ja gotova sa nalazima, vani divno puhii uhhh ....evo osmisljam dnevne aktivnosti, valja iskoristiti ove ne vrućine user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *